Dodaj do ulubionych

Nawet na wyborczej mozna trafic perełki-komentarze

24.01.21, 03:35
Wiem jaki jest standardowy poziom czytelników Wyborczej pod artykułami Kublika i Radziwinowicza dlatego pewien uzytkownik przykuł od jakiegos czasu moja uwage - nick cardo-decumanus.

Polecam jego najnowszy wpis - Igor mozesz to oczywiscie usunac bo to nie moja twórczosc tylko znalezione pod kolejnym artykułem Kublika o Nord Stream ale moim zdaniem chyba jednak warto zachowac dla potomnosci

"I Pan Bóg pokarał Polaków zidioceniem i umiłowaniem samobójstwa.
Angela Merkel dobrze rozumie co jest ważne i robi co należy. Dlatego Niemcy są bardzo silnym, poważnym, zamożnym i stabilnym państwem, a Polska nigdy taka nie będzie, dopóki będą w niej "prawdziwi Polacy". Zawsze słabość, zawsze bieda, zawsze swary, zawsze przegrywanie, zawsze samobójcze dążenia.
Idioci nie kapują w swojej mentalnej deprawacji, że antagonizowanie się z Rosją jest przeciw interesom UE.

Rezygnacja z kupowania taniego gazu z Rosji na rzecz drogiego gazu z USA jest umiłowana w samobójczej Polsce, ale nie w Niemczech i nie w innych ważnych gospodarczo państwach Europy. Nowoczesna gospodarka w większości dziedzin wymaga ogromnych ilości gazu ziemnego. Polak ma to w dupie, bo Polak jest samobójca i żyje "wartościami chrześcijańskimi", a nie siłą gospodarki własnego państwa. Wobec Niemiec może odczuwać tylko zawiść, że oni umieją się gospodarzyć, a Polak nie umie, więc ma gołą dupę. Do gołej dupy może sobie wsadzić tylko piórko i robić a krakowiaka. Niemiec da na to widowisko jedno euro i postawi piwo wariatowi. Niech śmieszy dalej.
Jedyne co Polska może zaproponować Europie to tania siła robocza i kłopoty. Żadnym poważnym partnerem dla Niemiec czy Francji Polska nie jest. Churchill to mówił, co Europa widziała od wieków: Polak chętnie da się zabić z honorem i bez, ale nic sensownego zbudować nie umie i do współpracy się nie nadaje.

Angela Merkel stoi na straży gospodarki, prawa i lojalności europejskiej. Konfliktowanie się z Rosją jest samobójcze, tym bardziej że USA słabną i kończy się epoka jedynego superpaństwa świata. Osłabianie się w takiej sytuacji jest nie do przyjęcia, tym bardziej, że Rosja rośnie w siłę a centrum świata stają się Chiny. Jak się Europejczycy będą idiotycznie zachowywać, zostaną na marginesie. W Europie ludzi myślących i poważnych jest to dobrze rozumiane. Nie w wariackiej Polsce, która nie tylko nikogo innego nie rozumie, ale zwłaszcza sama siebie. Żyje emocjami, odruchami, nerwami, zawiścią i bezdenną głupotą, a nie rozumem, pragmatyką, racjonalnością i mnożeniem sił zamiast osłabianiem się.

Samobójcze polskie przylepianie się do USA ma taki skutek, że Polska kupuje w ciemno amerykańską broń za wielkie miliardy, której nie będzie w stanie sensownie eksploatować i do niczego jej się nie przyda, a w garażach i magazynach ma starzejący się sprzęt i nie ma do niego nawet bezpiecznie i skutecznie strzelających pocisków, a żołnierze ćwiczą w prywatnych gaciach i oporządzeniu. Jak na manewrach wlecą w błoto, to dalej zasuwają w mokrym mundurze aż im na dupach zgnije. Chyba, że mają zapasowe komplety prywatnych mundurów.
Bycie cudzym kundlem do ujadania i łaszenie się o odpady z cudzego stołu, to jest wieczna rola "prawdziwego Polaka", który nie umie i nie chce zbudować ani porządnego państwa ani obywatelskiego społeczeństwa. Nic dziwnego, jest przecież jedynym prawdziwym katolikiem"
Obserwuj wątek
  • rosjaiswiat1 Re: Nawet na wyborczej mozna trafic perełki-komen 24.01.21, 09:52
   kommersant napisał(a):


   > Polecam jego najnowszy wpis - Igor mozesz to oczywiscie usunac bo to nie moja t
   > wórczosc tylko znalezione pod kolejnym artykułem Kublika o Nord Stream ale moim
   > zdaniem chyba jednak warto zachowac dla potomnosci


   Nie mam zadnych podstaw dla usuniecia, poniewaz Ty z gory zaznaczyles, ze Ty tylko cytujesz innego internauta. I nie udajesz, ze to Twoja tworczosc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka