Dodaj do ulubionych

Giuliani i prawnicy oglosili strategie!

19.11.20, 18:59
czyzby to zbaczylo ze wybory pocyganila Wenezuela z Kuba i Chinami? czy to znaczy 3 wojna swiatowa?
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 19.11.20, 19:30
      Nie wiem skad masz te wiadomosc Boavista4, to co ja slyszalam i czytalam to nie bylo pocyganienie z Wenezueli czy z Kuby tylko byla ingerencja w wybory z pewnego panstwa gdzie znajdowal sie pewien komputer pewnej firmy w wybory innych krajow, wymienione byly 23 panstwa i jeden zwiazek panstw. Znaczy nie bylo "Z" tylko bylo "W" wybory ....
      • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 19.11.20, 19:48
        ja nie mam tekstu tej konferencji przed soba , ale to wyglada bardzo powaznie , jest rowniez oskarzenie Sorosa.
        Jednym slowem jezeli beda logiczne reakcje rzadu amerykanskiego, to trzeba zrobic porzadek z Chinami , oboma Amerykami , Europa, i porzadkiem swiata. Jezeli przedtem oskarzenia padaly pod adresem Rosji, teraz oskarzenia dotycza o wiele wieksza ilosc krajow. A wiec najpierw Trump bedzie musial zrobic porzadek z Bidenem i demokratami, a potem sprawiedliwosc siegnie dalej i dalej!!!!!!
        • monalisa2016 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 19.11.20, 20:12
          Poczekaj bądz cierpliwy, to nie ma ani z Wenezuelą, ani z Kubą, ani z Rosją do czyniennia. Jeszcze jest mało na ten temat dowodów, jest tylko kierunek. Czyj był ten komputer są tylko poszlaki, ale przyjdzie czas że dowiemy się więcej na ten temat, a odpowiedzialni za to będą pociagnięci do odpowiedzialności.

smile, smile
          Prezydent John F. Kennedy powiedział kiedyś: „Rozwalę CIA na tysiące kawałków i rozrzucę na wietrze”. Nawet wtedy Kennedy najwyraźniej zdawał sobie sprawę z roli, jaką CIA odgrywa w rzeczywistości na całym świecie. Dziś powraca się do planów JFK i chce się je do końca zrealizować, przez to te nazwisko ma ostatnio dość dużą koniunkturę.

Co ciekawe, powraca się do dochodzen w sprawie tragicznej śmierci księżniczki Diany.
          • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 20.11.20, 02:27
            monalisa2016 napisał(a):

> Poczekaj bądz cierpliwy, to nie ma ani z Wenezuelą, ani z Kubą, ani z Rosją do
            > czyniennia. Jeszcze jest mało na ten temat dowodów, jest tylko kierunek. Czyj b
            > ył ten komputer są tylko poszlaki, ale przyjdzie czas że dowiemy się więcej na
            > ten temat, a odpowiedzialni za to będą pociagnięci do odpowiedzialności.
            >
            >
            > smile, smile
            > Prezydent John F. Kennedy powiedział kiedyś: „Rozwalę CIA na tysiące kawałków i
            > rozrzucę na wietrze”. Nawet wtedy Kennedy najwyraźniej zdawał sobie sprawę z r
            > oli, jaką CIA odgrywa w rzeczywistości na całym świecie. Dziś powraca się do pl
            > anów JFK i chce się je do końca zrealizować, przez to te nazwisko ma ostatnio d
            > ość dużą koniunkturę.
            >
            > Co ciekawe, powraca się do dochodzen w sprawie tragicznej śmierci księżniczki D
            > iany.
            >

Hahaha ...
            Guliani w pocie czola i farba cieknaca mu z wlosow po twarzy ... rzeczywiscie bajdurzyl o Wenezueli, Kubie, Chinach ...

youtu.be/hMpB9e6nx0c
            • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 20.11.20, 02:54
              elka-sulzerowa2 napisała:
              >
              > Hahaha ...
              > Guliani w pocie czola i farba cieknaca mu z wlosow po twarzy ... rzeczywiscie
              > bajdurzyl o Wenezueli, Kubie, Chinach ...
              >
              > youtu.be/hMpB9e6nx0c

CSPAN relacja z bajdurzenia nawiedzonych

www.c-span.org/video/?478246-1/trump-campaign-alleges-voter-fraud-states-plans-lawsuits#
              Rzeczy o ktorych Giuliani bajdurzy juz byly rozpatrywane przez sad i wszystkie, za wyjatkiem jednej sprawy, zostaly wyrzucone przez republikanskich sedziow.
              Giuliani i jego wesola ferajna znow pozbierali te sprawy i dalej probuja szczescia. Tylko gdzie? Firmy prawnicze wycofaly sie z tego malpiego cyrku i ostal sie tylko Giuliani.
              • monalisa2016 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 00:31
                Elka ty juz oddalas twoja dusze, twoja wole, twoja samodzielnosc oceny, myslenia czyli twoja osobowosc dla ideologii maisteeamowych mediow. Nie sadzilam ze bede ci to kiedys pisac ale prowokujesz na calego.
                Czy Trump sam rzadzi Stanami? Dlaczego za Trumpem ida tlumy a za innymi nie?

Jak maistreamowe czy socjalne media dzialaja wiemy z wlasnych doswiadczen ale nadchodzi ich koniec albo albo.
          • monalisa2016 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 19.11.20, 20:47
            Naturalnie ze moge, poczytaj sobie choby to:

www.watergate.tv/ist-deutschland-in-den-us-wahlbetrug-verwickelt/

www.watergate.tv/ist-deutschland-in-den-us-wahlbetrug-verwickelt/

Zerohedge i inni tez pisali o tym, o tym ze cos skonfiskowano w Frankfurcie pisal Hessenschu, artykul szybko znikl z netu w miejsce jego pojawil sie inny artykul jest zalinkowany w artykule.

Link do medium:
            www.watergate.tv/
              • monalisa2016 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 20.11.20, 23:46
                Sidney Powell potwierdza ze serwer w Frankfurcie zostal skonfiskowany przez amerykanskie sily.

www.thegatewaypundit.com/2020/11/boom-attorney-sidney-powell-confirms-hearing-forces-confiscated-scytl-servers-germany-audio/
                Jeszcze jedna ciekawa rzecz szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus jest oskarzony przez armie Etiopii, przeczytajcie sami w artykule o co. smile

www.aljazeera.com/news/2020/11/19/ethiopias-army-accuses-who-chief-of-supporting-tigray-forces

Jak swiat dlugi i szeroki sa przeprowadzane tajemnicze akcje w celu robienia czystek jakich dopuscily sie pewne elity pod wladzami rownych i rowniejszych z skorumpowanego polswiata. smile Sadze ze do 20 stycznia bedzie wiele wyklarowane i powstanie nowy swiat, swiat w innych barwach. smile
              • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 19:00
                monalisa2016 napisał(a):

> Wideo z wypowiedzia Sidney Powell w jezyku angielskim z niemieckimi napisami, t
                > u tez mowi o Barcelonie i Frankfurcie.
                >
                > www.bitchute.com/video/3YdhVpFwwK0S/
                >
                > A w naszych licencyjnych mediach? Ani mrumru.
                >

Jskie szanujace sie korporacyjne media beda poswiecac czas na tru.piego czuba?
          • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 19.11.20, 20:49
            Nastepna moja uwaga. Przez cala kadencje Trumpa, demokraci oskarzali go o wspolprace z Putinem. Teraz role moga sie odwrocic , republikanie beda oskarzac Bidena o korzystanie z chinskich uslug.
            Ciekawe mnie co sie stanie z Assange!!
            a teraz llink do konferencji Giulianiego.
            www.facebook.com/110517087019008/videos/116042810188055
    • rosjaiswiat1 Trump ma tylko jedna szanse 19.11.20, 22:49
      I wszystko wskazuje na to, ze jego ludzi probuja wykorzystac ta szanse.
      Na czym polega "gra"?
      Trump stara sie podwazyc jak mozna najwiecej oddanych glosow za Bidena,zeby ten zdobyl mniej niz 270 elektow. Oczywiscie to nie znaczy, ze te glosy automatycznie beda zaliczone jako oddane za Trumpa, jego ludzi wiedza, ze to nie jest mozliwe. Po prostu wyniki w niektorych Stanach moga byc uznane za nierozstrzygniete, i wtedy, zgodnie z konstytucja USA, delegacje poszczegolnych Stanow beda glosowac w Izbie Reprezentantow, gdzie Republikanie maja przewage nad demokratami.
      • boavista4 Re: Trump ma tylko jedna szanse 20.11.20, 00:00
        tu pokazali swoje zyczenia. Jezeli Bidet przejdzie to bedzie miec ciezkie zycie, ciezsze niz Trump, a jak bedzie wygladac militaryzm i plany wojenne? Obecnie Trump juz demontuje obecnosc USA na BW, co nie znaczy ze bedzie wszystko lepiej, bo moze urzyc ta potege w Wenezueli i na Kubie.
        • monalisa2016 Re: Trump ma tylko jedna szanse 20.11.20, 01:01
          Oj Boavista, Trump nie tylko rozkazal wycofanie wojsk do Bozego Narodzenia ale tez czysci pentagon z wiadomej nam grupy a to ma wielkie znaczenie nie tylko dla Stanow ale tez dla swiata. Francuski blog o tym donosi.

www.voltairenet.org/article211650.html

Najpierw prezentujesz hipotetyczny wynik wyborow, piszesz o demontowaniu obecnosci USA na BW a pozniej przypisujesz uzycia tej potegi w innym kierunku, co ty z ta Wenezuela i Kuba Boavista?smile

Trump nie napadl jeszcze na zadne panstwo, nie wszal zadnej nowej wojny a ty pchasz juz go hipotetycznie do tego

Cytat z niemieckojezycznych amerykanskich mediow.

"Ich war Zeuge der Entwicklung und des Einsatzes eines ausgeklügelten elektronischen Wahlsystems, das es den Führern der venezolanischen Regierung ermöglichte, die Stimmenauszählung bei nationalen und lokalen Wahlen zu manipulieren und den Gewinner dieser Wahlen zu bestimmen, so dass sie ihre Macht erhalten konnten“, heißt es in der eidesstattlichen Erklärung. / (tlumaczenie Google) Byłem świadkiem rozwoju i wdrażania wyrafinowanego elektronicznego systemu głosowania, który umożliwił przywódcom rządu Wenezueli manipulowanie liczeniem głosów w wyborach krajowych i lokalnych oraz określenie zwycięzcy tych wyborów, aby mogli zachować swoją władzę ”- powiedział."

Link do artykulu z ktorego zostal wyjety cytat:

www.epochtimes.de/politik/ausland/whistleblower-smartmatic-software-hat-wahlergebnisse-in-venezuela-manipuliert-a3382459.html

Nie ma tu mowy o ingerencji Wenezueli w amerykanskie wybory, tylko jest mowa ze za pomoca software wplywano w Wenezueli na krajowe wybory czy to lokalne czy krajowe, znaczy parlamentarne.Wiec gdzie widzisz powod do napasci na Wenezuele albo Kube? smile

Posluchaj sobie wczorajszej wypowiedzi Ezra Cohen-Watnick co planuje Trump, wyzej napisalam ze chca urzeczywistniec plany John F. Kennedy, znaczy przebudowac aparat militarny.

www.youtube.com/watch?v=7z9mATmtz8Q
            • rosjaiswiat1 Elka,to nie sa zarty 20.11.20, 20:27
              To co ja napisalem jest jedyna, i do tego nie beznadziejna szansa. Jesli Trumpowi uda sie doprowadzic sprawe do Sadu Najwyzszego, to moze byc roznie, bo tam trump ma wiekszosc. A dalej juz prosta droga do Izby Reprezentantow, gdzie Republikanie maja wiekszosc. Wiec wklejanie obrazkow tu nie jest na miejscu. My sa swiadkami hnajwiekszego kryzysu politycznego w USA, wszystkie poprzednie nie byli tak potencjalnie grozne dla
              Ameryki.
              • boavista4 Re: Elka,to nie sa zarty 20.11.20, 21:26
                Trump ma 400 delegatow!
                a jak to bedzie tak to bedzie! wyglada ze Trump obstawiony jest nie tylko prawnikami z Giullanim na czele, ale sadem najwyzszym, Pentagonem, i duzym poparciem w USA.
                A pair of attorneys discussed the legitimacy of the election and argued the left got caught red-handed in stealing the vote.

On Wednesday, attorney Lin Wood and talk show host Mark Levin weighed in on the ongoing legal challenges. The two pointed out the “real” results showed President Trump won by a massive margin.

“This election was a fraud,” stated Lin Wood, attorney for the Trump campaign. “Donald Trump won, I believe, a 70% plus landslide election in the nation. He probably won over 400 electoral votes.”

Lin Wood: President Trump won 400 electoral votes

Secy Mnuchin asks Fed to return $455 Billion of COVID relief funds

Republican lawmakers request hearings to examine violence against Trump supporters in D.C.

Rudy Giuliani: The Case for Election Fraud Being Made by American Patriots in Both Parties

In sworn statement, prominent mathematician flags up to 100,000 Pennsylvania ballots

In dramatic reversal, Wayne County election board Republicans rescind votes certifying results

The New Ruling Coalition: Opposition To Afghanistan Withdrawal Shows Its Key Factions: Greenwald

CDC Director: "All Schools Should Remain Open"

Dr. Roger Hodkinson says Alberta politicians “playing medicine”, media driving Covid “hysteria”

Michigan's Governor Whitmer faces IMPEACHMENT articles from Republicans over new Covid-19 regulations
                • elka-sulzerowa2 Re: Elka,to nie sa zarty 20.11.20, 23:14

Yeah ... Na 31 pozwow 1 przez sad roztrzygniety, reszta wysmiana. Way to go trumpisci! 👍

Nawet ten felus Carlson z tru.piego FAUX Network opuszcza tonacego Tytanica? 🤔
                  Kto by pomyslal?

www.facebook.com/OccupyDemocrats/videos/671177980425268/
                  • rosjaiswiat1 Re: Elka,to nie sa zarty 20.11.20, 23:30
                    Elka, Ty musisz pamietac o jednym - media za zachodzie sa przeciwko Trumpowi, wiec nie wierz wszystkiemu, co tam pisze sie. Jestem naprawde zdumiony tym, jak Twoja nienawisc do Trumpa, przerodzila sie w obsesje, a obecnie w wiare w to, co podaja media. Ja nie poznaje Coiebie.

p.s. to o czym ja pisze, czyli o szansie dla Trumpa, to jak 1 do 100.
                    • elka-sulzerowa2 Re: Elka,to nie sa zarty 21.11.20, 00:09
                      rosjaiswiat1 napisał:

> Elka, Ty musisz pamietac o jednym - media za zachodzie sa przeciwko Trumpowi, w
                      > iec nie wierz wszystkiemu, co tam pisze sie. Jestem naprawde zdumiony tym, jak
                      > Twoja nienawisc do Trumpa, przerodzila sie w obsesje, a obecnie w wiare w to, c
                      > o podaja media. Ja nie poznaje Coiebie.
                      >
                      > p.s. to o czym ja pisze, czyli o szansie dla Trumpa, to jak 1 do 100.
                      >
                      >

Igor, nie pamietam ile razy juz mowilam, ze ten imbecyl i oszust nigdy nie powinien byl zostac prezydentem!
                      Mnie malo obchodzi co inni o nim pisza. Nie mieszkales w NYC, nie miales do czynienia z jego przekretami i oszustwami a wiec oszczedz mi uwag o mojej obsesyjnosci. Jego prezydentura jest prowadzona tak samo jak jego biznes - totalne szambo, kompulsyjne posuniecia, bez jakiejkolwiek rozwagi i jak nie uzyskuje wynikow jakich by chcial wini innych. Tak bylo w latach 80tych i tak samo jest teraz. Nie placi firmom za wykonane prace a gdy te go naciskaja jego standardowym posunieciem jest ciaganie po sadach z nadzieja ze oszukani ludzie sie od niego odczdpia albo przyjma pare centow na dolarze za wykonane prace.

Wszyscy widzimy co ten sqoorwiel wyprawia ... w tej chwili usiluje bezpodstawnie zakwestionowac glosowanie w trzech stanach z nadzieja, ze uda mu sie jakims cudem wyrzucic wyniki glosowania w Atlancie, Detroit, Milwaukee - wielkie miasta, z olbrzymia liczba demokratycznych glosow, miasta z olbrzymia iloscia innoskorych mieszkancow. Jak myslisz, jak mu to wyjdzie?

• mlody774 Re: Elka,to nie sa zarty 21.11.20, 01:57
                        Elka w końcu się przyznałaś ze jesteś z NYC, choć tak długo zaprzeczałaś. Tak jak zaprzeczałaś ze jesteś demokratka. No i tak jak nam wpierałaś ze jesteś obiektywna i ze masz ogromnie perspektywiczne widzenie na wszystko . Zawsze to wiedziałem bo takich ....... jak tam nigdzie niema w Stanach. Nawet w Kalifornii się tacy nie trafiają jak w właśnie w NYC, gdzie naiwniak rodzi się każdej minuty.
                        • elka-sulzerowa2 Re: Elka,to nie sa zarty 21.11.20, 19:17
                          mlody774 napisał:

> Elka w końcu się przyznałaś ze jesteś z NYC, choć tak długo zaprzeczałaś. Tak j
                          > ak zaprzeczałaś ze jesteś demokratka. No i tak jak nam wpierałaś ze jesteś obie
                          > ktywna i ze masz ogromnie perspektywiczne widzenie na wszystko . Zawsze to wied
                          > ziałem bo takich ....... jak tam nigdzie niema w Stanach. Nawet w Kalifornii si
                          > ę tacy nie trafiają jak w właśnie w NYC, gdzie naiwniak rodzi się każdej minuty
                          > .

Mlody ... bys nie bladzil po omacku ... ja mieszkalam w NYC. To bylo ladnych pare lat temu.
                          Ja jestem demokratka ale z partia o tej nazwie juz dawno sie nie identyfikuje bo partia ta juz dawno mnie zawiodla.
                          W przeciwienstwie do cibie nie lgne do parti ktora takimi jak ja gardzi bo jej wygodniej ledz w barlogu wespol z korporacyjnymi interesami, roznymi warmongerami czy innymi Goldmanami.
                          Jesli o naiwniakow chodzi ... czy masz kolo siebie lusterko?
    • mlody774 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 00:02
      Tu są trzy artykuły do tematu do przeludnienia sobie:
      republicbroadcasting.org/news/congressman-brooks-shares-his-real-life-38-year-experience-with-democrat-fraud-and-how-he-and-the-house-of-representatives-will-elect-donald-trump/
      republicbroadcasting.org/news/whistleblower-says-voting-software-used-in-us-election-was-created-to-commit-voter-fraud/
      republicbroadcasting.org/news/breaking-team-trump-drops-bombshell-evidence-proving-the-2020-election-was-rigged/
      • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 00:59
        mlody774 napisał:

> Tu są trzy artykuły do tematu do przeludnienia sobie:
        > republicbroadcasting.org/news/congressman-brooks-shares-his-real-life-38-year-experience-with-democrat-fraud-and-how-he-and-the-house-of-representatives-will-elect-donald-trump/
        > republicbroadcasting.org/news/whistleblower-says-voting-software-used-in-us-election-was-created-to-commit-voter-fraud/
        > republicbroadcasting.org/news/breaking-team-trump-drops-bombshell-evidence-proving-the-2020-election-was-rigged/

Gdyby tylko jeszcze banda, ktora nie jest w stanie "sue straight" byla w stanie przedstawic jakies dowody, to moznaby bylo rozmawiac.
          • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 05:39
            jest zupelnie logiczne ze Detroit glosowalo na Trumpa, przeciewz Obama zrtobil tam kkompletna kleske ekonomiczna. bezrobocie bylo niemal zupelne. W NY co innego, NY to biurokracja i sluzba, a wiec to bylo miasto gdzie wszyscy przyjezdzali zeby dostac robote.
            Ze Trump to idiota ? t ten kto zna troszeczke Ameryke wie ze tacy ludzie maja powodzenie, Trump idzie po trupach, i teraz to udowodni, Demokraci przegraja w zupelnosci, podobnie rowniez klika Busha. Trump to jest odswierzajacy powiew na Ameryke i swiat. On uratuje swiat!
            Juz od pierwszego dnia oskarzania Trumpa przez media i caly establishment, widac bylo ze tu jest wojna na calego. A Elka pieprzy, bo takie ma przekonania.
            • mlody774 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 16:04
              Elka ma jakaś przychodnie medyczna i obawia się, ze Trump sprawdzi jej zarobki, wprowadzając powszechna opiekę medyczna. Ona wolała by aby ta powszechna opieka medyczna pochodziła od demokratów, KTORZ NIE SPRAWDZA JEJ ZAROBKÓW ale podwyższa podatki i jej zapłacą za wszytko czego zada bez pytania. Teraz zobaczymy czy zaprzeczy temu, bo to jest moje przypuszczenie tylko.
              • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 18:24
                Ja sadze ze Elka boi sie Trumpa z powodow zupelnie przyziemnych. Otoz Trump ma niezwykla zalete : jego usta ukldaja sie w taki sposob ze potrafi wygenerowac taki potezny dmuch i takie tsunami ze Elka bedzie zagrozona i na lajbie i na kazdej wyspie morza Karaibskiego.
                Trump Won 95% Of Bellwether Counties, Making Biden Win Statistically Improbable
                Divided Pennsylvania House gives approval for audit of 2020 election

www.zerohedge.com/political/trump-vs-biden-will-future-belong-patriots-or-globalists
              • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 19:46
                mlody774 napisał:

> Elka ma jakaś przychodnie medyczna i obawia się, ze Trump sprawdzi jej zarobki,
                > wprowadzając powszechna opiekę medyczna. Ona wolała by aby ta powszechna opiek
                > a medyczna pochodziła od demokratów, KTORZ NIE SPRAWDZA JEJ ZAROBKÓW ale podwyż
                > sza podatki i jej zapłacą za wszytko czego zada bez pytania. Teraz zobaczymy cz
                > y zaprzeczy temu, bo to jest moje przypuszczenie tylko.

Ja bym ucalowala prezydenta, ktory by pozbyl sie obecnego ubezpieczeniowego szamba!

W przeciwienstwie do tru.pa i jego gangu nasze zarobki i podatki nie sa tajemnica, nie wymagaja lat auditowania 🤣

Ludziom myslacym obojetne jest skad przychodzi opieka medyczna, z prawa czy lewa. Gdy ja cie usypiam mi jezt obojetne czy ty jestes tru.pek czy lewak.

W przeciwienstwie do tru.pa ja place podatki.
            • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 19:32
              boavista4 napisał(a):

> jest zupelnie logiczne ze Detroit glosowalo na Trumpa,

Detroit glosowalo na tri.pa?

przeciewz Obama zrtobil
              > tam kkompletna kleske ekonomiczna. bezrobocie bylo niemal zupelne.

Obama zrobil tam kompletna kleske ... a nie lata neoliberalnej ekonomii?

W NY co inne
              > go, NY to biurokracja i sluzba, a wiec to bylo miasto gdzie wszyscy przyjezdza
              > li zeby dostac robote.

> Ze Trump to idiota ? t ten kto zna troszeczke Ameryke wie ze tacy ludzie maja
              > powodzenie, Trump idzie po trupach, i teraz to udowodni,

Udowodni tylko, ze jest prezydentem rejectem.
              Wlasnie Michigen mu powiedzialo co mysli o jego naciskach na odwrocenie glosow.
              Jednym slowem ludzie "full of shit" jak tru.pek koncza tak jak tru.pek.

Demokraci przegraja
              > w zupelnosci, podobnie rowniez klika Busha.

Nie bylzbym tego taka pewna.

Trump to jest odswierzajacy powiew
              > na Ameryke i swiat.

Jesli jest to ironia to sie zgadzam.

>On uratuje swiat!

Juz cztery lata go ratuje ...

> Juz od pierwszego dnia oskarzania Trumpa przez media i caly establishment, wid
              > ac bylo ze tu jest wojna na calego.

Tru.pek jest zbyt tepym bucem by walczyc z establishmentem.

>A Elka pieprzy, bo takie ma przekonania.
              A ty bez przekonania tak pieprzysz?
              • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 19:39
                mlody774 napisał:

> Elka to żaden dowód, bo liczyli te glosy sami demokraci na osobności, bez społe
                > cznego nadzoru i były to glosy nie podpisane itd. A ty osobiście ile razy gloso
                > wałaś na niego?

Mlody, piszesz kompletne bzdury!
                Glosy sa liczone w obecnosci tak republikanskich jak i demokratycznych obserwatorow! Stojacych 6 stop od ludzi liczacych!!!!
                Jeden z pozwow tru.pa chcial ten kit w sadzie wcisnac i prawnik tru.pka musial przyznac republikanskiemu sedziemu, ze na sali bylo kilkudzisieciu republikanskich obserwatorow.
                Zgadnij gdzie ten pozew skonczyl?
                • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 21:29
                  Elka glosowala emailem ze swojego jachtu, tyle razy ilu jest mieszkancow Barbadosu!
                  Elka, teraz juz wiadomo ze w Ameryce ten co liczy glosy , ten wygrywa . A wiec zobaczymy, my nie liczymy, ale coraz wiecej dorwalo sie do liczenia. Rozumie ze nie znosisz Trumpa , bo wiekszosc bialych nowjorczykow nie znosi Trumpa, chodzi w maskach i lubi sie wymadrzac wobec gojow.
                  • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 01:40
                    boavista4 napisał(a):

> Elka glosowala emailem ze swojego jachtu, tyle razy ilu jest mieszkancow Barbad
                    > osu!

Masz niezwykle mokre sny, boa 😉
                    Wyslalismy po jednym glosie od nas obojga ...a te poszly w torbie konsularnego kuriera. 🙂
                    Internetowych glosow na Florydzie nie przyjmowali.

> Elka, teraz juz wiadomo ze w Ameryce ten co liczy glosy , ten wygrywa .

No wlasnie, boa!
                    A te glosy liczyli ... i republikanie i demokraci razem!

A wiec
                    > zobaczymy, my nie liczymy, ale coraz wiecej dorwalo sie do liczenia.

Ile razy juz liczyli ci nieomylni republikanscy geniusze i co im z tego liczenia wyszlo?

Rozumie
                    > ze nie znosisz Trumpa , bo wiekszosc bialych nowjorczykow nie znosi Trumpa, cho
                    > dzi w maskach i lubi sie wymadrzac wobec gojow.

Dziwna sprawa, bo nie tylko nowojorczycy tego pajaca nie znosza.
                • mlody774 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 21.11.20, 22:29
                  Elka A dlaczego sami republikanie nie liczyli głosów a demokraci tylko obserwowali z odległości 6 stup? W Atlancie którą podałaś za przykład liczono glosy ponownie ale te same bez nazwiska, rejestracji do glosowani itd. Rozumiesz? Te glosy powinny być w śmietniku a nie poz ef Trump. PA juz tez zgodziło się do ponownego ich liczenia ale znowuż będą je liczyć jak w Georgia, te które nie można sprawdzić za są prawdziwe i będą to robić demokraci, bo republikanie "nie umieją liczyć", tylko pisać oświadczenia pod przysięga i kara kryminalna, ze byli światkami oszustw wyborczych. Co jest złożone do dochodzenia w tej sprawie. Media powiedzą tobie wszytko co jest im tylko wygodne, bo jak tego nie wygrają to są skończeni w Stanach. You CNC jest na granicy bankructwa razem z innymi mediami popierającymi oszustwa demokratów. Nikt ich nie słucha. 80milionow widzów przecież powinni mieć, bo tylu ponoć glosowało na B a tu ich niema. Ciekawe co?
                  • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 01:54
                    Jest bardzo prosta odpowiedz, mlody.
                    To kto liczy glosy ustanawia prawo.
                    Ty tez mozesz je liczyc pod warunkiem ze sie zarejestrujesz w komisji wyborczej. Twoje poglady polityczne nie maja znaczenia przy liczeniu glosow. W okregach republikanskich wiekszosc liczacych glosy jest republikanskiej masci. W okregach demokratycznych beda nimi demokraci. I jednych i drugich obowiazuje prawo jak i ci obserwatorzy z obu partii stojacy u boku i nie spuszczajacy wzroku z ich dzialalnosci.
                        • mlody774 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 03:16
                          Teraz juz Elka popiera oszustwa wyborcze jak są dla B. I w ogóle nie przejmuje się wojna domowa jaka te oszustwa mogą spowodować. Myśli ze dzicz jak przyjdzie do jej domu to jej odpuści bo powie ze glosowała na B. Dziec, która nie będzie respektowała żadnych praw i zasad, poza: rabunkiem, gwałtem, mordem i podpaleniem.
                          • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 14:01
                            mlody774 napisał:

> Teraz juz Elka popiera oszustwa wyborcze jak są dla B. I w ogóle nie przejmuje
                            > się wojna domowa jaka te oszustwa mogą spowodować. Myśli ze dzicz jak przyjdzie
                            > do jej domu to jej odpuści bo powie ze glosowała na B. Dziec, która nie będzie
                            > respektowała żadnych praw i zasad, poza: rabunkiem, gwałtem, mordem i podpalen
                            > iem.

Jak tak usiadziesz i pomyslisz troche sam to moze zaczniesz widziec, ze Tru.p kwestionowal wybory nim te sie odbyly. Gdybys mieszkal w NYC w latach 80tych to bylbys swiadkiem tego wlasnie tru.piego procederu ... gdy cos nie idzie po twojej mysli, gdy nie chcesz placic firmom za wykonane prace zaczynasz kwestionowac i ciagac ludzi po sadach. I mu to uchodzilo. Wuj na pare tysiecy odciskow nadepnal. Teraz mu nie ujdzie.

Czy sledziles moze kim sie ta podpalajaca, mordujaca dzicz okazala?
                      • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 12:58
                        monalisa2016 napisał(a):

> Elka licza glosy maszyny odpowiednio ustawione przez to taki wynik ale ten wyni
                        > k byl niesamowicie potrzebny by uwidocznic maraz jak i zawlaszenie swiata. Jak
                        > wniosek, nie ma nic zlego co by na dobre nie wyszlo. smile Karusela kolem sie toc
                        > zy. smile
                        >

O recznym liczeniu na zdanie Tru.pa laskawa pamietac?
                        • mlody774 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 14:47
                          Oszustwa komputerowe to jedno, które dopiero wyszły po wyborach oficjalnie. Ale zażalenia juz były od lat ludzi, ktorych chyba Trump ignorował, bo mógł to naprawić po wyborach 2016. A druga cześć oszustw pochodzi z głosów wysłanych poczta. Bo to demokraci zaczęli stosować na max nibyś z powodu plandemi. I te wybory Trump krytykował przed wyborami 2020. Ja sami linkowałem artykuły tutaj. Np. nowe liczenie głosów w Atlancie ma się opierać najpierw na porównaniu podpisu glosującego na podaniu a naste pinie na kartce wypełnionej przez glosującego. Właśnie w tym punkcie zrobiono oszustwo, bo albo w ogóle niema podpisu, albo w ogóle nie wiadomo kto wypełnił, albo podpis się nie zgadza. Czyli ktoś umieścił tysiące głosów nieważnych na B. Bo dziwnym trafem żaden głos na Trump niema tych problemów. Elka ile błędów zrobiłaś w latach 80-ch? Pamiętasz? byłaś młodziutka. Hahaha
                          • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 19:29
                            mlody774 napisał:

> Oszustwa komputerowe to jedno, które dopiero wyszły po wyborach oficjalnie. Ale
                            > zażalenia juz były od lat ludzi, ktorych chyba Trump ignorował, bo mógł to nap
                            > rawić po wyborach 2016. A druga cześć oszustw pochodzi z głosów wysłanych poczt
                            > a. Bo to demokraci zaczęli stosować na max nibyś z powodu plandemi. I te wybory
                            > Trump krytykował przed wyborami 2020. Ja sami linkowałem artykuły tutaj. Np. n
                            > owe liczenie głosów w Atlancie ma się opierać najpierw na porównaniu podpisu gl
                            > osującego na podaniu a naste pinie na kartce wypełnionej przez glosującego. Wła
                            > śnie w tym punkcie zrobiono oszustwo, bo albo w ogóle niema podpisu, albo w ogó
                            > le nie wiadomo kto wypełnił, albo podpis się nie zgadza. Czyli ktoś umieścił ty
                            > siące głosów nieważnych na B. Bo dziwnym trafem żaden głos na Trump niema tych
                            > problemów. Elka ile błędów zrobiłaś w latach 80-ch? Pamiętasz? byłaś młodziutka
                            > . Hahaha

Gdyby Tru.p byl geniuszem ... to by glosowanie poczta promowal zamiast je blokowac. Ciekawe ilu republikanow nie poszlo osobiscie stac w kolejce w czasie pandemii?
                            Jak by nie bylo glosowanie pocztowe nie jest nowoscia, mlody. Amerykanie tak wlasnie glosowali juz w latach 1800ych.
                              • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 23.11.20, 00:01
                                mlody774 napisał:

> Elka, Ale wtedy jeszcze partia demokratyczna nie istniała i oszust wyborczych n
                                > ie mogla zrobić..

Owszem byly oszustwa. Ci biali uprzywilejowani panowie mieli wlasne interesy. Czesto ubijali "deal" miedzy soba i jakos ta szopka sie ciagla.
                                Tru.p nie ma pojecia jak zrobic "deal" bo cale zycie spedzil orkiestrujac oszustwa gdzie on mial byc jedynym wygrywajacym. Tak na marginesie to co niby tru.p mogl by zaoferowac w jakims dealu procz jawnych klamstw i niezaplaconych rachunkow?

• monalisa2016 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 23.11.20, 00:17
                                  Elka twojego bullshit'u bez potwierdzajacych faktow nie mozna juz czytac, jedno i to samo w kolo, moze bys tak podparla jakimis faktami czyli czarnymi literami na bialym papierze albo tle?
                                  Elka samo to ze nie potrafisz ani jednego razu napisac nazwisko Trumpa poprawnie to mowi dosc dosadnie o twoim psychicznym stanie. Elka rok 2020 jest "biblijnym rokiem" ktory na pewno przejdzie do historii swiata i to dzieki oszustwom deep state jak i osobowosci Trumpa, jego teamu ktorzy podjeli sie podniesienia przyslowiowej rekawicy wyzwania wykrywajac najwieksza afere USA a tym swiata.
                      • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 05:13
                        elka co za roznica miedzy demokratycznym Obamka, Clintonem a republikanskimi Bushami? Zadna! wszyscy robili wojny na kazde zadanie Izraela, wszyscy globalizowali co sie dalo i robili kolorowe rewolucje.
                        A Trump to zupelna rewolucja, zadnej wojny, chlopaki do domu, kazdy kraj dla siebie, a Ameryka tez dla siebie. praca dla Amerykanow, Ten czlowiek wreszcie realizuje mazenia Amerykanow i nie tylko, a ze wyglada jak cowboy? bo jest Amerykaninem. Dlatego nalezy poprzec go . Ten kto tego nie jest albo durny, albo jest patriota innego kraiku. A co do COVIDU - to jest narzedzie przejecia wladzy i majatku. To jest falszywa flaga, podobnie jak HIV , Watergate, itd.
                        Nixon szpiegowal na Demokratach, za co musial ustapic. Obama szpiegowal na calej Ameryce i dobrej czesci swiata i jeszcze go chwala.
                        • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 13:52
                          boavista4 napisał(a):

> elka co za roznica miedzy demokratycznym Obamka, Clintonem a republikanskimi Bu
                          > shami? Zadna! wszyscy robili wojny na kazde zadanie Izraela, wszyscy globalizow
                          > ali co sie dalo i robili kolorowe rewolucje.

Dokladnie! Tu sie zgadzamy.

> A Trump to zupelna rewolucja,

Rewolucja w slowach a nie czynach ... co zreszta cale swoje zycie spedzil robiac. Duzo slow i obietnic, ktore nie mialy nic wspolnego z prawda.

>zadnej wojny,

A ta na wlasnym podworku to nie wojna?
                          Rekordowa sprzedaz broni takim demokracjom jak Arabia Saudyjska, Izrael ... by sobie spokojnie bombardowali Yemen czy kogo im sie jeszcze podoba to nie wojna?
                          Mordercze sankcje ekonomiczne to nie wojna?

>chlopaki do domu,

Byloby fajnie gdyby to byla prawda. Jak do tej pory tylko duzo klapania dziaslami milosciwie nam panujacego i jego gangu a neokoni robia swoje.

>kazdy kraj dla siebie,

Wenezuela dla siebie?
                          Nieudany Tru.pi zamach, blokada morska, mordercze sankcje oczywiscie pomagaja Wenezueli bycie soba?

Boliwia tez byla dla siebie?

Wykrecanie rak przywodcom Afrykanskim by sie ugieli przed Izraelem to tez oznaka krajow bedacych soba?

>a Ameryka tez dla siebie.

Tiaaa ... szczegolnie ta Ameryka z najwyzszej polki
                          A reszta niech gnije.

>praca dla Amerykanow,

Hahaha ... chyba na polach golfowych Tru.pka.

>Ten czlowiek wreszcie
                          > realizuje mazenia Amerykanow i nie tylko,

Jesli marzeniem amerykanow jest chodzenie z bronia palna po ulicy i bezkarne mordowanie ludzi ktorych nie lubia to faktycznie ... te marzenia sie spelnily.
                          Tru.p jak nikt inny wyzwolil z lancuchow demona rasizmu, ktory nigdy w tym kraju tak naprawde nie wygasl.
                          Wszystko co zle w tym kraju: ekonomiczny i moralny upadek, rozwarstwienie spoleczne ... to nie wina systemu ... wmawia nam sie ze to wina lewakow, nielegalnych emigrantow, czarnych, pedalow i bog wie kogo jeszcze i z tymi Tru.p tak dzielnie walczy. Jak widzimy Tru.p jest uwielbiany przez motloch ktory w te brednie wierzy a ktorym on gardzi ... natomiast ludzie ktorych uwielbienia on chce z kolei gardza nim.

>a ze wyglada jak cowboy? bo jest Ame
                          > rykaninem. Dlatego nalezy poprzec go . Ten kto tego nie jest albo durny, albo j
                          > est patriota innego kraiku.

Popieranie chorego na umysle, niebezpiecznego wuja nie ma nic wspolnego z patriotyzmem.
                          Niemcy lat 30tych niech beda przestroga.

>A co do COVIDU - to jest narzedzie przejecia wladz
                          > y i majatku.

Tja ....
                          Na calutenkim swiecie?
                          Tylko jak to zrobia z Chinami czy Rosja? Czy nawet Indiami?

>To jest falszywa flaga, podobnie jak HIV
                          Tja ....

, Watergate, itd.
                          > Nixon szpiegowal na Demokratach, za co musial ustapic. Obama szpiegowal na cale
                          > j Ameryce i dobrej czesci swiata i jeszcze go chwala.

A chwalic nie piwinni. Tu sie boa zgadzamy!
                          Obama powinien byl za to beknac.

A na odchodne fajna piosenka

youtu.be/_QybcBH6rSw

• boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 18:09
                            Jezeli Trump wygra to znaczy ze DEEP STATE prezgral i bedziemy miec wielkie zmiany. jakie? trudno przewidziec , ale jest nadzieja.
                            Jezeli Biden wygra, zadnej nadziei nie bedzie. To oni zaczeli budowe tych strasznych wysokosciowcow na 57 ulicy i Hadson Yards w NY. Teraz te budy sa wykanczane i gotowe na panowanie plutokratow.
                            • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 19:23
                              boavista4 napisał(a):

> Jezeli Trump wygra to znaczy ze DEEP STATE prezgral i bedziemy miec wielkie zmi
                              > any. jakie? trudno przewidziec , ale jest nadzieja.
                              > Jezeli Biden wygra, zadnej nadziei nie bedzie. To oni zaczeli budowe tych stras
                              > znych wysokosciowcow na 57 ulicy i Hadson Yards w NY. Teraz te budy sa wykancz
                              > ane i gotowe na panowanie plutokratow.

Raz jeszcze ... Tru.p jest deep state, as deep as it gets!
                              Jak by nie bylo ma z deep state (FBI) glebokie powiazania ... pogoogluj sobie zeby nie bylo ze ci fake news serwuje. Tak wiec wszelkie gledzenie, ze Tru.p chce deep state rozwalic jest tylko pustym gledzeniem dla motlochu ... to jest ciebie i mnie.
                              Przegrywamy tylko my ... od stuleci.
                              Pokladanie nadziei w Tru.pie czy Bidenie jest bledem.
                              Jak jeden tak i drugi sa tylko figurantami w machinacjach klasy rzadzacej.
                              Jeden jest uszminkowanym niegramotnym swinskim ryjem bez moralnego kregoslupa.
                              Drugi jest upudrowanym gagusiem ktory ma w takim samym powazaniu ludzi ktorych niby reprezentuje jak ten swinski ryj wyzej.
                              Jednym slowem ... we are fucked!

To co my widzimy i odreagowujemy na ... to tylko tarcia w szeregach klasy rzadzacej.
                              Biden bedzie prezydentem ... i nic sie nie zmieni.
                              • boavista4 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 23:17
                                Kto bedzie prezydentem to zalezy ODE MNIE! JA JESTEM PANEM SWIATA od Wladywpostoku doSan Francisco i Pheniangu, JA rzadze dzungla i begunami, ksiezycem i sloncem, ja wiem jak chodowac marakuje !!!!! Nie kombinujcie, bo was moja kara spotka i nie bedziecie jezdzic rowerami i jachtami!
                                • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 23.11.20, 00:04
                                  boavista4 napisał(a):

> Kto bedzie prezydentem to zalezy ODE MNIE! JA JESTEM PANEM SWIATA od Wladywpo
                                  > stoku doSan Francisco i Pheniangu, JA rzadze dzungla i begunami, ksiezycem i
                                  > sloncem, ja wiem jak chodowac marakuje !!!!! Nie kombinujcie, bo was moja kara
                                  > spotka i nie bedziecie jezdzic rowerami i jachtami!

Catch me if you can ... to bedziemy razem plywac 😎😉
                              • mlody774 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 22.11.20, 23:38
                                Elka, jak się nic nie zmieni i niema miedzy nimi różnicy, to poco ty w ogóle glosujesz? A tak zagłosowałaś na demokratę oszusta i się pienisz, myśląc ze nikt poza tobą i nami tego nie czyta. A tu młodzież się uczy naśladując twoje chamstwo, obelgi, przekręty itd. I co dumna jesteś z tego ze robisz szmatę z kraju,( bo niby ty jesteś lepsza), który ciebie przyiol jak byłaś w potrzebie. Teraz jesteś wieka panią bo juz nie musisz mieszkać tutaj, to myślisz ze możesz szkodzi krajowi, innym którzy się starają o wizę tutaj, planują swoje życie gdzie ich dzieci będą mogły spokojnie dorastać. Nawet nie myślisz o swoim synu, który tu musi pracować, bo jeszcze niema emerytury a w innym kraju go nie przyjmą. Nic dla ciebie nie jest ważne. Jak ci tak źle, to po co wracasz tutaj?
                                • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani i prawnicy oglosili strategie! 23.11.20, 00:37
                                  mlody774 napisał:

> Elka, jak się nic nie zmieni i niema miedzy nimi różnicy, to poco ty w ogóle gl
                                  > osujesz? A tak zagłosowałaś na demokratę oszusta i się pienisz, myśląc ze nikt
                                  > poza tobą i nami tego nie czyta. A tu młodzież się uczy naśladując twoje chamst
                                  > wo, obelgi, przekręty itd. I co dumna jesteś z tego ze robisz szmatę z kraju,(
                                  > bo niby ty jesteś lepsza), który ciebie przyiol jak byłaś w potrzebie. Teraz je
                                  > steś wieka panią bo juz nie musisz mieszkać tutaj, to myślisz ze możesz szkodzi
                                  > krajowi, innym którzy się starają o wizę tutaj, planują swoje życie gdzie ich
                                  > dzieci będą mogły spokojnie dorastać. Nawet nie myślisz o swoim synu, który tu
                                  > musi pracować, bo jeszcze niema emerytury a w innym kraju go nie przyjmą. Nic d
                                  > la ciebie nie jest ważne. Jak ci tak źle, to po co wracasz tutaj?

Ja robie "szmate" z kraju?
                                  Ja szkodze krajowi?
                                  A niby jak?

Moj prezydent, oszust i klamca, rzuca obelgami na prawo i lewo ale to ja szkodze krajowi i robie z niego szmate?
                                  Moj prezydent wznieca niepokje spoleczne ... odmawia potepinia uzbrojonych czubow tylko czekajacych na sygnal do rozlewu krwi ... ale to ja szkodze krajowi mowiac o tym?

Moj prezydent likwiduje wszelkie spoleczne "safety nets" ale to ja szkodze krajowi i robie z niego szmate?

Moj prezydent przyczynil sie do smierci 250 000 obywateli ... ale to ja szkodze krajowi?

Moj "prezydent reject" naciska republikanskich stanowych urzednikow by lamali prawo na jego korzysc ... ale to ja szkodze krajowi?

Mlody, ponad polowa obywateli tego kraju opowiedziala sie za odsunieciem tego czlowieka od wladzy, nie tylko ja. Czlowieka, ktory najwyrazniej temu krajowi szkodzi.

Mlody, ty chyba jestes na orbicie jakiejs innej planety bo nasze iluzje rzeczywistosci najwyrazniej sie nie pokrywaja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka