Dodaj do ulubionych

szokujacy klopot w NYC

04.12.20, 18:40
Moja znajoma zadzwonila do mnie i opowiedziala mi o strasznych klopotach swojej corki lekarki.
Otoz 40 letnia zarabia 250 tysiecy dolarow na rok , a jej maz zarabia 300 000 , maja 3 dzieci oi dom na Long Island.
Dom jest jeszcze nie splacony , a dlug wynosi 500 000. Tacy biedacy , powiedziala, Maja juz tyle lat, a z czegp zaplaca i co im zostanie na starosc , To rzezczywiscie wielki problem, Swieto Dziekczynienia spedzili u niej (tesciowej ) w domu naprzeciw ONZ w NYC. Przywiezli wielkiego indyka, ale po 4 godzinach stwierdzili ze piec nie dziala wiec moja znajoma zamowila indyka za 60 dolarow w pobliskiej restauracji. Biedny ziec musial tam isc i odebrac, ale zapomnial zaplacic. A wiec swietowali z radoscia w domu, za darmo, Niestety po 3 dniach restaurator sam przyszedl do jej domu i upomnial sie o zaplate. To cham! Na dodatek syn mojej znajomej, filmowiec z Los Angeles z Los Angeles, kiedy sie o tym dowiedzial, obrzucl cala rodzine miesem za taka podlosc. Nieszczescia chodza parami , na drugi dzien po swiecie dziekczynienia, dowiedziala sie ze lokator w jej krakowskiej kamienicy nie zaplacil 10 000 dolarow czynszu. I co tu robic!
Wysluchalem to wszystko z ciezkim sercem, bo sa same nieszczesica w Ameryce, i Trump nie chce odejsc, i Philipa Johnsona jeszcze nie wyrzucili z MOMA, i padaja jak muchy od tego COVIDa.
Obserwuj wątek
    • mlody774 Re: szokujacy klopot w NYC 04.12.20, 20:22
      A ja myślałem, ze tylko kolorowym jak się im da $100000 to nie będą wiedzieli co z ty zrobić i wydadzą wszytko na ciuchy albo zabawę w jakimś lokalu nocnym itd. A tu widać ze nawet biali demokraci nie wiedza co tu robić z taka suma. Hahaha
        • boavista4 Re: szokujacy klopot w NYC 04.12.20, 22:11
          Tym razem to byla pani Ania , rodem gdzies tam z pod Wroclawia.

A wiec pani Ania po kilku nieudanych nalzenstwach gdzies tam, znalazla wreszcie wielka milosc w NYC przy Central Parku. Na dodatek mlodzieniec byl tylko 40 lat starszy co dla 40 letniej pani Ani bylo jeszcze wiekszym szczesciem. Ludzie sa coraz mlodsi z wiekiem, np. Georgia OlKeefe, wspaniala artystka Amerykanska znalazla 23 letbniego meza, dzieki czemu biurokraci amerykanscy nie mogli odziedziczyc dorobku i pieniedzy Georgee.
          Adam, maz Ani byl chyba najlepzym mozliwym wyborem w calym Nowym Jorku, jego fortuna otaczala polowe Cemntral Parku i dobra czesc Monte Carlo, . Kiedy Ani ubylo znowu pare lat, Adam dal jej piekny dom w Connecticut, Ania nie w ciemie bita, Ania zobacztla ze dom zostal nabyty na pozyczke, wiec zapytala ukochanego, dlaczego wzial pozyczke zeby kupic dom za pare milionow dolarow, kiedy w ciagu tygodnia zarobil 50 milionow. Biznes , kochanie, taki jest biznes - odpowiedzial Adas , Ania jednak nie wierzyla i sprawdzila, co sie stanie kiedy Adas pojdzie do Mojrzesza. Z przerazeniem zobaczyla ze zostanie jej tylko 250 000 dolarow, Zaraz postawila ultimatum - albo zmienisz testament, albo rozwod. Drzwi otwarte odpowiedzial Adas i Ania stala sie zowu wolna, biedna ale dumna. Za pare miesiecy Adas poszedl do Mojzesza , a Ani pozostal dom w Connecticut z olbrzymil dlugiem. Co to nie bylo, ile placzu , sady, i wszystko na nic , Adas zostawil swoja cala schede dla miasta Nowego Jorku a skape zydy i murzyny nie chcialy sie dzielic forsa z Ania. Na szczescie Ania miala siostre pod Wroclawiem , gdzie znalazla cieply kacik.
          • mlody774 Re: szokujacy klopot w NYC 05.12.20, 00:26
            Co za Adaś. To Ania dawała mu szczęście kilka razy dziennie(co go pewnie zabiło), a on jej nic nie zostawił ale wolał dać obcym. Ale dobrze ze jest Polska i tam zawsze można sobie ponarzekać(bo co to jest w końcu $250K?) i się chronić. Hahaha.
                • boavista4 Re: szokujacy klopot w NYC 05.12.20, 16:24
                  moi nowojorscy znajomi nie koga wyjsc z podziwu dla pani Krysi lat 21, taka jest spryciula z tej pieknej dzieczyny.
                  Wyszla za mlodego , przystojnego i bogatego dentyste, lat 31, wzbudzali powszechne zainteresowanie wsrod sasiadow na Upper East Side Manhattanu, dla tych co nie wiedza - to jest najlbogatsza czesc miasta,
                  Az tu wiadomosc jak piorun z jasnego nieba. Pani, dentysta chce rozwodu z piekna Krysia, powod - pani Krysia nie che spac z dentysta, ktory chce miec dzieci, Alez dlaczego nie chesz z nim spac - zapytal sedzia? Poniewaz jestem lesbijka, odpowiedziala Krysia,
                  To dlaxzego wyszlas za maz? Poniewaz on zpewnia mi odpowiedni standart zycia - wyjasnila piekna Krysia.
                  Wyrok: Dentysta ma zaplacic pani Krysi 5 milionow dolarow celem zapewnienia jej odpowiedniego standartu zycia.
                  Pamietajcie , nie wychodzic za maz za bidokow, nawet ich do sadu wziasc nie bedziecie mogly.
                  • boavista4 Re: szokujacy klopot w NYC 05.12.20, 16:51
                    to naprawde styl!
                    Pamietacie Jasna Polane w New Jersey, palac swietej pamieci pani Barbary Piaseckiej Johnson ? Dzis jest tam klub , a wiec ktoras pani szuka miejsce na wesele to tylko tam , Palac byl zaprojektowany przez pana Tadei=usza Laski, z firmy Harrison Abramovitz. Po smierci meza, pani Barbara przekazala caly ten zespol Uniwersytetowi Princeton. Potem pani Barbara wyjechala do Wroclawia, gdzie zmarla.
                  • mlody774 Re: szokujacy klopot w NYC 05.12.20, 19:20
                    Na dodatek cala sprawa jest w lewackim stanie. Pan dentysta potrzebuje wakacji i zmienić adres na jakiś południowy. Poszukać adwokata o pochodzeniu arabskim lub nawet afrykańskim. Wtedy może by się jej nawet dostało za oszustwo matrymonialne. Wzięła ślub pod fałszywym pretekstem. Małżeństwo to nie organizacja pomocy dla idiotek.
                    • boavista4 Re: szokujacy klopot w NYC 05.12.20, 21:08
                      Nie stosowalbym tego przymiotnika w stosunku do Krysienki, to raczej dentysta jest idiota bo wzial se panne co sie nie nadaje na zone. Najpierw przypatrz sie jaka jest mamusia , a potem bedziesz wiedzial jaki charakter ma panna, potem nalezy dac test oddania, itd. W Ameryce kobiety , szczegolnie slowianki sa bardzo madre, ponizaja mezow, bija, ich, zniewalaja, szantazuja, niekiedy nawet morduja, Ze swieca w rece mozesz znalezc teraz kobiete pobozna, posluszna, pracowita, chuda, malomowna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka