Dodaj do ulubionych

Starcie Alijewa z dziennikarką BBC

21.12.20, 01:05
Nie jestem fanem Aliyeva ale myśle że warto sobie obejrzeć jak poradził sobie z dziennikarką BBC zadającą mu bardzo kłopotliwe pytania. To się moim zdaniem nadaje bo to chyba faktycznie nie jest głupi człowiek który kilka lat uczył historii na Uniwersytecie Moskiewskim.
Zawsze lubię jak dochodzi do sporu w dyskusji i ktos jako argumentu użyje czegos mocno politycznie niepoprawnego jak w przypadku Wielkiej Brytanii i BBC przypomnienie wieznia Belmash.
Choc ja bym chyba pojechał z jeszcze grubszej rury i przypomniał przy okazji niesławnego Jimiego Savile jak juz dziennikarka BBC taka agresywna. Jak ktos nie słyszał to warto o nim poczytac bo to największa kompromitacja BBC przynajmniej po drugiej wojnie swiatowej.
Według mojego stanu wiedzy ten fragment został wyciety z oficjalnego nagrania ale w internecie nic nie ginie. O ile mi wiadom zadbały o to poczciwe ruskie trolle i kraza filmiki na youtube z napisami takze po rosyjskum azersku i turecku.

www.youtube.com/watch?v=Q9s6YggbTk4&fbclid=IwAR2emf--jjJBIHHELm2NRucaVmr0Z0152iMtGAbMqRX5c3Lcm9oaHkjgVJE
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka