Dodaj do ulubionych

Tlum na zaprzysiezeniu Bidena

21.01.21, 02:00
Oczywiscie tlumu nie bylo. ale wszystkie demokraty i ich przyjaciele kongresowe, plus miss Gaga zjawili sie w scisku, witali sie tam serdecznie, sciskali, cmokali, oczywiscie w maskach , ale bez tak zwanego social distancing , co jest zrozumiale, przeciez naleza do jednej klasy, a wielu z nich ma te dobre dumne korzenie. Podobniez pomodlili sie przedtem w Katedrze Swietego Mateusza Apostola, zeby Bog dal sile w linczowaniu swoich wrogow. Kto tam im odprawil nabozenstwo - mniejsza oto, grunt ze bylo odprawione.
Obserwuj wątek
  • boavista4 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 21.01.21, 02:03
   przypomnialo mi sie ze potrzebne do tego zdjecie. Na tym pierwszym straszne zdjecie Trumpa 4 lata temu, to drugie jest wspolczesne. Ma trawniku przed Kongresm bylo tysiace wojakow w kolorach teczy LGTB a za nia miliony choragiewek powtykanych w ziemie.
   • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 00:29
    mlody774 napisał:

    > Jak B. przejeżdżał swoja limuzyna, wojsko obstawiające drogę pokazało mu swoje
    > plecy i oczywiście niema żadnej radości/aprobaty dla nowego prezydenta, jak to
    > było w 2016.

    Na Flrydzie byla chwilowa radosc, 5 kilometrowa trasa byla obstawiona narodem a auta z obstawa i rodzina Trampa jechaly powoli i pozdrawiali wyborcow. Przez chyba 5 albo 6 minut Stany mialy dwoch prezydentow jeden przed Capitolem Hill drugi w drodze do domu, a co najciekawsze najbardziej chroniona walizka z niebespiecznym "czerwonym guzikiem do przycisku" leciala najpierw na Floryde a pozniej do Washigtonu DC by dopiero po przysiedze wreczyc ja zaprzysieglemu szefowi.smile

    www.nbcnews.com/politics/donald-trump/trump-won-t-hand-biden-nuclear-football-here-s-how-n1254825
     • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 02:08
      Cos niecos dostajemy do wiadomosci, widzi sie taz u nas ze wiatr zawial im w plecy i oscyluje to na caly swiat, widzi sie ze Rosje ogarnia strach przed tym co moze nastapic. Nie zapomnij tez tego ze bidulinka Biden jest tylko nieswiadoma ofiara tego ktora wykorzystano pod kazdym wzgledem, tu widzi sie moc deep state ktoremu nie potrafil zadzialac Trump-team. Ale nie spuszczaj glowy na dol, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, czas pokaze jak sie losy potocza. Nie sadze by byl to koniec, patrzac na Ewangelie/przepowiednie Jochannesa/Jana. smile Przyjdzie czas na pozamiatanie!!!

      A teraz dobrej nocy zycze.
       • boavista4 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 04:36
        wiadomo ze to nie Biden rządzi Ameryka. Mnie to straszy ze już na drugi dzień po objęciu władzy, administracja działa szybko i niszczy co może, to znaczy niszczy Amerykę.
        Czyżby to był sojusz Masonów z Chinami i demokratami przeciw Rosji? ostatecznie to własnie Masoni zainwestowali w Chinach. Następne , Ameryka została zantagonizowana, kolorowi przeciwko białym . Tego nie widziałem od lat! Pod przykrywka tej wojny rasowej nastąpi eliminacja niewygodnych elit , tak jak to było w czasie każdej rewolucji. Oczywiście, Wybrani zostaną jak zawsze nietykalni!
         • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 18:13
          Takie wypowiedzi Mlody774 mowiac szczerze traktuje z dystansem poniewaz dla mnie taka wypowiedz jest w obecnym stanie iluzja ale mimo tego posluchanie odmiennego zdania nikomu nie zaszkodzi. Zobaczymy co przyniesie czas jak i rozwoj calej sytuacji gdyz przedwczesne gloszenie takich teorii troche mija sie z realnoscia nie wiemy jak beda sie rozwijac zarzuty deep state np. Mitch McConnell i innych wobec Trumpa. Ten pan Mitch McConnell nie pojmuje ze przeciw prywatnej osoby nie mozna przeprowadzac impeachment, to swiadczy tylko o nich samych jak zaciekle sa zlosliwi i domagaja sie zemsty. Ktorys z najwyzszych sedziow wypowiedzial sie juz na ten temat ale oni mimo tego nic nie rozumieja, twardy teflon.
          • elka-sulzerowa2 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 18:18
           monalisa2016 napisał(a):

           > Takie wypowiedzi Mlody774 mowiac szczerze traktuje z dystansem poniewaz dla mni
           > e taka wypowiedz jest w obecnym stanie iluzja ale mimo tego posluchanie odmienn
           > ego zdania nikomu nie zaszkodzi. Zobaczymy co przyniesie czas jak i rozwoj cale
           > j sytuacji gdyz przedwczesne gloszenie takich teorii troche mija sie z realnos
           > cia nie wiemy jak beda sie rozwijac zarzuty deep state np. Mitch McConnell i in
           > nych wobec Trumpa. Ten pan Mitch McConnell nie pojmuje ze przeciw prywatnej oso
           > by nie mozna przeprowadzac impeachment, to swiadczy tylko o nich samych jak zac
           > iekle sa zlosliwi i domagaja sie zemsty. Ktorys z najwyzszych sedziow wypowiedz
           > ial sie juz na ten temat ale oni mimo tego nic nie rozumieja, twardy teflon.
           >

           Sie mylisz, Lisa ... co do impeachmentu.
           • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 19:00
            Elka mnie nie interesuje twoja wyprana przez media glowa smile, mnie interseowal w tym wypadku glos prawnika ktory sie wypowiedzial jednoznacznie ze to robi chciwy zemsty na Trumpie deep state jest sprzeczne z konstytucja Stanow i wrecz niemozliwe. Cale czety lata robili na Trumpie impeachment i co, udalo im sie to? NIE a ty mimo tego powtarzasz propagande i nia chcesz zaszczepic innych. Daremna twoja wola! smile
            • elka-sulzerowa2 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 16:01
             monalisa2016 napisał(a):

             > Elka mnie nie interesuje twoja wyprana przez media glowa smile,

             Powiedziala ta to co glowy wypranej nie ma, kyorej fakty sa nie potrzebne.

             mnie interseowal
             > w tym wypadku glos prawnika ktory sie wypowiedzial jednoznacznie ze to robi chc
             > iwy zemsty na Trumpie deep state jest sprzeczne z konstytucja Stanow i wrecz ni
             > emozliwe.

             Prawiczkowego prawnika, jak Giuliani czy ta qanon pani Powell, czy psychol Wood?
             Problem prawnika na, ktorego sie powolujesz, jest w tym, ze on albo klamie albo nie wie o czym mowi.
             W historii tego kraju byly precedenty impeachmentu po zakonczeniu kadencji ...

             Tu nawet nie o zemste chodzi, Lisa, choc prawiczki w ten sposob rozliczenie nielegalnych , czesto kryminalnych dzialan Tru.pa, usilnie maluja jako "zemste".

             Cale czety lata robili na Trumpie impeachment i co, udalo im sie to?
             > NIE a ty mimo tego powtarzasz propagande i nia chcesz zaszczepic innych. Daremn
             > a twoja wola! smile

             Tru.p przekroczyl granice, ktorej nawet prawiczki nie toleruja a wiec przyjdzie mu beknac.
          • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 21:41
           Młody774 teraz mam obecnie trochę więcej czasu więc wytłumaczę ci dlaczego podchodzę do tych rzeczy z dystansem, otóż Trump powiedział wielokrotnie ciekawe zdania np. "że on wróci w takiej czy innej formie", albo następne "że to co się rozpoczęło będzie w takiej czy innej formie kontynuowane". Nie ważna jest tu forma najważniejsza jest esencja jego wypowiedzi, czy to będzie nowa partia, czy będzie bunt zbuntowanych stanów, czy będą dowody które posiada sfera militarna (na pewno przekazał je jej) i tu w tych wypadkach będzie zobowiazana podsumować je w odpowiedni sposób obecne jak i mienione przestępstwa by zaprowadzić praworządność i poprządek w Stanach, a tym posłać w siną dal obecny rząd i zwiazaną z nim klikę deep state co by byłoby najbardziej prawdopodniejsze, co by nie wykluczało w wersji militarnych trybunałów powrót Trumpa.
           Trump powiedział też "że własnie to co teraz się rozpoczeło" w tym twierdzeniu sądzę że nie chodzi tu o Trumpa tylko o zmianę systemu który on rozpoczął, po prostu "kopnał piłkę by się rolowała". Zmiana systemu jest tu zależna od siły mocy władzy London City i Watykanu, jeśli chodzi o Watykan Franio jest już dawno zdetronizowany. Ot tak w skrócony sposób postarałam się ci naswietlić jak ja rozumiem te rzeczy z mojego punktu widzenia i obserwacji przemówien Trumpa i sytauacji jaka go otacza ponieważ nerwowość deep state czy to w Stanach, czy w Europie, czy w Chinach, czy ... jest ponadnormalna, po prostu wyskakują w rożny sposób z skóry, szczególnie u was.
  • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 22.01.21, 22:32
   Nie przypomina wam cos te krotkie wideo z First Lady Jill Biden na Twitterze rozdajaca smakolyki zolnierzom?

   twitter.com/NBCNews/status/1352698586560155654?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1352698586560155654%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegatewaypundit.com%2F2021%2F01%2Fdamage-control-shameless-photo-op-jill-biden-gives-cookies-national-guard-troops-biden-admin-banishes-cold-garage-video%2F

   Ten scenariusz przypomina Viki na Majdanie/Ukraina.
   • boavista4 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 00:59
    Wiem tyle ile można się dowiedzieć siedząc przy komputerze, a wiec nie bardzo wierze w City of London i Watykan. Bez wątpienia Watykan jest silą niezależnego ducha, a City of London to Rothschildy ze swoja ogromna fortuna, przekupstwem, mediami, i elitami które przenikają tkankę każdego narodu. Po zwycięstwie grupy rozbójniczej , dla całej Ameryki stało się oczywisty ze jest to wojna o egzystencje DEEP STATE i patriotów, dlatego DEEP STATE zrobi wszystko żeby zlikwidować każdą formę krytyki, lub protestu, czyli jest to forma rewolucji bolszewickiej . spodziewam się ze istotnie, może być nieunikniony terror, do którego DEEP STATE chce zaangażować kolorowych i nowych emigrantów, To pozwoli im na likwidacje elity amerykańskiej i zastąpienie jej skomputeryzowana kolorowa milicja pod nadzorem masoneri. Wydaje się ze , amerykańska elita i klasa średnia jest świadoma niebezpieczenstwa, i just jest przygotowana do kontrataku. Pierwsze zarządzenia nowej administracji maja jaz charakter agresywny, a Biden służy jedynie do podpisywania potrzebnych dokumentów. Sadze ze zagraniczni "partnerzy" USA śledzą i przygotowują odpowiednia strategie. Zyjemy w czasach wyjątkowych.
    • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 01:53
     Boavista skup sie na filarach na jakich budowano nowy porzadek swiata, niejednokrotnie je wymienialam. Dlaczego zmuszono do odejscia w cien (Benio twierdzi ze nigdy nie ustapil) Benedykta a nasadzono Frania na tron w Watykanie? Kim jest i do kogo nalezy bank wytykanski? Czym byli Jezuici w historii? Co ogloszono niedawno > ano nowa swiatowa religie ktora ma reprezentowac Franio, przed paroma tygodniami byla mala wzmianka w medialnych tubach. Dlaczego Franio pozbyl sie tytulu papieza a przybral tytul biskupa Rzymu, czy to nie ma nic wspolnego z Babilonia/z rzymskim cesarstwem i powtorka jego w formie nowego porzadku swiata? Jak odpowiesz na te pytania Boavista zaczniesz inaczej myslec, miec inny stosunek do urzedu Watykan/kosciola i zaczniesz robic dyferencje miedzy wiara w Boga a tym co nam sprzedaja z Watykanu.

     Astanscy-Khasaren (od Astana do dzis jest cicha stolica Khasarii, nie mam tu spoleczenstwa tego miasta na mysli tylko pewna grupe ludzi) czyli deep state opanowali caly swiat, wszystkie znaczace swiatowe urzedy podporzadkowali sobie miernymi ale poslusznymi systemowi tak jak robil to Jeffrey Epstein w Stanach. Wiem ze poruszam sie tu na grzeskim bardzo niebespiecznym terenie ale formuowicz z nickiem Bywszy z Szwecji cosniecos wspomina w swoich postach, a zaden z uczestnikow forum nie chce zapuscic sie glebiej na ten teren, brak wiedzy albo?
     Migranci sa tylko minimalna czastka tego wiec nie oskarzaj ich o to, to sa ludzie ktorych podpuszczono wolnoscia i swietlana przyszloscia w zachodnich panstwach, oni sa Bogu ducha winni, oni sa tylko narzedziem systemu by zmusic tubylcze spoleczenstwa do posluszenstwa wobec zaimigrowanej wiekszosci. Moglabym jeszcze duuuuzzzo na ten temat napisac ale radze tobie zamiast postowania bezmyslnych zdjec zajecie sie historia tego tematu wtedy przestaniesz odrozniac poszczegolne znane nam grupy (deep state) od reszty spoleczenstwa. Na tym koncze poniewaz chce przylozyc glowe do poduszki.
      • boavista4 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 02:40
       droga Mono,
       Rozumie cie dobrze, moja pozycja jest, ze gdybyśmy wiedzieli za duzo, to nie pisalibysmy na tym forum , albo byśmy nie żyli. Piszesz ze ludzie opuszczają swój kraj w poszukiwaniu wolności. Sa tacy, ale większość wyjeżdża do lepszego życia, co jest dla wielu iluzja. W moich obrazkach zamieszczam wszystko, karykaturę rzeczywistości, komentarz, brak komentarza, oczekiwanie na coś, albo robie to dla zbudzenia forumowiczów. Czasami nasze posty są albo wymądrzaniem się ., albo gra towarzyska, albo wprost zamieszczaniem sygnaturki. Niemniej nasze Forum jest CIEKAWE dzięki Igorowi, Tobie, Ewie i wielu innym. Caluje raczki!
       • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 02:53
        Jeszcze sobie na to pozwole, forum powinno byc do wymieniania miedzy soba szczerych wiadomosci, by dac wskazowki, wiedze dalej by zapobiec temu co nam wiadome grupy szykuja. Powiedziawszy popularnie i wprost jestesmy jednostka jednodnoczenia sie bez wzgledu na nacjonalne podzialy, gdyz jestesmy tylko spoleczenstwami ktore karnmia swoja praca elity ktore chca nas na sile bez naszego przyzwolenia zniewolic.
       • mlody774 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 03:23
        Boavista4, kościół powinien być dla każdego chrześcijanina miejscem nauk o Prawie Boski. Zgodzisz się z tym? A ile znasz tych Praw poza 10 przykazaniami? A wiesz, ze w PS jest ich więcej niż 600? Wiec zastanów się dlaczego tak jest, ze ich nie znasz? Moze ktoś wykorzystuje kościół do swoich celów i uczy ze tradycja kościoła jest najważniejsza, zamiast Prawa Boskiego. Jest to logiczne dla ciebie? Następnie, dlaczego nie zaczniesz od początku jak do tego doszło o czym Liza pisze. Bo ona pisze raczej o czasach juz współczesnych a nasi oprawcy maj swoja bardzo stara religie, która powstała po potopie i nimi absolutnie kieruje. Wiec, jest juz tutaj kilkakrotnie podawana książka do przeczytania, którą napisano z narażeniem wolności i może życia(doceń to): archive.org/details/pdfy-hH7b-2yjyACdh8nO
        • boavista4 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 05:17
         Kościół uczy nas nie tylko prawa boskiego, ale kultury, historii, stylu życia. Kościół to jesteśmy my, jest konserwatywny , pochodzi z przeszłości , jest wśród nas i wybiega na przyszłość. Kościół musi wiec mięć swoje grzechy , i produktem tego wszystkiego jesteśmy my. W kościele świętujemy nasze radości , życie i smutki, uwalamy ważniejsze wydarzenia życia, historii, . Kościół to również nasze bogactwo materialne i duchowe, dlatego mamy piękne katedry i skromne kościołki. To kościół krystalizować nasz język i sztukę. Nic dziwnego ze Kościół musi mieć swoja ukryta politykę. Nie sadz ze jestem katolem. i lezę plackiem w Kościele. Widze jednak ze jak trwoga to do Boga. Ludzie którzy wychowują swoje dzieci religijnie, zapewniają im drogę do sukcesu. Moi wysoko wysoko wykształceni przyjaciele zapomnieli o tym i ich dzieci wpadły w nieróbstwo i choroby psychiczne. Wychowanie religijne nie może być oparte w bezmyślnym klepaniu pacierza, to zrozumienie intelektualne, współpraca miedzy kościołem , rodzina i społeczeństwem.
         • elka-sulzerowa2 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 16:10
          boavista4 napisał(a):

          > Kościół uczy nas nie tylko prawa boskiego, ale kultury, historii, stylu życia.
          > Kościół to jesteśmy my, jest konserwatywny , pochodzi z przeszłości , jest wś
          > ród nas i wybiega na przyszłość. Kościół musi wiec mięć swoje grzechy , i pro
          > duktem tego wszystkiego jesteśmy my. W kościele świętujemy nasze radości , ż
          > ycie i smutki, uwalamy ważniejsze wydarzenia życia, historii, . Kościół to rów
          > nież nasze bogactwo materialne i duchowe, dlatego mamy piękne katedry i skromne
          > kościołki. To kościół krystalizować nasz język i sztukę. Nic dziwnego ze Kośc
          > iół musi mieć swoja ukryta politykę. Nie sadz ze jestem katolem. i lezę plack
          > iem w Kościele. Widze jednak ze jak trwoga to do Boga. Ludzie którzy wychowują
          > swoje dzieci religijnie, zapewniają im drogę do sukcesu. Moi wysoko wysoko wyk
          > ształceni przyjaciele zapomnieli o tym i ich dzieci wpadły w nieróbstwo i choro
          > by psychiczne. Wychowanie religijne nie może być oparte w bezmyślnym klepaniu p
          > acierza, to zrozumienie intelektualne, współpraca miedzy kościołem , rodzina
          > i społeczeństwem.


          Tiaaa ... Got mit uns ... 30 czy 40 milionow trupow, z bogiem na ustach. Kosciol to fajna rzecz ... na styl rzycia i robienie kasy.
           • boavista4 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 21:54
            Ekka , wszystkie wojny byly finansowabe przez masonow z dobrymi korzeniami. Byl o tym artykol swojego czasu w NYT napisany przez Rabina. . Elka ty musisz miec interes w swoich wybiorczych klamstwach i propagandzie, jestes inteligentna o tym wiemy.
            • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 23.01.21, 22:18
             Przeciez juz w Syrii od pierwszego dnia Elki prezia czogi jada a przeciez mial on byc tak dobry przynosic dobroc i pokoj Ameryce a tu ci co wybierali tak jak Elka zaczynaja tesknic za Trumpem.

             twitter.com/charliekirk11/status/1352826028758978560?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1352826028758978560%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegatewaypundit.com%2F2021%2F01%2Ftext-messages-biden-voters-already-regretting-vote%2F
             • mlody774 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 24.01.21, 01:18
              Tutaj jest jak lewactwo widzi siebie samych. Jak wydaje się im ze są lepsi i nawet ze maja swoja kulturę . Jak wymuszają to swoja kulturę na innych, bo inni są oczywiście gorsi. Jak zachowują się jak by ciągle byli w szkole średniej i rywalizowali miedzy sobą, kto lepiej wygląda, kto robi to i tam to lepiej. No i oczywiście każdy który ma chociaż inne normalne poglądy, jest terroryzowany i wyrzucany za kare z ich lewackiego kulka towarzyskiego. Każdy kto che być w ich kliku musi używać te same nazewnictwo, wyśmiewać tych samych ludzi(np. Trump) itd.: www.youtube.com/watch?v=Z9JQqC5kHnI
              • monalisa2016 Re: Tlum na zaprzysiezeniu Bidena 24.01.21, 02:21
               Lubie ogladac Tuckera ale nie zawsze mam czas na niego.

               Tja co tu powiedziec, za slaba ocena tej pani przez dwoch panow ja bym to dosadniej ocenila (tych slow nie chce tu uzywac) poniewaz jest to prymitywna zniewaga normalnie myslacego Amerykanina, to jest juz ludzkim wypaczeniem i oderwaniem sie od rzeczywistosci wrecz rasistowskie wobec inaczej myslacych.

               To, znaczy wypowiedz tej pani jest cos dla naszej formuowej kolezanki kiedy np. ja pisze o wypowiedzi prawnika z sadu najwyzszego (supreme court) ktora dotyczyla niemozliwosci impeachment'u Trumpa jako prywatnego czlowieka, a ona, obywatelka Stanow podporzadkuje zaraz jego wypowiedz pod Rudy Giuliani tak jakby on byl im, znaczy prawnikiem z sadu najwyzszego. Co tu chcesz odpisywac, jak to mowia popularnie na forach rece odpadaja, szkoda czasu na dalszy dialog. Po prostu jest to bezmyslny amok, wiadomo z jakiego powodu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka