Dodaj do ulubionych

Biden nie wie, co robi i mówi

02.03.21, 01:00
Wskutek ogromnych szkód wywołanych mrozami i śniegiem w Teksas ie zawleczono Bodena do Houdson. Miał tam pozdrowić ludność. Poniżej jego wypowiedź w niemieckim tłumaczeniu i pod spodem w oryginale:

„Guten Tag – oder fast. Eigentlich ist es Abend. Und ich möchte Ihnen, Gouverneur und Frau Abbott, für Ihre Gastfreundschaft und Ihre Verbundenheit danken. Und Vertreter – Senator Cornyn, ich denke, er musste zurück; Ich denke, er steigt in ein Flugzeug. Er hat es mir zuletzt gesagt – er ist gekommen, um mich bei der letzten Veranstaltung zu besuchen. Und die Abgeordneten Sheila Jackson Lee, Al Green, Sylvia Garcia, Lizzie Panilli, äh. Entschuldigen Sie, Pannill. Und, äh, was mache ich hier eigentlich? Ich verliere hier den Faden.“

Oryginał wypowiedzi:

(„Good afternoon — or almost. Actually, it’s evening. And I want to thank you, Governor and Mrs. Abbott, for your hospitality and your friendship. And Representative — Senator Cornyn, I think he had to go back; I think he’s getting on a plane. He told me last — he came in to see me last event. And Representatives Sheila Jackson Lee, Al Green, Sylvia Garcia, Lizzie Pannilli — excuse me, Pannill — and — what am I doing here? I’m going to lose track here.“)www.tichyseinblick.de/US- media starają się to przemilczeć...
Co się dzieje w USA? Toś przecież rzymski koń jako konsul byłby lepszy na urzędzie, niż to, co się aktualnie w USA wyprawia.
Obserwuj wątek
   • monalisa2016 Re: Biden nie wie, co robi i mówi 02.03.21, 01:22
    Najciekawsze jest to ze (cytuje z pamieci) ze pan B. wydal przed siebie slowa i zapytal sie czy Texas w koncu wyciagnal wnioski z nauczki jaka dostal po zamiarach odlaczenia sie od reszty stanow, znaczy tu chodzi o wyjatkowy "atak zimy" (celowo w lapkach)? Nie jest tajemnica od lat ze pogoda mozna sterowac i karac ludzi, panstwa, obszary, .. itd.
      • monalisa2016 Re: Biden nie wie, co robi i mówi 02.03.21, 01:42
       Nie tylko Füllmich ale organizuje sie szeroki miedzynarodowy front przeciw przywodcom siania propagandy, strachu i zgrozy pozbawiajac miliony ludzi pracy jak i egzystencji do zycia, tu sa bardzo aktywni Francuzi chca szykowac nowy trybunal norymberski dla rzadzacych obojetnie na jakiej plaszczyznie. Swiat sie jednoczy w walce z globalistami ktorzy rujnuja swiat jego spolecznosci dla korzysci garstki wiadomych oligarchow.
       • monalisa2016 Re: Biden nie wie, co robi i mówi 02.03.21, 02:08
        Ostatni post.
        Doradca (Jacques Attali) bylego fracuskiego prezydenta François Mitterrand pyta sie na swoim blogu jak bedzie swiat wygladal po 8 lockdowan, Francja wchodzi obecnie w trzeci.
        Lockdown w Francji a w Niemczech czy innych europejskich krajach to wielka roznica a mimo tego Francja mimo bardzo ostrego rosporzadzenia zniwuje najwiecej smiertelnych ofiar. Czlonkowie mojego pokrewienstwa ( ci w starszym wieku) nie wystawili nogi za prog domu od 17 marca 2020, ciagle sa w czerwonej strefie gdzie zabrania sie wielu, wielu rzeczy.
        Skoro Jacques Attali pyta sie o 8 lockdown, wyobrazmy sobie teraz jak dlugo bedzie to wszystko trwalo, znaczy tak jak swiatowy bank (vide Bialorus) przepowiedzial skoro sobie przedstawimy liczby i porownami z zapowiedzia banku swiatowego do 2025 roku czyli znajdujemy po raz kolejny w fakcie polityczne nie medyczne potwierdzenie tej calej PLANdemi.
        • mlody774 Re: Biden nie wie, co robi i mówi 02.03.21, 02:49
         Kazda depresja w przeszłości była planowana. A robiło się to mniej więcej tak. Zachcą się ludzi do brania kredytów. Robi się to przez parę lat. Później nawet mówi się im jak maja inwestować aby rzekomo uniknąć efektów depresji(np nieruchomości). Wmawia się im ze będzie inflacja. Nawet przed depresja ceny rosną i przekonują naiwnych, ze musi to być prawda. Następnie wstrzymuje się im możliwości zaciągania kredytów. Teraz wstrzymuje się kredyty i na dodatek możliwości zarobkowe. I co się niby ma w takiej sytuacji stać? Ci co maja kredyty nie mogą ich spłacać na dodatek banki mogą zawołać stare kredyty aby były spłacone wcześniej. W tej sytuacji zamiast inflacji mamy deflacje a banksterzy kupują wszytko za bezcen(tylko oni maja pieniądze). Jak juz się obkupią(przykład plan Balcerowicza w Polsce) to dziwnym trafem na nowo są udzielane kredyty itd.
  • elka-sulzerowa2 Re: Biden nie wie, co robi i mówi 02.03.21, 10:16
   eva15 napisała:

   >
   > US- media starają się to przemilczeć...
   > Co się dzieje w USA? Toś przecież rzymski koń jako konsul byłby lepszy na urzę
   > dzie, niż to, co się aktualnie w USA wyprawia.

   Jaki pan taki kram.
   A ze sep nam panem to i jego cudaki musza byc odpowiedniego kalibru.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka