Dodaj do ulubionych

Ukraina - dla USA kąsek smaczny, ale ciężkostrawny

20.05.20, 10:09
Niedawno Trampek miał problemy, bo oskarżano go o uzależnienie pomocy wojskowej dla Ukrainy od jakichś tam decyzji politycznych na rzecz Ameryki, już nawet nie pamiętam, o co tam dokładnie chodziło i jak się to skończyło. Tym razem w tarapaty popadł dziadunio Biden. I to chyba poważne, bo dla Trampka i jego mediów to gratka, a jak mówią nasi przyjaciele zza Odry to "gefundenes Fressen".
Na Ukrainie wypłynęły (zupełnie przypadkiemwink ) nagrania rozmów telefonicznych Bidena i Poroszenki, gdy jeden był vice w USA, a drugi prezydentem Ukrainy. W rozmowach Biden otwarcie uzależniał udzielenie miliarda $ pomocy w zamian za usunięcie prokuratora, który zbyt mocno interesował się ukraińskim biznesem syna Biduli.

to piszą Niemcy:
www.zeit.de/politik/ausland/2020-05/ukraine-joe-biden-telefon-mitschnitte-petro-poroschenko?sort=desc#comments
a to Rosjanie:
www.vesti.ru/doc.html?id=3266453
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: Ukraina - dla USA kąsek smaczny, ale ciężkost 20.05.20, 12:13
   Ring otwarty dla ostatniej rundy, cios za ciosem pada kto wyjdzie z sparingu z podniesioną ręka okaże się w listopadzie. Jared Kushner, Stephen Miller, Mike Pompeo i William Barr są oskarżani za lekceważenie pandemii która "zmiata" Amerykanów z powierzchni ziemi zaś przeciwnik zadaje ciężki cios Bidenowi i całej Russiagate. Z jednej strony mają Amerykanie wesoły cyrk natomiast z drugiej nadzwyczaj smutny jak i perfidny że wykorzystuje się ofiary do walki z przeciwnikiem.

   --
   Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
   www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka