Dodaj do ulubionych

zaloba w calym postepowym swiecie

17.01.21, 16:21
W Szwajcari zmark baron Rothschild w wieku 57 lat na covida, to znaczy na serce.
Poznajcie jego kuzynow, wujkow i troche jego rodzinki,
sputniknews.com/world/202101161081789834-rothschild-heirs-who-are-the-living-descendants-of-europes-famous-banking-dynasty/
Obserwuj wątek
      • monalisa2016 Re: zaloba w calym postepowym swiecie 17.01.21, 21:40
        Jak na razie widzimy wielki chaos informacji a tak na prawde dezinformacji jak i hakerskich wlaman, podszywania sie pod konta innych itd. 20 stycznia sie zbliza zwieksza sie temperatura wydarzenia poniewaz stawia sie pytanie kto bedzie w tym dniu skladal przysiege.smile
        • mlody774 Re: zaloba w calym postepowym swiecie 17.01.21, 23:40
          Info po angielsku o nadchodzących wydarzeniach: www.youtube.com/watch?v=1NIN2w96pyI
          Liza, mi optymizm dzisiaj juz wraca. Myślę ze będzie OK. W końcu Trump i cala reszta się tym zajmuje. A słyszałaś ze prawie 100milonow glosowało na Trump?
          • monalisa2016 Re: zaloba w calym postepowym swiecie 18.01.21, 00:11
            Z wypowiedzia na ten temat stalam sie ostrozna nie chce lekcwazyc deep state a najbardziej zastanawia mnie dwuznaczna wypowiedz Mike Pence podczas wizytacji wojsk zaangazowanych przygotowaniami do przwidywanych na dzien 20 stycznia inauguracji. Wiem wychodzi na jaw bardzo duzo, fundament deep state jest juz w ruinie, hydrze odcieto juz glowe, a teraz lataja marionetki juz amok by bronic wlasnej skory i tak jest dobrze, trzymam kciuki i wierze ze prawda, moralnosc zwyciezy.

A tak nawiasem mimo ze nie jest na temat, od tak do podzielenia sie informacjami:

tlumaczenie na jezyk polski:

translate.google.com/translate?sl=de&tl=pl&u=https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/508424/Die-letzte-solide-Zentralbank-der-Welt-steht-in-Afrika

Orginalny artykul:

deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/508424/Die-letzte-solide-Zentralbank-der-Welt-steht-in-Afrika

Teraz chyba zrozumiesz dlaczego Prezydent Trump mowil o parytecie zlota albo innych wartosci. Wprowadzenie parytetu zlota oznaczaloby miedzy innymi smierc dla fed'ow w Stanach jaki innych centralnych bankow np. EZB w Europie. Deep state wie dokladnie co im grozi przez to szli na calego by nie dopuscic Prezydenta Trumpa do drugiej prezydenckiej kadencji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka