Dodaj do ulubionych

Katyn, jeszcze raz Katyn.

10.04.21, 09:00
R.I.P.

youtu.be/wyABT_1AO-c
Obserwuj wątek
  • peace2u Re: Katyn, jeszcze raz Katyn. 10.04.21, 11:18
   Ma rację autor video że Anglia to śmiertelny wróg Polski. Podał nazwisko angielskiego szpiega w ZSRR. Ja dołożę imię sowieckiego w tamtych czasach - angielskiego autora zamachu na generała Sikorskiego - Victor Rothschild.
  • mlody774 Re: Katyn, jeszcze raz Katyn. 10.04.21, 18:24
   W przeszłości to Słowianie byli najsilniejsza grupa w Europie i dlatego Angliki i innym tak zależy aby się to juz nie powtórzyło. Teraz wiemy, ze podpuszczają nas do wojny miedzy Słowianami. Oczywiście w Polsce muszą wiedzieć, ze planowana epidemia jest nieprawdziwa, ale od szczepionek zgina potencjalnie miliony Polaków i innych Słowian. Ciekawe kto zajmie te opuszczone przez zmarłych tereny?
   • peace2u Re: Katyn, jeszcze raz Katyn. 11.04.21, 00:13
    historia.uwazamrze.pl/artykul/1146376/nasz-czwarty-zaborca-
    Oni to roia od dawna.
    W Anglii zapanowala euforia po rozbiorach bo nie tylko udalo sie Prusom i Austrii wydrzec Rosji spory kawalek ziemi polskichi ale na wieki wbito tez klin miedzy Polske i Rosje. Jeden z najwazniejszych Rosjan w rzadzie Niemki Katarzyny II Nikita Panin podal sie do dymisji po I rozbiorze na znak protestu. Rosja mogla miec calosc Rzeczpospolitej a nie czesc. Po rozbiorach w granicach Rosji 1795 wiecej bylo pismiennych wsrod Polakow niz w calej Rosji. Ale najcenniejsze ziemie Rzeczpospolitej wraz z najlepiej wyedukowana ludnoscia dostaly sie Zachodowi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka