Dodaj do ulubionych

Niemiecki desant na Moskwę

10.03.21, 20:45
Ale tym razem całkiem pokojowy, nie operacja Barbarossa, lecz operacja Alice Weidel wraz z dwoma towarzyszami z AfD. Żadnego praktycznego rezultatu z tego nie będzie, bo AfD sama ma duże kłopoty, ledwie się wykręciła ze stałej obserwacji przez tamtejszą bezpiekę. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Demokracja nie odpuści.
Propagandowe znaczenie to chyba jedna będzie miało, tak in plus, jak in minus. AfD będzie można jeszcze łatwiej przypinać łatkę "antysystemowych" i kumpli dyktatora Putina.

Głosy czytelników (przejrzałem pobieżnie) są raczej niechętne tej wizycie, niektórzy nawet apelują, by delegacja została w Moskwie na zawsze.

www.zeit.de/politik/2021-03/afd-moskau-besuch-russland-alice-weidel-peter-bystron-robby-schlund?sort=desc#comments
Obserwuj wątek
  • rosjaiswiat1 Re: Niemiecki desant na Moskwę 10.03.21, 20:54
   lubat napisał:

   > Głosy czytelników (przejrzałem pobieżnie) są raczej niechętne tej wizycie, niek
   > tórzy nawet apelują, by delegacja została w Moskwie na zawsze.


   Przeczytalem dwa pierwszych z brzegu komentarza pod zalinkowanym artykulem. W jednym mowa idzie o tym, ze Putin jest zainteresowany w tym, zeby Unie oslabic (Putin sind gleichermaßen daran interessiert, die EU zu schwächen) , a w drugim cos calkiem innego, ze Moskwa powinna byc zainteresowana w silnej Unii (Eine starke EU wäre weniger von Washington abhängig. Das käme der europäischen Beziehung auch Russland zugute).
   Ciekawe, kto z nich ma racje smile
  • eva15 Re: Niemiecki desant na Moskwę 10.03.21, 20:56
   Die Zeit to już od dobrych parunastu lat lewacka tuba, podobnie jak Spiegel. Die Zeit jest dziś latarnikiem umysłów wykształconych elit z wielkich miast, które obsiadły urzędy, uczelnie i szkoły. To tzw. Gutmenschen, mocno lewoskrętni. Dla nich AfD to czerwona płachta na byka.
  • monalisa2016 Re: Niemiecki desant na Moskwę 10.03.21, 22:07
   Z wizyta AfD w Moskwie jest tak samo jak z produkcja Sputnika V w wlosko-szwajcarskiej firmie farmaceutycznej Adienne Pharma & Biotech w Caponago, w prowincjach Monza i Brianza. Jak Alice Weidel & Co wyladowali w Moskwie do tego czasu bylo cicho mimo ze takie sluzbowe podroze politykow musza miec parlamentarne zezwolenie, tak samo bylo z podpisaniem umowy miedzy rosyjska ambasada w Wloszech z wymieniona powyzej firma. Jak sprawa zaczyna byc faktem podnosza sie gremialne chury mediow i politykow a co najgorsze tych co w zasadzie nie powini sie do tego wtracac w Europie tak jak to robi zawsze i wszedzie amerykanska frakcja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka