Dodaj do ulubionych

Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-)

25.01.21, 21:41
Ewa kilkakrotnie pisala do Elki, ze pandemia w USA nagle stanie sie mniej grozna, jak tylko Trump opusci Bialy Dom. I jak przed chwila przeczytalem, wlasnie tak i stalo sie.
Najpierw troche historii smile
Od samego poczatku coronahisterii i paniki wywolanej przez media i wladze roznych krajow, prawdziwi naukowcy i badacze, ktore sluza nauce, a nie polityce, bardzo czesto opisywali przygode z testami na coronavirusa. Wyjasnili dlaczego takie testy daja falszywie pozytywne wyniki.
Jednak ich wysilki media i wladze olewali cieplym moczem, a wyniki tych testow stali podstawa statystyk zachorowan na covid 19 na calym swiecie, przez co cala planeta zostala zamknieta z powodu "szczytu chorob", a swiatowa gospodarka zapadla sie w przepasc.
I tak jak przypuszczala Ewa, po wyprowadzeniu Trumpa z Bialego Domu,i niecala godzine po inauguracji Bidena
WHO potwierdziła racje naukowcom , czyli to, ze testy na coronavirusa sa niewiarygodnym narzedziem do identyfikacji chorych lub zainfekowanych covidem osob.

www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05
Wiec o czym WHO informuje;
- Nie wierzyc wynikom testow, i bardzo starannie sprawdzac kazdy pozytywny. I nawet ponowny pozytywny wynik nie jest wiarygodny, o ile syptomy i obraz kliniczny nie odpowiadaja chorobie.
- Jesli wynik jest pozytywny a syptomy i obraz kliniczny nie wskazuja na chorobe covid 19 to istnieje bardzo mala mozliwosc zachorowac samemu i zainfekowac innych.
- Testy nie sa glownym, ale pomocniczym narzedziem diagnostycznym.

Krotko mowiac - pozytywny wynik testu na coronavirusa nic nie znaczy, ale jest poteznym narzedziem w grze politycznej.
Wiec i smiertelnosc od covida 19, w swietle tego wszystkiego jest mocno niewiarygidna, poniewaz do ofiar tej choroby zapisuja wszystkich zmarlych, u ktorych test, ktory jak ustalila WHO jest niewiarygodny, dal pozytywny wynik.

Elka, i co Ty na to? Czy uznasz nareszcie racje Ewie?
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 25.01.21, 21:58
        eva15 napisała:

> No ale to tylko dotyczy USA, w EUrfopie nadal virus jest b. groźny, a testy są
        > dobre!

To co dotyczy USA, bedzie dotyczyc i Europy. smile
        Zreszta WHO nie pisze o tym, ze testy na coronavirusa sa niewiarygodny tylko w USA, to dotyczy testow PCR na calym swiecie. A wlasnie te testy masowo uzywaja praktycznie wszystkie kraje.
        Ewa, przeciez link wkleilem, a tam wszystko napisano.
          • rosjaiswiat1 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 25.01.21, 22:28
            eva15 napisała:

> Tak, ale zapotrzebowanie polityczne jest tylko w USA. W USA zmienił się prezyde
            > nt, odszedł wariat, przyszedł geniusz i teraz wszystko będzie lepiej.
            > Natomiast w EU władze są przyklejone do stołków, więc trudno, by przyznano, że
            > się mylą.

Ewa, ja naorawde nie potrafie zrozumiec tego, co Ty piszesz. W oswiadczeniu WHO ani slowem nie wspomina sie o tym, ze testy sa niewiarygodne tylko w USA. To oswiadczenie swiatowej organizacji zdrowia, i jak do tego odniosa sie poszczegolne kraje, ani Ty ani ja, nie wiemy. Zreszta ja nic nie czytalem o tym, ze Biden juz oglosil, ze w zwiazku z oswiadczeniem WHO w USA nastal koniec epidemii covid 19. I jest wielce prawdopodobnie, ze on w ogole o tym oswiadczeniu nic nie wie.
            Wiec o co Tobie chodzi? Czy tylko o to, zeby podyskutowac? To w takim razie ja tylko za smile
            Tylko znajac zycie, Ty bardzo szybko oskarszysz mnie o bicie piany, i bedziesz wzywac do Pana Boga, zeby on dal Tobie cierpliwosci smile
              • rosjaiswiat1 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 25.01.21, 22:52
                eva15 napisała:

> Chodzi o to, że oświadczenie WHO może być w USA politycznie wykorzystane, a w E
                > U przemilczane.

Moze byc i tak. Ale mnie naprawde jest bardzo trudno uwierzyc w to, ze to co wu=ydarzylo sie w USA, w Europie bedzie przemilczane. na to nie ma zadnych szansNa odwrot potrafie uwierzyc.

> Jak będzie, nie wiem, ale szanse dla USA - jak sam zauważyłeś - są. Dlatego otw
                > orzyłeś ten wątek.

Nie, ja otworzyem watek tylko po to, zeby wskazac Twoja racje, i mam ogromna chec wezwac Elke do dyskusji. Bo ja naprawde nie jestem wstanie zrozumiec tego, ze czlowiek, ktory zawsze wykazywal sie racjonalnoscia w mysleniu, w przypadku coronahosterii jest calkowicie po stronie tych, kto robi ludziom wode z mozgu.
                • elka-sulzerowa2 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 26.01.21, 14:44
                  rosjaiswiat1 napisał:

>
                  > Nie, ja otworzyem watek tylko po to, zeby wskazac Twoja racje, i mam ogromna ch
                  > ec wezwac Elke do dyskusji. Bo ja naprawde nie jestem wstanie zrozumiec tego, z
                  > e czlowiek, ktory zawsze wykazywal sie racjonalnoscia w mysleniu, w przypadku
                  > coronahosterii jest calkowicie po stronie tych, kto robi ludziom wode z mozgu.
                  >
                  >

Gdybym w swoim zyciu nie miala do czynienia z zakaznymi chorobami to moze bym i wsiadla na konspiracyjny wagon razem z wami.
                  Troche sceptycyzmu do tych wszystkich spiskowych smieci wam zycze.
                  • eva15 Elka, daleko mi do teorii spiskowych 26.01.21, 22:57
                    elka-sulzerowa2 napisała:

> Gdybym w swoim zyciu nie miala do czynienia z zakaznymi chorobami to moze bym i
                    > wsiadla na konspiracyjny wagon razem z wami.
                    > Troche sceptycyzmu do tych wszystkich spiskowych smieci wam zycze.

Jeśli do mnie pijesz, to daj sobie siana. Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych (Igor zresztą też nie - sam po covidzie) , wielokrotnie pisałam, że covid jest. Na Boże Narodzenie zachorowała najbliższa mi osoba, więc daj spokój.

Niebycie spiskowcem nie zwalnia mnie automatycznie z logicznego myślenia i zastanawiania się nad manipulacją liczbami przypadków śmiertelnych.

Podam na przykładzie Niemiec:

media mówią, że na covida zmarło jak dotąd ok. 40 tys. ludzi. Ja śledzę statystyki instytucji związanych bezpośrednio, czyli źródłowo z covidem. Tam jest podawane, że średnio miesięcznie covidowcy zajmują 4.500-5.000 łóżek w całych Niemczech. Są to łóżka intensywnej terapii na covida, z tego podłączonych do sztucznego oddychania (po waszemu chyba ECMO) jest średnio 2.400-2.500 chorych.

www.divi.de/joomlatools-files/docman-files/divi-intensivregister-tagesreports/DIVI-Intensivregister_Tagesreport_2021_01_26.pdf

Z tych podłączonych do aparatów umiera, jak twierdzą medycy, ca 1/3 . Czyli miesięcznie w szpitalach umiera na covida ca 800 może 900 osób. Rocznie czyni to ca 10.000-11.000 osób.

Skąd media biorą 40.000? Czyżby ca 30.000 ludzi umierało na covida poza szpitalem? W domach, czy na ulicy?
                    • monalisa2016 Re: Elka, daleko mi do teorii spiskowych 26.01.21, 23:09
                      Jak sie ma do pandemi zamykanie szpitali, wysylanie personelu medycznego na bezrobocie czy to w Niemczech czy w Stanach, nie wnikajac juz co dzieje sie w innych panstwach. W Niemczech zamyka sie 800 szpitali, w Stanach dokladnej liczby nie pamietam ale cos z 9 w przodzie czyli 9xx (artykulu szukac juz nie bede).
                      • eva15 Mona, USA prywatyzuję niemiecką służbę zdrowia 26.01.21, 23:46
                        monalisa2016 napisał(a):

> W Niemczech zamyka sie 800 szpitali

Zamykanie szpitali ma związek z amerykanizacją niemieckiej służby zdrowia, czyli z jej prywatyzacją i tresowaniem szpitali na osiąganie zysków, a nie na ratowanie ludzi.

Dobrze zorganizowaną niemiecką służbę zdrowia opanowuje powoli ale skutecznie od ca 10 - 15 lat niczym szarańcza amerykański "przemysł finansowy" (Finanzindustrie), który przejmuje najlepsze szpitale, inne są zamykane, bo nierentowne.Jest też paru niemieckich prywatnych inwestorów, którzy próbują Amis dorównać.

W mojej miejscowości doskonały państwowo-katolicki szpital prowadzony przez siostry zakonne, słynący ze świetnej, ofiarnej pracy personelu medycznego został sprywatyzowany. Szpital był dla inwestorów atrakcyjny, bo oblegany przez pacjentów.
                        Inwestorzy siostry zakonne wyrzucili (za dużo czasu poświęcały bezproduktywnie pacjentom, rozmawiając, trzymając ich np. za rękę, gdy cierpieli), wyrzucili też część cywilnych sióstr i większość sprzątaczek - to wszystko było za drogie.

Inwestorzy zastąpili znaczną część personelu, w ramach modernizacji i postępu, ludźmi zatrudnionymi przez prywatne pośrednictwo pracy. Znaczna część tych ludzi słabo kuma po niemiecku, ale za to jest taniutka.
                        .
                        Po dwóch-trzech latach tego postępu pojawiły się przypadki śmiertelne wskutek brudu i bakterii. No i władze chciał nie chciał zaczęły pouczać inwestorów, że tak jednak nie można. Inwestorzy obiecali poprawę, buha, ha.

Znam ten szpital dobrze - kiedyś można tam było z podłogi jeść, tak było czysto. A miłe siostry zakonne sunęły z uśmiechem na twarzy po korytarzach i dla każdego miały dobre słowo i nieziemską cierpliwość. I to wszystko za państwe ubezpieczenie (gesetzliche Versicherung) , gdzie pacjent o rachunek nie musiał się martwić, na oczy go nie widział.

Dziwacznie to zabrzmi, ale był to szpital, w którym chętnie się przebywało. Moja mama była tam operowana, wiem, o czym mówię.

Dodatkowo - szpital położony jest przepięknie, w starym ogromnym, bajecznym wręcz parku z wielkimi do nieba starymi drzewami. To jedyne co się nie zmieniło - park nadal tam jest. Inwestorzy go jeszcze nie usunęli, choć przecież kosztuje a zysków nie przynosi. Pewnie za parę lat wytną stare drzewa i postawią następne budynki do robienia szybkiej kasy.
                          • monalisa2016 Re: Mona, USA prywatyzują niemiecką służbę zdrowi 27.01.21, 00:16
                            Moje doswiadzczenie z szpitalami u nas jest nadzwyczaj dobre, prywatna klinika z planowana operacja z ktorej dostalam wczesniej jadlospis co mam sobie wybrac na kolacje i jak mam sie przygotowac do operacji. Drugi pobyt w szpitalu nalezacego do pewnej fundacji to Notoperation tez tak jak w prywatnej klinice pokoj jednosobowy, typowe jedzenie jak dla wszystkich. W jednej i drugiej pozycji 3 dni pobytu i do domu, co mi bylo na reke, poniewaz gdzie przychodzi pacjent do zdrowia najszybciej > w domu w rodzinnym otoczeniu. Ale mielismy tez niezbyt dobre doswiadczenie kiedy opiekowalismy sie pewnymi osobami, obcymi dla nas ale mowiac traktowanymi jak rodzina i tu musielismy interweniowac w ich imieniu, a tym wydostac ich z tego srodowiska i przeniesc ich do innego.

Ale nie o to mi chodzi zakrawajac temat w czasie tak "wielkiej pandemi" gdzie gospodarke sie zamyka, dotuje sie wielkie firmy pieniedzmy podatnika, gdzie media jak i rzadzacy trabia na lewo i prawo ze pandemia nie ma granic a tu fupss zamyka sie szpitale, personel wysyla sie na bezrobocie a odpowiedzialna osoba w rzadzie nic nie wie o tym, skoro sie ja zapytuje jak ma sie to do siebie. Fake pandemia, albo prawdziwa pandemia ale czego?
          • elka-sulzerowa2 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 26.01.21, 14:37
            eva15 napisała:

> Tak, ale zapotrzebowanie polityczne jest tylko w USA. W USA zmienił się prezyde
            > nt, odszedł wariat, przyszedł geniusz i teraz wszystko będzie lepiej.
            > Natomiast w EU władze są przyklejone do stołków, więc trudno, by przyznano, że
            > się mylą.

Tiaaa ... tyle tylko, ze ten nowonastaly "geniusz" o zadnej natychmiasyowej poprawie hoax virusa nic nie prawi.
              • elka-sulzerowa2 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 26.01.21, 20:12
                berek_p napisał:

> Załóżmy że jest masowa choroba zakaźna. Czy to powód aby niszczyć gospodarkę kr
                > aju ? A tym bardziej zmuszać inne kraje do prowadzenia identycznej polityki w t
                > ym zakresie ?

Dobre pytanie . ..
                Teraz tez pytanie .... ile z tej gospodarki przetrwa przy masowej chorobie zakaznej?

Nie wszystkie kraje prowadzily ta sama polityke z tego co wiem i ty pewnie tez.
                Szwecja robila swoje a Norwegia swoje ... i kto na tym lepiej wyszedl? Zdecydowanie nie Szwecja.
                Canada robila swoje a US ... wszyscy wiemy.

• monalisa2016 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 26.01.21, 22:25
                  elka-sulzerowa2 napisała:

> Szwecja robila swoje a Norwegia swoje ... i kto na tym lepiej wyszedl? Zdecydow
                  > anie nie Szwecja.

Podaj koniecznie argumenty ze Szwecja nie wyszla lepiej ze nie wprowadzila lockdown'u jak tu twierdzisz Elka?

Dlaczeego dwa dni po inauguracji Bidena zachorowania jak i umieralnosci na corone leca na dol czyzby Biden znalazl zlote lekarstwo na covida? Zapytany Biden czy ma jakis plan do walki z covidem odpowiedzial, ze nie ma i sam nie wie co ma dalej z tym fantem ma robic, a co zarzucal Trumpowi? Wiec Elka przestan pisac glupie nie potwierdzone rzeczy ktore nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia. smile
        • rosjaiswiat1 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 25.01.21, 22:05
          boavista4 napisał(a):

> podziwiam globalna koordynacje tego oszustwa!

Ale sa juz widac piekniecia na tej konstrukcji smile

To co zalinkowalem wlasnie jest jednym z takich piekniec.
          Dla mnie jest oczywistym, ze politycy jutro nie oglosza - nas wprowadzili w blad, wiec przepraszamy wszystkich, i od jutra powracamy do normalnego zycia. Nie dlatego ta afera byla rozkrecona. W niej rozne kraje maja rozne interesy, ale wyglada na to, ze pasuje wszystkim rzadzacym.
        • monalisa2016 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 25.01.21, 22:54
          boavista4 napisał(a):

> podziwiam globalna koordynacje tego oszustwa!

Co sie rozpoczelo dzis w Singapurze a mialo sie odbyc w maju 2021?
          Ano, World Economic Forum (msza globalistowsmile)!!!
          Skad albo z jakich powodow ten pospiech?
          Ludzie w Europie ida na barykady, buntuja sie w kazdym kraju potezne co tydzien demonstracje a oni, znaczy zawlaszczone media pisza tylko o rosyjskich.
          Do czego sluzy Lockdown?
          Odpowiedz jest taka dla wprowadzenia globalizmu czyli Nowego Porzadku Swiata.
          W Stanach sie im udalo ale w Europie sie "pali i wali" wielkie bankrutctwo zaglada nam w oczy, rzady powody padaja: Holandia, ktorys kraj baltycki (on jest bez znaczenia), dzis wreszcie po dlugiej drace w Wloszech miedzy Renzi'm a Conte. Conte zapowiedzial ze jutro poddaje sie do dymisji. Staje sie sytuacja bardzo palaca dla globalistow. Wlochy, nowe wybory albo nasadzenie namiestnika bylego szefa EZB Mario Draghi? Zobaczymy?

Skoro dodzie do wyborow to koalicja Mateo Salvini, Silvio Berlusconi/Antonio Tajani i Giorgia Meloni wygrywaja wybory pod warunkiem ze liczenie glosow nie beda przeprowadzac maszyny z firmy Dominion.smile Skoro wygra Lega/Salvini i inni unia/Bruksela moze miec wielkie, wielkie klapoty.
          W Holandii, watpie zeby wygral 17 marca br. wybory Mark Rutte, tu tak samo pod warunkiem ze liczenie glosow nie beda przeprowadzac maszyny z firmy Dominion.smile

PCR-test, od poczatku bylo wiadome ze ten test nie nadaje sie do diagnozowania choroby (wypowiedz autora jego, nobilisty) ale mimo tego go stosowano by spoleczenstwom mydlic oczy. Jak sie spojrzy na statystyki WHO, grypa znikla z rejestrow juz od 14 tygodnia 2020 roku > FAKT!!!

Wiec sprawa jest jasna o co chodzi!!! Great Reset opracowany wedlug Klausa Schwaba a nie wedlug team'u Donalda Trumpa

Wiec kogo obchodzi co oglosila WHO, nasza pani ktorej nazwisko nie przechodzi mi przez gardlo powiedziala na konferencji prasowej przed calym swiatem wyraznie ze jest to decyzja (lockdown) polityczna a nie oparta na nauce czy medycynie, jeszcze watpliwosci? Reszta jest biciem piany!!!
          • monalisa2016 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 25.01.21, 23:51
            Mnie sie podoba polskie spoleczenstwo szczegolnie dzielni wlasciciele knajpek, kawiarenek oni nie dadza sobie wmowic lockdown, otwieraja lokale i basta. Jak donosza droga pantoflowa alternatywne media otwarto 20 tysiecy lokali a policje i sanapepid w wielu wypadkach goniono. Brawo Polacy, brawo Czesi i Wlosi, dzielne narody poniewaz u nas odwaznych spacyfikowano i oblozono horendalnymi karami. Jutro ma cos byc, leca domysly ze najprawdopodobniej albo zniesienie lockdownu albo pomniejszenie.
    • elka-sulzerowa2 Re: Ha,ha - tego wlasnie Ewa spodziewala sie :-) 26.01.21, 14:32
      rosjaiswiat1 napisał:

> Ewa kilkakrotnie pisala do Elki, ze pandemia w USA nagle stanie sie mniej groz
      > na, jak tylko Trump opusci Bialy Dom.

No ale tak sie jeszcze nie stalo!
      Na oddzialch ICU sa lydzie z SYMPTOMAMI ... a nie konspiracyjnymi majakami powatpiewaczy!

I jak przed chwila przeczytalem, wlasnie
      > tak i stalo sie.
      > Najpierw troche historii smile
      > Od samego poczatku coronahisterii i paniki wywolanej przez media i wladze rozny
      > ch krajow, prawdziwi naukowcy i badacze, ktore sluza nauce, a nie polityce, bar
      > dzo czesto opisywali przygode z testami na coronavirusa.

Coz w tym dziwnego?
      Z kazdym nowym testem tak jest.
      Dla ludzi zwiazanych z testami nie jest tajemnica, ze sa falszywe negatywne jak i falszywe pozytywne rezultaty.

Wyjasnili dlaczego t
      > akie testy daja falszywie pozytywne wyniki.
      > Jednak ich wysilki media i wladze olewali cieplym moczem, a wyniki tych testow
      > stali podstawa statystyk zachorowan na covid 19 na calym swiecie, przez co
      > cala planeta zostala zamknieta z powodu "szczytu chorob", a swiatowa gospodarka
      > zapadla sie w przepasc.

Statystyki pozytywnych rezultatow a statystyki zachorowan to dwie rozne rzeczy.

> I tak jak przypuszczala Ewa, po wyprowadzeniu Trumpa z Bialego Domu,i niecala
      > godzine po inauguracji Bidena
      > WHO potwierdziła racje naukowcom , czyli to, ze testy na coronavirusa sa niew
      > iarygodnym narzedziem do identyfikacji chorych lub zainfekowanych covidem oso
      > b.
      >

No i gdzie to niby poczynilo epidemie mniej grozna?
      W moim bylym szpitalu jakos pacjentow w ICU z tego powodu nie ubywa. Oni tam laduja z powodu zyciu zagrazajacych symptomow a nie pozytywnych czy negatywnych rezultatow PCR testow.

> www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

> Wiec o czym WHO informuje;
      > - Nie wierzyc wynikom testow, i bardzo starannie sprawdzac kazdy pozytywny. I
      > nawet ponowny pozytywny wynik nie jest wiarygodny, o ile syptomy i obraz klinic
      > zny nie odpowiadaja chorobie.

Moze dla ludzi nie majacych pojecia o czym pisza jest to jakas rewelacja ale nie dla intensywistow na codzien borykajacych sie z zaraza.

> - Jesli wynik jest pozytywny a syptomy i obraz kliniczny nie wskazuja na chorob
      > e covid 19 to istnieje bardzo mala mozliwosc zachorowac samemu i zainfekowac in
      > nych.

A powyzsze gdzie wyczytales?

> - Testy nie sa glownym, ale pomocniczym narzedziem diagnostycznym.
      >

Kazdy test jest tylko pomocniczym narzedziem diagnistycznym.

> Krotko mowiac - pozytywny wynik testu na coronavirusa nic nie znaczy, ale jest
      > poteznym narzedziem w grze politycznej.

Nic podobnego!
      Twoj pozytywny test przy braku symptomow moze ... ale nie musi nic nie znaczyc.
      Twoj pozytywny test z symptomami juz cos znaczy.
      Twoj negatywny test z symptomami tez cos znaczy.

> Wiec i smiertelnosc od covida 19, w swietle tego wszystkiego jest mocno niewiar
      > ygidna, poniewaz do ofiar tej choroby zapisuja wszystkich zmarlych, u ktorych
      > test, ktory jak ustalila WHO jest niewiarygodny, dal pozytywny wynik.

Smiertelnosc tez moze byc o wiele wyzsza bo mase ludzi umiera nigdy nie majac testu.

>
      >
      > Elka, i co Ty na to? Czy uznasz nareszcie racje Ewie?

Jedyna "racje" z ktora sie zgadzam, to to ze covid stal sie politycznym narzedziem.
      • boavista4 Re: Ha,ha - elka specjalistka!! 26.01.21, 14:44
        -ja tam swojego zdania ni mim, bi tyz jak czytom Elke i te anglikanskie pisma to mi sie w glowie przewroca, ta Elka musi zle spac, albo ma nightmare tropicalne! Una mo statystyki, atu som inne statystyki! Komu trustowac?
        Stunning news that was preceded by Democrat Party socialist California Governor Gavin Newsom caught hiding COVID data, then telling Californians they weren’t smart enough to understand it—but after the California campaign to fire Newsom said they have collected 1.2 million of the needed 1.5 million signatures needed by 17 March to qualify for a ballot to throw him from office, then saw Governor Newsom announcing a few hours ago that he will end the stay-at-home orders across California today—and important to notice about, was a sudden announcement then joined by the Las Vegas School District, the fifth largest in the US, suddenly announcing that they are immediately reopening their COVID locked down schools due to the shocking rise of student suicides.

All of which are events the American people are not being allowed to know about by their corrupt leftist media that are directly related to the explosive landmark judgment handed down this past week in the Weimar District Court in Germany—a judgment that began with a trivial case about a man violating strict German lockdown rules by celebrating a birthday with his friends—but became the world’s first COVID court case that dealt intensively with the medical facts of this disease and its economic consequences—and when viewing all of the evidence, saw this court stating in its ruling: “Based on what has been said, there can be no doubt that the number of deaths attributable to the lockdown policy measures alone exceeds the number of deaths prevented by the lockdown many times over”—beyond shocking evidence proving that the coronavirus pandemic is a socialist-globalist manufactured scamdemic, and as so factually stated in this court ruling that says:

At no time did a concrete danger of the overloading of the health system by a “wave” of COVID-19 patients occur. As can be seen from the DIVI Intensive Care Register, which was newly established on 17 March 2020, at least 40% of intensive care beds in Germany were vacant throughout March and April. In Thuringia, 378 intensive care beds were reported as occupied on 3 April.2020, 36 of which were occupied by COVID-19 patients. This was compared to 417 free beds.

On 16 April 2020, two days before the decree was issued, 501 intensive care beds were reported as occupied, 56 of them with COVID-19 patients. This contrasted with 528 free beds … The maximum number of COVID-19 patients reported in Thuringia in the spring was 63 on 28 April, and the number of COVID-19 patients was thus at no time in a range where an overload of the health care system could have been feared.

This assessment of the actual dangers posed by COVID-19 in spring 2020 is confirmed by an analysis of billing data from 421 hospitals by the Quality Medicine Initiative, which concluded that the number of SARI (severe acute respiratory infection) cases treated as inpatients in Germany in the first half of 2020, totaling 187,174 cases, was actually lower than in the first half of 2019 (221,841 cases), although this included COVID-related SARI cases. The number of intensive care and ventilator cases was also lower in the first half of 2020 than in 2019, according to this analysis.

Mortality statistics paint a similar picture. According to a special analysis by the Federal Statistical Office, 484,429 people died in Germany in the first half of 2020, compared with 479,415 in the first half of 2019, 501,391 in 2018, 488,147 in 2017 and 461,055 in 2016. Accordingly, in both 2017 and 2018, there were more deaths in the first half of the year than in 2020.

The scare projections that significantly influenced the lockdown decision in the spring were also based on misconceptions about the lethality of the virus (known as infection fatality rate = IFR) and about an existing or lack of basic immunity to the virus in the population.

According to a meta-study by medical scientist and statistician John Ioannidis, one of the most cited scientists in the world, published in October in a WHO bulletin, the median lethality rate is 0.27%, corrected to 0.23%, which is no higher than in moderate influenza epidemics.

One of the main consequences of this socialist-globalist manufactured scamdemic, however, today sees Communist China having overtaken the United States as the global destination for foreign investment amid the Covid-19 pandemic—a COVID-19 disease the world’s top researchers are now predicting will eventually be “No More Virulent Than the Common Cold”—and because of now sees the US economy set to overheat as its households are flooded with a staggering $2-Trillion in excess savings—excess savings that are pitted against the economic cost of the COVID-19 crisis in America now pegged at $16.1-Trillion—that stands in comparison to the $6.4-Trillion economic cost of Americas post-9/11 wars—a comparison not being noticed by the American people, who still fail to understand that this post-9/11 war cost was what imploded their economy in 2007-2008 Financial Crisis—specifically because their Federal Reserve central bank unleashed their printing presses to flood the world with US Dollars—and in setting the groundwork to handle a future economic crisis like a pandemic, saw the Federal Reserve then putting in place an economic structure to collapse the value of the US Dollar, the result of which would be America being able to extinguish its un-payable debts, but would also wipe out the life savings of the American people—and as exactly predicted over ten years ago on 19 October 2010, which was when economists at Time Magazine published their warning article “Will the Federal Reserve Cause a Civil War?”, wherein it warned that the Federal Reserve was “literally threatening those at the lower end of the economic strata, along with all who are retired, with starvation and death”. [Note: Some words and/or phrases appearing in quotes in this report are English language approximations of Russian words/phrases having no exact counterpart.]

• elka-sulzerowa2 Re: Ha,ha - elka specjalistka!! 26.01.21, 15:07
          One of the main consequences of this socialist-globalist manufactured scamdemic, however, today sees Communist China having overtaken the United States as the global destination for foreign investment amid the Covid-19 pandemic—a COVID-19 disease the world’s top researchers are now predicting will eventually be “No More Virulent Than the Common Cold ....

Pozyjemy zobaczymy o tych wszystkich idiotycznych przepowiedniach prawiczkow.

Great Depression pewnie tez byla produktem ...ĺewactwa ... w rozgoraczkowanych umyslach kapitalistow.
          A tu popatrz pan przyszedl lewacki FDR i kraj z ruiny wyprowadzil uzywajac .... socjalistycznych metod.
      • eva15 Niemcy: w USA wkrótce ZERO covida! 26.01.21, 15:00
        Mądry Niemiec - profesorska głowa (co prawda od ekonomii no ale zawsze jednak..) - ogłosił właśnie, że USA radzą sobie teraz genialnie z covidem i latem pewno już będą mieć zero przypadków.
        Nawet przyznał, że metoda Trumpa stawiania na odporność zbiorową też miała sens. No a Biden jest jeszcze lepszy.

Zastanawiam się, czy prof. Straubhaar nie ma jakiegoś covida w mózgu.

USA auf dem Weg zu „Zero Covid“ – und Deutschland droht der Jo-Jo-Lockdown

www.welt.de/wirtschaft/article225016955/Corona-USA-auf-dem-Weg-zu-Zero-Covid-und-Deutschland-droht-der-Jo-Jo-Lockdown.html
        • elka-sulzerowa2 Re: Niemcy: w USA wkrótce ZERO covida! 26.01.21, 15:14
          W przeciwienstwie do niemieckiej uczonej glowy od ekonomii nasze uczone glowy od chorob zakaznych przewiduja przelam w zarazie gdzies pod jesien.

No i na kim tu polegac? Na zawodnej uczonej glowie od ekonomii .... czy na zawodnych uczonych glowach od chorob zakaznych?

Z dwojga zlego wole tych co wiedza cos na ten temat tym niemniej optymizm uczonej glowy od ekonomii jest mile widziany.
    • rosjaiswiat1 Elka, przeciez o to chodzi 26.01.21, 20:48
      Ty napisala:
      "Jedyna "racje" z ktora sie zgadzam, to to ze covid stal sie politycznym narzedziem."

I przeciez o to caly czas chodzi. Ani ja, ani Ewa nie zaprzeczamy temu, ze choroba pod nazwa covid 19 istnieje. Ona istnieje, tak samo jak i mnostwo innych chorob. Ale ta choroba zostala wykorzystana dla celow politycznych.
      Przeciez wiesz doskonale, ze co rok na calym swiecie ca milion osob umiera po tym, jak zachoruja na grype. Kolejne kilka milionow staja inwalidami, i to wszystko przez powiklania, ktorymi jest tak grozna najzwyklejsza grypa. Ale nikt nie zamyka cala planete z powodu "szczytu grypy sezonowej", a swiatowa gospodarka przez to nie zapadala sie w przepasc. Czy w tym czasie, gdy panuje pandemia covida 19, ludzi przestali chorowac na grype? Przestali umierac na powiklania, powodowane "zwykla grypa"? Czy jestes wstanie odpowiedziec na moje pytania? Oczywiscie z podaniem danych statystycznych, ktore co rok przed pandemia covida mozna bylo znalezc bez zadnych problemo. ja w tym roku nie moge na nich trafic. Moze nie tam szukam? Wiec licze na Twoja pomoc.
    • monalisa2016 Czarny humor czy co :-) 27.01.21, 17:08
      Testy Corony "niejednoznaczne" - teraz wymazy z odbytu

Powszechną metodą przeprowadzania testów koronowych jest pobranie wymazu z jamy ustnej lub gardła. W Chinach stosowana jest obecnie inna metoda. Wymaz z odbytu może mieć przewagę.

unser-mitteleuropa.com/drosten-corona-tests-nicht-aussagekraeftig-jetzt-drohen-anal-abstriche/

www.t-online.de/gesundheit/krankheiten-symptome/id_89360250/corona-pandemie-china-testet-per-analabstrich-auf-infektion-.html
      • monalisa2016 ŚMIERTELNY CIOS DLA PCR-TESTÓW (T-CORONY) 27.01.21, 17:54
        Orginalny tekst w j. niemieckim (link)

orbisnjus.com/2021/01/27/todesstoss-fuer-corona-pcr-test-regime-video/
        Automatyczne tlumaczenie.

ŚMIERTELNY CIOS DLA SYSTEMU TESTÓW PCR CORONA? VIDEO (video w artykule jest w j. angielskim).

Irlandzka biolog molekularna i immunolog, prof. dr Dolores Cahill, która ma imponujący życiorys, ujawniła niedawno Jamesowi Corbettowi z Corbett Report, że zamierza stworzyć projekt mający na celu przyspieszenie sekwencjonowania testów PCR.

Cahill współwyjaśnił, że konieczna jest sekwencja pomiarów testowych w celu postawienia trafnej diagnozy. Według profesora, do października 2020 roku 1500 pozytywnych testów Corona PCR zostało zsekwencjonowanych. Jak się okazało, nikt nie miał Covid-19, ale miał grypę A i B. Znana również jako zwykła grypa. Prof. dr Cahill zażartował:

"Rozpoczynam projekt sekwencjonowania testu PCR, ponieważ cała ta blokada opiera się na pozytywnych testach PCR. Ale w świecie diagnostyki, nigdy nie postawiłbyś diagnozy tylko na podstawie wyniku pozytywnego lub negatywnego. Ściśle rzecz biorąc, trzeba sekwencjonować to, co pomiar testu jest i w październiku 2020 roku, oni sekwencjonowali 1500 testów PCR i wszystkie okazały się być grypą A i B. Prawodawstwo dotyczące blokady oraz tak zwanej pandemii i sytuacji zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym opiera się na fakcie, że patogen COVID-19 jest koronawirusem. To, co zamierzamy zrobić i co ja osobiście zamierzam zrobić, to przeprowadzić sekwencjonowanie PCR, za świadomą zgodą obywateli Irlandii i Wielkiej Brytanii. Jeśli te sekwencje nie są Sars-Cov-2, co moim zdaniem jest biologiczną niemożliwością.

Zamierzam wystąpić do Wysokiego Trybunału w Irlandii o wydanie nakazu, jeżeli sekwencje powrócą jako grypa. Rząd nie może zgłaszać przypadków jako COVID-19 lub koronawirus. Lekarze nie mogą określić przyczyny śmierci, ponieważ są zobowiązani do leczenia ludzi w oparciu o patogen. I nie tylko mogą zostać wykreśleni z rejestru, ale mogą zostać oskarżeni przez ludzi o zaniedbania medyczne."

To jest droga! Ta inicjatywa powinna spowodować wielokrotne uderzenia w żołądek Christiana Drostena, jak również wszystkich zwolenników niedostępnych PCR. Wynik sekwencjonowania 1500 pozytywnych testów Corony mówi sam za siebie. Nie ma Sars-Cov-2 daleko i szeroko, tylko grypa. Znany epidemiolog dr Knut Wittkowski zauważył ostatnio, że wątpliwe znikanie grypy bez śladu może być spowodowane roszadami w składzie Covid-19. Oznacza to, że przypadki grypy na całym świecie zostały fałszywie zgłoszone jako choroba Corona. Wyniki te są zgodne z danymi Dolores Cahill. Czy wiesz, że pierwsza generacja testów PCR Drostena najwyraźniej nie jest w stanie odróżnić koronę od grypy. ORF podał:

Francuska firma diagnostyczna Biomerieux twierdzi, że otrzymała certyfikat na sprzedaż testu, który może odróżnić chorobę koronawirusową od grypy. (...) Testy "odegrałyby kluczową rolę na początku zimy i sezonu grypowego", wyraził przekonanie szef działu badań firmy Biomerieux, Francois Lacoste."

WHO ogłosiła niedawno, że od 17. tygodnia kalendarzowego ubiegłego roku światowe krążenie wirusa grypy nie miało miejsca. Tak więc odkąd Sars-Cov-2 pojawił się na scenie, grypa podobno całkowicie się wycofała. Elementy zaskoczenia, które Covid-19 ma do zaoferowania, są niemal nieograniczone. W każdym znaczeniu tego słowa.

Postępy prof. dr Cahill'a powinny być natychmiast wzięte za wzór do rozszyfrowania plątaniny Corony. Sekwencjonowanie testów PCR nie pozostawia miejsca na spekulacje i jest tym samym koszmarem dla wszystkich pseudonaukowców głównego nurtu, którzy woleliby do końca życia trzymać się hipochondrycznego strachu-porno. Jeżeli już sekwencjonowanie pierwszych 1500 PCR wykazało, że w rzeczywistości nikt nie został zakażony wirusem Sars-Cov-2, lecz wyłącznie grypą A i B, oczywiste jest, że tendencję tę można ekstrapolować w postępie geometrycznym. To jest naprawdę wzrost wykładniczy, a nie wymyślony. Innymi słowy, jest wysoce prawdopodobne, że prawie wszystkie zarejestrowane przypadki Corony to rzeczywiste infekcje grypowe. Mamy szczerą nadzieję, że irlandzki biolog molekularny jest w stanie szybko przeprowadzić reprezentatywne badania, aby zadać ostateczny śmiertelny cios obecnemu systemowi testowania korony.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Tak jak wczesniej pisalam grypa znikla z WHO-statystyk od 14 tygodnia ubieglego roku, znaczy roku 2020, dowod grafik WHO w orginalnym artykule, link do niego na gorze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka