Dodaj do ulubionych

Reset, wszystko gra i nie koliduje

09.02.21, 12:41
o co chodzi, jaka jest ta strategia resetu? kiedy właściwie się zaczął?
Sadze ze zaczął się od dojścia do władzy Trompa.. Gdyby wtedy została wybrana Killary, nikt by tego nie przyjął z entuzjazmem. Potrzebny był Trump i jego 4 lata nieustannej wojny z przeciwnikami, 4 lata totalnego medialnego araku przez media, Przez ten cały czas wszyscy stanęli w szeregu do nadchodzącej nowej rewolucji bolszewickiej zwanej resetem. Teraz to już wiadomo, Trump i wszyscy jego zwolennicy to straszne diabły, a nowa koalicja tak zwanych demokratów, związków zawodowych, oligarchów, liberałów, walecznych kolorowych, postępowych studentów, debili Bushai Cheney, neoonow, pod patronatem ukrytej masoneri i jej kapitału, rusza z posad bryle świata. Widać to już w Kongresie, gdzie jak pod dyktando kruchej staruszki Pelosi wszystkie te grupy zgodnie niszczą cały balans władzy USA . a być może całego Zachodu. Czy Chiny staną na czele tego Resetu, czy tez jest to parawanem dla Wielkiego Gracza?
Obserwuj wątek
    • mlody774 Re: Reset, wszystko gra i nie koliduje 10.02.21, 03:02
      Boavista4 jak wiesz jestem chrześcijaninem ale nie wiedziałem jak się ustosunkować do kościoła katolickiego w którym bylem wychowany. Nie wiedziałem, ze jest określenie głębokiego kościoła. Tutaj jest to brakujące mi wyjaśnienie. Inne jego wypowiedzi znajdziesz na YT.
      www.youtube.com/watch?v=-58uIEktdeo&feature=youtu.be
      • boavista4 Re: Reset, wszystko gra i nie koliduje 11.02.21, 22:41
        mlody774. jaki jest mój stosunek do Kościoła
        mniej więcej podobny do tego co mówi Arcybiskup.. Uważam ze Kościół powinien walczyć bronią odpowiednia do potrzeb aktualnych.
        Spowiedz - powinna być uważana za ludzka potrzeba uznania swoich słabości, akt pojednania z Bogiem i społeczeństwem, ale również , ksiądz powinien dawać psychologiczne wskazówki, dobrze by było zeby w skrajnych wypadkach ksiądz organizował psychologiczne sesje dla zainteresowanych.
        Uczęszczanie do kościoła to również ogromny symbol naszej wiary, wspólnoty ze społeczeństwem i sąsiadami, akt uroczysty i filozoficzny, a swuatynia to miejsce to dom Bozy, nasza histora i sztuka zawsze otwarty dla kazdego.
    • elka-sulzerowa2 Re: Reset, wszystko gra i nie koliduje 11.02.21, 18:42
      boavista4 napisał(a):

> o co chodzi, jaka jest ta strategia resetu? kiedy właściwie się zaczął?
      > Sadze ze zaczął się od dojścia do władzy Trompa.. Gdyby wtedy została wybrana
      > Killary, nikt by tego nie przyjął z entuzjazmem. Potrzebny był Trump i jego 4 l
      > ata nieustannej wojny z przeciwnikami, 4 lata totalnego medialnego araku przez
      > media, Przez ten cały czas wszyscy stanęli w szeregu do nadchodzącej nowej rew
      > olucji bolszewickiej zwanej resetem. Teraz to już wiadomo, Trump i wszyscy jego
      > zwolennicy to straszne diabły, a nowa koalicja tak zwanych demokratów, związ
      > ków zawodowych, oligarchów, liberałów, walecznych kolorowych, postępowych st
      > udentów, debili Bushai Cheney, neoonow, pod patronatem ukrytej masoneri i jej
      > kapitału, rusza z posad bryle świata. Widać to już w Kongresie, gdzie jak po
      > d dyktando kruchej staruszki Pelosi wszystkie te grupy zgodnie niszczą cały ba
      > lans władzy USA . a być może całego Zachodu. Czy Chiny staną na czele tego Res
      > etu, czy tez jest to parawanem dla Wielkiego Gracza?

Statuszka Pelusi niszczy baksns wladzy?
      Czy moze ... tru.pie syny?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka