Dodaj do ulubionych

Duda podpisze

24.06.20, 15:14
Swietnie, swietnie! Duda podpisze dogowor przed wyborami, a wiec nawet jezeli Duda albo Czaskowski wygra wybory to Ameryka bedzie w Polsce na wieki wiekow amen i to nawet na Polski koszt. Na dodatek zaplacimy ten bilion zlotych naszym starym sasiadom z ktorymi dzielilismy nasz kraj od setek lat, a teraz to nawet oddamy im caly kraj pod nadzorem armi z drugiej strony atlantyku. A wiec Trum nie bedzie mieszac sie w polskie wybory, tu chodzi o bardzo dlugoterminowa strategie. Glosujcie na Dude! Glosujcie na Czaskowskiego!


autonom.pl/?p=32052
Obserwuj wątek
  • berek_p Re: Duda podpisze 26.06.20, 22:37
   Polska armia słaba a iskandey prewencyjnie wycelowane w us bazy.
   Odzyskamy pickupami naszą ziemię aby czarne us wojaki mogli wrócić do Teksasu.
   A do Londynu wyślemy fanów PiSu i innych marionetek typu PO.
   • boavista4 Re: Duda podpisze 28.06.20, 17:10
    ‚puste gesty, puste słowa,
    puste serca,pusta mowa
    puste, gadające usta
    pusty wzrok i glowa pusta,
    pusty program i projekty
    do cna pustych stek inwektyw
    pusty jazgot,próżne żale,
    głos, co treści nie ma wcale,
    puste groźby, puste miny,
    wielkie morze próżnej śliny
    puste hasła, obietnice
    wszystko puste-POZA PICEM
    Słowem zero, nicość, próżnia

    I TYM SIĘ DUDA WYRÓŻNIA’
    ale gdzie to było, zabijcie, nie wiem.
      • mlody774 Re: Duda podpisze 29.06.20, 14:25
       Duda wygrał ale w Stanach Polacy mogą ciągle glosować po wyborach. Wybory były oczywiście 6/28/20 ale w Stanach ciągle się glosuje 6/29/20 i to elektronicznie gdzie jest możliwość nie ograniczonego oszukiwania. Wiec jeszcze się może okazać, ze Duda jest na drugim miejscu.
       Tu jest list informacyjny rozesłany dla polaków w Stanach przez polskie domy czy kluby:


       Pilny komunikat wyborczy dotyczący II tury wyborów Prezydenta RP       Konsulowie w USA informują, że rejestracja nowych wniosków o dopisanie do spisu wyborców przez system eWybory na II turę głosowania zostanie uruchomiona 29 czerwca br. 00.00 (czas lokalny placówki).

       Również wyborcy, których wnioski zostały odrzucone przed I turą głosowania, będą mieli możliwość złożenia nowego wniosku przez stronę publiczną eWybory - ewybory.msz.gov.pl/

       Dotyczy to w szczególności wniosków złożonych przed 10 maja, które zostały odrzucone z powodu braku zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego.       W przypadku wszystkich obwodów głosowania utworzonych w USA możliwe jest wyłącznie głosowanie korespondencyjne, a rejestracja będzie możliwa tylko przez 24 godziny – do 29 czerwca br. 23.59 (czasu lokalnego).       Warunki udziału w głosowaniu nie zmieniają się w stosunku do I tury.

       Osoby, które były ujęte w spisie wyborców w I turze NIE MUSZĄ się rejestrować.       Osoby, które są ujęte w spisie wyborców prowadzonym przez konsula, ale będą głosować w innym miejscu w II turze mogą pobrać zaświadczenie o prawie do głosowania na II turę. Konsulowie mogą wydawać takie zaświadczenia od 29 czerwca do chwili wysłania pakietu wyborczego.

       www.gov.pl/web/usa/pilny-komunikat-wyborczy-dotyczacy-ii-tury-wyborow-prezydenta-rp

       Zarząd Polskiego Klubu w Atlancie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka