Dodaj do ulubionych

Lewicowy antybialy rasizm

  • boavista4 Re: Lewicowy antybialy rasizm 21.03.21, 02:23
   jako moze miec cel ten rasizm i kto jest celem tego ataku?
   Bez wątpienia biała rasa dominuje kultura, ekonomie, politykę świata i stanowi zagrożenie dla wielojęzycznego narodu wybranego. Zniszczenie wartości białej cywilizacji będzie przedmiotem ataku na nasza religie, nasza dominacje w każdej dziedzinie, dominować ma naród wybrany , który nie jest ani biały, ani czarny, zolty, czerwony. Nasze kościoły będą palone, opery i teatry zamknięte, Tylko ślepy nie widzi że do tego celu służy COVID , ideologia gender, zniszczenie rodziny, globalizm. Niestety jest jedna wielka przeszkoda - PUTIN.
  • mlody774 Re: Lewicowy antybialy rasizm 21.03.21, 02:26
   JP ma absolutna racje. Wszystko co mówi jest prawda, ale ze rożnym grupa jest to niewygodne, to będą pisać nawet na tym forum, ze Ameryka jest rasistowska i rasistami są biali. Jak myślisz ilu tutaj zgodzi się z JP nawet jak są wstanie zrozumieć angielski?
   PS A zauważyłeś ze przestało się tutaj pisać o amerykańskim niewolnictwie od kiedy dowiedzieliśmy się ze rodzina Romanowów przez wieki używała niewolnictwo w Rosji Carskiej? Myślę ze tak samo będzie z rasizmem białych w Ameryce.
   • boavista4 Re: Lewicowy antybialy rasizm 21.03.21, 05:44
    tu wcale nie chodzi o Amerykę, Oni muszą zniszczyć białych wszędzie, oni muszą doprowadzić do wojny totalnej, wszystkich ze wszystkimi. Oni gotowi są przekazać władzę tym, ktorzy nie wiedza jak władza operować bo w ten sposób będą mogli rzadzic swiatem.
    W Putinie jest nadzieja, poniewaz Outi ioiera swoje paniwanie na cerkwi i władzy Rosjan jakiejkolwiek rasy. Biala Ameryka już jest stracona.
    • mlody774 Re: Lewicowy antybialy rasizm 21.03.21, 15:25
     Ze muszą zniszczyć białych wszędzie, tak, to są ich zamierzenia. ale wszędzie może paraliżować. Wiec żeby z tym walczyć trzeba zaczynać od podstaw i walczyć z każdą ich prowokacja z osobna: www.youtube.com/watch?v=hZ6q0-U099o
    • mlody774 Re: Lewicowy antybialy rasizm 21.03.21, 16:02
     Dalej piszesz: " W Putinie jest nadzieja, poniewaz Outi ioiera swoje paniwanie na cerkwi i władzy Rosjan jakiejkolwiek rasy." Jak Katolikowi nie wiele tobie potrzeba aby dać się przekonać, ze Putin opiera swoja władzę na Cerkwi. Wystarczy żeby tam poszedł, przeżegnał się i pogadał z Popem. Ale dla nie Katolików, ale chrześcijan, rodzi się pytania: Jakie swoje prawda Putina opiera na Piśmie Świętym? Bo widzisz w Piśmie Świętym są setki praw, które musimy przestrzegać. Wiec po pierwsze, od kiedy Putin przestrzega prawo do obrony własnej, rodziny/podopiecznych i posiadania broni równej żołnierzowi w jego armi (czyli miecza równego żołnierzowi z armi rzymskiej co było za czasów Chrystusa i jest ten obowiązek opisany w PS) itd.? A może jakieś inne przestrzega o ktorych nie wiemy? Moze zboczków każe jak to opisano w PS? Czy masz jakieś dowody jego wiary? Jak nie, to ludz się dalej, ze on uratuje wiarę chrześcijańską i białych.
     • boavista4 Re: Lewicowy antybialy rasizm 21.03.21, 17:07
      Konstantyn tez nie byl katolikiem, ale jego matka Helena była. Ale to Konstantyn ktory uznał chrześcijaństwo za ideologie swojego imperium. Putin to nowy Konstantyn. Prawo do noszenia broni przez każdego, Co do tego sie różnimy, nie wyobrażam sobie że każdy ma prawo nosic bron nuklearna , a nawet rewolwer, Wtedy kiedy ktoś na ciebie napada, twój rewolwer jest w szufladzie. a ty rowelwerem mozesz zabic swoja rodzine w momencie zlosci. Inne były czasy 2000 lat temu , a inne dzis. Nie ma nic w dekalogu o prawie noszenia broni.
      A co ze słowami: „Wszyscy bowiem, którzy miecza dobywają, od miecza giną” (Mat. 26:52b, BW)? Czy potępiają tych, którzy dobywają miecza?
  • mlody774 Re: Lewicowy antybialy rasizm 22.03.21, 01:57
   A tutaj jest jak Chińczycy nazywają nasze lewactwo BAIZUO, co znaczy ze nie potrafią myśleć realnie poza zajmowaniem się zboczkami, kolorowymi, dyskryminacja przeciw Azjata, białym, czyli przeciw wszystkim tym, którzy są zdolni w nauce i mogą coś osiągnąć w dzisiejszym świecie. Baizuo to ludzie którzy cieszą Chińczyków, bo wiedza, ze kraj który zachowuje się jak lewacy/demokraci nie będzie znaczącym kraje bardzo długo. A oni maja tysiącletnia historie aby to wiedzieć na pewno: www.youtube.com/watch?v=88TdAbqJliU
   A w Stanach każdy lewak myśli o sobie, ze jest zbawca świata i ze jest super mądry. Hahaha
   • boavista4 Re: Lewicowy antybialy rasizm 22.03.21, 03:30
    ja tez jestem lewakiem w Brazyli, lubie Lule. Obecna lewica kiedy dochodzi do wladzy traci rozum. Ale to samo dzieje sie z prawica. Tracą rozum licytując się o poparcie prasy, bankow, liberalow, licytują się o poparcie żydowskiego lobby, kto kogo przebije.
    • mlody774 Re: Lewicowy antybialy rasizm 22.03.21, 17:44
     A tu jest jak Chiny dostana nowe sankcje, za prawidłowe nazewnictwo lewactwa i okrslenie ich pustoglowai. Jak oni mogli to zrobic, czy oni nie wiedza, ze obecna administracja do nich nalezy?
     www.youtube.com/watch?v=DoMRbRB88WI

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka