Dodaj do ulubionych

Nie wiem czy ktoś zauwazyl

21.03.21, 08:44
Chiny w ciągu 3 lat zanotowały spadek o 90 % w US papiery dłużne co poskutkowało agresją USA na wielu płaszczyznach, ostatnio szefunio NATO stoltenberg zagroził bezpośrednia interwencja czyli agresją wobec Chin, ciekawie w ten scenariusz wpisuje się Rosja i morderca Putin
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Re: Nie wiem czy ktoś zauwazyl 21.03.21, 10:14
      Nie wiem czy o 90% i to w ciagu 3 lat, ale faktem jest to, ze przynajmniej od 2016 roku Chiny stali aktywnie
      Szef NATO nie grozil interwencja, a tylko powiedzial, ze NATO w swoich planach bedzie brac pod uwage wzrastajaca moc Chin, i nazwal Chiny, obok Rosji, glownym zagrozeniem dla zachodu.Nie sadze, ze istnieje jakis scenariusz, w ktorym jest rozpisana napasc NATO na Chiny, wiec i Rosja wraz z "mordercem" Putinem nie jest do niczego wpisane.
      NATO nie jest wstanie napasc na Koree Polnocna, a co dopiero na Chiny czy Rosje. A innym przykladem moze byc Iran, ktory tak naprawde broni sie przed agresywnymi zapedami zachodu calkowicie w pojedynke, i jak widac bardzo skutecznie, a przeciez potencjal Iranu, jak militarny tak i gospodarczy nie jest porownywalny z potencjalami Chin lub Rosji.
      Wiec Amis pozostaje sie tylko jedno - tupac nozkami i wprowadzac kolejne sankcje, skutecznosc ktorych juz spadla praktycznie do zera, i bardziej szkodza tym, kto te sankcje wprowadza.I jesli to zauwazyli w Polsce, to swiadczy to o wiele:
      USA nie odrobiły rosyjskiej lekcji. Sankcje gospodarcze wobec Chin mogą przynieść tylko szkody

forsal.pl/swiat/usa/artykuly/7811052,usa-nie-odrobily-rosyjskiej-lekcji-sankcje-wobec-chin-przyniosa-szkody.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka