Dodaj do ulubionych

Nawalony leci

17.01.21, 17:13
Nawalony leci z Berlina do Moskwy/ .

www.youtube.com/watch?v=Mx68Qm4EImk
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Nawalony juz nie leci 17.01.21, 19:21
        walter622 napisał:

> Nawalonego zatrzymano po wylądowaniu w Szeremietiewo .

To jedyna sluszna decyzja w tym przypadku. W przeciwnym wypadku wladze rosyjskie straciliby twarz. I nie ma w tej chwile zadnego znaczenia, jaki wrzask podniosa na zachodzie. Nawalona swolocz juz od dawna powinna siedziec w wiezieniu. tym razem ja dodalby do wczesniejszych oskarzen kolejne:
        - Pomowienia publiczne Prezydnta Rosji;
        - Znieslawienie lekarze, ktore walczyli o jego zdrowie;
        - I najwazniejsze. Dzialan dla obcych panstw ze szkodami dla wlasnego. Czyli zdrada.
              • rosjaiswiat1 Re: Nawalony juz nie leci 17.01.21, 19:43
                berek_p napisał:

> Szczerze mówiąc nie rozumiem takich ludzi.

A c tu rozumiec? najpoierw sie kradnie, a gdy wymiar sprawiedliowsci zaczyna dobierac sie do doopy, to zaczynaja wlaczyc z korrupcja, i w ten sposob ze zlodziej robi sie "opozycjonista". A naiwni ludzi, ktorym nie udalo sie cos w zyciu, wierza takim swoloczom.

> W USA za takie działania od razu więzienie a w Rosji potrafią kandydować na pre
                > zydenta.

W USA po prostu przeszli juz na wyzszy poziom hipokryzji. smile
                • berek_p Re: Nawalony juz nie leci 17.01.21, 20:13
                  Najprostszy sposób to zastosować w Rosji te same przepisy jakie obowiązują w USA.
                  Założyć dwie partie, jedna istnieje jako Jedna Rosja i drugą partie jako Wielka Rosja.
                  Wybrać dwóch kandydatów których wybiorą wyborcy.
                  Wygra i tak swój człowiek, tak jak obowiązuje w USA smile
                  Tworzyć koncerny a na obce nakładać sankcje.
                  I stale podnosić jakość życia w Rosji.
                  Tym bardziej że niczego im nie brakuje.
                  • rosjaiswiat1 Re: Nawalony juz nie leci 17.01.21, 20:18
                    berek_p napisał:

> Najprostszy sposób to zastosować w Rosji te same przepisy jakie obowiązują w US
                    > A.
                    > Założyć dwie partie, jedna istnieje jako Jedna Rosja i drugą partie jako Wielka Rosja..............

To bardzo dobry pomysl, i wiele wskazuje na to, ze Rosja wlasnie ku temu idzie.

> Tworzyć koncerny a na obce nakładać sankcje.
                    > I stale podnosić jakość życia w Rosji.
                    > Tym bardziej że niczego im nie brakuje.

Do tego wlasnie Rosja zmierza. Ale nie moze to zrobic od razu, takie rzeczy robia sie stopniowo. Szybko podobne zmiany mozna wprowadzac tylko droga wojny.
          • bywszy2 Re: Nawalony juz nie leci + 17.01.21, 20:27
            berek_p napisał:

> Dałbym jemu 90 lat kolonii karnej na Workucie. W odosobnieniu, bez światła, te
            > lewizji i internetu.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
            za co?
            Pan tez cos nakradl i boi sie ,ze pana wywlecze na swiatlo?
            • rosjaiswiat1 Bywszym a potrafisz.... 17.01.21, 20:31
              pisac bez przejscia na osobowosci?
              Przeciez berek w zaden sposob nie prowokowal Ciebie do tego, zeby Ty zwrocil sie do niego takimi slowami: "Pan tez cos nakradl i boi sie ,ze pana wywlecze na swiatlo?"
              • bywszy2 Re:panie,czy pan adwokat?+ 17.01.21, 20:42
                rosjaiswiat1 napisał:

> pisac bez przejscia na osobowosci?
                > Przeciez berek w zaden sposob nie prowokowal Ciebie do tego, zeby Ty zwrocil si
                > e do niego takimi slowami: "Pan tez cos nakradl i boi sie ,ze pana wywlecze na
                > swiatlo?"

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                a pozatym pan do Nawalnego tez sie zwraca osobowo.
                I w dodatku zbyt folgowo,nazywajac go nawalonym.
                Wiec jakie reguly na tym forum?
                • rosjaiswiat1 Nie, ja jestem zalozycielem tego forum 17.01.21, 20:46
                  I na mnie spoczywa obowiazek jego administrwania.

> a pozatym pan do Nawalnego tez sie zwraca osobowo.

A pod jakim nickiem pisze Nawalny na forum?

> I w dodatku zbyt folgowo,nazywajac go nawalonym.

Nawalny jest osoba publiczna, i pisanie o nim podlega innym regulm.

> Wiec jakie reguly na tym forum?

Takie, ze Ty nie masz zadnego prawa obrazac innych forumowicze.
                  • bywszy2 Re:Кто сумасшедший?+ 17.01.21, 20:55
                    rosjaiswiat1 napisał:

> I na mnie spoczywa obowiazek jego administrwania.
                    >
                    > > a pozatym pan do Nawalnego tez sie zwraca osobowo.
                    >
                    >
                    > A pod jakim nickiem pisze Nawalny na forum?
                    >
                    > > I w dodatku zbyt folgowo,nazywajac go nawalonym.
                    >
                    > Nawalny jest osoba publiczna, i pisanie o nim podlega innym regulm.
                    >
                    > > Wiec jakie reguly na tym forum?
                    >
                    > Takie, ze Ty nie masz zadnego prawa obrazac innych forumowicze.

>
                    zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                    jezeli pan jest zalozycielem,to powinien pan pilnowac porzadek na tym forum.
                    • bywszy2 Re:Кто сумасшедший?Powtarzam+ 17.01.21, 20:58
                      bywszy2 napisał:

> rosjaiswiat1 napisał:
                      >
                      > > I na mnie spoczywa obowiazek jego administrwania.
                      > >
                      > > > a pozatym pan do Nawalnego tez sie zwraca osobowo.
                      > >
                      > >
                      > > A pod jakim nickiem pisze Nawalny na forum?
                      > >
                      > > > I w dodatku zbyt folgowo,nazywajac go nawalonym.
                      > >
                      > > Nawalny jest osoba publiczna, i pisanie o nim podlega innym regulm.
                      > >
                      > > > Wiec jakie reguly na tym forum?
                      > >
                      > > Takie, ze Ty nie masz zadnego prawa obrazac innych forumowicze.

> >
                      > zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                      > jezeli pan jest zalozycielem,to powinien pan pilnowac porzadek na tym forum.
                      I swoim zachowaniem dawac nam,mielkotie,przyklad,a nie zachowywac sie jakta przyslowiowa...!
          • walter622 Re: Nawalony juz nie leci 17.01.21, 23:35
            eva15 napisała:

> , czy heca z truciem przysporzyła Nawalnemu zwolenników w Rosji?

Nie sądzę by ta heca przysporzyła jemu nowych zwolenników. A i ze starymi ma poważne problemy.

To było obliczone wyłącznie na zagranicznych widzów. Na Rosjan to nie robi jakiegokolwiek wrażenia. Zbyt to wszystko prymitywne i naiwne - na poziomie telewizyjnych kryminalnych filmików - np. ta historia z butelką.
            • eva15 Re: Nawalony juz nie leci 17.01.21, 23:39
              Pytam, bo zachodnie media sugerują, że przysporzyło mu to zwolenników w Rosji. I jakoś odebrałam, może błędnie Swiblowo na FS, że miałam po jej wypowiedzi wrażenie, że ona też ma wątpliwości co do czystości Kremla w tej sprawie. Niestety moje pytania do Swiblowo usunięto na FS.
            • bywszy2 Re: Nawalony juz nie leci + 18.01.21, 00:16
              walter622 napisał:

> eva15 napisała:
              >
              > > , czy heca z truciem przysporzyła Nawalnemu zwolenników w Rosji?
              >
              >
              > Nie sądzę by ta heca przysporzyła jemu nowych zwolenników. A i ze starymi ma po
              > ważne problemy.
              >
              > To było obliczone wyłącznie na zagranicznych widzów. Na Rosjan to nie robi ja
              > kiegokolwiek wrażenia. Zbyt to wszystko prymitywne i naiwne - na poziomie tele
              > wizyjnych kryminalnych filmików - np. ta historia z butelką.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
              Czy wykazywanie wysoko postawionych zlodzieiswkich urzedasow,okradajacych Rosjan,to prymityw?
              I to Rosjan nie obchodzi?
              Jezeli tak,to rozczarowalem sie co do ich stanu umyslowego.
              To w takim razie narod ten jest glupi.
              I pomyslec,ze Russkije od Chazarow sie wywodza.
              Rodowod moj zapaskudzili.
              Czy jest do pomyslenie,by zydek glupim sie okazal?
              • walter622 Re: Nawalony juz nie leci + 18.01.21, 00:24
                bywszy2 napisał:

> Czy wykazywanie wysoko postawionych zlodzieiswkich urzedasow,okradajacych Rosjan, to prymityw?

> I to Rosjan nie obchodzi?

Prymitywem są te opowieści o "truciu", obliczone na kompletnych idiotów.

• walter622 Re: Nawalony juz nie leci + 18.01.21, 14:16
                bywszy2 napisał:

> Czy wykazywanie wysoko postawionych zlodzieiswkich urzedasow,okradajacych Rosjan,to prymityw?

"W grudniu rzeczniczka Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Swietłana Petrenko poinformowała o wszczęciu postępowania karnego przeciwko Nawalnemu na podstawie artykułu o oszustwach na szczególnie dużą skalę. Dochodzenie wykazało, że z 588 mln rubli (ok. 7,5 mln dolarów) zebranych w formie darowizn na potrzeby szeregu organizacji non-profit Nawalny, jako ich faktyczny lider, wydał ponad 356 mln rubli (ok. 4,5 mln dolarów) na cele osobiste.
                Wcześniej służba prasowa Federalnej Służby Wykonania Kar w Moskwie poinformowała, że ​​Nawalny uchyla się od kontroli wyznaczonej mu przez sąd, on i jego adwokat zostali powiadomieni o konieczności stawienia się na inspekcji, a w przypadku zignorowania do sądu może zostać skierowany wniosek o uchylenie kary w zawieszeniu.

Aleksiej Nawalny ma dwa wyroki w zawieszeniu. Pierwszy w sprawie „Kirowlesa”, która dotyczyła sprzeniewierzenia ponad 16 milionów rubli (ok. 216 tys. dolarów), drugi w sprawie „Yves Rocher”,
                związany z kradzieżą ponad 30 mln rubli (ok. 405 tys. dolarów)".

pl.sputniknews.com/swiat/2021011813684464-wladze-usa-i-europy-reaguja-na-zatrzymanie-nawalnego-sputnik/
                • bywszy2 Re: Nawalony juz nie leci + 18.01.21, 14:56
                  Nie znam go.
                  I mnie on nie obchodzi.
                  Ale jak wiadomo,nawet najwieksze ... do czegos sie nadaje.
                  Np.:
                  Na udobrienije
                  Na najdrozsza kawe
                  Dla mnie Nawalny - odkrywania zlodzii w najwyzszym i srednim eszelonie wladzy
                  A co do spraw kryminalnych,ktore za nim sie ciagna?:
                  Moze prawda a moze i nie.
                  W Rosji zawsze dziwne rzeczy sie dzialy i dzialaja - przykladow z historii jest niemalo.
                  Czyz to nie w ZSRR wymyslono porzekadlo(dokladnie nie pamietam,a wiec w wolnym wyrazie),
                  Ze na kazdego dupka znajdzie sprawa.
    • melikles Re: Nawalony leci 17.01.21, 20:16
      Czy przekręcanie nazwiska ma na celu zdeprecjonowanie i wyszydzenie osoby, o której się pisze?

Idąc takim trybem można mieć niezły ubaw z Putina, bo jego nazwisko w krajach romańskojęzycznych musi ciekawie się kojarzyć.

Jedna pani emigrantka tutaj też pokazuje klasę przekręcając nazwisko Trumpa.
      • rosjaiswiat1 Re: Nawalony leci 17.01.21, 20:22
        melikles napisał(a):

> Czy przekręcanie nazwiska ma na celu zdeprecjonowanie i wyszydzenie osoby, o kt
        > órej się pisze?

General ie jestem tez przeciwny przekrecaniom nazwisk, ale rozumiem intencje zalozyciela watku, poniewaz az samo prosi sie mowic o Nawalnym nawalony. Podobnie brzmi, a do tego odzwierciedla jego osobowosc. Ty nie znasz na tyle dobrze rosyjski, zeby dobrze zrozumiec to, jak i co mowi Nawalny. On naprawde wyglada i mowi tak, jakby byl ciagle nawalony.

> Jedna pani emigrantka tutaj też pokazuje klasę przekręcając nazwisko Trumpa.

Ciagle zwracam jej na to uwage.
        • bywszy2 Re:czy?+ 17.01.21, 20:31
          rosjaiswiat1 napisał:

> melikles napisał(a):
          >
          > > Czy przekręcanie nazwiska ma na celu zdeprecjonowanie i wyszydzenie osoby
          > , o kt
          > > órej się pisze?
          >
          > General ie jestem tez przeciwny przekrecaniom nazwisk, ale rozumiem intencje za
          > lozyciela watku, poniewaz az samo prosi sie mowic o Nawalnym nawalony. Podobni
          > e brzmi, a do tego odzwierciedla jego osobowosc. Ty nie znasz na tyle dobrze ro
          > syjski, zeby dobrze zrozumiec to, jak i co mowi Nawalny. On naprawde wyglada i
          > mowi tak, jakby byl ciagle nawalony.
          >
          >
          > > Jedna pani emigrantka tutaj też pokazuje klasę przekręcając nazwisko Trum
          > pa.
          >
          > Ciagle zwracam jej na to uwage.
          zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
          czuy obrazi sie pan,jezeli nazwe go nawalonym?
          Bo w moich oczach pan nim jest.
          Ale jezeli pan zaprotestuje,to moge na pan cos innego wymyslic.
          • rosjaiswiat1 Re:czy?+ 17.01.21, 20:35
            bywszy2 napisał:

> czuy obrazi sie pan,jezeli nazwe go nawalonym?

Kogo nazwiesz?

> Bo w moich oczach pan nim jest.

Mnie jest absolutnie obojetnym jak ja wyglada w twoich oczach.

> Ale jezeli pan zaprotestuje,to moge na pan cos innego wymyslic.

I wylecisz z forum. Chcesz tego?
            • bywszy2 Re:czy?+ 17.01.21, 20:45
              rosjaiswiat1 napisał:

> bywszy2 napisał:
              >
              > > czuy obrazi sie pan,jezeli nazwe go nawalonym?
              >
              > Kogo nazwiesz?
              >
              > > Bo w moich oczach pan nim jest.
              >
              > Mnie jest absolutnie obojetnym jak ja wyglada w twoich oczach.
              >
              > > Ale jezeli pan zaprotestuje,to moge na pan cos innego wymyslic.
              >
              > I wylecisz z forum. Chcesz tego?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
              wyrzuci pan sorodicza z tego forum?
              Zmiluj sie pan.
              Na tym forum trzeba by miec specjalny regulamin zawierajacy akapit,co panu mozna a mnie zabroniono.
              • rosjaiswiat1 Re:czy?+ 17.01.21, 20:50
                bywszy2 napisał:

> Na tym forum trzeba by miec specjalny regulamin zawierajacy akapit,co panu mozn
                > a a mnie zabroniono.

Nie jestes kims wyjatkowym, zeby dla Ciebie wprowadzac specjalny regulamin. Ty generalnie nigdy ni9c nie wwnosisz do dyskusji, i jednynie czym zajmujez sie, to czepiasz sie innych forumowicze. Wiec wywalenie ciebie z forum nie bedzie zadna strata.
                A przeciez moglbys pisac cos sensownego, nie oceniajacego innych forumowicze.
                • bywszy2 Re:czy?+ 17.01.21, 20:59
                  rosjaiswiat1 napisał:

> bywszy2 napisał:
                  >
                  > > Na tym forum trzeba by miec specjalny regulamin zawierajacy akapit,co pan
                  > u mozn
                  > > a a mnie zabroniono.
                  >
                  > Nie jestes kims wyjatkowym, zeby dla Ciebie wprowadzac specjalny regulamin. Ty
                  > generalnie nigdy ni9c nie wwnosisz do dyskusji, i jednynie czym zajmujez sie, t
                  > o czepiasz sie innych forumowicze. Wiec wywalenie ciebie z forum nie bedzie zad
                  > na strata.
                  > A przeciez moglbys pisac cos sensownego, nie oceniajacego innych forumowicze.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                  Ale panska odpowiedz pasuje do pana jak ulal.
                  Szczegolnie to z sensem.
                  • bywszy2 Re:prosze pouczyc pana waltera+ 17.01.21, 21:25
                    za przekrecanie nazwiska i osmieszenie pana nawalnego.
                    Jezeli,jak pan zaznaczyl nie jestem osoba szczegolna w swietle prawa na tym forum i wymagajacych specjalnych dla mnie regul na tym forum,to przypuswzczam,ze panskie uwagi dotyczace mojej dotycza zarowno pana waltera jqak i pana.
                    Z powazaniem
                    Bywszy,oktiabrionok,pionier i komsomolec,ktorego od dziecinstwa uczono sprawiedliwosci i wdziecznosci:
                    Spasibo towariszczu Stalinu za nasze sczastliwoje dietstwo.
                    Sadzac po panskich wpisach,mysle ze pan byl by dobrym ochraniaczem mojego sczstliwogo dietstwa.
          • bywszy2 Re: Nawalony leci - 17.01.21, 20:49
            melikles napisał(a):

> Nazwisko rzecznika prasowego Putina też odzwierciedla jego osobowość.

зззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззз
            www.ukrinform.ru/rubric-other_news/1489923-spisok_samih_nelepih_i_smeshnih_familiy_1516783.html
            a moze
            www.google.com/search?q=szczurek-zelazko&oq=szczurek-zelazko&aqs=chrome..69i57.9351j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka