Dodaj do ulubionych

Elka, mam tylko jedno pytanie

04.01.21, 10:58
Wiele wskazuje na to, ze Ty przezywasz najszczesliwszy okres w swoim zyciu - Trump przegral wybory, i jest szansa na to, ze jego moga wsadzic do wiezienia, a to dlatego, ze on cos tam wymuszal.
Wiec w zwiazku z tym mam do Ciebie pytanie:
Czy po tym, jak Trump przegral wybory USA stana krajem w ktorym rzadzi prawo, a ludzi stana zyc dostatnie?
Obserwuj wątek
    • bywszy2 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 14:31
      rosjaiswiat1 napisał:

> Wiele wskazuje na to, ze Ty przezywasz najszczesliwszy okres w swoim zyciu - Tr
      > ump przegral wybory, i jest szansa na to, ze jego moga wsadzic do wiezienia, a
      > to dlatego, ze on cos tam wymuszal.
      > Wiec w zwiazku z tym mam do Ciebie pytanie:
      > Czy po tym, jak Trump przegral wybory USA stana krajem w ktorym rzadzi prawo, a
      > ludzi stana zyc dostatnie
      ?
      > чччччччччссчсссс
      Czy pani czasem coś się nie pop...ło?
      Pytanie raczej dotyczyło innego pana i innego kraju!!!
          • rosjaiswiat1 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 18:50
            bywszy2 napisał:

> Te,które pan elce zadał.

Ja zadalem tylko jedno pytanie, na ktore ja juz mam od Elki odpowiedz. Ale nadal nie wwiem o co Tobie chodzi.
            1. Dlaczego cos mialoby pani popierdolic?
            2.Dlaczego moje pytanie dotyczylo innego pana i innego kraju?
            • bywszy2 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 19:25
              Nie jej a pani się pop...ło.
              W którym to kraju na wszelki wypadek konstytucję zmieniono - w sprawie nietykalnosci?I z jakiego powodu?
              A gdzie gwarancja,że następcy tę zmianę uszanują,i prezydent obecny z zyciem ujdzie?
              • rosjaiswiat1 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 19:36
                bywszy2 napisał:

> Nie jej a pani się pop...ło.

Ktorej pani popierdolilo?

> W którym to kraju na wszelki wypadek konstytucję zmieniono - w sprawie nietykal
                > nosci?I z jakiego powodu?

Nie wiem o jaki kraj Tobie chodzi.

> A gdzie gwarancja,że następcy tę zmianę uszanują,i prezydent obecny z zyciem u
                > jdzie?

Czy Ty w ogole wiesz o czym ten watek?
                • bywszy2 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 20:41
                  O jaki kraj chodzi?
                  Trudno się domyślić?
                  Myslaöem,że pan jest bardziej w kursie.
                  Czy musimy się bawić w czu czy babkę?
                  Gdzie ostatnio konstytucje zmieniono?I po co?
                  A Wątek jest o prezydencie i jego przyszłym żywocie.
                  • rosjaiswiat1 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 20:51
                    bywszy2 napisał:

> O jaki kraj chodzi?
                    > Trudno się domyślić?

Чужая душа потемки, wiec moge domyslac sie, ale na 100% pewnym byc nie moge.

> Gdzie ostatnio konstytucje zmieniono?I po co?

Ostatnio konstytucje zminiono w Rosji, ale to nie ma nic do tego watku. I warto zauwazyc, ze ty nie wiele wiesz o tym, jakie zmiany do Rosyjskiej Konstytucji byli wprowadzone. To wynika z tego, co piszesz.

> A Wątek jest o prezydencie i jego przyszłym żywocie.

Nic podobnego, watek jest o przyszlosci USA.
                    • bywszy2 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 21:33
                      rosjaiswiat1 napisał:

> bywszy2 napisał:
                      >
                      > > O jaki kraj chodzi?
                      > > Trudno się domyślić?
                      >
                      > Чужая душа потемки, wiec moge domyslac sie, ale na 100% pewnym byc nie moge.
                      >
                      > > Gdzie ostatnio konstytucje zmieniono?I po co?
                      >
                      > Ostatnio konstytucje zminiono w Rosji, ale to nie ma nic do tego watku. I warto
                      > zauwazyc, ze ty nie wiele wiesz o tym, jakie zmiany do Rosyjskiej Konstytucji
                      > byli wprowadzone. To wynika z tego, co piszesz.
                      >
                      > > A Wątek jest o prezydencie i jego przyszłym żywocie.
                      >
                      > Nic podobnego, watek jest o przyszlosci USA.
                      > Vvvvvvv
                      A ja ten wątek poszerzami aktualizuje!
                      • rosjaiswiat1 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 21:50
                        bywszy2 napisał:

> A ja ten wątek poszerzami aktualizuje!

I nie potrzebnie to robisz, poniewaz ja uwazam to za celowe zasieranie watku. O ile masz chec pogadac o tym co dzieje sie w Rosji, to zaloz odpowiedni watek, i tam mozesz pogadac o tym, o czym Tobie sie chce. Ten watek jest poswiecony przyszlosci USA, i jesli nie masz w tym temacie nic do powiedzenia, to po prostu nie wchodz na ten watek. Przeciez nikt Tobie nie zabrania zalozyc watek o tej tematyce, ktora Ciebie nurtuje.
    • elka-sulzerowa2 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 14:44
      rosjaiswiat1 napisał:

> Wiele wskazuje na to, ze Ty przezywasz najszczesliwszy okres w swoim zyciu - Tr
      > ump przegral wybory, i jest szansa na to, ze jego moga wsadzic do wiezienia, a
      > to dlatego, ze on cos tam wymuszal.
      > Wiec w zwiazku z tym mam do Ciebie pytanie:
      > Czy po tym, jak Trump przegral wybory USA stana krajem w ktorym rzadzi prawo, a
      > ludzi stana zyc dostatnie?
      >
      >

Nie, nie stana sie ... miedzy bogiem a prawda w tym kraju NIGDY nie rzadzilo prawo i jesli nic nie zmieni obecnego trendu ludzie beda tylko ubozec.
      • rosjaiswiat1 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 15:00
        elka-sulzerowa2 napisała:

> Nie, nie stana sie ... miedzy bogiem a prawda w tym kraju NIGDY nie rzadzilo pr
        > awo i jesli nic nie zmieni obecnego trendu ludzie beda tylko ubozec.

Elka, wiec dlaczego tak Ciebie podnieca to wszystko, co dzieje sie obecnie wokol wyborow? Przeciez oni nic nie zmieniaja.
        • elka-sulzerowa2 Re: Elka, mam tylko jedno pytanie 04.01.21, 19:52
          rosjaiswiat1 napisał:

> elka-sulzerowa2 napisała:
          >
          > > Nie, nie stana sie ... miedzy bogiem a prawda w tym kraju NIGDY nie rzadz
          > ilo pr
          > > awo i jesli nic nie zmieni obecnego trendu ludzie beda tylko ubozec.
          >
          > Elka, wiec dlaczego tak Ciebie podnieca to wszystko, co dzieje sie obecnie woko
          > l wyborow? Przeciez oni nic nie zmieniaja.
          >
          >
          No i w tym wlasnie problem!
          Wybory, czy raczej obwozny cyrk wyborami zwany ... nigdy niczego nie zmienia.
          Tru.pus jak nawiedzony na okraglo pierdoli o rzekomym wyborczym falszerstwie pozbawiajacym go drugiej kadencji ... oczywiscie gledzac tylko pod publike w niego wsluchana jak w jakiegos polbozka ... i nigdy nie przedstawia twardych dowodow!

Owszem w tym kraju istnieja machinacje wyborcze ale nie rodzaju o jakim ten pajac namolnie majaczy.
          W samej Georgii wyczyszczono z listy wyborczej 80 tys ludzi ... tuz przed wyborami!
          Ludzie wrzask podniesli i ten sam sekretarz stanu, ktorego narcyz szantazuje, musi tych ludzi przywrocic na liste! Problem narcyza w tym, ze 80% tych "wyczyszczonych" ludzi nigdy na narcyza czy prawiczkow nie zaglosuje! Na tego sekretarza stanu tez nie zaglosuja.
          W tym momencie nasuwa sie tez pytanie .... dlaczego ludzie glosujacy na demokratow sa nagminnie i NIELEGALNIE usuwani z list wyborczych.
          Gdyby tru.powi, rzekomemu uzdrowicielowi systemu, chodzilo o integralnosc wyborow, powinien byl tym szlakiem dazyc. Ale on tego nie robi. Tru.pek tylko martwa sciezka depcze i robi z siebie totalne posmiewisko.

• rosjaiswiat1 Elka, juz wiem w czym problem :-) 04.01.21, 20:18

> W tym momencie nasuwa sie tez pytanie .... dlaczego ludzie glosujacy na demokra
            > tow sa nagminnie i NIELEGALNIE usuwani z list wyborczych.

Wiec jestes zwolenniczka Demokratow. I chociaz zdajesz sobie sprawe z tego, ze i jedni i drudzy, czyli Republikanie i Demokraci nie sluza dobrze Ameryce, tym nie mniej uwazasz Demokratow za mniejsze zlo. Ale to i tak nie tlumaczy tego, dlaczego jestes az tak przeciwko Trumpowi. Widac tu juz chodzi wylacznie o emocje, a nie o fakty. Wiec nie widze sensu dalszego zaglebienia sie w temat Twojego stosunku do Trumpa. Lepiej dawaj pogadamy o tym, co czeka USA w najblizszym czasie, gdy Biden obejmie wladze. Jestem pewien tego, ze ten starzec nie rozumie tego, z jakim problemem on wkrotce spotka sie. USA jest w glebokim kryzysie politycznym i gospodarczym, a co najgorsze, spoleczenstwo jest podzielone tak silnie, jak chyba nigdy przed tym. Wiec co moze zrobic nowa administracja?
            • elka-sulzerowa2 Re: Elka, juz wiem w czym problem :-) 04.01.21, 20:47
              Rosjadeiat1 napisal:

... Lepiej dawaj pogadamy o tym, co czeka USA w najblizszym czasie, gdy Biden obejmie wladze. Jestem pewien tego, ze ten starzec nie rozumie tego, z jakim problemem on wkrotce spotka sie. USA jest w glebokim kryzysie politycznym i gospodarczym, a co najgorsze, spoleczenstwo jest podzielone tak silnie, jak chyba nigdy przed tym. Wiec co moze zrobic nowa administracja?

Ja temu starcowi nie zazdroszcze, Igor.
              Mysle, ze on sobie doskonale zdaje sprawe z glebi i rozmiarow szamba z jakim mu przyjdzie sie silowac...
              Biden niestety, nie jest dla mnie demokrata a wiec nie licze na to, ze przecietnemu obywatelowi on w czyms ulzy. Biden to typowy prawiczek udajacy reprezentanta ludu.
              • rosjaiswiat1 Re: Elka, juz wiem w czym problem :-) 04.01.21, 20:56
                >
                > Ja temu starcowi nie zazdroszcze, Igor.

Przeciez on sam tego chcial.

> Mysle, ze on sobie doskonale zdaje sprawe z glebi i rozmiarow szamba z jakim mu
                > przyjdzie sie silowac...

A tego nie jestem pewien.

> Biden niestety, nie jest dla mnie demokrata a wiec nie licze na to, ze przeciet
                > nemu obywatelowi on w czyms ulzy. Biden to typowy prawiczek udajacy reprezentan
                > ta ludu.

Elka, ja nie znam zadnego przedstawiciela partii Demokratycznej, ktorego mozna byloby nazwac przedstawicielem Ludu. Oni wszyscy, niezaleznie od przynaleznosci partyjnej, sa reprezentantami tych, kto ich sponsoruje, przy tym drobnych sponsorow, ktore wysylaja po 5-100 baksow, oni w ogole nie zauwazaja i z nimi nie licza sie.
                • elka-sulzerowa2 Re: Elka, juz wiem w czym problem :-) 04.01.21, 21:03
                  rosjaiswiat1 napisał:

>
                  > Elka, ja nie znam zadnego przedstawiciela partii Demokratycznej, ktorego mozna
                  > byloby nazwac przedstawicielem Ludu. Oni wszyscy, niezaleznie od przynaleznosc
                  > i partyjnej, sa reprezentantami tych, kto ich sponsoruje, przy tym drobnych spo
                  > nsorow, ktore wysylaja po 5-100 baksow, oni w ogole nie zauwazaja i z nimi nie
                  > licza sie.
                  >

Otoz to, Igor!

Tu tylko wylacznie jedna partia rzadzi. Partia kapitalu!
                  Partia ta od dziesiecioleci sponsoruje oba skrzydla partyjnych dupozmorow w amerykanskim knesecie.

• rosjaiswiat1 Re: Igor, czy ciebie 04.01.21, 21:26

> by to nie wqoorvialo?

Przeciez to istota USA. Kiedys oni bez wahania zabili setki tysiecy Japonczykow tylko po to, zeby pokazac Stalinowi, jaka nowa bronia dysponuja. Oni nie przyjmowali sie tym, ile Wietnamczykow zginie, gdy zmieniali geografie ich panstwa, zrzucajac na niego setki tysiecy, jak nie miliony ton bomb. Wiec niby czemu mnie ma wqrwiac to, co oni robili praktycznie od zawsze?
                  • rosjaiswiat1 Re: Elka, juz wiem w czym problem :-) 04.01.21, 21:19

> Tu tylko wylacznie jedna partia rzadzi. Partia kapitalu!
                    > Partia ta od dziesiecioleci sponsoruje oba skrzydla partyjnych dupozmorow w ame
                    > rykanskim knesecie.

I wlasnie to caly czas ja probuje do Ciebie doniesc. I wlasnie dlatego nie potrafie zrozumiec tego, dlaczego ty tak personalizujesz to wszystko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka