Dodaj do ulubionych

Mapa Gomberga

06.03.21, 10:50
Pewnie juz tu ta mapa byla ale przypomniec nie zaszkodzi wbrew spiskowym teoriom....,

youtu.be/InS7rWOM2uw
Obserwuj wątek
      • mlody774 Re: Mapa Gomberga 06.03.21, 14:32
        To samo jest z Rosja, ze ma tylko wasali. No ale Igor nam udowadniał w przeszłości jaka to była wtedy ta armia amerykańska. Ciągle używano koni dla piechoty, działa były ciągnięte przez konie, prawie w ogóle nie istniało lotnictwo, szczątkowa ilość czołgów,nie mieli dobrej broni, nie mieli karabinów czy broni krótkie w odpowiedniej ilości(używano na wyposażeniu wojska nawet stare Mauzery z XIX wieku itd). Wiec nie była to arami, która mogla kontrolować świat. Niema się tez pretensji co do udziału ZSRR w ustaleniu tej mamy. Według mnie to wszytko zaprojektowali banksterzy a ze kiedyś oni znajdowali się w Stanach to obwinia się naród amerykański za projekt tej mamy.
        • rosjaiswiat1 Ha,ha. 06.03.21, 14:37
          Mlody, ty nigdy nie otwierasz linkow, ktore wklejaja inni forumowicze. Gdyby ty obejrzal filmik, ktory wkleil vigil, to taka glupote nie napisalbys.
          • mlody774 Re: Ha,ha. 06.03.21, 14:43
            Obejrzałem do cały film. Igor jesteś zaślepiony wyższością swojego kraju. Jesteś na tym tle fanatykiem jak Elka na punkcie demokratów w Stanach, choć próbuje być bezstronna wciskając na końcu swojej wypowiedzi, zdanie przeciw tym dems. porównując ich do reps.
            • mlody774 Re: Ha,ha. 06.03.21, 14:50
              Igor a słyszałeś wypowiedz w tym filmie, na temat tego ze po wojnie wszyscy(zwycięscy i przegrani) maja długi u tych samych banksterow? Dotarlo to do ciebie? Wiem ze tego nie słyszałeś, wiec napisze tobie ze ZSRR tez był zadłużony u tych samych banksterow, CZYLI MIAl SWÓJ UDZIAŁ W BIZNESIE Z NIMI I POCHODNIE(przynajmniej) MA SWÓJ ODZIAŁ W PRODUKCJI TEJ MAPY I PODZIAŁU ŚWIAT.
              • vvvvvvvvvv Re: Ha,ha. 06.03.21, 15:14
                Mlody ma racje Igor, trzeba przyznac ze ci banksterzy robili w hooya tak USA jak I ZSRR. Stalin sie zteszta kapnal po przykrym incidence jak Wermacht underzyl na Rosje, niemniej jednak Rosja dopiero niedawno splacila dlug zachodnim banksterom za pomocc w IIWS.
                Pytanie ja mam co pokrzyzowalo plany Gombergowi ze sie nie doczekal tych podzialow skory na niedzwiedziu.
                • rosjaiswiat1 wigil, daj spokoj 06.03.21, 15:44
                  vvvvvvvvvv napisał:

> Pytanie ja mam co pokrzyzowalo plany Gombergowi ze sie nie doczekal tych podzia
                  > low skory na niedzwiedziu.

Plany pokrzyzowal rzydkom Stalin. Reszte komentowac nie bede, poniewaz to sa glupoty.
                  • vvvvvvvvvv Re: wigil, daj spokoj 06.03.21, 19:17
                    Trzeba przyznac z odwaga w sercu ze dzieki Stalinowi Polacy zamiast stac sie republika radziecka dostali w miare auto nomiczne panstwo ale czy to dobrze czy zle?
                    Jedno jest pewne, Polacy nalezacy do zwiazku niezaleznych panstw Rosji nie musieliby dzis walczyc o wolnosc spod pedalstwa, lesbijstwa.
                    • mlody774 Re: wigil, daj spokoj 06.03.21, 20:06
                      Stalinowi nie warto było trzymać w niewoli: Finów, Polaków, NRD itd, bo by miał za dużo problemów. I tak po IIWS i z fałszowanych wyborach UB miało pełne ręce roboty. Mógł się łudzić jednak ze jego następcy nakłonią te kraje do samowolnego przyłączenia się do Rosji Radzieckiej(jak Krym). W Polsce miało się wojska Radzieckie, rosyjski był w szkołach nauczany, cala gospodarka była w EWG, kontrolowali banki centralne w tych krajach i tak właściwie zostały tylko nazwy krajów. A z lewactwem to zachód jest na dobrej drodze do wytępienia tej choroby. Pamiętasz, za Obamy miała być super gospodarka, a w tajemnicy juz dawno opadała. Deep State zgodził się na Trump, bo byli pewni ze za jego kadencji upadnie gospodarka światowa, ale jak wiesz się nie udało. Teraz mamy B. który jest "super zdolny" i do tego lewak. Jak gospodarka upadnie tego lata to lewactwo nie będzie juz miało wiele do powiedzenia, bo po wyborach na koniec roku juz ich w rządzie nie będzie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka