Dodaj do ulubionych

Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zydow

26.05.20, 23:46
W watku o tym, co bedzie w 2050 roku ja juz poruszylem ten temat (- Na Ukrainie oficjalnym jezykiem stal jezyk hebrajski, a nazwa panstwa zostala zmieniona z Zydowskiej Ukrainskiej Republiki, na Nowy Izrael) i to nie przypadkowo, poniewaz przyszlosc Izraela na Bliskim Wschodzie nie to, ze nie jest pewna, a pewnym jest to, ze zadnej przyszlosci nie ma.
Nie jest tajemnica, ze stosunkowo spokojne i stabilne zycie Izraelczykow z wysokim poziomem konsumpcji i gwarancji spolecznych jest glownie zapewnione dzieki amerykanskiemu wojskowemu politycznemu i ekonomicznemu "parasolowi".W przeciwnym razie Izrael nie to, zeby prosperowal, ale nawet nie moglby istniecl w otoczeniu Arabow,, a tym bardziej prowadzic dosc agresywna polityke wobec sasiadow.
Teraz, gdy Amerykanskie "elity", dokonuja przeformatowania Stanow Zjednoczonych, w tym, i usuniecie z nich funkcji" swiatowego zandarma", poniewaz USA po prostu na to juz nie stac, Izrael nie bedzie mogl dluzej liczyc na wsparcie w regionie ze strony swojego dlugoletniego patrona i lojalnosc jego mlodszych partnerow w regionie (Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Oznacza to, ze zblizaja sie czasy, kiedy Izrael zostanie sam na sam ze swiatem islamskim.
W tym wariancie jest pewne, ze Izrael, predzej czy pozniej, bedzie zaatakowany przez agresywnie nastawionych do niego sasiadow, ktore nie zpomnieli niczego Zydom,a bez wsparcia z zewnatrz Izrael zostanie po prostu zniszczony. A ludnosc kraju, albo w okresie poprzedzajacym (z powodu istniejacego zagrozenia), albo juz podczas tego rodzaju rozwoju wydarzen, bedzie zmuszona opuscic kraj.

Gdzie, w takim razie, umiescic 9 milionów Izraelczykow?

Jak dla mnie, to pytanie nie jest trudne, i ja juz od dluzszego czasu o tym pisze na forum - Dla Zydow przygotowywana jest Chazarska Ukraina, gdziee poludniowy wschod zostal juz praktycznie zakupiony przez syna Bidena. Sam Senior Biden, jak jest dobrze wiadomo, stratuje w wyborach Prezydenta USA w biezacym roku.Ale bez wzgledu na to, kto wygra wybory, przygotowania ida pelna para. W ramach nowego wielkiego przesiedlenia (w ramach nowego wielkiego exodusu) Zydow przygotowuje sie kilka poludniowych regionow wyludnionej w ostatnich latach Ukrainy. (Z 58,2 mln pozostalo od 25 mln - do 35 mln, w zaleznosci od metody obliczenia, ta druga liczba jest maksymalna). Trzeba pamietac,, ze Zydzi sa historycznie blisko zwiazani z tym terytorium. Jesli spojrzec na mape osiadlosci, ktora istniala dla Zydow w carskiej Rosji, stanie sie jasne, ze dla narodu zydowskiego Ukraina jest naprawde "rodzima" i wiele ich laczy. Dla nieznajacych rosyjski - na terytorium dzisiejszej Ukrainy i czesci Polski, za Cara mieszkalo 5 mln Zydow, a na reszta terytorium Rosyjskiego Imperium - 200 tysiecy.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/3Ed9g7i4qQqVE09cOX.jpg

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/FA6ciFPaSd9yog9e2X.jpg

A jak Ukraincy zareaguja na to, ze z ich Ojczyzny zrobia Nowy Izrael?

Jestem pewien, ze po tych cierpieniach, ktore za ostatnie 30 lat nawiedzili Ukraincow, oni zgodza sie na wszystko, zeby tylko zrobilo sie wzglednie normalnie.Tym bardziej, ze wspolczesna symbioza spoleczno-kulturowa, ekonomiczna i polityczna narodu ukrainskiego i zydowskiego ma glebokie korzenie historyczne. Dlatego wladza w rekach ukrainskich oligarchow pochodzenia zydowskiego (Kolomojskiego, Pinczuka, Firtasza i innych) — jest powszechnie akceptowana przez Ukraincow na podswiadomych poziomach psychiki.
Warto zauwazyc, ze zydowska spolecznosc miejska miasta Dniepropietrowsk opowiadala sie za zmiana nazwy miasta w Jerozolimie nad Dnieprem. W tym miescie znajduje sie jedna z najwiekszych synagog na swiecie - "Menora" z 22 pietrowa wieza o wysokosci 77 metrow

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/sZGcLsbZ4q5B5Q7IZX.jpg

Jest oczywistym, ze Ukraina nie jest jedynym miejscem, gdzie planuje sie powstanie nowego Izraela, bo Zydzi zawsze maja i plan "A",i plan "B", i tak az do plana "Z". Jestem pewien, ze pod jakas litera kryje sie i plan osiedlenia Zydow na terytorium Polski, ale Ukraina bierze sie pod uwage, jako pierwsza.
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 00:48
      Obudziłeś się? Pisałam o tym, o podpisaniu paktu podczas wizyty Bibi na Ukrainie ale żaden na to co pisałam nie reagował.

Ciekawym tematem są przedwyborcze Stany kiedy "demokratyczne" elity, znaczy deep state (senator Rubio + Obama) planują dać Izraelowi 38 miliardów (3,8 miliarda rocznie a 10 lat) dolarów pomocy wojskowej, podczas gdy 39 milionów Amerykanów straciło pracę. Obrady były tajne ale mimo tego wyszło wszystko na światło dzienne, ciekawa będzie teraz sprawa w Senacie a potem Amerykanów.

Zresztą nasza pani nie różni się wiele od nich.
        • boavista4 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 15:06
          oczywiscie, wszystkie prognozy, nawet najbardziej realne , sa spekulacjami. Czy obecny Izrael pozostanie w swoich granicach , a srodkowoeuropejski Nowy Izrael bedzie nastepna faza tworzenia imperium Izraela? Bo na tym sie nie skonczy. Izrael chce byc absolutnym wladca swiata, taka jest ich ideologia i religia.
            • rosjaiswiat1 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 17:34
              brat_kryzysa napisał:

> Przesadzasz, Izrael zostanie tam gdzie jest,mają broń atomowa,

9 mln Izraelitow, przy tym trzeba pamietac, ze demografia nie jest po ich stronie, nie maja szans przeciwstawic sie 350 mln Arabom, ktore caly czas zdobywaja doswiadczenie militarne. Nie pomoga Izraelowi i bomby atomowe, bo Izrael jest zbyt maly, i okrazony ze wszystkich stron. Wiec uzywajac bron atomowa, Zydzi rowniez naraza sie na skutki promieniowania.
              • brat_kryzysa Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 28.05.20, 10:36
                Rosja ma pod nosem 1,4 mld Chińczyków i co ?. Dzietność u arabów systematycznie spada od wielu lat i to wszędzie, jest ich 20 %
                Co do dzietności w izraelskich społecznościach to jest on jeden z najwyższych z krajów rozwiniętych,3,13 dziecka matrwilbym się raczej o stan rodziny w Rosji
                www.haaretz.com/amp/israel-news/.premium-in-first-for-israel-jewish-fertility-rate-surpasses-that-of-arabs-1.8343039
                • rosjaiswiat1 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 28.05.20, 21:23
                  brat_kryzysa napisał:

> Rosja ma pod nosem 1,4 mld Chińczyków i co ?

I nic. Rosja ma olbrzymi terytorium, i ogromna przewage w broni atomowej, jak ilosciowa tak i jakosciowa. I zauwaz -ogromny terytorium ma zasadnicze znaczenie. izrael takiego komfortu nie ma.

> Co do dzietności w izraelskich społecznościach to jest on jeden z najwyższych z
                  > krajów rozwiniętych,3,13 dziecka

To nie jest efekt trwaly, to wynika z artykulu ktory Ty zalinkowales.
          • rosjaiswiat1 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 17:25
            boavista4 napisał(a):

> oczywiscie, wszystkie prognozy, nawet najbardziej realne , sa spekulacjami.

Otoz to/

> Bo na tym sie nie skonczy. I
            > zrael chce byc absolutnym wladca swiata, taka jest ich ideologia i religia.

Chciez a moc to bardzo duza roznica. Etniczni Zydzi przez zdecydowanie wieksza czesc swojej historii dostawali mocno po doopie i oni nie wiele maja wspolnego ze wspolczesnym Izraelem, gdzie obecnie mieszkaja potomkowie Hazarow, nie majacych nic wspolnego z Bliskim Wschodem. To okupanci Ziemi Swietej, i jak kazdy okupant bez wahan wycofa sie z podbitego kraju. Tak naprawde to nie Izrael jest ich glowna siedziba, a tylko USA.
        • lubat Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 17:09
          rosjaiswiat1 napisał:

> A cos konkretnie, potrafisz, Lubat? Czy jak zwykle napiszesz pare slow, a pozni
          > ej olewasz odpowiedzi, pytania, kierowane do Ciebie?

Potrafię wiele rzeczy, ale forum nie jest miejscem do prezentacji swoich "potrafień".
          Nigdy nie olewałem pytań kierowanych do mnie, więc czep się tramwaja.
          • rosjaiswiat1 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 17:38
            lubat napisał:

> Potrafię wiele rzeczy, ale forum nie jest miejscem do prezentacji swoich "potrafień".

Ha,ha. Wiec najlepiej krytykowactych, kto nie boi sie prezentowac swoje "potrafienia".

> Nigdy nie olewałem pytań kierowanych do mnie, więc czep się tramwaja.

Nie jedno moje pytanie Ty olales.Rowniez olewasz moje odpowiedzi na twoje pytania. A zwykla kultura podpowiada, ze jesli otrzymales odpowiedz na swoje pytanie, to przynajmniej odpisz pare slow, cos w rodzaju:
            - Dziekuje;
            - Nie zgadzam sie;
            - Dobrze gadasz;
            - Co palisz
            • bywszy2 Re: skromne pytanie+ 27.05.20, 18:45
              rosjaiswiat1 napisał:

> Nie jedno moje pytanie Ty olales.Rowniez olewasz moje odpowiedzi na twoje pytan
              > ia. A zwykla kultura podpowiada, ze jesli otrzymales odpowiedz na swoje pytanie
              > , to przynajmniej odpisz pare slow, cos w rodzaju:
              > - Dziekuje;
              > - Nie zgadzam sie;
              > - Dobrze gadasz;
              > - Co palisz

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
              a czy kultura zezwala niektorym wymazywanie i blokowania tego kto o co panu nie przypada do gustu?
              • rosjaiswiat1 Bywszy,... 27.05.20, 18:51
                Nigdy nie wywalilem zadnego twojego postu przez to, ze nie zgadzalem sie z jego trescia. Wywalam tylko te twoje posty, ktore sluza zasmiecaniu watku, i nie majacych nic wspolnego z tematem. Przy tym za kazdym razem, zanim wywalilem twoj post, uprzedzalem ciebie, zeby ty przestal zasierac watek swoimi problemami
                Wiec znow uprzedzam ciebie -albo pisz na temat, i mozesz pisac wszystko, co ty myslisz,albo bede zmuszony wywalic ten twoj post, ktory sluzy zasmiecaniu watku.
                Przypominam - watek jest o przyszlosci Izraela.
                • bywszy2 Re: temat o przyszlosci Zydow?Zgadza sie!+ 27.05.20, 19:06
                  rosjaiswiat1 napisał:
                  1.

> Nigdy nie wywalilem zadnego twojego postu przez to, ze nie zgadzalem sie z jego
                  > trescia. Wywalam tylko te twoje posty, ktore sluza zasmiecaniu watku, i nie ma
                  > jacych nic wspolnego z tematem.
                  - wyraznie,ma pan wybujala manie subjektywizmu

2.
                  osjaiswiat1
                  Nie jedno moje pytanie Ty olales.Rowniez olewasz moje odpowiedzi na twoje pytania.
                  a)
                  A zwykla kultura podpowiada, ze jesli otrzymales odpowiedz na swoje pytanie, to przynajmniej odpisz pare slow, cos w rodzaju
                  :
                  b)
                  Przypominam - watek jest o przyszlosci Izraela. - to dlaczego pan tutaj o kulturze zaczyna?
                  Ja tylko ten panski temat podtrzymalem.
                  Obydwoje jestesmy kulturalni.
                  Ale panu o kulturze mozna.A mnie nie?
    • berek_p Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 15:44
      Trudno ocenić dokąd mogliby emigrować ludzie z Izraela. Oczywiście nie ma mowy aby nowy Izrael pod patronatem USA i NATO powstał w Polsce i Ukrainie. USA jest zbyt słabe a Rosja za silna aby pozwolić na takie przemiany w swoim regionie.
      Z historii wiedzą wszyscy iż to Rosja a potem ZSRR zniszczyło potęgę zachodu i doprowadziło kraje Afryki,Azji do odzyskania niepodległości.
      • bywszy2 Re:ale sprawa!+ 27.05.20, 18:55
        berek_p napisał:
        1.

> Trudno ocenić dokąd mogliby emigrować ludzie z Izraela. Oczywiście nie ma mowy
        > aby nowy Izrael pod patronatem USA i NATO powstał w Polsce i Ukrainie. USA jes
        > t zbyt słabe a Rosja za silna aby pozwolić na takie przemiany w swoim regionie.
        - mysli pan,ze jak do czego dojdzie,to Polske pytac beda?
        >
        2.
        Z historii wiedzą wszyscy iż to Rosja a potem ZSRR zniszczyło potęgę zachodu i
        > doprowadziło kraje Afryki,Azji do odzyskania niepodległości.
        - co sie panu chronologicznie popie...lo.
        A zasadniczo tez.
        No i nie zapominaj pan,ze Polska niewdzieczna wraz z podarowanymi jej Ziemiami Odzyskanymi-Uzyskanymi tez uzyskala niepodleglosc.A czy ta niepodleglosc jest taka,jako sobie marzyla?
        • berek_p Re:ale sprawa!+ 27.05.20, 23:18
          To co posiada Polska jest podarowane przez Rosję i ZSRR, jak i wiele innych państw,swe istnienie zawdzięcza Rosji i ZSRR.
          Obecnie zachód a przede wszystkim USA chce odzyskać to co utracili po 1945 roku,czyli swoje kolonie.
          Niekoniecznie mieć nad nimi militarną kontrolę, lecz finansową już jak najbardziej
              • bywszy2 Re:ale sprawa!+ 29.05.20, 05:17
                berek_p napisał:

> A co ci żydzie winna katechetka.
                > Nie dałeś w młodości rady takiej istocie ?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                a co ci,katoliku,za malo ksiadz pedofil ciebie ...?
                Pozatym,przeciez katechetke cwale:takiego ... wychowala!
                  • bywszy2 Re:ale sprawa!+ 29.05.20, 18:33
                    berek_p napisał:

> Jak masz żydku ciąg do lgbt, tutaj nie ma poradni dla takich jak ty.
                    > Zwróć się z pomocą do służby zdrowia w swoim regionie wink

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                    katoliczku kochany,ofiroa pedofilska ksiedza wiejskigo,co ty tam mamroczesz?Katechetka wyslawiac sie po polsku nie nauczyla?
                    • berek_p Re:ale sprawa!+ 29.05.20, 19:00
                      Żyd porusza tematy o których nie ma pojęcia chyba że z własnej autopsji.
                      Co takiego zawinił ksiądz że masz o nim złe zdanie.
                      Jako dziecko za karę klęczałeś pod jego sutanną ?
                      • bywszy2 Re:o rety,panie+ 30.05.20, 02:48
                        berek_p napisał:

> Żyd porusza tematy o których nie ma pojęcia chyba że z własnej autopsji.
                        > Co takiego zawinił ksiądz że masz o nim złe zdanie.
                        > Jako dziecko za karę klęczałeś pod jego sutanną ?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                        Nu,gdzie ty ... jedna masz rozum i logike?
                        nu,jakzez nie mam pojecia?'
                        Mam!
                        I to w dodatku z atopsii - oparta na rzeczywistosci.
                        Mam wielkie i prawdziwe autopsyjczne pojecie o takich ... jak pan,bo takich ...,wychowanych przez pedofili i otrzymawszych dyplom ukonczenia nauki ponbieranej u pani katechetki.
                        A co do kleczenia.Nu,pomysl glebiej, ... jeden,czy jest mozliwe by zyd kleczal pod sutanna?
                        • berek_p Re:o rety,panie+ 31.05.20, 10:17
                          Nu a jak możliwe że jeden żyd poganiał innych żydów aby przez komin szli do atmosfery.
                          Tak samo możliwe klęczenie żyda pod sutanną.
                          Pisz żydku swoją biografie,Hollywood czeka wink
    • bywszy2 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 16:49
      rosjaiswiat1 napisał:

> Jest oczywistym, ze Ukraina nie jest jedynym miejscem, gdzie planuje sie powsta
      > nie nowego Izraela, bo Zydzi zawsze maja i plan "A",i plan "B", i tak az do pla
      > na "Z". Jestem pewien, ze pod jakas litera kryje sie i plan osiedlenia Zydow na
      > terytorium Polski, ale Ukraina bierze sie pod uwage, jako pierwsza.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
      Wsrod tych planow moze byc rowniez przeksztalcenie w ich stolice glownego miasta chinskiej Rosji czy chinskiej Polski.Zawsze sobie poradza.I na swoje wyjda.Stanie sie to w roku 2049.
      • rosjaiswiat1 Bywszy, mam pytanie 27.05.20, 17:44
        Stosunkowo nie tak dawno borrka zalozyl watek-donos, w ktorym zwrocil sie do administracji gazety.pl, zeby ona zlikwidowala forum "Rosja i swiat". Ty goraco wsparl borrke. Wiec po cholere piszesz tu?

Co do tego, co napisales.
        Niestety, Zydzi dosc kiepsko radzili sobie przez zdecydowana wiekszosc swojej historii, i wlasnie dlatego zawsze maja tak wiele planow od litarki "A" do literki "Z". Bo najczesciej im nie udawalo sie, stad tak wiele wariantow zapasowych.
        • bywszy2 Re: odpowiadam+ 27.05.20, 18:26
          rosjaiswiat1 napisał:
          1.

> Stosunkowo nie tak dawno borrka zalozyl watek-donos, w ktorym zwrocil sie do ad
          > ministracji gazety.pl, zeby ona zlikwidowala forum "Rosja i swiat". Ty goraco
          > wsparl borrke. Wiec po cholere piszesz tu?
          - nie przypominam sobie.Widocznie sprawa dla mnie nie byla wazna,jezeli taka blachostke nie przypominam.A ze goraco.Goracy jestem tylko w stosunku do zony.
          Bede wdzieczny,jak pan przypomni to zabawne zdarzenie.
          >
          2.
          Co do tego, co napisales.
          > Niestety, Zydzi dosc kiepsko radzili sobie przez zdecydowana wiekszosc swojej h
          > istorii, i wlasnie dlatego zawsze maja tak wiele planow od litarki "A" do liter
          > ki "Z". Bo najczesciej im nie udawalo sie, stad tak wiele wariantow zapasowych.

> zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
          Doskonale sobie radzimy.Juz tyle tysiecy lat.
          A wami zawsze ktos inny rzadzil - od Awarow,Chazarow,Pieczeniegow,germanow -Wariagow,Tatarow.No i przez ostatnie lata carskie - juz Niemcow.
          A potem jak sami czaliscie rzadzic,to juz wszystko sie rozp...lo.
          3.
          A dlaczego pisze,pan zapytal?
          Jestem niezgorszym wizjonerem od pana.
          Bardziej realistycznykm.
          • rosjaiswiat1 Re: odpowiadam+ 27.05.20, 18:56
            bywszy2 napisał:

> Bede wdzieczny,jak pan przypomni to zabawne zdarzenie.

Juz przypomnialem.

> Doskonale sobie radzimy.Juz tyle tysiecy lat.

Bardzo zle sobie radzicie, i ty jestes temu przykladem - byles zmuszony wyjechac z Polkski, poniewaz jako zyd byles nie mile widziany.
            • bywszy2 Re: odpowiadam+ 27.05.20, 19:11
              rosjaiswiat1 napisał:

> bywszy2 napisał:
              >
              > > Bede wdzieczny,jak pan przypomni to zabawne zdarzenie.
              >
              > Juz przypomnialem.
              >
              > > Doskonale sobie radzimy.Juz tyle tysiecy lat.
              >
              > Bardzo zle sobie radzicie, i ty jestes temu przykladem - byles zmuszony wyjecha
              > c z Polkski, poniewaz jako zyd byles nie mile widziany.

>
              >
              zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
              A pana z Sojuza co wygonilo?
              I z Polski popedzili - tam z pewnoscia pana kochali.
              No i z Anglii niedlugo pogonia - przykro,ale na to wyglada.Tula sie pan po swicie jak ten Zyd-Tulacz.
      • rosjaiswiat1 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 17:46
        mlody774 napisał:

> Znając ich możliwości z np., NYC

Alez o to i chodzi, ze oni beda musieli uciec dopiero wtedy, gdy ich mozliwosci w NYC mocno skurcza sie.

> Ale co do Ukrainy przygotowali sobie dobre podwal
        > iny rozpieprzając ten kraj ekonomicznie, moralnie itd.

Oni na to pracowali przynajmniej od 25 lat.
        • bywszy2 Re: pan sie chyba myli+ 27.05.20, 18:41
          rosjaiswiat1 napisał:

1.
          > mlody774 napisał:
          >
          > > Znając ich możliwości z np., NYC
          >
          > Alez o to i chodzi, ze oni beda musieli uciec dopiero wtedy, gdy ich mozliwosci
          > w NYC mocno skurcza sie.
          - jak na razie russkije spieprzaja gdzie sie da
          >
          2.
          > > Ale co do Ukrainy przygotowali sobie dobre podwal
          > > iny rozpieprzając ten kraj ekonomicznie, moralnie itd.
          > Oni na to pracowali przynajmniej od 25 lat
          . - nie 25 lat,a od wieku zdaje sie VIII-go.
      • bywszy2 Re: no,ale nie zpominaj pan+ 27.05.20, 18:35
        mlody774 napisał:

> Znając ich możliwości z np., NYC to nic dobrego dla Ukrainy, Polski i innych z
        > ich planów A-Z to nie wróży. Ale co do Ukrainy przygotowali sobie dobre podwal
        > iny rozpieprzając ten kraj ekonomicznie, moralnie itd
        .
        zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
        Oni tez Kijow zalozyli(patrz pan na tryzub ukrainski,tamge chzarska)-patrz poczatek watka.
        A przez to i podwaliny pod wszystkie ksiestwa ruskie - bo chwali sie Rosja,ze historie swa od Rusi Kijowskiej wioda.
        A zreszta nie badz pan taki pyszny.Bo jak sie okazuje bezrodny Piast rodowity Mieszko I Chazarem Mosze-Moska-Mieska sie okazal.
        • monalisa2016 Re: no,ale nie zpominaj pan+ 27.05.20, 22:02
          bywszy2 napisał:

> Oni tez Kijow zalozyli(patrz pan na tryzub ukrainski,tamge chzarska)-pat
          > rz poczatek watka.
          > A przez to i podwaliny pod wszystkie ksiestwa ruskie - bo chwali sie Rosja,ze h
          > istorie swa od Rusi Kijowskiej wioda.
          > A zreszta nie badz pan taki pyszny.Bo jak sie okazuje bezrodny Piast rodowity M
          > ieszko I Chazarem Mosze-Moska-Mieska sie okazal.
          >

Przeciez Morze Kaspijskie okresla sie do dzis w pewnych kregach jako Białe Morze Chazarskie albo Morze Chazarskie.
    • lubat Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 22:18
      rosjaiswiat1 napisał:

> Nie jedno moje pytanie Ty olales.Rowniez olewasz moje odpowiedzi na twoje pytan
      > ia. A zwykla kultura podpowiada, ze jesli otrzymales odpowiedz na swoje pytanie

Powtarzam: nigdy nie pozostawiałem bez odpowiedzi pytania skierowanego do mnie. Obojętnie, od kogo by było. Tak postępuję w realu i tak w wirtualnej przestrzeni. A co do "zwykłej kultury", to nie będę się rozwodzić, bo musiałbym udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Ale staram się jak mogę, by chociaż współuczestników dyskusji nie wyzywać od idiotów. Nawet gdyby na to zasługiwali.
      • boavista4 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy 27.05.20, 23:10
        te 9 milionów Izraelczyków musi mieć co najmniej polowe Arabów. Nie sadze zęby Putin chciał zablokować powstanie nowego Izraela ze wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy. Rosja przegoniła swoich żydów na terytorium królestwa Kongresowego, czyli byłoby to zgodne z historia, ale niezgodne z obecnym interesem Rosji. Problem żydowski jest ten, ze prawdziwymi żydami jesteśmy my i żydzi sefardyjscy. Żydzi talmudyczni są schizmatykami starego zakonu i nie maja z judaizmem nic wspólnego ani etnicznie , ani religijnie. To nie jest moja teoria. Jezus jest prawdziwym mesjaszem i on zrównał wszystkie narody wobec Boga, oddzielił cesarskie od boskiego i w ten sposób my wszyscy jesteśmy prawdziwymi żydami, dla których Palestyna jest ziemia święta, ale nie ojczyzna dana przez Boga. Obecnie większość "Żydów" zamieszkujących Izrael ma pochodzenie chazarskie, czyli rosyjskie, i ich religia jest skrajnie talmudyczna , uznają się za wybrańców Boga i wierzą w dogmaty nie do przyjęcia dla innych wierzeń i narodów. W związku z tym prowokuje to wrogie reakcje w wielu społeczeństwach. i problem egzystencji Izraela jest ogromny, zapalny i kosztowny dla świata, zwłaszcza dla Bliskiego Wschodu i Zachodu.
        Wracając do Bywszego - nie sadze ze on sam wierzy w to co pisze. To prowokator. i zaczyna dyskusje, które należy lekceazyc.
          • bywszy2 Re: Ukrainski Izrael, czyli jaka przyszlos dla Zy+ 28.05.20, 06:48
            bywszy2 napisał:

> Pan best taki madry.
            > A nie chcialby Pan oåsac prawdziwa historie wlasnego dumnego i szlachetnego ro
            > du
            > swojego?
            > COS w rodzaju "Dags rodu Forsajtow"

>zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
            Pisalem w telefonie.Nie bardzo mnie to wychodzi - nie wiem dlaczego,ale slowa i litery automatycznie sie zmieniaja powyslaniu postu(ustawienia jakies?).
            Wiec powtorze:
            Pan best taki madry.
            A nie chcialby Pan opisac prawdziwa historie wlasnego dumnego i szlachetnego rodu swojego?
            Cos w rodzaju "Saga rodu Forsajtow"?
            A jak to dumnie u pana brzmi:"Nie sadze".A tak miedzy nami,kogo to obchodza panskie sadzenia?
            A?
    • lubat Re: Pierwszy krok do judaizacji Ukrainy?;) 28.05.20, 17:05
      Sąd w Kijowie po trzech latach procesu wydał wyrok w sprawie faszystowskiej symboliki dywizji SS Galicja. Wyrok dosyć nieśmiały w swojej wymowie: "Институт национальной памяти должен удержаться от вывода, что это не символика национал-социалистического режима". (IPN powinien się powstrzymać od opinii, że to nie jest symbolika narodowo-socjalistycznego reżimu). Ale na Ukrainie podobno wywołało to poruszenie.

No i nie wiadomo, czy to nie syjoniści przystąpili do oczyszczania polawink
      Jednak niektórzy twierdzą, że wyrok sądu nie będzie mieć żadnego znaczenia, bo wszyscy go oleją.

www.vesti.ru/doc.html?id=3268836
    • brat_kryzysa haha , jasne 28.05.20, 20:08

>
      > Jest oczywistym, ze Ukraina nie jest jedynym miejscem, gdzie planuje sie powsta
      > nie nowego Izraela, bo Zydzi zawsze maja i plan "A",i plan "B", i tak az do pla
      > na "Z". Jestem pewien, ze pod jakas litera kryje sie i plan osiedlenia Zydow na
      > terytorium Polski, ale Ukraina bierze sie pod uwage, jako pierwsza.
      >
      >
      >
      >
      >

haha, predzej Arabowie przesiada sie na wielblady gdyz niebawem beda nowe zrodlla energii,,Izrael wielkiim wysilkiem zbudowal doskonale prosperujacy kraj, po setrkach lat przywrocili swoj jezyk, o demografii juz napisalem, dzietnosc wsrod arabow systematycznie spada od lata Zydzi mja jedna z najwyzzszych wzrod krajow rozwinietych, maja tez technologie i atom
      Co do Ukrainy zbyt szybko sprzedales im Odesse a Skoro Biden ma az taie tam wplywy to Rosja jest cienka w co nie wierze wink