Dodaj do ulubionych

Wojna, boje sie

11.04.21, 20:30
Amerykanie znowu szczuja do wojny na Ukraine. Boje sie nie o Rosje bo Putin sobie poradzi, boje sie o Polske I Polakow bo banderowcy spierdola do Polski
I w Polsce beda jej nowa elita no bo jak to czytac skoro te liliputy I pacholki polskojezyczne wspieraja Ukraincow. Miedzymorze sie juz znowu marzy rzydostwu co sie bedzie no jakzeby inaczej niz judeopolin nazywac.

Rozmowa bardzo ciekawa, wysluchajcie do konca.

youtu.be/PFZuqkIE-2I
Obserwuj wątek
    • peace2u Re: Wojna, boje sie 11.04.21, 20:45
      Tym razem Ukraina z Turcja sie wiaze
      sputniknews.com/world/202104101082593169-erdogan-zelensky-confirm-strategic-partnership-between-turkey-and-ukraine-after-istanbul-meeting/
      • vvvvvvvvvv Re: Wojna, boje sie 11.04.21, 20:52
        Putin juz nie raz ratowal doope erdoganowi. No to jeszcze raz Turek dostanie w doope bo Turek polityke prowadzi mroczna zataczajac sie na koniec od sciany do sciany I kogos na koncu zdradzi.
        • peace2u Re: Wojna, boje sie 11.04.21, 20:55
          w zalinkowanym przez ciebie video w opisie znajduje sie cos co troche zastanawia

JaOsa Jabłonowski Osadowski
          16.7K subscribers
          Kierunek Wschód (KW) odc. 47
          "...BĘDZIE WPIERDOL...". Jaki wpływ na politykę międzynarodową ma aktualny układ sił. Czy to nie sama Ameryka wpędziła Rosję i chiny w serdeczne objęcia?
          Maciej Poręba, Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski), Marcin Osadowski
          28.03.2021r. Prod.: NPTV.PL

Stand-UP na siedząco czyli Niecodzienny performens humorystyczno-artystyczny.
          Wykonawcy:
          Maciej Poręba ( Specjalista od historii wojskowości, historyk, politolog, miłośnik kultury rosyjskiej, włóczykij)
          Aleksander Jabłonowski (p.n. Wojciech Olszański) (Artysta dyplomowany, reżyser, ukończył Krakowską AST im. St. Wyspiańskiego)
          Marcin Osadowski. (Artysta Muzyk, PSM im. Witolda. Lutosławskiego)

Jeśli nie znasz się na żartach lub poczucie humoru usunięto Ci operacyjnie - nie oglądaj, nie komentuj, nie nakręcaj się...
          Cały program wygląda jak zupełnie poważnie prowadzony, jest jednak tylko niestarannie improwizowanym wypływem energii uchodzącej pod wpływem chwili big_grin

Jeśli nasze przedstawienia znajdują Twoją akceptację, to rzuć nam grosik do futerału jak ulicznym grajkom - tak, żeby Tobie nie ubyło.

Nasz Futerał przyjmuje w każdej walucie!
          BANK PKO BP: (M. Osadowski, ul. K. Wielkiego 5, 73-110 Stargard)
          44 1020 5558 0000 8302 3370 8937 (SWIFT: BPKOPLPW IBAN: PL)

PayPal: paypal.me/Cin0s​
          paypal.me/pools/c/8ffcSpiqFU​

SMS, blik, hotpay, VISA, Mastercard: tipeo.pl/NPTVPL
          • vvvvvvvvvv Re: Wojna, boje sie 11.04.21, 21:25
            Tak nazwali sie stand up na siedzaco bo tym samym wiele kurw Wojtkowych moze byc zaliczonych jako rozrywkowe a caly program na powaznie I jego nauka jest sprytnie przemycany. Imunitet im daje wiele innych wynurzen jak np. sami nazywajac sie polskimi bydlakami.
            To jest program wielce dydaktyczny I patriotyczny I rzydostwo szlag trafia ze sie bawia w ich piaskownicy rzydowskimi zabawkami.
    • rosjaiswiat1 Wigil, nie boj sie :-) 11.04.21, 21:23
      vvvvvvvvvv napisał:

> Amerykanie znowu szczuja do wojny na Ukraine.

Zaczynam obserwowac zmiany w tej materii. Ruchy Putina dali co nieco do zrozumienia Amerykanom.

> boje sie o Polske I Polakow bo banderowcy spierdola do Polski

A tak bedzie bez wzgledu na to, czy wojna sie zacznie, czy nie.

> I w Polsce beda jej nowa elita no bo jak to czytac skoro te liliputy I pacholki
      > polskojezyczne wspieraja Ukraincow.

Problemem jest to, ze zbyt wielu Polakow okazalo sie zakazonych ciezka choroba, jaka jest rusofobia, wiec dla nich wazniejszym od wlasnej przyszlosci, jest zaszkodzic Rosji.
      • peace2u Re: Wigil, nie boj sie :-) 11.04.21, 21:29
        a wiesz ze Polska wciaz w wiekszosci rzadza potomkowie tych ktorych przywiozl ZSRR instalujac wladze w PRL? Jest taki slynny list Jakuba Bermana. Tak wiec za to to co robi Polska w sporej czesci wine ponosi ZSRR.
          • eva15 Re: peace2u , mam prosbe.... 11.04.21, 22:25
            No ale akurat ta jego uwaga nie była pozbawiona pewnej słuszności...

Poza tym - dyskusja jest publiczna i każdy może zająć stanowisko, czyż nie?
            Bo jeśli nie, to także i ja nie mam prawa się odezwać.
            • rosjaiswiat1 Re: peace2u , mam prosbe.... 11.04.21, 22:31
              eva15 napisała:

> No ale akurat ta jego uwaga nie była pozbawiona pewnej słuszności...

Ewa, minelo ponad 30 lat, a wy caly czas staracie sie oskarzyc ZSRR za dzisiejsze niepowodzenia Polski. Moze czas poszukac i w sobie troche winy? smile

> Poza tym - dyskusja jest publiczna i każdy może zająć stanowisko, czyż nie?

Oczywiscie, ze moze, ale nie zaklocajac dyskusje.

> Bo jeśli nie, to także i ja nie mam prawa się odezwać.

Jedni maja wiecej praw, inni mniej. Etatowi zasieracze, cela ktorych jest zasmiecanie naszego forum, naleza do tych, kto tych praw maja mniej.
              • eva15 Re: peace2u , mam prosbe.... 11.04.21, 23:51
                Igorze, poczytj sobie o pochodzeniu pana nadredaktora GW , 30 lat minęło i co z tego? Takich przypadków, spadków po ZSRR trochę w Polsce jest.

Co zakłóca dyskusję, a co nie, decydujesz Ty. Kto ma jakie prawa też Ty. A wszystko w ramach demokracji i wolności słowa...
                • rosjaiswiat1 Re: peace2u , mam prosbe.... 12.04.21, 08:44
                  eva15 napisała:

> Igorze, poczytj sobie o pochodzeniu pana nadredaktora GW , 30 lat minęło i co z
                  > tego? Takich przypadków, spadków po ZSRR trochę w Polsce jest.

Poczytalem, i zadnego zwiazku z ZSRR nie zauwazylem. To ze Michnik urodzil sie w rodzinie komunista z zachodniej Ukrainy, a dorastal w Polsce, gdzie nauczyl sie nienawidziec wszystko, co jest zwiazane z Rosja, nie robi z ZSRR winnego tego. Wine ponosi, raczej, jego pochodzenie zydowskie, a nie poglady polityczne jego ojca.

> Co zakłóca dyskusję, a co nie, decydujesz Ty. Kto ma jakie prawa też Ty. A wsz
                  > ystko w ramach demokracji i wolności słowa...

Zawsze, gdy czytam Twoje wyrzuty pod moim adresem, nie moge odrzucic od siebie jednego pytania: dlaczego Ewa nie walczyla o moje prawo do wypowiedzi na forum Swiat, gdzie tasmogo kasowali moje wpisy, i banowali po IP adresu, a tylko caly czas pisala swoje posty, nie grozac, ze na znak protestu przestanie tam pisac. Pisze tam nadal. Wiec o co jej chodzi?
                  A co do tego, ze to ja decyduje o tym, co zasmieca forum, a co nie. Otoz, to forum zalozylem po to, zeby mozna bylo spokojnie dyskutowac o tym co dzieje sie na swiecie, a nie po taz tysieczny klocic sie o rozbiory Polski, o Katyn i w ogole o historie, ktora my i tak nie mozemy zmienic.
            • mlody774 Re: Wojna, boje sie 12.04.21, 13:59
              VVVVVVVVV, A pomyślałeś o tych bezbronnych Polakach co zginęli zamordowani na Ukrainie w czasie IIWS? Bylo ich aż 80000. Juz chyba wiesz, ze jako biały jesteś wszystkiemu winien i należy ............... dla lewaków? Wiec czy przekonałeś się juz do żelaza i miedzi/ołowiu?
          • mlody774 Re: Wojna, boje sie 12.04.21, 13:50
            Masz racje Swiblowo bo jak się czegoś boimy to, to właśnie nam zaszkodzi. Np. boimy się ciemności i ze strachu nie widzimy latarni. Kończy się guzem na głowie.
                • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 12.04.21, 17:29
                  Coraz wiecej wylania sie kolorowych kwiatkow, poczytac wraz z zalaczonymi w artykule linkami (niebieski druk).

justthenews.com/politics-policy/elections/zuckerbergs-group-gave-whopping-74-million-detroit-expand-voting-city-key

Ciekawi sa tez partnerzy ktorzy finansuja Center for Tech and Civilc Life (CTCL). smile

www.techandciviclife.org/key-funders-and-partners/

Znaczy ze Facebook & Co + Rockefeller zadecydowali o wyborze amerykanskiego prezydenta w jaki sposob, kazdy moze sie sam domyslec, co pieniadz robi z niektorymi ludzmi.
              • rosjaiswiat1 Re: Wojna, boje sie 12.04.21, 19:55
                vvvvvvvvvv napisał:

> W swoim otwierajacym watku wyraznie napisalem czego sie boje, gdzie tam jest ze
                > sie boje wojny?

Jak to gdzie? Przeciez w tytule napisales, ze wojna, a Ty boisz sie. Niektore czytaja tylko tytuly watkow lub postow, wiec radze uwazac, gdy nadajesz tytul swojemu watkowi. smile

p.s. ja przeczytalem nie tylko tytul twojego watku, a rowniez post, ktorym Ty otworzyles ten watek, wiec dla mnie nie bylo zadnym problemem zrozumiec czego Ty boisz sie.
                • mlody774 Re: Wojna, boje sie 12.04.21, 20:12
                  Ja tez czytałem, ale wojna domowa w Ameryce tez może być straszna, szczególnie jak się ma niechęć do broni, jaka ma Vigil. O dalekich miejscach jest zawsze łatwo pisac. Hahaha.
                  • rosjaiswiat1 Re: Wojna, boje sie 12.04.21, 20:43
                    mlody774 napisał:

> Ja tez czytałem, ale wojna domowa w Ameryce tez może być straszna,

Wigil jest Polakiem z krwi i kosci, i mentaknie on jest Polakiem, wiec on boi sie o Polske, ktora jest jego Ojczyzna.. A ty boisz sie o Ameryke, ktora nie jest twoja ojczyzna, a tylko miejscem, gdzie spelnili sie twoje marzenia o dostatnim zyciu. Tym ty roznisz sie od Wigila.
                        • boavista4 Re: Wojna, boje sie 13.04.21, 02:16
                          Rusofobie zasiali w Polakach Anglicy i żydzi dla własnych interesów. Popatrzcie się na całym świecie ktoś sieje niezgodę. A czemu Ukraińcy nienawidzą Rosjan i Polaków? Przecież oni są jednymi z nas. Ktos inny tu sieje nienawiść , a nasza rola jest nie poddać się takiej propagandzie.
                          • vvvvvvvvvv Re: Wojna, boje sie 13.04.21, 15:39
                            Masz sto procent racji.
                            No ale propaganda ma wszystkie srodki zniewalania plus dobre uposazenia maja te rzydowskie I szabesgojskie marionetki.
                            Trzeba ich wszystkich pozabijac, sadem polowym skazac
                            bez zadnej yebanej demokracji
                            tak poprostu dac im opcje smierci, stryczek lub olow.
                    • vvvvvvvvvv Re: Wojna, boje sie 13.04.21, 16:19
                      Wierze ze mlody jest w glebi serca polskim patriota, wierze w to swiecie.
                      Ja natomiast Igor chce sie poprawic co do watku zalozycielskiego, to nieprawda ze ja sie nie boje/martwie o Rosjan, boje sie tak samo jak o Polakow bo wojna nie matka I dla Rosjan by byla okrotna no chyba zeby Putin wlaczyl Ukraine 24 godzinnym referendum. Wtedy pozostalaby czesc t.zw. banderowcow ktorym by trzeba bylo wymierzyc srodkami demokratycznymi sprawiedliwosc, czyli kula w leb.
                      Niestety Igor, ja juz mam swoje lata, nie czas na konwenanse, tylko radykalne rozwiazanie jest tu potrzebne, bo bez Rosji jaka jest dzisiaj I mozliwe ze w przyszlosci pokoju miec nie bedziemy.
                      Ciebie Igor prosilbym nie utozsamiac Polakow WSZYSTKICH z rusofobia. Wierz mi ze jest nas wielu ktorzy Rosje kochaja.
                      Slava Rosji Slava Polsce I wszystkim narodom slawianskim.
                      • mlody774 Re: Wojna, boje sie 13.04.21, 21:02
                        Slawa wszystkim naroda słowiańskim. A tu jest jak inni widzia ta wojnę przeciw ludzkości.
                        republicbroadcasting.org/news/we-are-the-resistance-and-we-will-win-this-war-vernon-coleman/
                        • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 13.04.21, 21:42
                          Co za powierzchowność Vigila jak i Młodego, nie sposób powtarzać rzeczywiście głupie smile slogany, tu przytocze wypowiedz chyba z 1791 roku trzeciego prezydenta Stanów: (cytat) "Ich glaube, daß Bankunternehmen für unsere Freiheit gefährlicher sind, als die Obrigkeit, die Polizei und die Armee zusammen /Uważam, że banki są bardziej niebezpieczne dla naszej wolności niż władze, policja i wojsko razem wzięte."
                          Anglojezyczni mogą sobie poszukać ten cytat w ich mowie. smile Tu nie chodzi już o pieniądze ponieważ banki, wielkie korporacje opływają w nich, tu chodzi o władzę nad duszami, nad głowami ludzkości by ich zniewolić, wycisnąć z nich wszystko jak wyciska się kawałek cytryny, więc oszczedzcie sobie slogan "sława" który do niczego nie można przyłatać. Dziś krzyczycie "sława" a jutro kto wie może będziecie krzyczeć "hańba".smile
    • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 00:48
      vvvvvvvvvv napisał:

> Amerykanie znowu szczuja do wojny na Ukraine.

Nie pisz Amerykanie szczuja do wojny na terenie Ukrainy (kto wie moze na calym kontynencie europejsko-azjatyckim), pisz ze szczuja do wojny szesc amerykanskich medialnych koncernow + marionetki z deep state oraz oligarchowie big-tech. Nie sadze by amerykanska rodzina byla zadowolona z tego ze ich syn/corka, ojciec/matka, brat/siostra moga wracac w worku do kraju. Czy dojdzie do wojny, tego jeszcze nie wiemy ale jak sie obserwuje leca do tego przygotowania. Powiedzmy szczerze corona schodzi z tapety, brak juz alternatyw by utrzymac w ciemnocie spoleczenstwa a gospodarka jest w oplakanym stanie mimo ze dalej sie ja niszczy najwiekszym przekretem swiata wiec trzeba znalezc winnego/ofiare dla rozwiazania tego stanu rzeczy. Pomyslmy przy tym, mowiac szczerze zadajmy sobie pytanie dlaczego slynii zaoceaniczni oligarchowie, szczegolnie slynne malzenstwo finansuje wrecz kupuje sobie medialna propagande na calym swiecie, po co im to, o jaki cel im chodzi? Mozna by bylo zadawac jeszcze duzo innych pytan ale skupie sie na tych ktore wymienilam.

> Boje sie nie o Rosje bo Putin sobie poradzi, boje sie o Polske I Polakow bo banderowcy spierdola do Polski
      > I w Polsce beda jej nowa elita no bo jak to czytac skoro te liliputy I pacholki
      > polskojezyczne wspieraja Ukraincow. Miedzymorze sie juz znowu marzy rzydostwu
      > co sie bedzie no jakzeby inaczej niz judeopolin nazywac.
      >
      > Rozmowa bardzo ciekawa, wysluchajcie do konca.
      >
      >
      > youtu.be/PFZuqkIE-2I

Skoro, przypuscmy ze do rozroby dojdzie w co nie za bardzo wierze to banderowcy jak piszesz nie "spierdola do Polski" (cytat z Vigila) poniewaz jak juz napisalam powyzej rozroba ogarnie nie tylko Ukraine, Ukraina to tylko pretekst. To bylby porachunek z Rosja, poniewaz na Chiny jako sprzymierzeniec Rosji nie bardzo licze z wzgledu na pewne rzeczy przy rosyjsko-chinskiej granicy do ktorych zezwolily niestety wlasnie Chiny > dodam bardzo grozne rzeczy, o ktorych uprzedzal swiat juz slynny wszechstronny "specjalista" zza wielkiej wody. Jak sobie pomysle ze rosyjski okret podwodny nagle wynurzyl sie w srodku podczas "natowskich" manewrow w ich srodku bez zauwazenia jego to co moge myslec o czujnosci jak i jakosci tych wychwalanych naszych zachodnich sil militarnych? smile Nie wiem moze sie myle, nie znam sie na tym ale czytam media z roznych zrodel. smile
      • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 01:12
        Pobzne zyczenie Joe o spotkanie sie w trzecim kraju z Vladmirem na rozmowy o Ukrainie, o Tajwanie, o Iranie i innych blabla przypomina mi pewne ujawienie z mienionych czasow "pewnego ambasadora" o ktorym mowil przed paroma miesiacami Vladimir i co oburzylo bardzo pewne srodkowoeuropejskie rzady, o panstwie nie bede tu mowic poniewaz panstwo to spolecznosc. Czyzby historia zataczala kregi z ciagle tym samym scenariuszem? Pozyjemy, zobaczymy!!!
        • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 02:17
          mlody774 napisał:

> Fox jest przejmowany przez republikanów i nie szczują do wojny : www.youtube.com/watch?v=vnoGr122KA4

co z tego? Co na to Silicon Valley, co na to Wall Street, co na to London City? smile Tu sa proszone spoleczenstwa calego swiata by przeciwstawic sie wiadomemu oligachcznemu systemowi?
          • mlody774 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 02:50
            Liza, tym razem nie wiem co z tego. Zmienia się wszystko tak szybko. Nadzieja w Hani, ze coś wyjaśni albo Kalbarczyk. Słyszałaś jak podzieliła się partia republikańska(na 3 frakcje)? Albo jak T. powiedział, ze Sad Najwyższy nie chcąc rozpatrywać spraw oszustw wyborczych 2020, teraz od B. dostanie na co zasłużył?
            • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 03:22
              Naturalnie ze zmienia sie to wszystko szybko, pieniadz robi swoje ale spleczenstwa sa najwiesza sila oporu. Kto ma wieksza sile, skorumpowany pieniadz czy spoleczna sila ktora powinna sie zjednoczyc jak swiat dlugi i szeroki? Piszesz nadzieja w Hanni, ona jest dla niewtajemniczonych (malo ja slucham z braku czasu), Artur mimo pesymizmu jest bardziej realistyczny tak samo jak Agnieszka ale sa inni ktorzy zajmuja sie ta tematyka ponewaz nie sposob dla normalnego czlowieka z ograniczonym czasem ogarnac wszystkiego co dzieje sie w swiecie, czlowiek jest zdany na "piguki innych", tych ktorzy zajmuja sie profesjonalnie tymi rzeczami. I tu wystarczy polaczyc punkty innych spojrzen z soba by wysublimowac sobie calosc. No coz dla ciebie zla wiadomosc ze nie wszystkie takie zrodla sa zrodlami anglojezycznymi.

Sprawdzilam moja nowo-przywieziona zmywarke naczyn, kolej jest teraz na zmiane poniwaz po zamontowaniu jej stwierdzilismy ze jest cos nie tak, bylo za pozno by skladac reklamacje, wiec teraz do lozka, o to musi w wczesnych godzinach zadbac moja zmiana czyli wszesnie wstajaca "lepsza" polowa. smile Jestem nocnym-markem i spiochem!!! Jak na razie parkiet jest jeszcze caly. smile, smile Dobranoc.smile
              • mlody774 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 03:39
                W Stanach mamy kilka służb wywiadu. Hania zanim wyjechała, właśnie w jednej z takich pracowała i dlatego ma kontakty, tak nie oczekiwane. To super ze juz się uradzacie. Wszystkiego najlepszego wam życzę. U nas jest 30 dni(czasami nawet 90 dni) w ktorych można oddać bubel. Dobrej nocy wam również.
              • boavista4 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 03:53
                można najgorsze rzeczy oblec w tak piękne słowa ze cały świat się do nich przekona. Wigil , weź sobie to do serca i nie pisz co ci w głowie chodzi.
                Ja tez sadze ze w tej chwili jest wojna w rożnych płaszczyznach: z kościołem, Rosja, Chinami, polskim nacjonalizmem., moralnością chrześcijańska, biała rasa, ekonomia, zdrowiem, sztuka, kultura, socjalizmem, ze wszystkim co jest niezależne i może stać się zagrożeniem.
                Sadze ze ta wojna może wyrwać się spod ich kontroli i przekształcić w zagładę ludzkości, albo zagładę autorów tego globalnego resetu. Co za doskonale określenie - RESET.
                • mlody774 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 04:26
                  Tak nazwa jest super dla nich(RESET). Ludzie nawet myślą ze to chodzi o wy resetowanie ich zadłużenia, bo w początkowej fazie tej propagandy wielki RESET takie informacje się okazywały. Porównywano to nawet do starożytności gdzie anulowano zadłużenie. Jak przestano to robić, Rzym upadł ale pozostawił bogatych banksterow. Hahaha www.cadtm.org/Personal-endebtment-and-debt
            • mlody774 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 12:11
              Tutaj jest po polsku wyjaśnienie co z tym sadem chcą zrobić demokraci(T. tylko informuje ale nie grozi im, groza dems.). www.youtube.com/watch?v=117p0DQhyJQ Na początku dobrze mówi aby na końcu audycji pokręcić o podatku od nieruchomości w Stanach. Ale to juz inna sprawa.
      • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 14.04.21, 23:43
        Mimo epitetu wymuszonego (śmiem twierdzić z obejrzanego wideo) medialnie na Joe słyszy się że strony rozmawiają z sobą i tak jest dobrze. Z tego wynika że Ukraina będzie kartą przetargową w sprawie Chin i Tajwanu. Dojdzie czy nie dojdzie do wspólnego szczytu między Joe i Vladymirem, kwestia czasu ale pertraktacje dyplomatyczne będą trwały, a to robi nadzieję na spokój w Europie.
      • monalisa2016 Re: Wojna, boje sie 15.04.21, 01:44
        Ostrzelują się od czasu do czasu Vigil, nawet sam osobiście Zelenski był w okopach z zamowionymi zaoceanicznymi telewizorniami (nazw nie będe wymieniać). Wiadomo że taka akcja wzbudza pogotowie alarmu u przeciwnika, stawia się pytanie po co ta całe aktorskie przedstawienie? Naturalnie chodzi o więcej jak żyjącą z łaski Stanów i UE upokożona do ostateczności Ukrainę, tylko o zmuszenie pewnego mocarstwa do rozmów w sprawie wiekszego gracza który zagraża gospodarczo Stanom. Niezbyt funkcjonujący dziadek musi się czyms wykazać.smile Dems z wiadomą grupą w tej dziedzinie są mistrzami przedstawien, udowodnili nam to nie po raz pierwszy, Donald Trump nie potrafil im dorownać, czym są dla dems + Co ludzkie życie i jego stan istnienia? smile Niczym(!), widzi się szczególnie teraz.
      • mlody774 Re: Wojna, boje sie 15.04.21, 02:21
        Według dzisiejszych informacji, będzie szczyt za parę miesięcy na który będzie ustalone porozumienie w sprawie Ukrainy. Chodzi o to ze nie mogą sobie pozwolić na wojnę jak Chiny się stawiają o Taiwan. Nie mogą walczyć w tym samym czasie z dwoma wrogami. Polski i Ukrainy nikt nie będzie zapraszał. Ukraina zrobi wszytko co każą bo sieci w kieszeni Stanów. Jak Liza pisze poniżej, wony nie będzie w Europie. Co jest super.
    • vvvvvvvvvv Re: Wojna, boje sie 16.04.21, 01:40
      No I polscy najemnicy sa w Donbasie, beda sie Bic z Rosjanami za, dla banderowcow. Oni chyba nie wiedza ze moga wrocic w aluminowych skrzyniach, ba to I tak by mieli szczescie. Xal mi ich nie bedzie, za glupote trzeba placiv czasem swoim zyciem.
      W tej wojnie bede za Rosjanami, zreszta zawsze bylem.
      • mlody774 Re: Wojna, boje sie 16.04.21, 02:26
        Mozna popierać Rosjan i być dobrym Polakiem. Kiedyś wpajano mi, powiedzmy niechęć do innych slowian ale juz dawno z tego wyszlem (a może nigdy nie bylem na ty wagonie?).
        • vvvvvvvvvv Re: Wojna, boje sie 16.04.21, 03:00
          Banderowcy to nie slawianie, to jakas zakala europejska nakrecana przez rzydostwo,
          ktote ich uzywa do walki z Rosja.
          Mam wielka nadzieje ze tym razem Putin ma skuteczny plan
          na nich bo sobie dobrze na eliminacje qoorwy zapracowaly.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka