Dodaj do ulubionych

Zydom lepiej do tego watku nie zagladac.....

20.02.21, 19:36
Wedlug tego co twierdza lekarzy, gdy w jednym lub drugim narodzie urodzi sie jeden jenetyczny "mutant na 1 milion ludzi - to normalne. Jesli anomalie genetyczne zostana wykryte u jednego ze stu tysiecy przedstawiciele jakieggos etnosa, jest to juz alarm wskazujacy na to, ze istnieje jakas anomalia zwiazana z zanieczyszczeniem srodowiska , zywieniem ludzi itp., itp., a jesli co czwarty Zyd ma genetyczna wrodzona chorobe (!), to to juz katastrofa Narodowa na skale planetarna.
Oto lista chorob dziedzicznych (wlasnie dziedzicznych, zwiazanych z tak ceniona przez Zydow przynależznoscia narodowa):
Progeria - rzadki genetycznie uwarunkowany zespół charakteryzujący się przyspieszonym procesem starzenia.
Zespół Blooma - rzadka choroba uwarunkowana genetycznie, charakteryzująca się zwiększoną predyspozycją do uszkodzeń chromosomów.
Choroba Canavan - uwarunkowana genetycznie, dziedziczona w sposób autosomalnie recesywny, zwyrodnieniowa choroba układu nerwowego z początkiem w okresie prenatalnym..
Mukowiscydoza - wrodzona choroba uwarunkowana genetycznie polegająca na zaburzeniu wydzielania przez gruczoły zewnątrzwydzielnicze.
Choroba Gauchera - uwarunkowana genetycznie lizosomalna choroba spichrzeniowa o autosomalnym recesywnym sposobie dziedziczenia, spowodowana mutacją w genie GBA kodującym białko enzymu glukocerebrozydazy.
Mucolipidosis - autosomalna recesywna choroba dziedziczna z grupy mukolipidozy należąca do lizosomalnych chorób akumulacyjnych. Wśród Żydów aszkenazyjskich występują dwie poważne mutacje, z częstotliwością od 1: 90 do 1: 100. Zgodnie z prawami Mendla prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka wynosi 25%.
Choroba Taya-Sachsa - enetycznie uwarunkowana choroba z grupy chorób spichrzeniowych, polegająca na gromadzeniu się substancji tłuszczowej – gangliozydu GM2 w komórkach nerwowych mózgu. Prawdopodobnie najbardziej znana choroba genetyczna Żydów. Ryzyko choroby u dziecka istnieje tylko wtedy, gdy oboje małżonkowie są nosicielami mutacji, wynosi 30%. Tak więc patologia może objawiać się w każdym pokoleniu, niezależnie od tego, kiedy wystąpiła mutacja. Nośnik przez długi czas może pozostać ukryty – w tym przypadku dominujący "zdrowy" gen jest w stanie zapewnić organizmowi produkcję enzymu o 50% lub więcej, co jest wystarczające do prawidłowego przebiegu biochemii.

Wszystkie cytaty, opisujece choroby, pochodza z Wikipedii.
Wiec co ciekawego z powyzszego wychodzi? Na uwage zasluguja dwa zjawiska, a mianowicie:

1. najczesciej nosicielami chorob dziedzicznych sa Zydzi aszkenazyjscy, wiec to tlumaczy zachowanie naszego goscia ze Szwecji. smile

2. Zwiekszone zainteresowanie wsrod Zydow metooda in vitro i macierzynstwem zastepczym moze byc zwiazane wlasnie z dazeniem wielu z nich do uwolnienia sie od ciezkiego ladunku dziedzicznego.

A jako wisienka na torcie;
Teraz da sie zauwazyc, ze wybuchla wojna danych i interpretacji w necie i statystykach-wiele zrodl twierdza, ze na covid 19 choruja glownie nie-ortodoksyjni Zydzi, inni mowia o zwiekszonej smiertelnosci wlasnie wsrod Ultra-ortodoksyjnych Zydow. Trudno mnie to skomentowac, ale jedno jest pewne, ze pomimo tego, ze Izrael zaczal najwczesniej ze wszystkich krajow masowo szczepic swoja ludnosc od tej choroby, covid 19 tam nie poddaje sie. Wlasnie dlateggo i rozpoczela sie ta wojna wsrod Zydow. Czyli mozemy stwoierdzic, ze rozpoczela sie kolejna wojna Zydow sefardyjskich i aszkenazyjskich?
Ostatnia taka wojna otrzymala nazwe - Druga Wojna Swiatowa.
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Ciekawa lektura :-) 20.02.21, 19:57
      Dla nieznajacych rosyjski radze zkorzystac z tlumacza elektronicznego.

В "Израиле" тенденция: чем больше вакцинирующихся от COVID-19, тем больше заболевших...
      (W Izraelu trend: im wiecej osob zaszczepionych przeciwko COVID-19, tym wiecej zachorowan...)

communitarian.ru/news/medicina/v-izraile-tendenciya-chem-bolshe-vakciniruyushhikhsya-ot-covid-19-tem-bolshe-zabolevshikh_15022021
      • boavista4 Re: Ciekawa lektura :-) 20.02.21, 20:11
        Stary, umierający Żyd leży na łożu śmierci, przy nim czuwa żona. Słabnącym głosem mówi do niej:
        Kiedy wiele lat temu płynęliśmy w podróż poślubną i leżałem w kajucie złożony chorobą morską - byłaś przy mnie. Kiedy parę lat później złamałem nogę i leżałem w szpitalu - też byłaś przy mnie. Gdy zbankrutowała moja firma - byłaś przy mnie. A teraz kiedy umieram - znów jesteś przy mnie. I ja się tak zastanawiam: czy ty mi nie przynosisz pecha?!

• bywszy2 Re:Ho,ho!+ 21.02.21, 15:35
            rosjaiswiat1 napisał:
            k1. najczesciej nosicielami chorob dziedzicznych sa Zydzi aszkenazyjscy, wiec to tlumaczy zachowanie naszego goscia ze Szwecji
            зззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззз
            Jako ze potomek
            (www.youtube.com/watch?v=X4-7I_4-LmA)
            jakies ciury-zydka chazarskiego webral pan w siebie wszystkie wyzej wymienione cechy mutanta.
            Co sie wyjawia na panskim umysle.
            Pozatym moge pogratulowac nowych objawow mutacyjnych,
            ktore pojawily sie w okresie pozniejszym.
            oraz
            nowonabyte cechy
            Pan boavista i jego kawaly.Nie bede komentowac.Wystarczy to:
            Pan boawista kroil kielbase na zagryche..
            Pocial palec.Krew pociekla.
            Sasiad stwierdzil:psia krew.
              • bywszy2 Re: zalecasz sie,krasawczik?+ 21.02.21, 18:41
                rosjaiswiat1 napisał:

> Czy moglbys wkleic na forum zdjecie, na ktorym jestes widoczny?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                I pan i pan boavista chrapke na mnie macie?
                Nie dla psa kielbasa.Nie jestescie w moim typie.
                  • bywszy2 Re: Nie o to chodzi, rusaczku!+ 21.02.21, 19:30
                    rosjaiswiat1 napisał:

> Po prostu chce na podstawie Twojego wygladu dowiedziec sie jaka choroba genetyc
                    > zna Ciebie dopadla.A dzieki temu postaram sie Tobie pomoc.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                    ja juz sobie sam dopomoge.
                    A wam to juz nic nie pomoze,jak widac na tym zdjeciu.
                    I dziewczyna - Zagladienje.
                    • rosjaiswiat1 Pamietasz bywszy? 21.02.21, 19:39
                      Kiedys ja pisalem o kundelku, ktory siedzi pod plotem i czeka na przechodnie, zeby ich obszczekac? Ty wlasnie swoim zachowanieem przypominasz tego kundelka. Czy ty naprawde nie masz nawet odrobine szacunku dla siebie?
                      • boavista4 Re: Pamietasz bywszy? 21.02.21, 20:11
                        nie bardzo wierze w te genetyczne choroby Żydów, ponieważ prawdziwych Żydów nie ma. Większość z nich jest wymieszana z gojami, szczególnie mężczyźni wola się żenić z gojkami. Interesujące jest ze te księżniczki staja się razu szowinistycznymi żydówkami.,

Jedzie rycerz na koniu i widzi księżniczkę. Myśli sobie: Podjadę do niej powoli to ona zapyta: dokąd tak powoli jedziesz rycerzu ja wtedy odpowiem: powoli, bo powoli ale może byśmy się poruchali?
                        Więc przejechał obok księżniczki powoli, ale księżniczka nie zwróciła na niego uwagi. Rycerz myśli: To ja teraz przejadę obok niej szybko, a ona zapyta: dokąd tak szybko jedziesz rycerzu? Ja wtedy odpowiem szybko, bo szybko ale może byśmy się poruchali?
                        Jak pomyślał tak zrobił. Niestety księżniczka znów nie zwróciła na niego uwagi. Zdesperowany rycerz pomyślał: wobec tego przemaluję swojego konia na zielono i przejadę obok księżniczki, wtedy ona zapyta: skąd rycerzu masz zielonego konia? Ja wtedy odpowiem: zielony, bo zielony ale może byśmy się poruchali?
                        I znów jak pomyślał tak też uczynił. Przejeżdża rycerz na zielonym koniu obok księżniczki, a księżniczka się pyta:
                        - Rycerzu a może byśmy się poruchali?
                        - Poruchali bo poruchali ale skąd ja mam zielonego konia?
                          • bywszy2 Re: skad wiadomo+ 21.02.21, 21:37
                            boavista4 napisał(a):

>
                            > - Skąd wiadomo, że Mojżesz nie był Żydem?
                            > - Bo prowadząc naród wybrany przez pustynię skręcił na lewo, a ropa była na pra
                            > wo.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                            ze papiez Jan nie jest Zydem?
                            Bo wiadomo,ze pokrywal ksiezy pedofili.
                        • bywszy2 Re: Pamietasz bywszy? 21.02.21, 21:30
                          boavista4 napisał(a):

1.
                          > nie bardzo wierze w te genetyczne choroby Żydów, ponieważ prawdziwych Żydów nie
                          > ma. Większość z nich jest wymieszana z gojami, szczególnie mężczyźni wola si
                          > ę żenić z gojkami. Interesujące jest ze te księżniczki staja się razu szowinist
                          > ycznymi żydówkami.,

> zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                          Polakow juz niema.
                          Z zydamie sie przemieszali.
                          A ci co sie nimi mianuja zielonym ... sie nazarli.
                      • bywszy2 Re:rusaczku+ 21.02.21, 21:26
                        rosjaiswiat1 napisał:

> Kiedys ja pisalem o kundelku, ktory siedzi pod plotem i czeka na przechodnie, z
                        > eby ich obszczekac? Ty wlasnie swoim zachowanieem przypominasz tego kundelka.
                        > Czy ty naprawde nie masz nawet odrobine szacunku dla siebie?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                        Jestem kundelkiem?Owszem rasowym.
                        Pan natomiast szkala przypomina.Roznica jest?
                        Przeogromna:
                        Pierwszy pachnie,drugi smierdzi.
                        Przepraszam,ze ja do pana tak osobowo(panskie okreslenie) - pan zaczal!
      • bywszy2 Re: ?+ 21.02.21, 21:40
        ken-ya napisał(a):

> 2wojna swiatowa nie byla niemiecka. Bo jak by byla to zydzi by teraz nie mieszk
        > ali w Niemczech.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
        a polacy na saksy do niemiec by nie jezdzili by staruszkom w domach stardcow dupki podcierac.
      • bywszy2 Re: ten pan+ 22.02.21, 09:25
        j-k napisał:

> bo jak bylem onego czasu w Izraelu - to zapamietalem, ze bardziej lubia tam Rus
        > skich, niz Polakow...

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
        jako potomek ciury obozowej-[url=https://www.youtube.com/watch?v=X4-7I_4-LmA]zydka chazarskiego/url]
        nie moze im wybaczyc,ze nie z rodu zydka Mieszka sie wywodzi a wlasnie z ciury pospolitej.
        A z drugiej strony ma pretensje do mnie,ze ja,Zyd kundelek rasowy,a sam ten pan szakalem bezrodnym sie jawi.
        No,coz:swiat jest niesprawiedliwy!
        • bywszy2 Re: ten pan+ 22.02.21, 09:27
          [i]bywszy2 napisał:

> j-k napisał:
          >
          > > bo jak bylem onego czasu w Izraelu - to zapamietalem, ze bardziej lubia t
          > am Rus
          > > skich, niz Polakow...

> zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
          > jako potomek ciury obozowej-[url=https://www.youtube.com/watch?v=X4-7I_4-LmA][b
          > ]zydka chazarskiego[/b[/url]
          > nie moze im wybaczyc,ze nie z rodu zydka Mieszka sie wywodzi a wlasnie z ciury
          > pospolitej.
          > A z drugiej strony ma pretensje do mnie,ze ja,Zyd kundelek rasowy,a sam ten pan
          > szakalem bezrodnym sie jawi.
          > No,coz:swiat jest niesprawiedliwy![/i]
          www.bitchute.com/video/a4OEzNI45z0d/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka