Dodaj do ulubionych

Szopka obrazujaca narodziny Chrystusa w Watykanie

13.12.20, 18:32
Awanagarda wedlug Jorge Mario Bergoglio (papież Franciszk).

Ta awangarda Jezuity papieża Franciszka ma odzwierciedlac narodziny Chrystusa.


translate.google.com/translate?hl=&sl=it&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.nicolaporro.it%2Fil-presepe-di-bergoglio-degno-del-2020%2F%3Futm_source%3Dpartner%26utm_medium%3Dlink%26utm_campaign%3Dporro

Jak nisko żesmy zeszli z tym papieżem.


cos przy okazji "The Great Reset" i Watykan & Co.


uncut-news.ch/the-great-reset-schaltet-eine-gang-hoeher-papst-und-rothschild-praesentieren-council-for-inclusive-capitalism/

PS.

Boavista kto niszczy nauki Chrystusa?
Bardzo smutne ale prawdziwe.

Na wiecej nie mam czasu.
Obserwuj wątek
    • mlody774 Re: Szopka obrazujaca narodziny Chrystusa w Watyk 13.12.20, 23:33
     Jest Jezuita, a to jak CIA, gdzie pod pretekstem umacniani religii wykonuje sie inne zadania. A z Igorem, to juz trzeba mu dać spokój. Moze się zaszczepi? Tylko kogo wyznaczył na następcę? Hahaha Elka juz tez zaczynała, ze niby nie jest za ta szczepionka, bo za szybka, ale zobaczy. Czyli za tydzień będzie, ze tak ona jest OK bo ona "fachowym okiem" się jej przyjrzała. Normalny propagandowy chwyt. Tylko czy oni sami to zrobią, bo chyba tylko inni maja się zaszczepić, a nie oni.
  • peace2u Re: Szopka obrazujaca narodziny Chrystusa w Watyk 13.12.20, 23:47
   Franciszek powinien posluchac kardynala Vigano i pojsc na grzyby.

   Kardynal Vigano to chyba jedyny wysoki ranga dostojnik ktory stwierdzil publicznie, ze Kowid to sciema do wprowadzenia New World Order

   esanok.pl/2020/list-arcybiskupa-carlo-vigano-w-sprawie-koronawirusa.html

   Fakty wykazały, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone niezbywalne prawa obywateli przez ograniczanie w sposób nieproporcjonalny i nieuzasadniony ich podstawowej wolności, w tym również korzystania z wolności kultu, wypowiedzi i przemieszczania się. Zdrowie publiczne nie powinno i nie może stać się usprawiedliwieniem dla deptania praw milionów osób na całym świecie, nie mówiąc już o zwolnieniu władz cywilnych z obowiązku podejmowania działań dyktowanych mądrością i mających na celu wspólne dobro; jest to tym prawdziwsze, im większe są wątpliwości rodzące się u wielu w odniesieniu do rzeczywistego ryzyka zakażenia, niebezpieczeństwa i odporności wirusa. Wiele światowej sławy autorytetów z dziedziny nauki i medycyny potwierdza, że alarm podniesiony przez media w związku z COVID-19 nie wydaje się w pełni uzasadniony.

   Na podstawie oficjalnych danych dotyczących wpływu epidemii na liczbę zgonów mamy powody, by sądzić, że istnieją siły, które mają interes w wywoływaniu paniki wśród ludności wyłącznie celem trwałego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczania wolności, kontroli osób i śledzenia ich ruchów. Te nieliberalne tryby narzucania są niepokojącym preludium do powstania Rządu Światowego wymykającego się spod wszelkiej kontroli.

   Wierzymy też, że w niektórych sytuacjach przyjęte środki ograniczania, w tym zamknięcie działalności handlowej, spowodowały kryzys, który pociągnął na dno całe sektory gospodarki, sprzyjając ingerencji sił zewnętrznych i skutkując poważnymi konsekwencjami społecznymi i politycznymi. Te formy inżynierii społecznej muszą zostać powstrzymane przez tych, na których spoczywa odpowiedzialność rządowa, przez podjęcie środków mających na celu ochronę swoich obywateli, których reprezentują i w interesie których są wysoce zobowiązani do podejmowania działań. Powinniśmy także pomagać rodzinie, komórce społecznej, unikając nierozsądnego karania osób słabych i starszych przez zmuszanie ich do bolesnej izolacji od najbliższych. Kryminalizacja stosunków osobistych i społecznych winna być ponadto uważana za niedopuszczalną część planu tych, którzy promują izolację jednostek, aby łatwiej je kontrolować i nimi manipulować.

   Prosimy środowisko naukowe o czujność, aby terapie wykorzystywane w leczeniu COVID-19 były promowane uczciwie dla wspólnego dobra z dołożeniem wszelkich starań, by zapobiec sytuacji, w której niegodziwe interesy mogłyby wpłynąć na wybory rządzących i organów międzynarodowych. Nierozsądne jest potępianie środków zaradczych, które okazały się skuteczne i często niedrogie, tylko dlatego, by uprzywilejować formy leczenia lub szczepionki, które nie są równie dobre, lecz gwarantują firmom farmaceutycznym znacznie większe zyski, a tym samym zwiększają wydatki publicznej służby zdrowia. Przypominamy też, jako Duszpasterze, że przyjmowanie przez katolików szczepionek, w których stosowany jest materiał pochodzący z usuniętych płodów, jest niedopuszczalne z moralnego punktu widzenia.

   Zwracamy się również do Rządzących o zachowanie czujności, by uniknąć stosowania najbardziej rygorystycznych form kontroli ludności – czy to w postaci systemów śledzenia, czy też jakichkolwiek innych form namierzania lokalizacji. Walka z COVID-19, jakkolwiek poważna, nie może być pretekstem do tego, by wtórować niejasnym intencjom podmiotów ponadnarodowych, które mają w tym projekcie potężny interes handlowy i polityczny. W szczególności obywatelom należy zapewnić możliwość odrzucenia takich ograniczeń wolności osobistej, bez nakładania jakichkolwiek kar na osoby, które nie zamierzają skorzystać ze szczepionek, metod śledzenia i wszelkich innych środków o analogicznym charakterze. Warto przyjrzeć się również rażącej sprzeczności działań tych, którzy przez swą politykę dążą do drastycznego zmniejszenia liczby ludności, a jednocześnie przedstawiają się jako zbawiciele ludzkości, nie mając przy tym żadnych politycznych czy społecznych uprawnień. Na koniec, odpowiedzialność polityczna przedstawicieli ludu nie może być absolutnie oddana w ręce techników, którzy wręcz domagają się zwolnienia ich z odpowiedzialności karnej w formie, krótko mówiąc, niepokojącej.

   Apelujemy gorąco do mediów o aktywne angażowanie się w prawidłowy przekaz informacji, które nie będą karać odmiennych poglądów przez uciekanie się do form cenzury, co powszechnie ma miejsce w mediach społecznościowych, prasie i telewizji. Prawidłowy przekaz informacji wymaga zapewnienia miejsca dla tych, których głos odbiega od powszechnie przyjętej opinii, pozwalając obywatelom na świadomą ocenę rzeczywistości, wolną od silnego wpływu działań innych. Demokratyczna i uczciwa konfrontacja jest najlepszym antidotum na ryzyko narzucenia podstępnych form dyktatury, przypuszczalnie gorszych niż te, których w niedawnej przeszłości nasze społeczeństwo było świadkiem powstania i upadku.

   8 maja 2020r – Pompeje

  • vvvvvvvvvv Re: Szopka obrazujaca narodziny Chrystusa w Watyk 14.12.20, 02:35
   Zakon Jezuitow jest finansowany przez globalistow. Religie to jeden z glownych narzedzi w ich rekach do zniewolenia i podzialu mas.

   Ja tu nie chce deptac wierzen ludzi ale wedlug mojej juz wiedzy obecna nasza nauka zblizyla sie do czasow co najmniej sprzed pol miliarda lat temu kiedy przybysze
   z nieba stworzyli za pomoca selekcji genetycznych pierwszego czlowieka zw. ADAM.
   Mniemam ze Jeszu (Jezus) zostal zrobiony invitro I od pierwszych dni jego urodzin tak skonstruowany mit religijny aby prosty lud I nie tylko uwierzyl w te legende ktora nazwano religia w celu kontrolowania mas.
   Szopka ta wiec mowi nam o tym co stalo sie w prehistorii co nie znaczy wedlug mnie ze jest herezja bo ja uwazam ze jest odwaga tych co umieli polaczyc kropki z cywilizacji I prehistorii.
   Zaznaczam ze to nie Franek jest autorem lecz artysci sztuk pieknych z lat 1965-1975 we wloskiej akademi ktorzy na zadane pytanie o Bozenarodzenie
   tak miedzy innym niektorzy to widzieli juz wtedy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka