Dodaj do ulubionych

To juz dzis

03.11.20, 19:38
Trzymamy kciuki za Ameryke! smile
Obserwuj wątek
    • eva15 Re: To juz dzis 03.11.20, 19:44
      Moim zdaniem "już dziś" ani nawet jutro może nie być żadnych jednoznacznych wyników. Jutro będą wyniki głosowań przy urnach, ale głosy korespondencyjne będą dopiero liczone przez parę następnych dni. Tak czy owak, pewnie będą awantury i włóczenie się po sądach.
        • eva15 Re: To juz dzis 03.11.20, 20:12
          Jestem zdecydfowaną przeciwniczką głosowania korespondencyjnego. Również i w Niemczech w czasie wyborów wykryto manipulacje. Bardzo łatwo jest zmanipulować liczenie takich głosów.
          • mlody774 Re: To juz dzis 03.11.20, 20:41
            Ale korespondencyjnych głosów domagali się demokraci, bo te mogą łatwo oszukać(za inne muszą dużo zapłacić), co juz teraz robią.
            republicbroadcasting.org/news/ballot-chaser-reveals-massive-vote-fraud-effort-to-elect-joe-biden-55000-for-5000-votes/
            republicbroadcasting.org/news/texas-ballot-chaser-pressures-voter-to-change-vote-from-cornyn-to-hegar-thats-my-job-i-can-honestly-say-im-bringing-at-least-7000-vo/
            republicbroadcasting.org/news/shock-video-detroit-election-workers-trained-to-kick-out-poll-watchers-count-challenged-ballots-throw-out-provisional-ballots/
          • elka-sulzerowa2 Re: Elka, nu miej chociaz odrobine objektywnosci 03.11.20, 20:55
            rosjaiswiat1 napisał:

> elka-sulzerowa2 napisała:
            >
            > > Te glosy zawsze byly liczone ale w naszej nowej tru.piej rzeczywistosci .
            > .. to
            > > objaw manipulacji (w tru.piej logice).
            >
            > Co Trump ma do glosowania korespondencyjnego?
            >
            >
            Otoz tru.pek sam glosuje korespondencyjnie .... ale usiluje zdelegalizowac to samo dla innych.
            • rosjaiswiat1 Elka, kiedys Ty napisala.... 03.11.20, 21:22
              "To nie wscieklosc, Igor .... to pasja."
              forum.gazeta.pl/forum/w,154812,170719914,170719914,Lokalny_amerykanski_taliban.html?p=170721254
              To nie jest u Ciebie pasja, to obsesja na punkcie Trumpa. Wybacz, ale ja tak widze.
                    • rosjaiswiat1 Re: Elka, kiedys Ty napisala.... 03.11.20, 21:55
                      eva15 napisała:

> Myślę, że chodzi nie tylko o czasookres, ale o ilość wyrządzonych szkód - a ta
                      > ocena jest często subiektywna, zależna od światopoglądu oceniającego. .

Widziszli, Ewa, my z Elka na ten temat juz nie jedna dyskusje mieli. W sumie Elka rozumie, ze od Trumpa nic nie zalezy, ale jej nie podoba sie osobowosc Trumpa. Generalnie wszystkie zarzuty Elki wobec Trumpa sa irracjonalne.
                      I dla wszystkich, kto interesuje sie Trumpem.Radze znalezc 45 minut i obejrzec film : "Охота на президента" (polowanie na prezydenta)

www.youtube.com/watch?v=npYKBfGBkSY
                      Dla tych kto nie zna rosyjskiego - mozna wlaczyc napisy w dowolnym jezyku.
                      • eva15 Re: Elka, kiedys Ty napisala.... 03.11.20, 22:10
                        Obejrzałam pierwsze 15 minut, nie sądzę, by ten film pokazał coś, czego nie wiem. Przecież wiem, że Trump od początku był prześladowany przez establishment, co zresztą trochę kłóci się z tezą, że od prezydenta nic nie zależy. Jeśli NIC, to neokonsy powinny dać mu spokój, a nie dawały, polowanie było i jest okrutne. No i skuteczne, bo w ręku neokonsów są media, uniwersytety, NGOs, praktycznie wszyskie najważniejsze elementy władzy i sterowania opinią publiczną..

Co ciekawe, prawie identycznie jest z rządami PiS w Polsce. PiS nie miał prawa zwyciężyć, jest prześladowany,torpedowany, praktycznie nie może rządzić. A przecież polski rząd jest jeszcze mniej niezależny niż rząd USA, więc czemu taka nagonka?
                        • rosjaiswiat1 Re: Elka, kiedys Ty napisala.... 03.11.20, 22:18
                          eva15 napisała:

> co zresztą trochę kłóci się z tezą, że od prezydenta nic nie zależy. Jeśli NIC,
                          > to neokonsy powinny dać mu spokój, a nie dawały, polowanie było i jest okrutne

Ewa, jest duza roznica miedzy potencjalnymi mozliwosciami prezydenta USA, a realnymi
                          Potencjalnie on moze wszystko,na co pozwola mu konstytucja. I Trump, chyba w to wierzyl, ale gdy on sprobowal korzystac z tych uprawnien, ktore mu daje amerykanska konstytucja, to neokoni mu dali do zrozumienia, ze konstytucja to tylko symbol, a realnosc jest calkiem inna. Wlasnie dlatego ja pisze, ze od Trumpa nic nie zalezy, bo on moze tylko tyle zrobic, ile mu pozwola. Oczywiscie on moze walnac piescia o stol, i powiedziec -ja porezydent, i nikt mnie nie bedzie rozkazywac. I on od razu stanie kolejnym prezydentem USA, ktory zginal w zamachu z rak samotnego wariata.
          • elka-sulzerowa2 Re: Elka, nu miej chociaz odrobine objektywnosci 04.11.20, 00:16
            rosjaiswiat1 napisał:

> elka-sulzerowa2 napisała:
            >
            > > Te glosy zawsze byly liczone ale w naszej nowej tru.piej rzeczywistosci .
            > .. to
            > > objaw manipulacji (w tru.piej logice).
            >
            > Co Trump ma do glosowania korespondencyjnego?
            >
            >

Aaaa ... jak sie okazuje, Igor, bardzo wiele.
            Tru.powi glosowanie korespondencyjne bardzo, ale to BARDZO, przeszkadza. Do tego stopnia, ze pozwy w Sadzie Najwyzszym wniosl! Sam oczywiscie glosujac korespondecyjnie!

• rosjaiswiat1 Re: To juz dzis 03.11.20, 20:35
        eva15 napisała:

> Moim zdaniem "już dziś" ani nawet jutro może nie być żadnych jednoznacznych wyn
        > ików.

Alez mnie nie chodzi o wyniki, a tylko o dniu, w ktorym konczy sie glosowanie.
    • monalisa2016 Re: To juz dzis 03.11.20, 20:36
      Mam juz przygotowana strone dla obserwacji wynikow.

www.politico.com/2020-election/results/

albo ta bardziej przejrzysta

www.macleans.ca/politics/u-s-election-2020-live-results-map-projections-and-updates/

Tu wiecej do wyboru.

www.google.de/search?ei=UKyhX5i6GYO0gweCxrLIBQ&q=Presidential+Election+2020+Live+Results+and+Analysis&oq=Presidential+Election+2020+Live+Results+and+Analysis&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQDFDV5jVY1eY1YJqANmgAcAB4AIABZogBqwGSAQMxLjGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6wAEB&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwiYorj8iufsAhUD2uAKHQKjDFkQ4dUDCA0
      Przewidywana prognoza jedna z wielu, Elka nie zlosc sie . smile

unitedsquid.com/election-analysis-trump-is-heading-for-an-electoral-victory-in-2020/
    • monalisa2016 Re: To juz dzis 04.11.20, 10:46
      Liczenie glosow przerwano, teraz zajmnie sie sad najwyzszy. Jak juz cos robic, powinno robic sie to z glowa a nie w ten sposob by kazdemu wpadlo to w oczy. Wedlug otwartej listy i iloscia elektorow wynik by wynosil 245 B. : 290 T., srodek 270.smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka