Dodaj do ulubionych

Hello boys!

22.01.21, 12:57
... na trudne czasy ... trudne fraki do zalozenia馃槑
Obserwuj w膮tek
      • eva15 Re: Hello boys! 22.01.21, 13:52
        Widz臋 tu 2 cz臋艣ciowo si臋 na siebie nak艂adaj膮ce trendy:

1. Trend upodabniania si臋 wygl膮dem do lud贸w prymitywnych

2. Likwidacja dotychczasowego poj臋cia m臋sko艣ci.

Jedno drugiego nie wyklucza i cz臋艣ciowo si臋 pokrywa.

Najcelniejszym podsumowaniem tych trend贸w wg mnie jest ten facet z g艂ow膮 zabit膮 deskami. Kiedy艣 by艂y wiochy zabite deskami, teraz s膮 艂by...

• monalisa2016 Re: Hello boys! 22.01.21, 14:56
      Transgender potrzebuje reklamy bo jak by nie bylo nie mozna dyskawalifikowac nowej administracji jak i podpisania ustawy ze mezczyzni ktorzy maja potrzebe czucia sie kobieta (chwilowa albo trwala smile) moga brac udzial w zenskich zawodach sportowych, co dziwi jeszcze? NIC!
      • elka-sulzerowa2 Re: Hello boys! 22.01.21, 15:50
        Ja bylam zaskoczona gosciem w czarnej skorze ... TO MOJE skory ... i JA ... w nich zfecydowanue lepiej wygladalam!

Gosc z dechami ... zdecydowanie wymowny!
        Jak i ten gosc na bialo ... z dentystyczna tama.
          • vvvvvvvvvv Re: Hello boys! 22.01.21, 17:51
            Biden podpisal w dzien inauguracji dektet ze mezczyzni ktorzy sie czuja kobietami beda mogli uczestniczyc w sportach razem z kobietami ktore sie czuja kobietami.

To mi pomoglo zidentyfikowac mnie samego jakoze ja jestem napewno lesbijka bo mi sie cipeczki podobaja.
            • elka-sulzerowa2 Re: Hello boys! 22.01.21, 18:01
              vvvvvvvvvv napisa艂:

> Biden podpisal w dzien inauguracji dektet ze mezczyzni ktorzy sie czuja kobieta
              > mi beda mogli uczestniczyc w sportach razem z kobietami ktore sie czuja kobieta
              > mi.
              >
              > To mi pomoglo zidentyfikowac mnie samego jakoze ja jestem napewno lesbijka bo m
              > i sie cipeczki podobaja.

No ja musze byc 100% gejem, hehehe 馃ぃ
                • melikles Re: Hello boys! 22.01.21, 19:21
                  Trump mia艂 niedopasowane przydu偶e garnitury. Dziwne, bo Melania jako znawczyni bran偶y powinna mu to skorygowa膰.
                  Klasykiem elegancji by艂 Obama. Idealnie skrojone ubrania.
                  • monalisa2016 Re: Hello boys! 22.01.21, 19:35
                    Melikles sprawa gustu i smaku, jeden czucie sie dobrze w stroju sportowym drugi w przydluzszym garniturze, fakt jest faktem Trumpa nie widzielismy nigdy pod wyplywem "plynnego isjaszu"smile jak niektorych wladcow panstw czy ich zwiazkow.smile
                      • boavista4 Re: Hello boys! 23.01.21, 16:55
                        Baby, zajmijcie sie szydelkowaniem , anie krytyka mojego ukochanego prezydenta!! co prawda mial nadwage, ale jestem pewny, kazda z was wyszlaby za niego, bo nie szata zdobi czlowieka , ale um! Jak juz chlop ma nadwage, to powinien ubrac sie jak papiez, albo zakonnik, Trump jednak zna swoje miejsce i nie chce robic konkurencji klerowi. Za pare tygodni prezydentem, bendzie Klamala Harris, to dopiro zmieni prawo, tak ze BH zaludni sie zgrabnymi chlopaczkami nawet bez ubrania, a nawet majtek i piniendzy, Gruby chlop ma piniondze i juz, a mondre baby wiedza co dobre!! Trump byl pod kazdym wzglendem modelem!

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka