Dodaj do ulubionych

Prowokacja

03.11.20, 20:48
Byc moze zauwazyliscie, ze nie zabieralem glosu w watkach o kolejnych atakach ekstremistow muzulmanskich. Uwazam, ze przezuwanie tego samego nie ma sensu. Bo jesli ktos uwaza Islam za zbrodnicza religie, a inni uwazaja Islam za tak samo zbrodnicza, jak kazda inna, to nie ma sensu po raz ktorys uzywac tych samych argumentow, ktore i tak nie zmienia niczyich pogladow. Chcialbym popatrzyc na to, co zapelnilo cala przestrzen informacyjna, z innej strony.
Cui bono?Cui prodest? - zapytal, jako pierwszy, rzymski sedzia Lucjusz Kassjusz Longinus Ravilla. Wiec i my zapytamy o to samo.Poniewaz Wieden jest prowokacja. I Portland z zabitymi murzynami. I Francja z karykatura proroka jest rowniez prowokacja.A Macron to chodzaca prowokacja. Zarowno Karabach, jak i Bialorus, a jeszcze wczesniej Gruzja i Ukraina - to tez prowokacje, obliczone na nieadekwatna odpowiedz - maksymalnie bezlitosna i twarda. Dokladnie taka, jaka maja dzis od swiatu muzulmanskiego - jedna karykatura, i juz kilkanascie trupow..
Komu i dlaczego to jest potrzebne?
Nieunieknione obnizenie poziomu zycia czeka zachod. Wlasnie dlatego sa potrzebne prowokacje. najpierw wszystkiemy winna miala byc Rosja. Gdyby ona z cala swoja sila militarna uderzyla w Gruzji, a jak nie w Gruzji, to na Ukrainie, mozna byloby usprawiedliwic obnizenie poziomu zycia agresia Rosji. Ale Rosja nie zjawila sie na wojne, wiec trzeba bylo wymyslic cos innego. Coronavirus i wojujacy islam, jako wariant zastepczy. I juz mozna mowic, ze wy zaczeli gorzej zyc nie dlatego, ze system jest do doopy, a i my, rzadzace, tez do doopy. To oni wszystkiemu sa winni, czyli coronovirus i muzulmanie. I nie zapominajcie o ruskich.
Czy oni zdaja sobie sprawe, ze otwieraja puszke Pandory? Kiedys oni napompowali Hitlera bronia, pieniedzmi, terytorium. Teraz sytuacja jest podobna. Kim oni sa? To grupa przestepcza, ktora uwaza, ze ma prawo do rzadzenia calym swiatem, skladajaca sie z politykow i mocno splecionych z nimi lichwiarzy. To oni finansuja jednoczesnie NRA (Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki) i BLM, lewakow i ultraprawych, Paszyniana i Erdogana.
Biezacy rok jest wyjatkowy pod wzgledem drastycznych zmian planow tej grupy przestepczej, dotyczacych wykorzystania czynnika muzulmanskiego. Wczesniej oni stawiali wylacznie na struktury sieciowe, takie jak ISIS i Talbowie, ale nie udalo sie. Wiec zostali wyciagniete wnioski, i teraz rozwijaja bardzo obiecujacy projekt, tworzac symbioze roznych radykalnych grup islamskich, rozproszonych po calej Europie,i lewakow.Z grubsza mowiac - muzulmanskie podziemie otrzymalo wreszcie swoja Ziemie Obiecana. I teraz wszystko pojdzie o wiele ciekawiej, a od od wielkiej wojny religijnej Europe moze uratowac tylko cud, a ten cud jest sami wiecie gdzie... Niemiecki minister obrony mowi, ze to USA.
Podsumowujac: w ciagu ostatnich kikanascie lat Zachod caly czas prowokowal Rosje, probujac wciagnac ja w rozne konflikty i w ten sposob wyjasnic swoim obywatelom wielokrotny spadek poziomu zycia. Nie udalo sie. W 2020 wprowadzono Plan "B". Nie zmniejszajac prowokacji przeciwko Rosji, rozpoczely sie prowokacje bezposrednio przeciwko wlasnej ludnosci. Gdzies musi wybuchnac! Nie obchodzi ich to. Ich zadowoli kazda opcja, oprocz jednej - utrata przez nich wladzy.
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Prowokacja 03.11.20, 21:43
        eva15 napisała:

> Wiele w tym prawdy, ale nie rozumiem, czemu atak Rosji na Ukrainę miałby wyjaśn
        > iać spadek poziomu życia w Europie?

To bardzo proste. Gdyby na Ukrainie rozpoczela sie duza wojna, to Europa musialaby wydac spora kase na przezbrojenie armii. Przynajmniej tak mowiloby sie zachodniemu spoleczenstwu. A czy wydawaliby zachidnie panstwa, czy nie, to juz inna sprawa. Najwzniejsze, zeby na zachodzie ludzi uwierzyli, ze ze wzgledu na rosyjskie zagrozenie trzeba pogodzic sie ze spadkiem poziomu zycia.
          • rosjaiswiat1 Re: Prowokacja 03.11.20, 22:00
            eva15 napisała:

> Dla mnie to naciągana argumentacja.

Bo Ty nie zrozumialas to co ja napisalem.

Nikt z E. Zach. nie wybrałby się na wojnę z Rosją.

Ewa, nie chodzi mnie o to, ze E. Zachodnia pjodzie wojna na Rosje. To przeciez Rosja mialabyc agresorem, i przezbrojenie zachodnich armii mialoby sluzyc nie dla ataku na Rosje, a tylko dla obrony przed Rosja.
            Czasami mi wydaje sie, ze Ty tylko z przekory nie zgadzasz sie z tym co pisze, nie zostanawiajac sie nad moimi slowami.
            • eva15 Re: Prowokacja 03.11.20, 23:34
              Ależ ja rozumiem, co miałeś na myśli. Ja tylko sądzę, że w Niemczech nawet obronne zbrojenie przeciw Rosji rozlazłych lewaków nie zachwyci, nie wystraszy i nie porwie. Oni siedzą ze łbami w ekologii, gender itd...
              • rosjaiswiat1 Re: Prowokacja 04.11.20, 20:37
                eva15 napisała:

> Ależ ja rozumiem, co miałeś na myśli. Ja tylko sądzę, że w Niemczech nawet obro
                > nne zbrojenie przeciw Rosji rozlazłych lewaków nie zachwyci, nie wystraszy i n
                > ie porwie. Oni siedzą ze łbami w ekologii, gender itd...

Przeciez to nie lewacy u wladzy musza w to uwierzyc, a tylko zwykli Niemcy.
    • jorl Re: Prowokacja 04.11.20, 20:57
      rosjaiswiat1 napisał:

> Nieunieknione obnizenie poziomu zycia czeka zachod. Wlasnie dlatego sa potrzebn

> Podsumowujac: w ciagu ostatnich kikanascie lat Zachod caly czas prowokowal Ros
      > je, probujac wciagnac ja w rozne konflikty i w ten sposob wyjasnic swoim obywat
      > elom wielokrotny spadek poziomu zycia.

Ja naprawde nie rozumiem tych jekow o spadku, i to od lat, i wielokrotnego poziomu zycia na Zachodzie. Np. moj poziom zycia sie ciagle podnosil, znam sporo, np. moi ludzie gdzie pracowalem do niedawna im sie tez ciagle podnosil, a tez i w Polsce sie w ostatnich latach poziom zycia ciagle podnosil. A to wiem bo mam tam ciagle dziewczyny, wiem jakie mam koszty ich, wiem jak kosztuja hotele, sa coraz drozsze. Ale mnie stac bo mi sie tez poprawial dobrobyt. I to szybciej jak moim dziwczynom.

I np. dziewczyny sa w Polsce coraz grubsze, dzieci tam tez, przed 15 laty byly szczuplutkie i to masowo, teraz zaczyna sie robic odwrotnie. Ja jak takie widze to mawiam, dobrobyt rosnie. W Polsce. I to jest prawda.

Masz drogi Igorze chyba wlasna prywatna perspektywe na ten niby spadek poziomu zycia. Twojego wlasnego, ale to dotyczy looserow, wiekszosci szlo ciagle lepiej.
      • eva15 Nadwaga chorobą biedaków 04.11.20, 23:37
        jorl napisał:

> w Polsce sie w ostatnich latach poziom zycia ciagle podnosil. A to wiem bo mam
        > tam ciagle dziewczyny, wiem jakie mam koszty ich, wiem jak kosztuja hotele, sa
        > coraz drozsze. Ale mnie stac bo mi sie tez poprawial dobrobyt. I to szybciej j
        > ak moim dziwczynom.
        >
        > I np. dziewczyny sa w Polsce coraz grubsze, dzieci tam tez, przed 15 laty byly
        > szczuplutkie i to masowo, teraz zaczyna sie robic odwrotnie.
        Ja jak takie widze
        > to mawiam, dobrobyt rosnie. W Polsce. I to jest prawda.

Taaak, tak rośnie dobrobyt jak w przypadku white trash w USA, czyli ludzi z nizin społecznych. Im większe niziny, tym grubsi ludzie. Wręcz potwornie grubi, wykarmieni w McDonaldsach bezwartościową karmą za 1 dolara.

Otyłość jest dziś wyznacznikiem niskiej pozycji społecznej. Skoro wśród takich przybierających na wadze prostytutek się obracasz, to wygląda na to, że nie stać cię na szczuple, zgrabne k.rwy , one grają w innej lidze, za inną kasę.
        • rosjaiswiat1 Re: Nadwaga chorobą biedaków 05.11.20, 21:18
          Kiedys Jorl pisal, ze musi schudnac w okolicach talii. Wtedy dla mnie to bylo troche zabawne, a teraz, w swietle tego co napisala Ewa, widze to wszystko po innemu. I nawet zaczynam rozumiec to, dlaczego Jorl caly czas pisze o tym, jak mu dobrze powodzi sie materialnie. Biedak po prostu na forum spelnia swoje marzenie o zyciu w dostatku. I ciagle go pisanie do innych o ich rzekome zycie z socjalu, rowniez z tej samej bajki. Jorl projektuje na innych to, co sam ma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka