Dodaj do ulubionych

Polakow nic nie laczy z Rosja!!!

06.11.20, 21:37
Rusofobia Frondy!!!
A dowod jest w tej ksiazkce , leccie kupic , zaraz bendziecie rusofobami!
mysl-polska.pl/2559
Dobre stosunki między naszymi krajami leżą w interesie obu naszych wielkich słowiańskich narodów – zarówno gospodarczym – jak i politycznym. Jeśli będziemy współpracować – to będzie to dla obu stron korzystne. A jeśli w naszym kraju będą stały rakiety wycelowane w Rosję – to będą musieli w obronie własnej wycelować rakiety w Polskę. I jeśli nasz jakiś przyjaciel czy nieprzyjaciel „przypadkowo” wystrzeli rakietę w stronę Rosji – to oni w obronie własnej wystrzelą w stronę Polski. Pół biedy – jeśli ta rakieta doleci. Zniszczy tylko Warszawę i parę województw. Większa bieda – gdy zostanie zestrzelona przez jakiegoś „patriota” nad Polską i wybuchnie… wtedy z powierzchni ziemi zniknie pół Polski. Takie kraje, jak Meksyk, USA, Angola, Izrael czy inny Mozambik – od tego nie ucierpią…
Obserwuj wątek
   • eva15 Re: Polakow nic nie laczy z Rosja!!! 07.11.20, 00:17
    Ja mu się nie dziwię, mnie też to chodzi po głowie, mam prawo do uzyskania/odzyskania obywatelstwa (ha, ha, to prawda) .
    Ale z Rosją jest jeden problem - tam wszystko zależy od tego, kto aktualnie rządzi, nie ma czegoś takiego jak systemowa stabilizacja polityki.
    Rządzi Piotr Wielki, czy Katarzyna Wielka, jest dla rozwoju kraju OK. Za rządów Katarzyny dziesiątki (jeśli nie setki) tysięcy Niemców osiedliły się w Rosji, bo miały dane przez nią idealne warunki do życia i pracy. Stalin wpadł potem na inny pomysł. - postanowił Niemców albo wymordować, albo przynajmniej przesiedlić. Putin chciałby bardzo i tworzy programy dla osiedlania się w Rosji, jest germanofilem, więc pewnie chętnie widziałby znów Niemców. Ale co będzie, gdy Putina zabraknie, wieczny nie jest.. A jak następnemu władcy Kremla odbije?
    • mlody774 Re: Polakow nic nie laczy z Rosja!!! 07.11.20, 01:36
     Pamiętam co pisałaś o swoim pochodzeniu. To prawda, ze Rosja jest nie stabilna politycznie. Nie wiem na ile to prawda, ze Putin może zrezygnować z urzędu za rok. Ma mieć problemy ze zdrowiem. Ale to pewnie nie uzasadniona plotka. Mnie to zrażało by, ze trudno jest być w Rosji samowystarczalny. Na przykład: broni palnej nie wolno mieć, zapewne radia krótkofalowego do porozumiewania się na duże odległości, problemy z drogami na odludziach, sprzedaż detaliczna na zarobek tylko za zezwoleniem, produkcja np. zabawek tylko za zezwoleniem, bardzo niska suma zwolniona od podatku dochodowego itd.
     • boavista4 Re: Polakow nic nie laczy z Rosja!!! 07.11.20, 16:39
      Problem drog na odludziach jest wielki dla kazdego wielkiego kraju. np. dla Watykanu to nie zaden problem. Rodjre jest najwiekszym krajem swiata , nie zaludnionym, dziewiczym, stad jej problemy sa podobne od wiekow. Ci do broni, ja nie chce miec broni, w cghwili zlosci ofiara bylaby moja rodzina i ja sam. Wydaje mi sie ze Rosja nest najbardziej samowystarczalnym krajem na swiecie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka