Dodaj do ulubionych

Ciekawa jestem konsekwencji z afery Ibiza

23.08.20, 12:53
W maju 2019 roku opublikowane pewne wideo z hiszpanskiej wyspy Ibiza wywołało największy kryzys rządowy w Austrii, rozpadła się koalicja z ÖVP i FPÖ, stracił posadę Heinz Christian Strache wice-kanclerza jak i szefa partii, rozpisano nowe wybory.
Minał rok pojawiają się publikowane dalsze odcinki tego słynnego widea które dokumentują odwrotność o którą posądzano austriackiego wice-kanclerza, reakcja naszych mediów jest ciekawa probują wygibasami usprawiedliwić słuszność nagrania. Kto w to jeszcze uwierzy o to jest pytanie? W tą aferę były zamieszane niemieckie media, które pisać nie będę ponieważ nie bardzo chce mi się wierzyć że tylko media a nie wyższe polityczne kręgi.
Ciekawy okres czasu, przypadek czy zamierzenie w obliczu: naciagania i niszczenia unijnej gospodarki pod pretekstem corony-wirusa, próby puczu na Bialorusi, "zamachu" na Nawalnego i co jeszcze, może się o tym dowiemy z biegiem czasu.


www.oe24.at/oesterreich/politik/oe24-hat-das-volle-ibiza-video-protokoll-das-transkript-im-wortlaut/443183865
www.deutschlandfunk.de/oesterreich-spiegel-und-sz-wehren-sich-gegen-vorwurf-der.1939.de.html?drn:news_id=1164659
Cosik z innego tematu ale pasującego do wygibasów.

www.reitschuster.de/post/frei-erfundene-wahnphantasien-über-trump-im-spiegel-relotius-reloaded
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: Ciekawa jestem konsekwencji z afery Ibiza 23.08.20, 21:50
   Austriacke masowe media milcza szczegolnie te bliskie Sebastianowi, nasze niektore podjely ten temat ale szybko go zakonczyly bo Nawalny i corona sa wazniejsze, mleko sie rozlalo ale smrod zostal. Probowano H-C Strache zabronic kandydatury na burmistrza Wiednia, sad uchylil zakas startowania parti Strache w wyborach. Sprawa zajmuje sie parlamentarna komisja sledcza i prokuratura. Pani Makarowa "siostrzenica rosyjskiego oligarchy" (celowo w lapkach) "znikla z powierzcni ziemi" i nie umija ja odnalezc.
     • monalisa2016 Re: Ciekawa jestem konsekwencji z afery Ibiza 23.08.20, 23:06
      Nie bardzo w to uwierze, Strache bedzie ządal na pewno odszkodowan a przede wszystkim przeprosin oraz sprostowania jego image przez niemieckie media. Kto wie co bedzie teraz z Sebastiankiem, zniszczenie paru Datenträger z laptopow w kurtuazyjny sposob jak i z dopilonowaniem zaraz po aferze Ibizy ciazy na nim. Z tymi Datenträger (chyba bylo az 6 sztuk) bylo glosno w Austrii.
     • monalisa2016 Re: Ciekawa jestem konsekwencji z afery Ibiza 24.08.20, 18:09
      eva15 napisała:

      > Obawiam się, że będzie to zamiecione pod dywan.

      Jak już te medium bliskie Sebastiankowi zmusiło się umiescić na ten temat artykuł, jest to znak że nie da się tego zamieść pod dywan.

      www.krone.at/2216555
      Te powyższe medium tak jak niemieckie markety "Galeria Karstadt Kaufhof" należą do kumpla Sebastianka René B.
      René B. ciekawa postać.smile, smile

      .....................

      politikstube.com/straches-wahre-worte-die-neuen-5-minuten-von-ibiza/
      ........................

      Przy okazji ciekawe linki:

      Plany unii, co na to Polska, Wegry, Czechy, Slowacja? Maistramy o tym nie napisza wiadomo dlaczego.
      sciencefiles.org/2020/08/24/eu-rausch-kommission-will-mitgliedstaaten-bei-asyl-und-migration-entmundigen/.................
      Cytat z wypowiedzi Bundestagspräsident'a Wolfgang Schäuble (CDU):
      "Wir können die Wirtschafts- und Finanzunion, die wir politisch bisher nicht zustande gebracht haben, jetzt hinbekommen / „Możemy teraz osiągnąć unię gospodarczą i finansową, której politycznie nie osiągnęliśmy do tej pory”"
      Link do wypowiedzi:
      www.evangelisch.de/inhalte/173866/20-08-2020/schaeuble-corona-krise-ist-chance-fuer-europa
      www.youtube.com/watch?v=Uzh9d_9e_Tc

      Coraz wyrazniej wychodzi na jaw z samych ust politykow po co byla potrzebna corona. Ta wypowiedz jest potwierdzeniem dawnej wypowiedzi chyba z roku 2001 co wmawiano ludziom odwrotnosc jej znaczenia i ze ten pan nigdy nie wypowiedzial takiego zdania mimo ze wideo dokumentuje jesgo glos jak i to co wypowiedzial co zainpretowano troche inny sposob mimo ze mialy obie wypowiedzi te same znaczenie.

      colorful-germany.de/faktencheck-die-not-wird-die-menschen-zwingen-sich-zu-beugen-rechte-fake-news/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka