Dodaj do ulubionych

Guliani disbarred

22.01.21, 19:33
...

nysba.org/new-york-state-bar-association-launches-historic-inquiry-into-removing-trump-attorney-rudy-giuliani-from-its-membership/
Obserwuj wątek
  • elka-sulzerowa2 Re: Giuliani disbarred 22.01.21, 19:37
   NYSBA’s bylaws state that “no person who advocates the overthrow of the government of the United States, or of any state, territory or possession thereof, or of any political subdivision therein, by force or other illegal means, shall be a member of the Association.” Mr. Giuliani’s words quite clearly were intended to encourage Trump supporters unhappy with the election’s outcome to take matters into their own hands. Their subsequent attack on the Capitol was nothing short of an attempted coup, intended to prevent the peaceful transition of power.

   Mr. Giuliani will be provided due process and have an opportunity – should he so choose – to explain and defend his words and actions.

   This decision is historic for NYSBA, and we have not made it lightly. We cannot stand idly by and allow those intent on rending the fabric of our democracy to go unchecked.
   • elka-sulzerowa2 Re: Sie pospieszylam 🤔 22.01.21, 19:47
    ... stowarzyszenie nowojorskich prawnikow oficjalnie podjelo przesluchania w sprawie pozbawienia prawnika, ktoremu puscila farba, przynaleznosci do nowojorskiego cechu


    Tak na marginesie te przesluchania powinny byc arcy ciekawe w momencie gdy rzeczony "prawnik" zacznie tlumaczyc sie ze swojego postepowania.
    • mlody774 Re: Sie pospieszylam 🤔 22.01.21, 20:05
     Elka ja myślę, ze on się od tej decyzji nie odwoła i zatem nie przyjdzie na przesłuchanie. I to będzie zupełnie słuszna decyzja. W końcu mer NYC chciał zamordować prezydenta. To chyba świadczy o stanie umysłu tych tam rządzących, bo taka ochotnicza organizacja jak NYSBA nie miała nic przeciwko wtedy.
     • elka-sulzerowa2 Re: Sie pospieszylam 🤔 23.01.21, 16:26
      mlody774 napisał:

      > Elka ja myślę, ze on się od tej decyzji nie odwoła i zatem nie przyjdzie na prz
      > esłuchanie. I to będzie zupełnie słuszna decyzja. W końcu mer NYC chciał zamord
      > ować prezydenta. To chyba świadczy o stanie umysłu tych tam rządzących, bo taka
      > ochotnicza organizacja jak NYSBA nie miała nic przeciwko wtedy.


      De Blasio chcial zamordowac Tru.pa?
      Czy masz jakis link do trj rewelacji?
      • boavista4 Re: Sie pospieszylam 🤔 24.01.21, 04:34
       Te mecenasy ananasy tracą niepotrzebnie czas ponieważ Elka już w tytule tego postu informuje ze Guiliani jest pozbawiony licencji , tytuł jest jak wól "Guliani disbarred".
       Jednym słowem Elka posiada władze!!! Zawsze mówiłem ze baby maja władze i chcą mieć jeszcze więcej! To w tropikach im ciśnienie podskakuje !
      • mlody774 Re: Sie pospieszylam 🤔 24.01.21, 06:28
       Elka to był NY gubernator Cuome a nie mer NYC. Ten ostatni tylko zrywa wszystkie kontrakty z organizacja Trump bo on juz jest absolutnie pewien, ze to z powodu prezydenta wtargnięto na US Kapitol. No ale on, jak i ten pierwszy, są dems. i lewakami, co jest "normalne" tylko niewolno robić tego co sami mówią. Chyba ze się jest z BLM lub Antifa. Wtedy to nie będzie terroryzm tylko okazywanie ich uczuć. : republicbroadcasting.org/news/andrew-cuomo-threatens-to-incite-a-mob-to-kill-the-president-if-he-goes-to-new-york/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka