Dodaj do ulubionych

White lives matter, nasze czasy

• mazzini890 Re: White lives matter, nasze czasy 09.07.20, 03:01
          Ależ tak.
          Niż demograficzny w Rosji
          htfdtps://forsal.pl/artykuly/1444467,rosja-liczba-ludnosci-demografia-przyrost-naturalny.html
          Ubytek ludności w Rosji pod koniec tego roku osiągnie najwyższy poziom od 11 lat - podał w piątek portal RBK powołując się na dane urzędu statystycznego Rosstat. Demografowie wskazują, że spadku tego nie rekompensuje napływ migrantów.

W ciągu dziesięciu miesięcy bieżącego roku ubytek naturalny ludności, o którym mówi się, gdy liczba zgonów przewyższa liczbę urodzeń, wyniósł 259,6 tys. ludzi. Liczba migrantów, którzy przybyli do Rosji w okresie od stycznia do września 2019 roku stanowiła nieco ponad 193 tys. osób. Migracja nie wzrośnie już do końca roku, a więc spadek liczby ludności pogłębi się. Oznacza to, że pod koniec tego roku wskaźnik ten będzie najwyższy od 2008 roku, gdy wynosił 362 tys. ludzi.
          htgftps://warsawinstitute.org/pl/w-rosji-ubywa-ludzi-nieskuteczna-polityka-rzadu/
          Według oficjalnych danych, Federację Rosyjską na początku 2019 roku zamieszkiwało ok. 146,9 mln ludzi. Wiadomo już, że po roku ta liczba będzie niższa. Z danych państwowego urzędu statystycznego Rosstat wynika, że na koniec 2019 roku ubytek ludności w Rosji osiągnie poziom najwyższy od 11 lat. Przybywa zgonów, maleje zaś liczba urodzeń. Tego deficytu nie rekompensuje – mniejszy niż oczekiwano – napływ imigrantów. Pogarszająca się sytuacja demograficzna może mieć długofalowo poważne konsekwencje ekonomiczne, społeczne i polityczne.
        • mazzini890 Re: White lives matter, nasze czasy 09.07.20, 03:12
          Islamizacja Czeczenii i szariat na Kaukazie
          htyttps://euroislam.pl/islamizacja-czeczenii/
          htgftps://belsat.eu/pl/news/wladza-po-cichu-wspiera-islamizacje-w-rosji/
          W Czeczenii otwarto największy w Europie meczet. A pupil Kremla, Ramzan Kadyrow od lat wprowadza w swojej republice miękką wersję szariatu.

W Szali, nieopodal Groznego wczoraj uroczyście otwarty został meczet imienia proroka Mahometa. Oficjalna nazwa meczetu to: „Duma muzułmanów”. We wnętrzu gigantycznej świątyni zmieści się 30 tys. wiernych, a na terytorium ją otaczającym dalsze 70 tys. modlących się. Czyli znacznie więcej niż liczba mieszkańców 50 tysięcznego Szali. Główny budynek ma 43 metry wysokości, a terytorium meczetu mieści się na 5 hektarach.
          Uzależnienie polityczne i ekonomiczne od Chin
          hthgftps://gf24.pl/wydarzenia/swiat/item/1850-chiny-przejmuja-rosje
          Usuwa kolega dodatkowe literki z protokołu.
          Wbrew pozorom Rosja jeżeli idzie o przyrost naturalny białych Rosjan sama ma potężne problemy to samo tyczy się wzrostu wpływów muzułmańskich czy chińskich.Nie twierdze ,że Rosja tu upadnie czy tez od razu upadnie z tych powodów ale sama ma wiele do poprawy zamiast jak zwykle próbować zbawiać świat.
          Niestety niezależnie od tego czy kolega jest Rosjaninem czy rusofilem żyje tu w typowym dla Rosjan i rusofilów błędzie.
        • mazzini890 Re: White lives matter, nasze czasy 09.07.20, 03:17
          hthgftps://www.pch24.pl/islamizacja-rosji-postepuje--powstanie-nowe-zaplecze-dla-terroryzmu-,67902,i.html
          I choć taka Australia ma problemy z Chińczykami to z integracją muzułmanów radzi sobie na razie nie idealnie ale najlepiej z krajów Zachodu. I kto wie czy nie ona dla nich będzie wzorem a nie Ruś.
            • mazzini890 Re: Czy ten pan Mazzini to nie wcielenie Bywszego 09.07.20, 16:52
              Otóż nie będzie wbrew złudzeniom twoim i kolegi. Sama ma się z czego leczyć. I nikt poza wami jej ochrony nie oczekuje. A ja zapytam wzajem czemu kolega nie siedzi na RT a pcha się do nas z putinowską propagandą? Jest kolega na polskim nie rosyjskim forum. I Polacy mają prawo kontrować tu waszą propagandę. "Napewno to jest ostatniach nadzieja wszystkich bialych " To proszę o argumenty dlaczego jest nadzieją i to białych z poza Rosji samemu mając problemy.
                • mazzini890 Re: Czy ten pan Mazzini to nie wcielenie Bywszego 09.07.20, 17:25
                  A kto mnie wyrzuci ?Zapominasz że to nie wasze forum a gazery i zawsze można odwołać się do jego administratorów. A nawet rosja i świat nie jest właścicielem tego forum. "kto dał ci prawo pajacu kto ma być Polakiem i z kim ma rozmawiać ?" A kto tobie dał prawo do decydowania kto ma wylecieć i kto wam i Rosji dał prawo do decydowania kogo macie i czy w ogóle macie prawo zbawiać? Troche pokory jesteś na polskim forum. A propos jak Rosjanie banują na swoich forach nieprzychylne komentarze a często tak się dzieje to bronisz tam "praworządności"?
                  • rosjaiswiat1 Nie znasz regulaminu 09.07.20, 23:13
                    mazzini890 napisał:

> A kto mnie wyrzuci ?Zapominasz że to nie wasze forum a gazery i zawsze można od
                    > wołać się do jego administratorów.

Te forum jest forum prywatnym.Wiec odwolac sie mozesz tylko do zalozyciela tego forum, czyli do mnie.
                    I oczywiscie jest prawda, ze te forum dziala na platformie gazeta.pl, i z racji tego moze byc w kazdej chwile zamkniete. Ale administracja gazety.pl nie moze zmusic mnie do zmiany decyzji o blokowani jakiegos nicku.
                    Zasady, ktore tu obowiazuje sa proste: mozesz wyrazac kazdy poglad, niezaleznie od tego, czy on podoba sie mnie, czy nie. Ale to musza byc rzeczowe dyskusje, a nie narzucenie lopata goowna na wentylator. I wlasnie taki cel mial gosc, ktory obecnie placze sie na forum Swiat, ze jego "komentarze" zostali tu wywalone.Gdyby to byli komentarze, i gdyby on podjal sie dyskusji, to wszystko pozostaloby sie na forum, ale on mial inny cel; "dowalic".
                    • mazzini890 Re: Nie znasz regulaminu 10.07.20, 17:11
                      Ależ tak.
                      Niż demograficzny w Rosji:
                      (to był mój komentarz a poniżej jest cytat zalinkowany źródłem. W Polsce nazywamy to szanowny administratorze cytatem. Choć fakt mój błąd nie użyłem cudzysłowia.
                      Prawda winno to brzmieć tak:Niż demograficzny w Rosji
                      htfdtps://forsal.pl/artykuly/1444467,rosja-liczba-ludnosci-demografia-przyrost-naturalny.html
                      "Ubytek ludności w Rosji pod koniec tego roku osiągnie najwyższy poziom od 11 lat - podał w piątek portal RBK powołując się na dane urzędu statystycznego Rosstat. Demografowie wskazują, że spadku tego nie rekompensuje napływ migrantów.

W ciągu dziesięciu miesięcy bieżącego roku ubytek naturalny ludności, o którym mówi się, gdy liczba zgonów przewyższa liczbę urodzeń, wyniósł 259,6 tys. ludzi. Liczba migrantów, którzy przybyli do Rosji w okresie od stycznia do września 2019 roku stanowiła nieco ponad 193 tys. osób. Migracja nie wzrośnie już do końca roku, a więc spadek liczby ludności pogłębi się. Oznacza to, że pod koniec tego roku wskaźnik ten będzie najwyższy od 2008 roku, gdy wynosił 362 tys. ludzi.
                      htgftps://warsawinstitute.org/pl/w-rosji-ubywa-ludzi-nieskuteczna-polityka-rzadu/
                      Według oficjalnych danych, Federację Rosyjską na początku 2019 roku zamieszkiwało ok. 146,9 mln ludzi. Wiadomo już, że po roku ta liczba będzie niższa. Z danych państwowego urzędu statystycznego Rosstat wynika, że na koniec 2019 roku ubytek ludności w Rosji osiągnie poziom najwyższy od 11 lat. Przybywa zgonów, maleje zaś liczba urodzeń. Tego deficytu nie rekompensuje – mniejszy niż oczekiwano – napływ imigrantów. Pogarszająca się sytuacja demograficzna może mieć długofalowo poważne konsekwencje ekonomiczne, społeczne i polityczne.

Ubytek ludności w Rosji pod koniec tego roku osiągnie najwyższy poziom od 11 lat - podał w piątek portal RBK powołując się na dane urzędu statystycznego Rosstat. Demografowie wskazują, że spadku tego nie rekompensuje napływ migrantów.

Według oficjalnych danych, Federację Rosyjską na początku 2019 roku zamieszkiwało ok. 146,9 mln ludzi. Wiadomo już, że po roku ta liczba będzie niższa. Z danych państwowego urzędu statystycznego Rosstat wynika, że na koniec 2019 roku ubytek ludności w Rosji osiągnie poziom najwyższy od 11 lat. Przybywa zgonów, maleje zaś liczba urodzeń. Tego deficytu nie rekompensuje – mniejszy niż oczekiwano – napływ imigrantów. Pogarszająca się sytuacja demograficzna może m
                      ieć długofalowo poważne konsekwencje ekonomiczne, społeczne i polityczne."
                      A propos czy kolega administrator zakwestionuje podane dane i fakty.
                    • mazzini890 Re: Nie znasz regulaminu 10.07.20, 17:17
                      I tu przeproszę fakt za niewłaściwe zastosowanie znaków interpunkcyjnych sygnalizujących, cytat ew przypis czy tez źródło danych którym może być link. Reszta to jest cytat który w polskim prawie i na agorze funkcjonuje. Może mi kolega administrator zarzucić,ze za dużo cytuje a za mało daje od siebie w sensie swoich wypowiedzi więc to skoryguje. Ale cytaty w Polsce obowiązują . Może kolega administrator się z nimi nie zgadzać intelektualnie i żądać jasnego ich oznaczenia zgodnie z przepisami ale nie nazywać kradzieżą.
                    • mazzini890 Re: Nie znasz regulaminu 10.07.20, 17:43
                      A propos regulaminu forum działa ono w Polsce to oczywiste i inne przepisy prawa regulujące tego typu działalność w Polsce także obowiazują nawet jeżeli nie są one ujęte bezpośrednio w regulaminie. Np w kwestii ortografii czy zasad cytowania albo głoszenia w Polsce ideologii uznanych za zakazane. To chyba oczywiste.
                • mazzini890 Re: Czy ten pan Mazzini to nie wcielenie Bywszego 09.07.20, 17:30
                  A propos od boavisty ani od rosji i świata nie dostałem jak na razie żadnej merytorycznej odpowiedzi na moje posty. Ani od ciebie. Za to dostałe zapytanie dlaczego ja się tu pojawiam za to wiec zapytałem czemu wy tu jesteście. Ja grzecznie zadałem pytanie w wątku boavista zaczął od odpisu ad personam bez merytoryki. Za to się u was nie wywala? Dopóki was nie obrażam i nie łamie netykiety mam prawo być na tym forum i polemizować z wami. A wy macie działać na podstawie regulaminu gazeta.pl a nie swego ani mojego widzimisię Bo nie jesteście właścicielami Agory.Wymogi zacznijcie spełniać od siebie.
                  • rosjaiswiat1 Re: Czy ten pan Mazzini to nie wcielenie Bywszego 09.07.20, 23:17
                    mazzini890 napisał:

> A propos od boavisty ani od rosji i świata nie dostałem jak na razie żadnej me
                    > rytorycznej odpowiedzi na moje posty.

Bo w Twoich postach nie ma zadnego meritum. To zwykle copy & paste. Na to wskazuja nieaktywne linki, ktore sa widoczne w Twoich postach. A ja nie lubie komentowac postow, ktore zostali przez forumowicza ukradzione u kogos innego.
                • mazzini890 Re: Czy ten pan Mazzini to nie wcielenie Bywszego 09.07.20, 17:56
                  A propos pan Boavista drugi raz unika odpowiedzi i używa argumentów ad personam a ty nazwałeś mnie "pajacem" ZA TO SIĘ U "WAS" NIE WYWALA ? Boavisty do porządku nie przywołasz?. Jakim prawem na cudzym forum wytykacie mi nie przestrzeganie netykiety i regulaminu forum Agory a nie waszego czy mojego i grozicie wywaleniem nawet jeżeli słusznie . Skoro sami nie przestrzegacie swoich zasad? A tylko swoje zasady to możecie ustalać na swojej stronie hostingowej postawione na waszych serwerach. Tu obowiązuje regulamin Agory i wszyscy włącznie z twórca tego pod forum maja obowiązek go przestrzegać. Ja niemerytorycznie odpisałem raz. Następnym razem ja zacznę was zgłaszać administratorom forum gazety. A teraz grzecznie oczekuje odpowiedzi na zadane pytanie.
            • mazzini890 Re: Czy ten pan Mazzini to nie wcielenie Bywszego 09.07.20, 16:56
              hthgtps://wyborcza.pl/7,75399,26101334,rosja-chce-wrocic-do-afganistanu-stawia-na-talibow.html
              Do przeczytania w wersji papierowej jeżeli nie masz prenumeraty. Oczywiście ja rozumiem,że taka jest polityka Rosji ale wspieranie Talibów to ma być nadzieja i pomoc dla białego Zachodu? No chyba że Rosja chce ocalić tu Talibów wszak Pasztuni też biali.
            • mazzini890 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 17:01
              To nie jest kradzież. Jest chyba kolega osoba nie wykształcona bez urazy i nie wie,że człowiek mądry podpiera swoje poglądy cytatami i źródłami z których czerpie swoja wiedzę. Tak pracują naukowcy. Ważne jest tylko aby nie przypisywać sobie cudzych prac . Wtedy podaje się źródła . Ja je podałem w linkach. Kradzieżą byłoby gdybym powyższe teksty przypisał sobie. Bez urazy ale czy sadząc po języku jest kolega Rosjaninem? Bo może kolega nie zna polskiego prawa pod tym względem. I normalne linkowanie źródeł które może kolega zobaczyć na wielu innych podforach Gazety. Tak więc nie jest to kradzieżą. Rozumiem,że jak kolega napisze np magisterkę poda prawidłowe przypisy i bibliografie to jest złodziejem? Oczywiście forum to praca naukowa ale w polskim prawie jest określone co jest kradzieżą intelektualną co nie. A to prawo też i tu obowiązuje Linki się nie otwierają bo aby puściło mi protokół na h i p muszę dopisywać dodatkowe litery. Na innych podforach ludzie czytają moje linki przywracając sobie protokół. Chodzi mi oczywiście o protokół protokół przesyłania dokumentów hipertekstowych to protokół sieci WWW (ang. World Wide Web).Hypertext Transfer Protocol)
              • rosjaiswiat1 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 18:53
                mazzini890 napisał:

> Teraz czekam na argumenty kolegi ale powtórzę bez cytatów.

Ja tez czekam na argumenty.

> Islamizacja Czeczenii

Kolega chyba nie wiele wie o Czeczenii. Tam nie ma procesu islamizacji, poniewaz Islam jest religia Czeczenow od XV wieku.

> i szariat na Kaukazie.

Na polnocnym Kaukazie obowiazuje rosyjskie prawo..

> Niż demograficzny w Rosji

W krajach zachodnich, ktore Rosja bedzie zmuszona ratowac, niz jest o wiele glebszy.

> Chiny.

To zaden argument. Rosja i Chiny sa sasiadami od kilku wiekow. Wiec co zmienilo sie?

>Teraz czekam na kolegę.

Na co kolega czeka?
                • mazzini890 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 19:10
                  Na argumenty dlaczego Rosja ma szanse by zbawić białych. "> Niż demograficzny w Rosji

W krajach zachodnich, ktore Rosja bedzie zmuszona ratowac, niz jest o wiele glebszy." Ale jest a w takim razie kulawy nie uratuje kulawego. Tym bardziej że przyriost Rosji też spada mniej niz na Zachodzie ale spada. Kogo i czym będzie ratować? A propos Zachód ja oto prosił? Nic nie musi nic nie będzie. To tylko złudzenia kolegi.
                  Kolego pisze tu o szariacie a nie tylko o islamie.Tak obowiązuje,rosyjskie prawo ale już nie zawsze jest egzekwowane np w Groznym panny boj się chodzić w mini Za ZSRR czasem chodziły. Wycofano alkohol z sklepów choć to w teorii dobrze. A propos w całej Rosji kupujesz alkohol do 10?
                  Rosja i Chiny a i owszem są sąsiadami. I Chiny kiedykolwiek podzieliły się z Rosja swoja strefa wpływów? Niewiele ko;lega o nich wie. Zwłaszcza o ich nacjonalizmie i koncepcji "Państwa Środka". Uprzejmie zalecam zapoznać się. Jak i z dziełem Sun Zi. I poznać Chińczyków.
                • mazzini890 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 19:19
                  Ja trochę ich znam na antypodach ma takich powinowatych. Jeden w przypływie szczerości powiedział mi cytat tłumaczenie " my gramy tylko na siebie i dla siebie, teraz gramy z Rosja jak nam się zachce i będzie to potrzebne to jak za Nixona zwrócimy się znowu ku USA. Żadnego sojuszników nie wybierzemy na zawsze"
            • mazzini890 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 17:39
              Moje argumenty: Rosja nie zbawi białej rasy ani Europy. Po pierwsze cała biała rasa jej o to nie prosi i nie oczekuje od niej tego.
              Po drugie Rosja nie na taka skale jak Europa ale ma problemy z niżem demograficznym w tym białej ludności rosyjskiej. Nie mówię,że od razu grozi to Rosji upadkiem, różnie może być.Ale:
              I tak oto portal RBK opierając się na dane Rossatu podaje że ubytek ludności w Rosji jest najwyższy od 11 lat.W ciągu dziesięciu miesięcy 2019 spadek ludności wynosił 259,6 tysięcy ludzi. I tak na przykład obwodzie nowogrodzkim spadek przyrostu naturalnego wynosił -22,6. Kraj sam mający problemy demograficzne dopóki ich SAM nie rozwiąże. Nie jest ratunkiem dla nikogo.
              Źródła moich wypowiedzi zalinkowałem wyżej.
              Druga to kwestia islamu na Kaukazie.
              Pod na pozór spokojna Czeczenią Kadyrowa wchodzi tam łagodny szariat.
              I tak np w pracy wprowadza się muzułmański "dress code" chusty i długie spódnicę i wprowadza prohibicję.
              Oczywiście tu Rosja stoi na nieco , nieco lepszej pozycji niż Zachód. Ale i jej daleko do ideału.
              Chiny opisałem w innym poście.
              Tak wiec jest to zgodnie z starym powiedzeniem "wiódł ślepy kulawego".
              Chory lekarz zanim weźmie się za leczenie innych musi zacząć od siebie.
            • mazzini890 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 17:47
              Tak wiec Rosjanie ma szans zbawić kogokolwiek poza sobą sama ma problemy z demografia i islamem może je rozwiąże może nie. Ale je ma i nie ma sił na zbawianie kogokolwiek. No chyba że zbawienie białych przez Rosję to kolega rozumie,ze ona ich wszystkich przyjmie.To samo tyczy się Zachodu albo sam się zreformuje albo zginie. Nikt go z zewnątrz nie ocali. Jak nikt nie ocalił Rzymu a potem Bizancjum.
            • mazzini890 Re: mazzini, prosilem o argumenty 10.07.20, 18:45
              A propos moje pytanie o narodowość i stan wykształcenia kolegi nie jest obraźliwe. chciałbym tylko wiedzieć czy kolega nie jest Rosjaninem i jako taki może kolega nie znać wielu aspektów polskiego prawa i kodu kulturowego. Zwłaszcza ,że zdarzają się koledze wschodnie łamańce językowe. Bo wtedy może wtedy kolega nie wiedzieć, że w Polsce cytowanie z zalinkowaniem źródła nie jest kradzieżą. Jest wtedy gdy cytujący przypisuje je sobie i nie zaznacza że pochodzą od innych. Np linkowaniem.Link zaś jest tu traktowany jak przypis i jest wskazaniem źródła. Jeżeli kolega ma wyższe wykształcenie powinien wiedzieć o czym pisze. I nie zarzucać komuś kradzieży bez znajomości tematu.
    • mlody774 Re: White lives matter, nasze czasy 10.07.20, 02:29
      Jak kolorowi niszczą publiczne budynki, drogi, pomniki itd to, to ma być OK. Ale jak biali próbują sprzątać po nich, to są aresztowani, bo niszczą kolorowych "sztukę". Ich hasła, które są wypisywane wszędzie, są teraz chronione prawnie(naszczepcie tylko w Kalifornii-ale jak długo tylko tam?).
      republicbroadcasting.org/news/california-pair-charged-with-hate-crime-for-vandalizing-black-lives-matter-mural/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka