Dodaj do ulubionych

Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla ciebie

31.01.21, 21:16
Tu mozesz wklejac wszystko co znajdziesz w wyszukiwarkach internetowych.
I postaraj sie nie zasmiecac swoimi linkami innych watkow, chyba ze twoj link bedzie dotyczyc omawianego tematu.
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla cieb 31.01.21, 22:14
      Dziekuje ci za pomyslnosc, wiec dales mi okazje do porachunku z toba!!! Nie sadz ze bede tu gloryfikwala komunizm jak ty to robisz na forach, na contra-argumenty zaprowadzasz cenzure. Odnosze wrazenie ze sa to pozostalosci z twojego dziecinstwa i zwyczaju dziecka jako pozostalosc po Zwiazku Radzieckim. Dziwne ze obywatel Rosji, mieszkajacy w Wielkiej Brytanii laczy jeszcze Rosje z Chinami nie rozumiejac na czym polega przymusowe "malzenstwo" do ktorego zmusilo Rosje swiatowe deep state, Rosja to nie Chiny ale ty nie widzisz tu roznicy bo ci komunizm jest blizszy cialu jak twoja koszula!!! Gdybym byla tak zlosliwa jak ty tu jestes wobec wielu moglabym napisac jeden mail do odpowiedniej istytucji posadzajac (co jest rzeczywistoscia) o gloszenie komunizmu i antysemityzmu na tym forum, efekt zobaczylbys bardzo szybko. Nie jestem osoba zlosliwa tak jak ty ale jak przebierzesz miarke nie spodziewaj sie lskawosci.
      Blamujesz sie czlowieku smiem twierdzic wedlug tresci wielu twoich postow, nie masz najmniejszego pojecia co dzieje sie w swiecie, lykasz to co inni poruszyli w postach dla twojego profilowania sie forum. A co najciekawsze drobnostkami zmuszasz innych by mysleli tak jak ty unizajac ich do niepojetnych.
      • monalisa2016 Re: Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla cieb 01.02.21, 00:33
        Kto co Eva? Zlosliwosc jak i jego antypatia do innych przkracza granice, on nie rozumie ze jego obowiazuja tez pewne prawa a mimo tego gra z "ogniem" nie tylko wobec mnie ale tez innych skoro ty tego nie zauwazasz nic nie moge za to. Bylam i jestem tolerancyjna ale moja tolerancja ma tez pewne granice i nie dam sie czlowiekowi o prymitywnych, sowieckich pogladach propagujacych tu ukryty komunizm jak i antysemityzm dyskryminowac. Ostrzegalam wiele razy mimo ze nie naleze do tej grupy ludzi, nie zgodze sie z ta dotkryna by jednostkami oceniac cale grupy spoleczenstwa i wrzucac ich do negatywnego worka, tak jakbym sadzila ze jak ktos cos ukradnie, nabroi, ... itd to przenosila na ogol spoleczenstwa > to jest juz rasizm!!! Takich przykladow mamy tu na forum niezliczone ilosc, wymazywanie tego nie ma sensu, internet nic nie zapomni. Skoro ty stajesz w jego obronie a on cie poniza do niepoczytalnych jestes sama sobie winna Eva, ja nie jestem z tej samej gliny ulepiona. Dalam szanse na poprawe ostrzegajac, sprobowalam a on mimo tego nic nic nie zrozumial, tja, sam dolal benzyny do ognia zakladajac ten watek, tym cenzurujac inny i ublizajac mnie (nie tylko, inne watki mowia same za siebie), wszystko ma swoje granice ktorych nie powinien przekraczac a mimo tego to robi. NIe miej pretensji do mnie, inteligentny czlowiek powinien to wiedziec, powinien zrozumiec ostrzezenie i powinien zmienic postepowanie, a tu nic, dalej to samo!!! Jak dlugo mozna to tolerowac?
        • monalisa2016 Re: Igor i Lisa 02.02.21, 01:36
          swiblowo napisała:

> Sa wypisz, wymaluj jak rosyjska opozycja. smile
          > Niby za jedno, no przeciw sobie.
          >
          Nie rosyjska opozycja zajmuje sie slynna Vicki z buleczkami na majdanie, mna sie kieruje co innego. Nie mam zamiaru rozdawac buleczek tak jak inni tu potrafia, nie mam tez zamiaru przymykac oczy na cos co niezbyt dobrze swiadczy o czyms np. etyka, moralnosc, inteligencja aczkolwiek nie wprowadza dobrej atmosfery poprzez ponizanie innych, wiele po paru probach czy dlugolenich praktykach wynioslo sie z tego forum, a to swiadczy juz samo za siebie. Sa pewne reguly ktorych na spolecznosciowych portalach przekraczac nie wolno!!! Na dzis byloby tyle, jestem za zmeczona po podrozy by sie cos wiecej napisac w tym czy innym temacie.
      • monalisa2016 Re: Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla cieb 02.02.21, 02:06
        Vigil w kazdej dobrej demokracji sa tez pewne granice ktorych przekraczac nie wolno. Te forum nie jest prywatnym forum pewnej osoby, jest tylko wyporzyczone i tu obowiazuje etyka jak i moralnosc wlasciciela czyli gazety o czym niektore osoby tu zapominaja. W Polsce wyszla pewna ustawa, ciekawa ustawa, warto zapoznac sie z jej trescia.
        Dobranoc.
        • vvvvvvvvvv Re: Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla cieb 02.02.21, 02:39
          Lisa myslalem ze to przeczytasz po polsku, czyli miedzy wierszami.
          Jeszcze raz,

monalisa2016 napisał(a):

> Vigil w kazdej dobrej demokracji sa tez pewne granice ktorych przekraczac nie w
          > olno.
          ---nie znam takiej,

Te forum nie jest prywatnym forum pewnej osoby, jest tylko wyporzyczone
          ---Jest wypozyczone czyli
          bawimy sie w koncesjonowanej piaskownicy ktora wypozyczyl Igor podpisujac regulamin-czytaj lojalke.

> tu obowiazuje etyka jak i moralnosc wlasciciela czyli gazety o czym niektore o
          > soby tu zapominaja.
          ---a co zlego pisal Trump ze mu demokracja prywatna zakneblowala gebe? Naruszal ich specyficzne etyki kody I moralnosci Kakego, czyli ich pojetna demokracje bo jak sie czuli zagrozeni to maja prawo sie bronic, czyli zamknac morde nawet ptezydentowi.
          Czy to mozes, zrozumiec?

W Polsce wyszla pewna ustawa, ciekawa ustawa, warto zapozna
          > c sie z jej trescia.
          > Dobranoc.

---w Polsce wiele ustaw czy zarzadzen czy rozporzadzen wyszlo a rzad dalej lamie prawo zasadnicze czyli konstytucje w mysl demokracji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
          Lud ma mozliwosc wyglosowania tych ustaw I tych ustawodawcow ale demonstracje I protesty tylko dziela lud. Ja juz dawno mowilem ze ofiara krwi musi byc, bez niej nic sie nie zmieni.
          Zobacz co zrobili syjonisci, zlozyli ofiare calopalna z ludzi niewinnych I na tej drodze zalanej krwia pomaszerowali do zdobycia wladzy I zbudowania potegi. Teraz sie przyssaja do Chin jako nastepnego zywiciela zionaziolskiej rodziny.

>
          • mlody774 Re: Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla cieb 02.02.21, 03:12
            Vigil, co ty próbujesz powiedzieć. Przecież w Stanach zamknęli buzie prezydentowi nielegalnie. Oni się tłumaczą tym ze jest to ich prywatna firma, ale zapomnieli o tym ze ozywają społecznej własności jakim jest internet. To są zbuje co wymyśla wszytko aby mu zaszkodzić, a ze maja swoich sędziów to musimy czekać. Cenzurze tutaj się tez może wydawać, ze są właścicielami wszystkiego, co jest nieprawda. Nawet polskie nowe prawo mówi, ze nie wolno cenzorować jeżeli wypowiedz nie narusza polskiego prawa. Prezydent Stanów tez nie naruszał amerykańskiego prawa. To sa sprawy polityczne, bo generalnie kombinują jak zablokować internet, który powstał za pieniądze miedzy innymi, amerykańskiego podatnika ale pewni ludzie chcieli by go mieć na własność. Zgadzając się z nimi(z cenzura itd) to ich popierasz i szkodzisz sobie.
            • vvvvvvvvvv Re: Lisa, ten watek zalozylem specjalnie dla cieb 02.02.21, 04:59
              mlody774 napisał:

> Vigil, co ty próbujesz powiedzieć. Przecież w Stanach zamknęli buzie prezydento
              > wi nielegalnie.
              --No I co I'm prezydent moze zrobic? Tyle co nic.

Oni się tłumaczą tym ze jest to ich prywatna firma, ale zapomni
              > eli o tym ze ozywają społecznej własności jakim jest internet.
              --No I masz odpowiedz w poerwszym zdaniu I w drugim mozesz ich wziac do sadu bo spolecznosciowa czesc jaka przypada tobie zostala pogwalcona. Zapomniales jeszcze o tym ze jego wlasna partia wsadzila mu noz w plecy I zareczam ci zeby w sadach wygrali bo mieli demokratyczne prswo wypiac sie na Trumpa tak jak sad najwyzszy mial demokratyczne p r awo olac Trumpa dowody falszerstwa.

To są zbuje co w
              > ymyśla wszytko aby mu zaszkodzić, a ze maja swoich sędziów to musimy czekać.

---No I odpowiedziales sobie teraz, maja swoich I na tym polega amerykanska demokracja, mogli wiec zrobili.

Ce
              > nzurze tutaj się tez może wydawać, ze są właścicielami wszystkiego, co jest nie
              > prawda.

--Oczywiscie ze to nie prawda ale maja moc ja stosowac wiec stosuja I co im zeobisz?

Nawet polskie nowe prawo mówi, ze nie wolno cenzorować jeżeli wypowiedz
              > nie narusza polskiego prawa.

---No I cenzuruja i wez ich do sadu?
              Pizza prawa a sami lamia prawo najwyzsze-konstytucje.A dlaczego to robia? Bo moga.A dlaczego moga? Bo naja barzedzia przymusu, czyli czesc narodu w mundurach przeciw narodowi po cywilnemu.

Prezydent Stanów tez nie naruszał amerykańskiego
              > prawa.
              ---No tak, ale juz chyba sie dowiedziales ze nic nie zdzialal.

To sa sprawy polityczne, bo generalnie kombinują jak zablokować internet
              > , który powstał za pieniądze miedzy innymi, amerykańskiego podatnika

---No tak, podatnik jest zawsze robiony w xhooja.

ale pewni
              > ludzie chcieli by go mieć na własność. Zgadzając się z nimi(z cenzura itd) to i
              > ch popierasz i szkodzisz sobie.
              ---Ja nigdzie nie napisalem ze sie ,gadzam I nie bapisze. Powiem wiecej, gdybym .ogl to bym ich wystrzelal I tych chamow z polityki powiesil za jaja na publicznych latarniach I nigdy ich nie odcinal bo to wisiadlo mialoby przypominac publicznie ze tak kocza sqoorwysyny, zerujace na podatniku I na niewinnym narodzie.
              Ja kiedys pisalem ze robie dzubienice za darmo, mozna u mnie zamowic jak masz delikwenta ktoremu sie nakezy podedac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka