Dodaj do ulubionych

Kto i gdzie nakręcił film Nawalnego

25.01.21, 19:31
Lisa podała dobre linki, które wyjaśniają genezę tego filmu. Ponieważ obawiam się, że jej wpis na końcu długiego wątku przejdzie niezauważony, otwieram ten temat jao osobny wątek.

Otóż wg oficjalnej lokalnej niemieckiej prasy Nawalny wypoczywał sobie w najlepsze razem z rodziną pod ochroną policji w górach Schwarzwaldu, (Black Forest) konkretnie w małej miejscowości Ilbach, prasa lokalna (Südkurier) pisała o tym już w październiku 2020:

ca.style.yahoo.com/kremlin-critic-navalny-convalescing-black-162807270.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9mb3J1bS5nYXpldGEucGwvZm9ydW0vMCwxNzM4MzIsMjU3NTIxMDEuaHRtbD9leHQ9YUhSMGNITTZMeTlqWVM1emRIbHNaUzU1WVdodmJ5NWpiMjB2YTNKbGJXeHBiaTFqY21sMGFXTXRibUYyWVd4dWVTMWpiMjUyWVd4bGMyTnBibWN0WW14aFkyc3RNVFl5T0RBM01qY3dMbWgwYld3JTNE&guce_referrer_sig=AQAAAAN1VyjkUdW7jR6qdISLIQJ4prSLUqNevRclNaLFMcRf3wklYCBaKce_JkrXMZ8m02bpCCDgj0NC5-Q9hE2ylDwMGXlyfCOmT7vh8BEcbUNTrAzkxyZrhbtd5UvVlNeawpwu7TDwfY6iB6fUsqpcDGwjieJStJVdj1JCHlftXJEv

Niedaleko, również w Schwarzwaldzie w miejscowości Kirchzarten znajduje się profesjonalne studio filmowe, właścicielami jest małżeństwo niemieckie, które wcześniej pracowało w USA w branży filmowej::

www.blackforest-studios.com/

Do tego studia zgłosiła się nieznana właścielom studia firma z Los Angeles (LA) z zamiarem wynajęcia tego studia dla swoich prac reżyserskich. Właściele wynajęli studio i dopiero podobno wtedy dowiedziedzieli się, co i dla kogo będzie tu robione. Prace odbywały się w ścisłej tajemnicy i nawet władze Kirchzarten podobno nie wiedziały kogo i po co goszczą.

www.schwarzwaelder-bote.de/inhalt.nawalny-vs-putin-palast-video-in-blackforest-studios-produziert.10cb22e2-daa7-4fbe-b824-2f35d456fe32.html

www.badische-zeitung.de/nawalny-in-kirchzarten-wir-hatten-absolute-geheimhaltung-vereinbart?cx_testId=6&cx_testVariant=cx_14&cx_artPos=0#cxrecs_s

bnn.de/nachrichten/nawalny-produzierte-putin-film-im-schwarzwald

Obserwuj wątek
        • eva15 Re: Czemu w Niemczech nakręcono ten film? 25.01.21, 21:58
          Ja bardzo uważnie słucham, co Merkel mówi o NS2. Zawsze mówiła, że NS2 to projekt prywatny i rząd nie może go zakazać.
          2 albo 3 dni temu dziennikarze w kontekście aresztowania Nawalnego znów zapytali, czy ona nadal popiera NS2. Merkel odpowiedziała: jak dotąd (czyli jak na razie ]tak.

Dla mnie to strzał ostrzegawczy w kierunku Putina.

Dziś w prasie można było przeczytać, że dalsze sankcje EU na Rosję zależą od tego, czy Nawalny będzie skazany, czy uwolniony.

Obawiam się, że Niemcy świadomie i celowo pomogli Nawalnemu nagrać ten film, aby Merkel mogła wyjść z twarzą z rezygnacji z NS2. Pierwszym krokiem było przyjęcie Nawalnego na leczenie do Niemiec, drugim - diagnoza Bundeswehry (nie szpitala!!) że Nawalny został otruty. No i teraz trzeci krok.

Liczę na to, że się pomylę w ocenach.
            • eva15 Re: Czemu w Niemczech nakręcono ten film? 25.01.21, 22:06
              Ależ wiem, wiem i widzę, że Rosja też wie, nie gorzej niż ja, co jest grane i stąd pośpiech. To nie jest tak, że projekt nie ma w Niemczech poparcia, ma, zwłaszcza we władzach Meklemburgii, ale nie wiem, czy to wystarczy.
              Nacisk zaczyna być potworny, a Merkel oczywiście Bogu ducha winna..... Jak zawsze chciała dobrze.
              • rosjaiswiat1 Re: Czemu w Niemczech nakręcono ten film? 25.01.21, 22:21
                eva15 napisała:

> Ależ wiem, wiem i widzę, że Rosja też wie, nie gorzej niż ja, co jest grane i s
                > tąd pośpiech.

O czym Ty piszesz?O jakim pospiechu? Wlasnie mnie wkurza to, ze Rosja buduje ten maly pozostaly odcinek rury tak, jak by jej w ogole nie zalezalo na czasie.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
                • eva15 Re: Czemu w Niemczech nakręcono ten film? 25.01.21, 22:24
                  Rosja cały czas musiała przerywać budowę i zmieniać konstrukcję prawną firm biorących udział, bo wswzyscy ze strachu przed USA uciekli. Najnowsza wersja teraz to jest sztucznie stworzona fundacja. USA prześladują, Rosja szuka coraz to nowych rozwiązań. To kosztuje kupę czasu, energii i pieniędzy. USA bawią się w kotka i myszkę.
                • eva15 Merkel przyjaciółka Rosji, buha, ha 25.01.21, 22:30
                  W międzyczasie zaczynam się zastanawiać, czy to rzekome poparcie Merkel dla NSe2 nie było po to, by Rosja utopiła w projekcie miliardy.
                  Zobaczymy, co będzie w najbliższych tygodniach. Jeśli faktycznie projekt NS2 zostanie ostatecznie powiązany z Nawalnym i jego zapudłowaniem, to obawiam się, że w rozgrywce Merkel-Putin będzie 1:0 dla Merkel.

Powtarzam, chciałabym się mylić!
                  • rosjaiswiat1 Re: Merkel przyjaciółka Rosji, buha, ha 25.01.21, 22:46
                    eva15 napisała:

> W międzyczasie zaczynam się zastanawiać, czy to rzekome poparcie Merkel dla NSe
                    > 2 nie było po to, by Rosja utopiła w projekcie miliardy.

Powaznie? Tylko Rosja? A czy wiesz cos o tym, ze w ten projekt zachodnie bardzo powazne koncerny wlozyli miliardy? I jesli dla Gazpromu strata 4-5 mld baksow jest niczym, bo on traci duzo wiecej w ciagu tygodnia, jesli cena gazu spadnie o 5 dolarow za 1000 m3, a dla prywatnych zachodnich koncernow, kazdy miliard ma calkiem inna cene, niz dla panstwowego Gazpromu. Po innemu licza kase. i do tego jesli ta budowa bedzie dzis zamrozona, to nie znaczy, ze za rok dwa bedzie nie bedzie rozmrozona. Ty prawdopodobnie nie pamietasz o tym, jak bylo z budowa gazociagu do zachodniej Europy na poczatku lat 80-ch ubieglego roku. W 1981 roku budowa, pod naciskiem USA byla wstrzymana, a jako pretekst bylo podano, ze ZSRR wspiera PRL w walce z narodem polskim, a juz w 1982 roku Reagan podpisal rozporzadzenie, ktore znosilo wszystkie sankcje wobec gazosiagu.
                    • eva15 Re: Merkel przyjaciółka Rosji, buha, ha 25.01.21, 22:56
                      Ależ zgoda, ja nie robię prognoz na przyszłość. Wszystko może się zmienić, OBY! Zwłaszcza, że wtedy nie będzie już Merkel.

Ja analizuję aktualną sytuację. I kompletnie nie mam zaufania to niemiecko-rosyjskiej przyjaźni w wydaniu Merklowej. Podobnie jak Putinsmile.

W pewnym sensie ta kobieta jest imponująca. Nawet Ciebie potrafi przekonaćsmile

• walter622 Re: Czemu w Niemczech nakręcono ten film? 25.01.21, 22:50
        eva15 napisała:

> Czy ktoś z was się zastanawiał, czemu akurat w Niemczech nakręcono ten film?

W Niemczech nie nakręcono ten film.
        W studiu Black Forest w miejscowości Kirchzarten pracowano nad tym filmem tylko w grudniu.
        Nakręcić dwu godzinnyy film na jednym stanowisku w ciągu jednego miesiąca nie jest możliwym.
        W tym studiu robiono tylko prace końcowe.
    • boavista4 Re: Kto i gdzie nakręcił film Nawalnego 25.01.21, 21:47
      juz z tego p[owodu jego otrucie smierdzi klamstwem. Ciekawe czy dowiemu=y sie prawdy jak chory czlowiek, mogl tak szybko realizowac podobny film, Ciekawe, czy tajne sluzby rosyjskie byly spenetrowane dla zrealizowania sagi nawalnego. Czy to byla trucizna, czy tez anastezja? to wyglada ze to byl hoax (oszustwo), a wiec co robil rosyjski wywiad? To wszystko jest fishy. Wzoalem sie do ogladania tego filmu , ale pan Nawalny byl poprost niestrawny, jego nienawisc zaprawiona Chodorkowskim sosem byla zbyt nachalna. Pamietamy czasy Jelcyna , a potem nadejscie Putina i tlumy rosyjskich turystow w calej Europie , a nawet Brazyli.
    • walter622 Re: Kto i gdzie nakręcił film Nawalnego 25.01.21, 21:52
      eva15 napisała:

> Lisa podała dobre linki, które wyjaśniają genezę tego filmu.

Nie do końca. Pojawiają się kolejne pytania.
      Jaka jest faktycznie rola Nawalnego a jaka nieznane firmy z Kalifornii?
      Wiele wskazuje, że film ten był kręcony nie w rosyjskiej wersji językowej
      a w angielskiej - rosyjska wersja była kolejną, na co wskazuje wyjątkowo
      "koślawe" (mechaniczne) tłumaczenie tekstu.

• bywszy2 Re: Kto i gdzie nakręcił film Nawalnego?+ 27.01.21, 12:45
      czy to wazne?
      Jak rosyjskie roliki na YOU Tube podaly zostal ten filmik ponad 90 000 000 razy otwarty.
      Ilu przy tym osob naraz go ogladalo - niewiadomo.
      A co pani odnosnie meritum sprawy? - kto praw,kto winowat`?
      Ciekawe w rosyjskich rolikach,ktore ogladalem,nikt gleboko nie zjamowal sie tematyka,ktora pani podala.
      • bywszy2 Re: stal sie cud jednego razu+ 27.01.21, 12:57
        eva15 25.01.21, 19:31
        Niedaleko, również w Schwarzwaldzie w miejscowości Kirchzarten znajduje się profesjonalne studio filmowe, właścicielami jest małżeństwo niemieckie, które wcześniej pracowało w USA w branży filmowej::
        zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
        Niemcom kiedys nie udalo sie morze Czarne przywlaszczyc.
        Wiec teraz sukinsyny sie zrewanzowali.
        I do Szwarcwaldu i morze to,i gory wraz z budynkami,fabryczkami i ogrodkami,i jeszcze ... wie z czym przeniesli.
        A Nawalny wypoczywał sobie w najlepsze razem z rodziną pod ochroną policji w górach Schwarzwaldu, i leniwie od czasu do czasu korbka od aparatu filmowego krecil.
        A morze on obrazki malowane(dekoracje) w tym studio filmowal?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka