Dodaj do ulubionych

Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci

07.06.20, 11:12
W USA, przez przypadek, bialy policjant zabil przestepce, ktory stawial czynny opor policji. Trzeba dodac, ze gosc daleko nie byl aniolkiem, na jego sumieniu byli rozne przestestwa, w tym i zbrojna napasc na ciezarna kobiete.
I co my dzis mamy, widzi kazdy.Europa protestuje:
www.vesti.ru/doc.html?id=3271640
A w USA z bandyte zrobili bohatera narodowego.
Obserwuj wątek
      • mlody774 Re: Co moze uratowac swiat zachodni! 07.06.20, 14:57
        Elity kochają dyktaturę bo nie muszą się dzielić z cala reszta. Protem jest tylko z tymi z całej reszty jak nie uświadamiają się i pozwalaj tym elita robić co im się podoba. Igor dla ciebie z pewnością jest trudno zrozumieć zachód , bo od powstania Rosji zawsze tam był jakaś forma dyktatury.
        • rosjaiswiat1 Re: Co moze uratowac swiat zachodni! 07.06.20, 15:03
          mlody774 napisał:

> . Igor dla ciebie z pewnością jest trudno zrozumieć zachód , bo o
          > d powstania Rosji zawsze tam był jakaś forma dyktatury.

Mlody, nie pisz do mnie takich bzdur, ze ja nie rozumiem zachod. Ja na zachodzie mieszkam od wielu lat, i sqadzac po wszystkiemu, o wiele lepiej od Ciebie go rozumiem.
            • rosjaiswiat1 Bracie, wszystko jest nie tak, jak piszesz. 07.06.20, 23:58
              boavista4 napisał(a):

> oskarzyli go ze placil bezwartowsciowym pieniadzem! a przeciez robil to co rza
              > d robi od dawna, puszcza w obieg bezwartosciowe papiery

W USA rzad nie ma nic do drukowaniu pieniadza, tym zajmuje sie prywatna firma, ktora bardziej przypomina gang, dzialajacy pod przykryciem policji i armii. Generalnie ten gosc zginal w porachunkach mafijnych, wiec trudno go nazwac patriota.
              A co do papierow rzadowych, to oni maja realna wartosc, to Tobie moze udowodnic kazdy Chinczyk smile
            • monalisa2016 Re: ten murzyn nic zlego nie zrobil, byl patriota 08.06.20, 00:28
              boavista4 napisał(a):

> oskarzyli go ze placil bezwartowsciowym pieniadzem! a przeciez robil to co rza
              > d robi od dawna, puszcza w obieg bezwartosciowe papiery, drukuje dolara ile wle
              > zie. W zwiazku z tym rzad powinien udostepnic tanie drukarki kazdemu obywatelow
              > i , zeby kazdy mogl sobie wydrukowac ile chce.

Rzad nic nie robi, do tego zmusza banksterstwo, fed czy ezb (ecb) nie sa panstwowymi bankami jak kazdy notenbank (ten co drukuje pieniadze) wiec wiadome jest o co z gory chodzi, chodzi o repo czyli kosztem podatnika powiekszanie kasy tym najbogatszym z jednoczesnym zadluzaniem panstwa jak i oproznianie kieszeni podatnika. Przez to mowi sie ze nozyce otwieraja sie coraz szerzej i przestrzen rosnie miedzy klasa srednia a tymi najbogatszymi. Tak dlugo jak nie bedzie przeprowadzona reforma banksterstwa (gieldy jak i bankow) ta droga bedzie prowadzic do nikad do wiekszego crashu jaki byl w roku 1929 czy 2007-2008.

Druk pieniadza to kredyt czyli lichwa, z jednej strony zadluzanie panstwa z drugiej strony czysty pieniadz dla banksterow czyli wlascieli bankow ktorzy rzadza poprzez szantaz panstwa.
              • monalisa2016 Re: ten murzyn nic zlego nie zrobil, byl patriota 08.06.20, 00:43
                W skrocie mozna tak powiedziec "lewa kieszen napelnia prawa kieszen, posrodku jest glowa ktora sie kreci raz w prawo raz w lewo". smile Repo to nic innego jak skupowanie wlasnych obligacji za jeszcze wieksze sumy za jakie sie sprzedalo, a kto je kupuje, oto jest pytanie?smile Kolo sie kreci a podatnik placi.
                Obligacja obligacji nie jest rowna, tak samo akcja akcji nie jest rowna.
                • monalisa2016 Re: ten murzyn nic zlego nie zrobil, byl patriota 08.06.20, 01:22
                  Dla jasnosci dodam jeszcze, na czym banki najbardziej zarabiaja, ano na druku pieniadza jak na kredytach. Przemysl, prywatni ludzie potrzebuja kredyty, panstwo tez na utrzymanie biurokracji wiec wydaje bank obligacje by pozyskac pieniadze od wierzycieli by zadowolic kredytobiorcow (przemysl, prywatni, panstwo) a potem te obligacje skupuje (repo) za jeszcze wieksze sumy roznica obciaza sie panstwo (fiskus) czyli podatnika. Tja, tak to jest i szafa gra tak dlugo az spoleczenstwo pojdzie na barykady.
    • eva15 Przyszłością zachodniego świata jest przeszłość! 07.06.20, 23:54
      Zachód przesiada się z aut na rowery, następnym krokiem będą osiłki i riksze. Niemieccy lewacy i Zieloni walczą dzielnie o zniszczenie niemieckiego przemysłu i zastąpienie go siedzeniem na drzewach - kto wie, co to Hambacher Forst i "aktywiści" wiszący tam na drzewach, ten wie, o co chodzi. To tyle, co do rozwoju gospodarczego.

Jeśli chodzi o rozwój społeczny idolem staje się współczesna RPA, gdzie czarni leją białych i zabierają im majątki/dorobek życia.
      • rosjaiswiat1 Re: Przyszłością zachodniego świata jest przeszło 08.06.20, 00:06
        eva15 napisała:

> Zachód przesiada się z aut na rowery, następnym krokiem będą osiłki i riksze

Jesli tym sie skonczy, to osiolki i rikszy beda pochodzic z China, ale walka toczy sie o co innego.
        .
        > Niemieccy lewacy i Zieloni walczą dzielnie o zniszczenie niemieckiego przemysłu

Ja to widze calkiem inaczej, i jestem pewien, ze Ty sie mylisz, co do zielonych. Ja juz pisalem, oni wykonuja zlecenia, wiec warto zostanowic sie nad tym, co oni robia w rzeczywistosci, a nie to co deklaruja.
          • rosjaiswiat1 Re: Przyszłością zachodniego świata jest przeszło 08.06.20, 19:06
            eva15 napisała:

> Nie mylę się co do Zielonych. Oni chcą władzy totalnej, a ich wehikułem dotarci
            > a do tej władzy jest dziś ekologia.

I widzisz, Ewa, Ty sama bardzo dobrze, do tego trafnie, wyjasnila, o co chodzi z tymi Zielonymi - to zwykla partia, ktora uzywa hasel o ekologii, zeby dojsc do wladzy. Czyli gdy oni dojda do wladzy, to bardzo szybko zapomna o swoich haslach przedwyborczych, jak kazda inna partia. Wiec w sumie wychodzi na moje, i Europejczycy nadal beda jezdzic samochodami.

Zieloni, przynajmniej ci niemieccy, to w wi
            > ększści postkomuniści.
    • elka-sulzerowa Re: Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci 08.06.20, 05:29
      rosjaiswiat1 napisał:

> W USA, przez przypadek, bialy policjant zabil przestepce, ktory stawial czynny
      > opor policji. Trzeba dodac, ze gosc daleko nie byl aniolkiem, na jego sumieniu
      > byli rozne przestestwa, w tym i zbrojna napasc na ciezarna kobiete.
      > I co my dzis mamy, widzi kazdy.Europa protestuje:
      > www.vesti.ru/doc.html?id=3271640
      > A w USA z bandyte zrobili bohatera narodowego.
      >
      >
      Mala poprawka:
      Bialy policjant zamordowal nieuzbrojonego czlowieka (ciemnoskory to tez czlowieka), ktory byl juz obezwladniony I zakajdankowany i nawet oporu nie stawial. Po jakiego ten gliniarz widzial potrzebe mu na gardle kleczec tego nikt nie wie. Wystarczylo go do furgonetki wsadzic I rwetesu by nie bylo.
      Zamordowany gosc mial przeszlosc kryminalna - jego ostatnie przewinienie bylo 12 lat temu.
      Brutalnosc policyjnych osiolkow jest tu disc powszechna.
      W czasie protestow (nie mylic z rozruchami I rabunki) w Bufflo, uzbrojony po zeby policyjny osiolek brutalnie pchnal bezbronnego 75 latka na bruk w wyniku czego starszy czlowiek doznal pekniecia czaszki o krwotoku.
      Jeden z osiolkow zatrzymal side by byc moze pomoc ofiarze ale osiolek obpk niego odciagnal go od zamiaru.

Mnie zastanawia jedno, kto i dlaczego "turned on the switch" z tym brutalnym morderstwem?
      Dlaczego mnie to ciekawi? Otoz brutalnosc jest tu chlebem powszednim do tego stopnia, ze malo kto juz zwraca na to uwage.

• rosjaiswiat1 Elka, nie zupelnie jest tak, jak piszesz 08.06.20, 19:26
        elka-sulzerowa napisała:

> Bialy policjant zamordowal nieuzbrojonego czlowieka (ciemnoskory to tez czlowieka),

Napewno ten policjant nie mial zamiaru zabic tego czlowieka i ja ani razu w poscie, otwierajacym ten watek, nie wspomnialem o kolorze skory tej ofiary, wiec nie potrzebnie mnie przypomniala, ze ciemnoskory tez czlowiek. Ja go traktuje jako czlowieka, chociaz nie wierze w to, ze on zerwal ze swoja przestepcza przeszloscia.

> ktory byl juz obezwladniony I zakajdankowany i nawet oporu nie stawial.

Nie bardzo mi pasuje Twoje stwierdzenie, ze on nie stawial oporu. Przejrzal dziesiatki filmikow necie, i zauwazylem jedna dziwwna rzecz - policja zaczyna szarpac sie z nim przed drzwiami auta, pozniej filmik urywa sie, i dalej sa filmiki, na ktorychn widze, jak policjant kolanem przygniatl czlowieka do asfaltu. Wiec ja nie moga jednoznacznie stwierdzic, na podstawie tego, co znalazlem w internecie, ze on nie stawial oporu.
        O brykie tego goscia wspominac nie bede, chociaz to bardzo drogie auto. Wiec jesli on zarobil na to auto uczciwa praca, to o zadnej dyskryminacji rasowej mowic nie mozemy.

> Po jakiego ten gliniarz widzial potrzebe mu na gardle kleczec tego nikt nie wie.

I o to chodzi, ze ja rowniez nie wiem.

> Wystarczylo go do furgonetki wsadzic I rwetesu by nie bylo.

Na pewno tak byloby lepiej, ale dlaczego tak nie stalo sie, powinno stwierdzic sledztwo, i w ostatecznosci sad.

> Zamordowany gosc mial przeszlosc kryminalna - jego ostatnie przewinienie bylo 1
        > 2 lat temu.

To, akurat, dla mnie nie jest swiadectwem jego uczciwosci. Na ogol prawo lamia plotki, a ci, co zajmuja wysoka pozycje w hierarchii przestepczej, zazwyczaj sa nieosiagalne dla prawa. Jak jest naprawde, ja nie wiem, ale sadzac po temu, jaka byla jego przeszlosc przestepcza, do aniolkow on nie nalezy.

> Brutalnosc policyjnych osiolkow jest tu disc powszechna.

I o tym ja caly czas pisze. Czyli jesli ja o tym dobrze wiem, to tym bardziej powinni o tym wiedziec i mieszkancy Amerycy, wiec w zadnym wypadku nie powinni dawac amerykanskim policjantom powodu dla agresji.I wykonywac wszystkie ich polecenia.

> Dlaczego mnie to ciekawi? Otoz brutalnosc jest tu chlebem powszednim do tego st
        > opnia, ze malo kto juz zwraca na to uwage.

Ja ogladalem mnostwo filmow amerykanskich, w ktorych brutalni policjanci byli pozytywnymi bohaterami, wiec brutalnosc jest podstawa dzialania amerrykanskiej policji - rzucic na glebe za byle co, to normalnosc, a nie wyjatek. Z tym spotykali sie wiekszosc wychodzcow z bylego ZSRR, ktore nigdy nie spotykali sie z czyms podobnym w kraju, z ktorego uciekli, wiec z przyzwyczajenia probowali pyskowac, zamiast tego, zeby grzecznie podporzadkowac sie zadania policjanta.
        • elka-sulzerowa Re: Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci 08.06.20, 13:52
          mlody774 napisał:

> Te durnie (a może to celowe jest) zwalczają rzekomy rasizm następnym już prawdz
          > iwym rasizmem. "Dlack Lives Matter" znaczy ze innego koloru niż "czarne życie"
          > niema wartości. Powinno być: "każde życie jest ważne" .

Mysle, ze gdyby uzyto "Black Lives Matter Also" ... nie byloby tyle nieporozumienie.
          • mlody774 Re: Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci 08.06.20, 14:55
            Masz racje ale oni nie myślą indywidualnie. Ktos pomylił się a reszta tylko papuguje. Moja myśl wcale nie jest rewolucyjna bo wspomina się to bezprzerwowy na niezależnych mediach tak samo jak ze nie wolno niszczyć pomników żołnierzy z wojny secesyjnej i każdej innej. Secesyjne jest prawidłowa nazwa a nie o niewolnictwo. Moze jednak jest tak, ze potomkowie byłych niewolników jednak muszą mieć wszytko powiedziane aby wiedzieli co maja robić.
        • monalisa2016 Re: Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci 08.06.20, 18:58
          smile Elka widze ze jestes daleko za przyslowiowymi murzynami, smile co oznacza "Dlack Lives Matter"? DLM jest taka sama organizacja w prawdzie jeszcze bardziej agresywna w rozbojach jak ANTFA czyli odpowiednik naszego czarnego bloku (Schwarzer Block)!!! To sa nieoficjalne armie lewicowych partii z wiadomym finansowaniem. Kto je finansuje, tu masz Tweet jak i artykul na ten temat.

uncut-news.ch/page/2/

Smierc tego czlowieka wykorzystano dla wprowadzenia na miedzynarodowa arene nieoficjalnej armii lewactwa wykorzystujac do tego niezorientowanych.

A teraz posluchaj sobie ale prosze do konca. Orginalne wideo w j. angielskim z niemieckimi napisami.

uncut-news.ch/2020/06/08/nach-diesen-klaren-worte-blieb-dem-cnn-moderator-nichts-anderes-mehr-uebrig/
    • monalisa2016 Re: Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci 08.06.20, 23:22
      Oficer policji z Georgia mowi ze tylko przed Bogiem padnie na kolana.
      Jestem tego samego zdania.

www.waynedupree.com/2020/06/kneel-blm-police-protest/?utm_source=right-rail-trending

Na dole pod artykulem byl sondaz, zerknelam na wyniki o godz. 23:15 czasu europejskiego

Is Trump Worthy Of A Second Term?

Yes. we need him to KEEP AMERICA GREAT! 3 509 votes
      No. He's doing a bad job 258 votes

Znaczy mimo rozruchow Trump nie traci na poparciu.
      • boavista4 Re: Zachodni swiat jest chory i bez przyszlosci 08.06.20, 23:29
        z tymi sondazami to tak , zalezy kto je przeprowadza i z kogo sklada sie jego kongregacja. Sadze ze kolorowi , zydzi i liberalowie sa przeciwni Trumpowi, pozostali popieraja Trumpa. Wiec kto jest liberalem? Ja nie znosze Bolsonaro i amerykanska lewice, lubie Trumpa i Lule. W Brazyli zwolennicy Luli nie znosza Trumpa, a kiedy sie im powie ze to Killary usunela Dilme i popiera Bolsonaro - nie wierza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka