Dodaj do ulubionych

Igor, czy to Twoja kuzynka?

06.03.21, 00:36
Anna Sorokina, tzw. Russlanddeutsche , która jako dziecko prostych, biednych rodziców przyjechała z nimi do Niemiec, postanowiła ubarwić swoje życie i wyjechała jako młoda dziewczyna do USA.

Tam podawała się za bogatą niemiecką dziedziczkę wielkiej fortuny.

Prosta dziewczyna a jaka mądra, przenikliwie połapała się, że świat bogatych cwaniaków polega na oszustwie, nie na pracy.. Fałszowała wyciągi z rzekomych niemieckich kont bankowych, na których miała ponoć miliony, spała w najdroższych hotelach, dawała niesamowicie wysokie napiwki (wcześniej słaszowała sporo czeków, którymi początkow płaciła za hotele) , była rozrzutna i na luzie. Aż wreszcie okazało się, że czeki były bez pokrycia i jedna z oszukanych przyjaciółek (która musiała za nią zapłacić) zgłosiła ją na policję.

Anna Sorokina, vel Anna Delvey, odsiedziała 20 miesięcy w US-ciupie, teraz wyszła na wolność i ma się dobrze. Niby powinna być wydalona, ale Biden nie lubi wydalać, więc sprawa utknęła...

Tymczasem Anna Sorokina/Delvey sprzedała swoje barwne przeżycia Netfixowi, króry nakręci o tym film. Planuje też wydać książkę o podłych więzieniach dla kobiet w USA. I Bóg wie, co jeszcze. Dziewczyna ma przyszłość, bo jest tak sprytna jak system, w którym żyje.
A podobno jako młoda panienka była zakomplesiona i nieśmiała, nawet niemieckiego nie nauczyła się dobrze...No ale po cholerę potrzebny jej niemieckismile.

www.focus.de/panorama/welt/hochstaplerin-in-den-usa-die-falsche-deutsche-erbin-anna-fuehrt-nach-knast-erneut-luxusleben-in-manhattan_id_13048657.html

Igor, czy to może Twoja rodzina?
Obserwuj wątek
      • bywszy2 Re: Igor, czy to Twoja kuzynka? 07.03.21, 13:15
        vvvvvvvvvv napisał:

> Mnie ona na Rzydowke wyglada. Powinna teraz oskarzyc stany o antysemityzm i juz
        > by miala raj na ziemi.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
        bydlo o zydowce marzy.Dlatego i wspomina.Przynajmniej w mysli raj na ziemi ma.
    • boavista4 Re: Igor, czy to Twoja kuzynka? 06.03.21, 02:17
      chucpa i hochsztaplerstwo to polska cecha!! Za dawnych czasów w polskiej prasie wyczytałem historie polskiego hochsztaplera. Byk hydraulikiem przed wojna , w czasie wojny strażakiem w obozie koncentracyjnym, następnie w podziemiu na Słowacji, konsulem czeskim w Krakowie, odszyfrowany zostaje kierownikiem wydziału zdrowia w Kielcach, potem lekarzem w Sandomierzu, wykryty, zostaje cicha eminencja w Warszawie, załatwia dobre posady, ma wejście do Kliszki, wykryty zostaje skazany ale jego córka ma się znakomicie w Argentynie . Po krótkiej odsiadce emigruje do Argentyny.
      A wiec Warszawa to znakomite miejsce dla rożnych Dyzmów obu płci.
      • lubat Re: Na pewno nie jest moja rodzina 06.03.21, 11:18
        Nazwisko Sorokin zajmuje zaledwie 42 miejsce w ogólnorosyjskiej liście nazwisk.
        ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D1%84%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9

Zadziwiła mnie wielka ilość nazwisk "odzwierzęcych". Dawni Rosjanie byli bardzo proekologiczniwink
        4. Sokołow,
        6. Lebiediew
        7. Kozłow
        11. Wołkow
        12. Sołowiow
        14. Zajcew
        17. Gołubiew
        20. Worobiow
        26. Komarow
        27. Orłow
        33. Gusiew
        37. Baranow
        42. Sorokin.
        • rosjaiswiat1 Re: Na pewno nie jest moja rodzina 06.03.21, 12:05
          lubat napisał:

> Nazwisko Sorokin zajmuje zaledwie 42 miejsce w ogólnorosyjskiej liście nazwisk.

"В сумме по всем регионам набралось около 15 тыс. русских фамилий"

Wiec mialem pelne prawo napisac, ze nazwisko Sorokin jest jedno z najbardziej popularnych w Rosji.
    • bywszy2 Re: ?+ 07.03.21, 13:19
      vvvvvvvvvv napisał:

> Mnie ona na Rzydowke wyglada. Powinna teraz oskarzyc stany o antysemityzm i juz
      > by miala raj na ziemi.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
      bydlo o zydowce marzy?
      Dlatego i wspomina.Przynajmniej w mysli raj na ziemi ma.
      • bywszy2 Re: ?P.S+ 07.03.21, 13:25
        osjaiswiat1
        Re: Na pewno nie jest moja rodzina

Mam bardzo zaradna siostrzenice, ktora wraz z mezem wyjechali z Ukrainy do Rosji, i zaczeli zycie od nowa praktycznie z zera. I wylacznie dzieki uczciwej prace maja juz wlasne mieszkanie i wszystko, co jest niezbedne w zyciu..

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
        To pan - Ukrainiec?
        Tak czego ze wy golowu moroczitie?
        Gorditsia nado!!!
        • rosjaiswiat1 bywszy, jestes idiota 07.03.21, 13:31
          Jesli ty mieszkasz w Szwecji, to znaczy jestes Szwedem?

p.s. 10 minut po tym, jak ja znioslem ban dla cebie, ty dokonales wpisu. Czyli tobie bardzo zalezy na tym, zeby tu pisac. Wiec postaraj sie nie robic nic, zeby znow nie dostales bana. Ponial?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka