Dodaj do ulubionych

1941, rok w ktorym Niemcy przegrali wojne

22.06.20, 22:32
Z Facebooka, Braterstwo Polsko - Rosyjskie:
Rocznica napaści Niemiec na ZSRR vs wściekła zachodnia rusofobia..

Rozkaz nr 227 (ros. Приказ № 227) z 28 lipca 1942 Ludowego Komisarza Obrony Józefa Stalina jest znany również jako rozkaz „Ani kroku wstecz!” (ros. Ни шагу назад!). Został wydany jako następstwo przeważających sił wroga. Było to jedyne rozwiązanie aby przełamać pasmo niepowodzeń na froncie.
Czy ktoś Stalina szanował czy nienawidził, wiązał z nim przyszłość ZSRR czy też nie, wszyscy jednogłośnie stwierdzili i nie widzieli nikogo innego, kto poprowadzi naród do zwycięstwa.
W tej kwestii zachód mówił także jednym głosem w tym Anglia dokładnie zdawała sobie sprawę, że w rękach Armii Czerwonej pod przywództwem Stalina leżą losy świata.
Związek Radziecki wywiązał się z obowiązku, niszcząc bandyckie plemię a niepodważalne zwycięstwo okupił wielką ofiarą, jaką było ponad 27 milionów istnień ludzkich!
Jednak po latach, zachód z USA na czele nie uszanowali tak wielkiej ceny jaką zapłacił naród rosyjski. Historia jest zakłamywana a zwycięstwo przypisywane jest tym, którzy zawdzięczają wolność żołnierzowi radzieckiemu!
Ta zakłamana polityka utopiona w kłamstwach antyrosyjskiego porozumienia jest niczym innym jak pluciem na pamięć i mogiły bohaterów. W Polsce niszczone są święte miejsca, pomniki naszych wyzwolicieli burzy się na niespotykaną skalę.
W tym morzu nienawiści i pogardy ogólnonarodowej do naszych wschodnich braci, rodzi się nowy twór państwa totalitarnego opartego o fałszywe ideały.
Wyścig szczurów na scenie politycznej nie przebiera w środkach, liczy się sława i dobra materialne! Polska w ich rękach stanowi narzędzie do realizacji przedsięwzięć, które niszczą nasz kraj od środka.
Dzieje się to na naszych oczach, jednak poprzez wysterylizowane chwyty psychotechniczne w oparciu o propagandę sterowaną ludzie ulegli indoktrynacji do tego stopnia, że nie dostrzegają zbliżającej się katastrofy...
Przeciwdziałanie rusofobii na które składa się: dewastowanie i niszczenie miejsc pamięci oraz wszystkie inne działania mające na celu znieważyć, ośmieszyć oraz podważyć na każdej płaszczyźnie zarówno rząd Federacji Rosyjskiej z prezydentem na czele, jak i całe rosyjskie społeczeństwo. Działanie te mają podkład rasistowsko - ksenofobiczny oraz polityczny. Zachowanie zachodu jeszcze można w jakiś sposób tłumaczyć różnicami w kulturze oraz etnicznymi, co oczywiście nie jest w żadnym wypadku merytorycznym usprawiedliwieniem głosu nienawiści. Biorąc pod uwagę Polskę jako głównego i dyżurnego RUSOFOBA praktycznie numer jeden na świecie, jest to maksymalnie irracjonalne.
Etnicznie Polak i Ruski to jedno i to samo, praktycznie nic nas nie rożni. Kultura niemal identyczna a pałamy nienawiścią na całej linii. Skąd to się wzięło? Zawodowy rusofob niemal natychmiast odpowie „ZASZŁOŚCI HISTORYCZNE” jest to na wyrost rzucana sfałszowana opinia. Dlaczego tzw. „ZASZŁOŚCI HISTORYCZNE” nie są tak samo kierowane w stronę Niemiec, które są odpowiedzialne z a wycięcie sześc milionów Polaków i 27 milionów Rosjan ogólnie około 35 milionów Słowian ! Odpowiedź jest bardzo prosta, bo taki jest „tymczasowy” na dzień dzisiejszy układ geopolityczny i gospodarczy.
Nasi pseudo sojusznicy zza oceanu, wybierają nam wrogów i przyjaciół. Polacy pracujący w Niemczech po pas kłaniają się swoim szefom, automatycznie plując na nich jak tylko się odwrócą. Honor oraz ogólnie przyjęte podstawowe zasady moralne, przestają istnieć w zderzeniu z pieniędzmi panów z zachodu. Rasizm Polaków w tym głęboko zakorzeniona nienawiść, jest wirusem działającym nie tylko w kierunku wschodnim. Względy materialne górują nad ideologicznymi aspektami. Naród Polski zatraca się w kłamstwie, które jest następstwem zakłamanej proamerykańskiej propagandy. Poprzez wysterylizowane działania społeczeństwo polskie w tym głównie ludzie młodzi są kształtowani „poprawnie politycznie” w mniemaniu naszych fałszywych przyjaciół.
Ten wzór obywatela ma być odzwierciedleniem myśli politycznej USA tzn. mamy być wrogami Federacji Rosyjskiej i na każdej płaszczyźnie wykazywać działania antyrosyjskie, co w praktyce ma miejsce od dłuższego czasu. Etnicznie bliźniaczy naród kreujemy na naszego największego wroga, aby przypodobać się siłom, które pchają nas do wojny! Z Rosją chcą toczyć tą wojnę naszymi rękami. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione przykłady rusofobii sterowanej przez obce siły, należy rozważyć plan przeciwdziałania tej lawinie nienawiści.
Obserwuj wątek
   • rosjaiswiat1 Re: 1941, rok w ktorym Niemcy przegrali wojne 22.06.20, 23:33
    berek_p napisał:

    > Zachód stał się ofiarą własnej polityki,

    Zachod przeliczyl sie, on liczyl, ze Niemcy i ZSRR wykrwawia sie w wojnie miedzy soba, a zachod bedzie tylko obsereatorem.
    .
    > Można sądzić iż Churchill wiedział, jedynie potęga ZSRR może uratować Europę pr
    > zed potęgą Niemiec.

    To Hitler wiedzial o tym, na ile potezny byl ZSRR, i dlatego on musial najpierw podbic zachod, zeby wzmocnic swoj potencjal gospodarczy i militarny. Tak naprawde to zjednoczona Europa, pod przewodnictwem Hitlera napadla na ZSRR 22 czerwca 1941 roku,

    > UK broniły flota i rozległe oceany.

    Gdyby Hitlerowi udalo sie podbic ZSRR, to Wielka Brytania padlaby w ciagu gora miesiaca. To nie flota i oceany uratowali UK przed kleska, a Czerwona Armia.
    • berek_p Re: 1941, rok w ktorym Niemcy przegrali wojne 23.06.20, 00:39
     Zapominasz Igor o faktach.
     Niemcy nie podbili UK a francuskie kolonie nie były pod władzą Niemiec.
     To byl też pierwszy błąd Hitlera,zostawić UK jako wolny kraj i oczywiście USA.
     To już był sygnał iż Niemcy nawet z podbitą Europą były zbyt słabe aby wygrać tę wojnę.
     • rosjaiswiat1 Re: 1941, rok w ktorym Niemcy przegrali wojne 23.06.20, 20:04
      berek_p napisał:

      > Zapominasz Igor o faktach.

      A z czego wywnioskowales, ze ja zapominam o faktach?

      > Niemcy nie podbili UK a francuskie kolonie nie były pod władzą Niemiec.

      A czy ja twierdzilem coss innego?

      > To byl też pierwszy błąd Hitlera,zostawić UK jako wolny kraj i oczywiście USA.

      To akurat nie bylo bledem Hitlera. Bledem byl atak na ZSRR.

      > To już był sygnał iż Niemcy nawet z podbitą Europą były zbyt słabe aby wygrać t
      > ę wojnę.

      Gdyby Hitler zaatakowal Wielka Brytanie jeszcze przed atakiem na ZSRR, to wojne z Angolami wygralby bez wiekszych problemow, tylko co to jemu daloby? On potrzebowal surowcow, a oni byli na wschodzie. A Anglii Hitler nie bal sie, i tym bardziej nie bal sie Stanow, wlasnie dlatego on skierowal praktycznie wszystkie swoje sily na wschod, bedac pewny tego, ze od zachodu nic mu nie grozi. I mial racje. Bo Wielka Brytania, jak i USA, zaatakowali Niemcy dopiero wtedy, gdy los wojny byl juz przesadzony, i bylo wiadomo, ze przegranym beda Niemcy.
    • boavista4 Re: Na FS jedynie Oakville 24.06.20, 14:39
     Na Forum swiat rusofobia na całego. Panowie, ZSRR stracił 25 milionów ludzi, Polska - 6 milionów, Żydzi - miliony, Niemcy - pewnie kolo 20 milionów, Francja aliantka - kolaborowała, Anglia - wielu, Ameryka - nie więcej niż pól miliona, Chiny - miliony. Reszta Europy - kolaborowała , albo nie brała udziału .
     Armia Sowiecka - miliony żołnierzy, UK - ponad milion, Polska - okolu miliona, USA - mniej niż Polska.
     Dzis Polska przedstawiana jest jako wspólniczka nazistów i żaden wojenny polski aliant nie protestuje z wyjątkiem wojennego wroga - Niemiec, Polska również uważa sowieckie zwycięstwo jako kontynuacje faszyzmu,
     Aliancki D-Day w 1944 roku - czyli USA wkracza do Europy dopiero wtedy kiedy zwycięstwo Rosji było widoczne jak na dłoni, i kiedy zdobycie najbogatszej i niezniszczonej Europy było łatwe.
     Tak jest, powinniśmy oddać hold Rosyjskiemu udziałowi w zwycięstwie nad Hitlerem, a także ofiarom komuny wśród których narody ZSRR zajmowały pierwsze miejsce, a Polska następne. Pamiętajmy również o Jałcie i Poczdamie! Dzis mamy nowa Europe i piastowska Polskę, są jednak siły które chcą zmienić obecne granice i stworzyć nowy porządek świata, stworzyć nowa wielka zagładę Europejczyków. Pamietajmy ze nasi bracia to nasi sasiedzi, i musimy ich poznac i sie zaprzyjaznic.
     • boavista4 Re:Gdyby nie Rosja 24.06.20, 14:58
      Gdyby nie Rosja
      To Dzingis Chan panowalby nad cala Europa,
      To Napoleon stworzylby nowy porzadek Europy i swiata
      To Washington nie mialby pieniedzy na wojne z Anglia
      To Lincoln przegralby wojne z Poludniem.
      To Ameryka bylaby bez Alaski
      To Japonia panowalaby na dalekim Wschodzie
      To Niemcy wygralyby pierwsza wojne swatowa,
      To Niemcy wygralyby 2 Wojne swiatowa.
      To Wlasnie Rosjanie oddali Demoludy bez wojny
      To ISIS panowalby na BW ,
      A teraz zastanowmy sie dlaczego ISIS opanowal USA i Europe?
      Czy Kosciol Katolicki moze przetrwac w Europie i kto go niszczy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka