Dodaj do ulubionych

ajajaj macki swędzą :-)

24.05.20, 23:34
Ajajaj macki swędzą smile

www.deutschlandfunkkultur.de/nachrichtendienst-telegram-wenig-regulierter-ort-fuer-wilde.1264.de.html?dram:article_id=477273
Pół komunikatora, pół sieci społecznościowej: z telegramu korzystają ci, którzy nie czują się mile widziani na innych platformach. A dlaczego nie czują się mile widziani na innych klakierskich z cenzurą platformach?

Telegram jest zwycięzcą kryzysu. A komu się to zawdziecza?

Według firmy liczba użytkowników Telegramu znacznie wzrosła na całym świecie. Messenger ma teraz ponad 400 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i dlatego jest jednym z dużych graczy, jednym ze zwycięzców corony-kryzysu. Nie tylko corony-kryzysu, jest zwycięzcą wolności słowa w przeciwności do koncernu Alphabet (Google, YouTube, ...) cenzury na nim jak i powszechnej manipulacji czytelnikami.

Telegram uchyla się od większości regulacji rządowych. Tak to prawda, w przeciwności do koncernu Alphabet (Google, YouTube, Twitter, Facebook, ...) Krytyczne spojrzenie na obecne władze państwowe czy EU, czy nawet pochwała dla Putina, Trumpa to powód do cenzury, blokady user na YouTube, Facebooku czy Twitterze, ..., sami sobie winni, a teraz macki im swędzą by i tam sięgać i dokonywać tego co im wygodne. Wszyscy się radykalizują, wszyscy są wyznawcami teorii spiskowych bo to przecież dla władzy niewygodne, wszyscy są ekstremistami oprócz "mutti" smile z jej medialnymi jak i politycznymi klakierami.

Telegram był cacy jak chodziło o niesienie w świat "demokracji" by zniewolić narody, a teraz be?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka