Dodaj do ulubionych

Eksperymenty medyszne na ludziach.

29.05.20, 22:02
Oczywiście wiece ze największym eksperymentem w dziejach ludzkości będzie niesprawdzona szczepionka na korona wirusa. Zeby przygotować bezpieczna szczepionkę zajmuje to około 50lat a nie 18 miesięcy jak jest to planowane. Czyli będą(i już eksperymentowali na mniejsza skale w przeszłości) eksperymentować na ludziach zmuszając do jej przyjęcia. Dalej w podanym youtube jest kto ma z tego dochody w przeszłości i przyszłości.
republicbroadcasting.org/news/boom-guess-who-is-calling-the-shots-on-human-experimentation/
Obserwuj wątek
      • mlody774 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 30.05.20, 04:58
        Tak twierdza ci ostrożni, bo można mieć dopiero problemy z potomkami jak to miało problem z tabletka antykoncepcyjna gdzie dopiero na dzieciach się to odbijało bo rodziły się zdeformowane. Zanim znalazłem te podane YT słuchałem addycji w której twierdzono, ze ZADAN szczepionka nie jest bezpieczna, bo np. wszystkie szczepione dziwcie maja jakieś tak problemy. Ale jednak nie wspomniałem o tym bo wielu z was jest mimo wszystko jest przekonane ze szczepionki sa jednak dobre i myślicie nawet, ze ta na korona wirusa tez może być dobra. Wiec może chociaż zainteresuje was jakie są powiązania miedzy decydującymi w tej sprawie ludźmi. Oczywiście wiecie, ze już nie obowiązuje przysięga lekarska ze słowami: "pierwsze to nie szkodzić". Jóź od lat jest inna.
        • rosjaiswiat1 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 30.05.20, 21:13
          mlody774 napisał:

> Tak twierdza ci ostrożni

Tak moga twierdzic tylko ci, kto na tym absolutnie sie nie zna. Za 50 lat, od poczaku jakiejs epidemii, nie beda potrzebne zadne szczepionki, bo zdobedzie sie immunitet zbiorowy, ale bedzie zaplacona za to bardzo duza cena, liczona w milionach istnien ludzkich.
          • mlody774 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 30.05.20, 21:35
            Igor, ty chciałeś powiedzieć, ze jak jest jakaś epidemia to można wtedy wyprodukować szczepionkę(tak na szybko) aby rzekomo uratować ludzkość? Jak tak no to waśnie należysz do tych, którzy się nabrali na korona wirusa i pewnie inne. Bo jak długo istnieją tacy co im wierzą to dlaczego im nie podsuwać kolejne wirusy i odbierać im wolność, pieniądze itd?
            • rosjaiswiat1 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 30.05.20, 21:45
              mlody774 napisał:

>Jak tak no to waśnie należysz do tych, którzy się nabrali na korona wirusa

Ja nie nabralem sie na koronawirus, ja okazal sie tym wirusem zakazony, i swoje odchorowalem. Wiec, mlody, Ty nie masz nic mnie do powiedzenia, bo Ty o tym wszystkimm wiesz wylacznie z roznych idiotycznych zrodel., gdzie pisza debily, ktore swoje zycie zaawdzieczja temu, ze w dziecinstwie byli szczepieni na rozne choroby zakazne, i dlatego oni nie wiedza jak to chorowac na ospe, czy inne choroby, ktore przed wynalezeniem szczepionek zabijali co rok miliony osob. jestem pewien, ze i Ciebie w dziecinstwie szczepili, i to Ciebie ustrzeglo od wielu chorob. Dlaczego Ty uwazasz, ze inne nie maja prawo byc tak samo zabezpieczenii przed chorobami, jak Ty?
              • monalisa2016 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 30.05.20, 22:07
                Moj kolega z pracy po szczepionce wyladowal w szpitalu, tygodnie w sztucznej spiaczce a pozniej musial sie uczyc chodzic i mowic, w styczniu swietuje zawsze drugie urodziny a teraz sie sadzi co go kosztuje mase pieniedzy. Kolezanka po szczepiace Tetanus'a wyladowala tez w szpitalu, moja tesciowa po szczepiace na grype miala wielkie trudnosci zdrowotne a pozniej dostala jeszcze wieksza grype, to tylko przypadki z mojego najblizszego otoczenia a przeciez wiemy ze takich jest duuuuzo wiecej przy ktorych dochodzenie prawdy jak i odszkodowania jest niesamowicie trudne jak i kosztowne. Wiec Igor jak to jest z tymi szczepionkami?
                • rosjaiswiat1 Lisa, ja tez moge opowiadac rozne historyjki :-) 30.05.20, 22:55

Moj kolega z pracy polecial do Afryki, i nie zaszczepil sie, wiec po powrotu wyladowal w szpitalu, tygodnie w sztucznej spiaczce a pozniej musial sie uczyc chodzic i mowic, w styczniu swietuje zawsze drugie urodziny a teraz sie sadzi z biurem turystycznym, co go kosztuje mase pieniedzy, dlaczego pozwolili mu leciec do Afryki bez szczepionki, Kolezanka bez szczepionki na tezec wyladowala tez w szpitalu, poniewaz zranila sie, a nic jej organizm nie chronil, moja tesciowa co rok szczepi sie na grype, dzieki temu grypa ja omija., to tylko przypadki z mojego najblizszego otoczenia a przeciez wiemy ze takich jest duuuuzo wiecej. Wiec Lisa jak to jest z tymi szczepionkami? Czy nie jestes szczesliwa, gdy patrzac na siebie w lustro, nie widzisz twarzy, oszpecona bliznami po ospie? A to dlatego, ze gdy bylas mala, ciebie zaszczepili na ta straszna chorobe.
      • mlody774 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 30.05.20, 15:33
        Co piszesz to prawda, ale w tym YT inna kobieta,globalistka, która kiedyś przeprowadzała testy medyczne dla rządu na ludziach(nikt chyba nie słyszał ze takie coś w ogóle się robi) została zona Fauci i w ten sposób ma powiązanie z Gates rodzinka.
      • monalisa2016 Re: Eksperymenty medyszne na ludziach. 31.05.20, 01:15
        Warto sie zapytac co lecialo w cieniu corony i o tym malo kto donosil w jakim stanie jest globalny system finansowy ktory jest tez wspolwinny spadku ceny ropy co moglo doprowadzic do crash'u swiatowego systemu przez to potrzebne bylo powszechne medialne trollowanie od rana do nocy bajek o coronie. Kto zyskal na cieniu trollowania corony? Nie kto inny jak miliarderzy, mega koncerny ktorzy powiekszyli swoje konta o niesamowite sumy kosztem centralnych bankow jak i zamknietych corona gospodarek z jednoczesnym pretekstem do odprawiania z pracy pracownikow. Co stalo sie z klasa srednia, z handlarzami, z uslugami, z rzemiesnikami? Zniszczeni na korzysc mega koncernow i miliarderow. W jakims finansowym (juz nie pamietam nazwy) portalu wyczytalam ze tylko amerykanscy milionerzy powiekszyli swoje majatki w ciagu powiedzmy dwoch miesiecy o okolo 3,4 biliardow (europejskich bilionow) swoje majatki, a gdzie reszta? smile Wiec pytam sie kto mial interes w puszczeniu na swiat corony? Na pewno nie odprawiony z kwitkiem wymowienia o prace amerykanski czy europejski, czy ... bezrobotny pracownik ktory pozbyl sie dochodu na zycie? Kto dzieki coronie rozbudowal sobie w swiecie wladze? Wiec o co chodzi, o nacjonalizm Trumpa, Orbana, Putina, ... czy ratowanie globalnego swiata kosztem zycia ludzi? Ale co moze wiedziec o tym np. Walter albo maxiu albo wielu innych na tym czy innym forum?
        Dlaczego Bill i Melinda G. sa obecnie persona non grata tak jak G. Soros w Rosji? Moze Igor cos na ten temat nam napisze. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka