Dodaj do ulubionych

Jakie sa zaslugi Trumpa w fotelu prezydenta USA

01.12.20, 21:16
Wbrew temu co pisze o nim nasza Elka, Trump jest jednym z najlepszych prezydentow USA w calej historii.

- On jako jedyny pamietal o tym, jakie glosil obietnicy wyborcze;
- On byl uczciwy wobec swoich wyborcow;
- On jako jeden z niewielu prezydentow USA nie rozwiazal zadnej wojny;
- Dzieki Trumpowi swiat zobaczyl hipokryzje amerykanskiej demokracji;

I najwieksza Go zaleta -on prawdziwy, on nie udaje z siebie tego, kim nie jest. jego mozna lubiic i mozna nienawidziec, ale za to, jaki on jest, a nie za obrazek medialny. I mnie naprawde jest szkoda tego czlowieka, ktoremu ukradli druga kadencje. Bez niego swiatowe zycie polityczne nie bedzie juz tak zywe. smile
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Jakie sa zaslugi Trumpa w fotelu prezydent 01.12.20, 22:11
        boavista4 napisał(a):

> Igor piszesz tak jak by to byl koniec Trumpa. Trump jeszcze bedzie przez nastep
        > na kadencje, a potem przekaze wladze Ivance!!

Bracie, chcialbym zeby tak bylo, ale przeciwko Trumpowi dzialaja zbyt potezne sily,w tym nasza Elka, wiec szansy Trumpa na druga kadencje nie sa wielkie. Chociaz minimalne jednak sa.
          • rosjaiswiat1 Mlody... 01.12.20, 22:36
            mlody774 napisał:

> Igor, musisz ja przygotować do tej możliwości, bo może dostać ataku serca.

Nie boj zaby,Ona jest twarda zawodniczka. I do tego Elka zdaje sobie sprawe z tego, ze kazdy inny, kto przyjdzie na miejsce Trumpa, nie bedzie lepszy. Ona Trumpa nie trawi jako osobe. Wiec ona widzi w nim zywego czlowieka. Inni politycy amerykanscy to tylko sztuczne kukly. Dlatego ona nie ma wobec nich zadnych emocje, ani pozytywnych, ani negatywnych.
            • mlody774 Re: Mlody... 02.12.20, 00:29
              Przez sfałszowane wybory straciliśmy możliwość udziału w rządzeniu tym krajem. Myślisz ze ona to rozumie? Nie bądź śmieszny Igor.
              • monalisa2016 Re: Mlody... 02.12.20, 01:07
                mlody774 napisał:

> Przez sfałszowane wybory straciliśmy możliwość udziału w rządzeniu tym krajem.
                > Myślisz ze ona to rozumie? Nie bądź śmieszny Igor.

Jeszcze nic nie jest stracone. smile
                • mlody774 Re: Mlody, wystepowales w kabarecie? :-) 02.12.20, 22:15
                  Igor, jak Rosjanie nie maja i nie mieli takiego udziału, to myślisz ze wszyscy. Nie porównuj wszystkiego do Rosji. U nas nawet Elka się wypowiedziała i glosowała na oszusta, ale tez jak ty twierdzi ze to niema znaczenia na kogo glosowała. Wiadomo, juz nie możecie się doczekać upadku Stanów. Ale czytaliście Marx, który wszytko przewidział. Wiec napisz/napiszcie kiedy to się stanie, bo te gatki juz słychać od 1917/19 roku
                  • rosjaiswiat1 Mlody, daj spokoj z takimi bzdurami 02.12.20, 22:46
                    W USA od dnia powstania tego panstwa rzadzi systema, do ktorej spoleczenstwo nie ma nic. Udzial w wyborach, to kabaret. Wybrane prezydenci, to marionetki. A ikto rzadzi, znane tobie sa bardzo dobrze, ale ty odrzucasz od siebie rzeczywistosc, poniewaz zachowujesz sie jak strus, ktory chowa leb w piasku.
                    Przeciez ty sam pisales wiele razy o tym, jak powstal FED, i co stalo sie z USA od momentu powstania tego organu. Wiec po jakiego kuja w tej chwile mnie opowiadasz bajki o tym, ze w USA ty rzadziles krajem, a ja, jako Rosjanin, tego nie rozumiem. Ty jestes albo z rodziny Rothschildow, albo idiota, bo jesli wierzysz w to, ze przy Trumpie ty mogles rzadzic USA, i twoj glos cokolwiek moze zmienic w tym, co dzieje sie w Stanach. Trump poszedl przeciwko systemowi, i dlatego on przegral. I tak w USA dzieje sie z kazdym, kto idzie przeciwko systemowi. Trump nie ma najgorzej (chociaz jeszcze nie koniec tego wszystkiego), jego mogliby i po prostu odstrzelic, jak to w historii USA zdarzalo sie nie jeden raz.
                    • mlody774 Re: Mlody, daj spokoj z takimi bzdurami 02.12.20, 23:49
                      Igor, Wiem Marx ci powiedział, jak jest w Stanach. Taka Elka nawet glosowała bo wierzy ze jej głos się liczy. Twój nie, ani w Stanach ani w UK czy FR, wiec żalisz się? Wiec pytanie było, kiedy USA upadnie. Czytałeś "mądrego" przecież i wiesz na pewno. KIEDY USA upadnie?
                      Jak by FED i bankierzy mieli by taka władzę absolutna jak piszesz, to czy by nie zmienili US Konstytucji aby siebie zalegalizować? Samo to, ze Trump jest teraz prezydentem świadczy ze nie maj władzy absolutnej.
                      • rosjaiswiat1 Mlody, masz skleroze 03.12.20, 19:04
                        mlody774 napisał:

> Igor, Wiem Marx ci powiedział, jak jest w Stanach.

Nie, biedaczek ty moj, to wlasnie ty caly czas piszesz o tym, jak to nielegalnie zostal zalozony FED i w ogole o tym, ze za wszystko co jest zle w Stanach, winni sa inni. Wiec to inni rzadza Stanami, i to wynika z twoich slow, wiec o jakim wsporzadzeniu krajem ty marzysz?
                        ---------
                        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
                        • mlody774 Re: Mlody, masz skleroze 03.12.20, 23:13
                          Igor zasugerowałeś się Elka. Ale rozumiem ze FR jest bez skazy w twoich oczach dlatego jak ja krytykuje FED to Stany juz muszą być do niczego Wedlu ciebie. Och, ty biedaczku. Dawaj datę upadku Stanów. A może juz wiesz, ze twoja rosyjska przewaga militarna juz się skończyła i szukasz możliwości wmówienia nam upadku. Nawet napisałeś watek o dobrym i złym kapitalizmie, ale nie widzę wątku o dobrym i złym socjalizmie/komunizmie.
    • monalisa2016 Re: Jakie sa zaslugi Trumpa w fotelu prezydent 02.12.20, 00:52
      Patrzę, patrzę i oczętom nie wierzę czekając na jego ciąg dalszy w konkretnej sprawie, a tu nic nie następuje poza, sami widzicie.

Fajne, tu zakłda wątek o zasługach Trumpa i boleje nad tym że ukradli mu wybory, a na innym wątku chwali socjalizm jaki był on najlepszym i "dobroczynnym" ustrojem czyli stoi po stronie Prince of Wales i Klausa Schwaba (z WEF/The World Economic Forum), co za rozdarcie i przeciwność? smile

Hmmm, brak orientacji a tym wiedzy???
      Przecież siedzi u samego zródła w Londynie, a tu nic. smile

Co proponuje Prince of Wales z Klausem Schwabem światu, a co proponuje Donald Tramp & Co.?

smile Na nieefektownym biciu cepem słomy nie mam interesu.smile
      • monalisa2016 Re: Jakie sa zaslugi Trumpa w fotelu prezydent 02.12.20, 21:16
        monalisa2016 napisał(a):

> Co proponuje Prince of Wales z Klausem Schwabem światu, a co proponuje Donald T
        > ramp & Co.?
        >
        >
        > smile Na nieefektownym biciu cepem słomy nie mam interesu.smile
        >

Mineło tyle godzin i żaden nie podejmuje się polemiki na powyższe pytania, podpowiem

- Co proponuje Prince of Wales z Klausem Schwabem & Co. światu > ano proponują nam "The Great Reset" i tu Boże mniej nas w opiece by do tego nigdy nie doszło. Resztę poszukajcie sobie w necie i tak bardzo dużą pomoc już podpowiedziałam.

- Co proponuje Donald Tramp & Co > "The Global Currency Reset", nie będę się rozpisywać jakie korzysci z tego będą dla Amerykanów (nieraz już wspominałam o nich na tym forum) ale dla przeciwienstwa postawie pytanie "dlaczego albo dla jakiego celu zniósł Richard Nixon w roku 1973 na konferencji w Bretton Woods standard złota, tja dla prowadzenia wojen!
        Donald Trump proponuje ponowne wprowadzenie standardu złota i tu, przyszłe wojny NIX DA czyli żadnych wojen i to ma wielkie znaczenie dla świata. Ale co może wiedzieć o tym zaślepiona nienawiścią Elka? NIC!!!

Dwa podobne pojęcia ale jaka między nimi róznica z znaczeniem dla świata, OGROMNA.
    • elka-sulzerowa2 Re: Jakie sa zaslugi Trumpa w fotelu prezydent 02.12.20, 19:24
      rosjaiswiat1 napisał:

> Wbrew temu co pisze o nim nasza Elka, Trump jest jednym z najlepszych prezydent
      > ow USA w calej historii.

Jeslu jest to wypowiedz satyryczna to calkowicie sie zgadzam.

> - On jako jedyny pamietal o tym, jakie glosil obietnicy wyborcze;

A jakich to niby obietnic on niby dotrzymal?

> - On byl uczciwy wobec swoich wyborcow;

Na czym ta jego niby uczciwosc polega?

> - On jako jeden z niewielu prezydentow USA nie rozwiazal zadnej wojny;

Oprocz wojny w kraju ...
      Nie wspomjnajac o barbarzynskim bombardowaniu
      Yemenu ... z US namaszczeniem. Nie wspominajac o rekordowej sprzedazy broni do "pokojowych bliskowschodnich demokracj" ...

> - Dzieki Trumpowi swiat zobaczyl hipokryzje amerykanskiej demokracji;

Swiat zobaczyl .... ale nie tru.pochlony.

>
      > I najwieksza Go zaleta -on prawdziwy, on nie udaje z siebie tego, kim nie jest.

Hahaha ... on sie ma za geniusza, uczciwego obywatela
      .... tylko mu nie mow ze robi wszystko czego nie powinien i ciagle dowodzi ze ani jednym ani drugim nie jest.

> jego mozna lubiic i mozna nienawidziec, ale za to, jaki on jest, a nie za obra
      > zek medialny.

Ani on jako osoba prywatna, ani on jako medialny obrazek ... nie sa postacia do strawienia.

I mnie naprawde jest szkoda tego czlowieka, ktoremu ukradli druga
      > kadencje. Bez niego swiatowe zycie polityczne nie bedzie juz tak zywe. smile
      >
      >

A ja jestem tru.pem zmeczona i chcialabym ten kleks historii odstawic w jakis zakurzony grajdol.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka