Dodaj do ulubionych

Nowo-mowa- cancel-culture

26.02.21, 19:56
czyli ostracyzm, czyli poprawnosc polityczna.. Wlasnie to uprawia Gazeta Wyborcza i podobne neoliberlne media glownego scieku.
kulturaliberalna.pl/2020/11/09/cancel-culture-kultura-liberalna-sawczuk/
Obserwuj wątek
   • brat_kryzysa Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 27.02.21, 11:25
    Poniekad sie zgadzam z Brownem w wielu sprawach, tym niemniej uwazam, ze dzis swiatowi rozwinietemu otrzebny jest nowy zestaw norm moralnych, nowy duch, stare nrmy sa przebrzmiale, prymitywne, do tego nakladaja sie jeszcze bardziej prymitywne wraz z islamska inwazja
    • boavista4 Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 27.02.21, 16:05
     to nie jest islamska inwazja , Ta inwazja ma swoje zrodla poza islamem, podobnie jak Islam.

     "Mahometanizm jest to żydowska religia wypracowana przez żydów dla Arabów. Arabowie, według Biblii, to stryjeczni bracia Żydów, gdyż także wywodzą się z Abrahama, będąc potomstwem Izmaela, syna Abrahama i jego niewolnicy Agar, którą wydalił wraz z dzieciątkiem na żądanie swej żony i krewniaczki Sary.

     To „wypracowanie” odrębnej religii dla Arabów przypisuje się zwykle Mahometowi (570-632),jednakże ostatnie studia wykazują, że Mahomet tylko posłusznie wypełniał zlecenia pewnego rabina z Mekki, którego nazywał Archaniołem Gabrielem, jako iż Mahomet twierdził, że otrzymał objawienia z Nieba przez pośrednictwo Archanioła Gabriela, ale w rzeczywistości tym „archaniołem” był ów rabin, stąd też religia muzułmańska jest tylko wariantem judaizmu dostosowanego do kultury i zwyczajów Arabów. Przypuszczać też można, że w ten sposób żydzi chcieli nie dopuścić do nawrócenia się Arabów na wiarę chrześcijańską, a jednocześnie zbliżyć ich do siebie, gdyż przez całą swą historię zawsze musieli współżyć z Arabami, łączą ich bowiem nie tylko związki krwi, ale także związki przeżyć i kultury."

     Źródło informacji: www.omp.lublin.pl [ju

     x. prof. Michał Poradowski
     • mlody774 Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 27.02.21, 18:52
      Link nie chodzi. Jak możesz to zapytaj profesora, czy Stary Testament tyczy się do Katolików, Islamu, religii żydowskich. Następnie czy przez nazywanie kogoś Rabinem, znaczy ze jest żydem? Dalej, niech wymieni narody semickie i od kogo pochodzi ich nazwa?
   • mlody774 Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 27.02.21, 16:22
    W pierwszej części profesor wyjaśnia co to: demokracja, programowanie ludzi od kołyski do nagrobka itd. Jest to super dla wszystkich lewaków, demokratów, ateistów itd. To jest specjalna dedykacja dla Elki.
    www.youtube.com/watch?v=CVTqTP3wilA&t=3895s
    Ale muszę dodać wyjaśnienie, bo nawet on mylnie oskarża Masonów. Oni pewnie nie są święci ale w tym przypadku mieli racje. Wiec tutaj mamay pierwsza poprawke do US Konstytucji(z wyjasnienami):
    First Amendment: An Overview

    The First Amendment of the United States Constitution protects the right to freedom of religion and freedom of expression from government interference. It prohibits any laws that establish a national religion, impede the free exercise of religion, abridge the freedom of speech, infringe upon the freedom of the press, interfere with the right to peaceably assemble, or prohibit citizens from petitioning for a governmental redress of grievances. It was adopted into the Bill of Rights in 1791. The Supreme Court interprets the extent of the protection afforded to these rights. The First Amendment has been interpreted by the Court as applying to the entire federal government even though it is only expressly applicable to Congress. Furthermore, the Court has interpreted the Due Process Clause of the Fourteenth Amendment as protecting the rights in the First Amendment from interference by state governments.
    Jak widzimy, zależało (masona) aby w Stanach nie było jednej narodowej religii(ma ich być wiele ale tylko chrześcijańskie), jak w UK(kościół anglikański) w Polsce (kościół katolicki), w Niemczech (kościół luterański) itd. Następnie podkreślono ze państwo nie może się wtrącać do religii jaka sobie wybiorą obywatele. Następnie ci obywatele mogą się wtrącać z nakazami ich religii państwu. Dla przypomniane ja pisze o US Konstytucji, która jest dana PAŃSTWU do przestrzegani, przez obywateli tego kraju a nie odwrotnie jak ma to miejsce we wszystkich krajach Europy(gdzie państwa dają konstytucje dla przestrzegania narodowi). Czyli twierdzenie profesora, ze masoni celowo oddzielili kościół od państwa aby można było go eliminować jest nieprawda. Zrobili to ówcześni lewacy, który do dzisiaj starają się jak najbardziej wyeliminować US Konstytucje z prawodawstwa amerykańskiego. W Europie porostu się kopiuje poczynania lewaków amerykańskich, oddzielając państwo od religii.
    • boavista4 Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 27.02.21, 20:18
     panstwo od religi odzdzielil Chrystus. Ale religia daje nam etyke do dzialan politycznych. Jako Katolik nie moge pozwolic zeby lamac dekalog , nie moge zalegalizowac zabojstwa, kradziez, obrazanie uczuc religijnych, obrazanie rodzicow, nie moge zalecac obzarstwo lenistwo, pyche itd Religia ma ogromny wplyw na to jak zyjemy. Bolszewicy chcieli zniszczyc religie wlasnie obecnymi metodami wojny z Kosciolem Katolickim.
     • mlody774 Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 27.02.21, 20:39
      "Panstwo od religii odzielil Chrystus", Piszesz. A wiesz gdzie i jak to zrobił? Ja nie wiem, naprawdę. Co do reszty masz absolutna racje. Nie możemy pozwalać na łamanie Praw Boskich zawartych w Starym jak i Nowym Testamencie. Bolszewicy niszczyli religie celowo, bo chcieli ja zastąpić swoimi bolszewickim prawami. Nie lubili konkurencji co do ustalania praw i nie chcieli być pociągani do odpowiedzialności karnej za łamanie Praw Boskich. Dla Bolszewików pewnie nawet było legalne: kraść, mordować, gwałcić itd., jak robił to sam komisarz lub ktoś na rozkaz tego komisarza. Obecni Dems. tez chcą takie prawo mieć.
      • boavista4 Re: Star-mowa- ykluczenie, ostracyzm 28.02.21, 06:13
       Nie chce wystepowac w imieniu Kosciola, wiemy ze Kosciol nie przestrzega i nie wierzy doslownie w stary Testament
       1. ST - swiat powstal w ciagu 7 dni. , Kosciol . twierdzi ze to nie jest doslowne, to mogla byc ewolucja, kosciol przyjmuje naukowe elementy kreacji.
       2. ST - obrzezanie, Swiety Pawel zakazal poprawiania dziela Bozego.
       3. Hostoryczne elementy ST - Kosciol tego nigdy nie interpretuje doslownie.
       4. ST - Narod Wybrany. Tego ja przyjac nie moge. Wszyscy jestesmy rowni przed Bogiem

       Nowy Testament, Rozdzielenie Kosciola od Boga: Chrystus wchodfzi do swiatyni i rozkazuje faryzeuszom zeby oddali Bogu co Boskie , a cesarzowi cosarskie.
       Caly NT nie jest historyczny to sa piekne nauki rownosci miedzy ludzmi,, nauki moralnosci, a takze symbole, - przemienienie wody na wino , a potem - to jest krew moja...
       chleb jako cialo Chrystusa. Istotnie woda i chleb to nasza krew i cialo. Obchody Bozego, Narodzenia, Wielkanocy, Boze Cialo, to nie zadne zwyciestwa nad Grekami czy Egipcjanami, to celebracja naszego zycia i smieci na przykladzie JezusA Chrystusa, ktory byl jednym z nas. Nasza religia zrownoje nas wobec Boga, nawet niewiernych, jezeli nie znaja naszego Kosciola. Filozofia Chrzescijanska nie daje przepisu na prowadzenie bankow, stroju, sposobu obcinania paznokci. Judaizm to robi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka