Dodaj do ulubionych

Bernie i Navalny ...

20.04.21, 14:15
www.businessinsider.com/bernie-sanders-putin-murdering-navalny-in-front-of-the-world-2021-4
No i jak tu miec szacunek dla zdawaloby sie progresywnego polityka?
Los obcego kryminalisty, skazanego przez sad w obcym kraju, blizszy mu niz bezprawne trzymanie latami, przez jedynie wlasciwa demokracje, bogu ducha winnych ludzi w mamrze bez sadu i wyroku! Co za hipokryta!

Bernie Sanders: "Make no mistake about what is happening here: activist Aleksei Navalny is being murdered in front of the world by Vladimir Putin for the crime of exposing Putin's vast corruption. Navalny's doctors must be allowed to see him immediately," Sanders said in a tweet on Sunday.

Nie dajcie się zwieść temu, co się tutaj dzieje: Władimir Putin morduje aktywistę Aleksieja Nawalnego na oczach świata za zbrodnię ujawnienia ogromnej korupcji Putina. Lekarze Nawalnego muszą mieć możliwość natychmiastowej wizyty ”- powiedział Sanders w niedzielnym tweecie.


No i ja mam jeszcze jedno do dodania.
Drogi senatorze, ponad 30 milionow (w tej chili byc moze wiecej) obywateli amerykanskich chcialoby miec mozliwosc "natychmiastowej wizyty" lekarskiej. Jakie sa tego szanse bez ubezpieczenia, drogi senatorze?
Obserwuj wątek
  • elka-sulzerowa2 Re: Bernie i Navalny ... 20.04.21, 14:43
   Pozwole sobie zrobic cyniczna poprawke do wypowiedzi Sandersa ...

   Nie dajcie się zwieść temu, co się tutaj dzieje: Wladza w Waszyngtonie morduje na oczach swiata dziennikarza Juliana Assange za zbrodnię ujawnienia ogromnej korupcji amerykanskiej administracji .

  • rosjaiswiat1 Nawalny im zwisa... 20.04.21, 15:18
   To po prostu narzedzie. Nie byloby Nawalnego, bylby jakis inny idiota, ktorego wykorzystuja w ciemno. Gdyby takiego nie znalezli, to zaczeliby wytykac Rosji cos innego. Wiec, Elka, nie zawracaj sobie tym glowe smile
   • elka-sulzerowa2 Re: Nawalny im zwisa... 20.04.21, 15:45
    rosjaiswiat1 napisał:

    > To po prostu narzedzie. Nie byloby Nawalnego, bylby jakis inny idiota, ktorego
    > wykorzystuja w ciemno. Gdyby takiego nie znalezli, to zaczeliby wytykac Rosji c
    > os innego. Wiec, Elka, nie zawracaj sobie tym glowe smile


    Ja bym sobie glowy bredniami o Navalnym nie zawracala, Igor, ale widze czemu te brednie sluza ... urabianiu przyzwolenia czy jak kto woli ... manufacturing consent.
    Powtarzane brednie robia swoje zwlaszcza gdy padaja na podatna glebe. A gleba tu szczegolnie podatna gdy kraj w kryzysie ... moralnym, gospodarczym, spolecznym.
  • mlody774 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 01:35
   Rety Elka czym ty się zajmujesz. Jakiegoś staruszka demokratę, który nie wie co robi, nam tutaj poświęcasz i chciała byś się odkupić? Popierasz oszukane wybory w 2020. Ciągle jesteś za demokratami, nawet za Maxine Waters, która agituje do masowych zbrojnych protestów przeciw białym, policji i wojsku. Wojsku, któremu na wszelki wypadek, zabrano bron w DC, żeby czasami nie skaleczyć jakiegoś z BLM. Jakis dziadek dems. jest ostatnio twoim problemem a nie widzisz problemu z uzurpatorami władzy w tym kraju?
   • boavista4 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 03:43
    ten konflikt rasowy w USA ma na celu odwrócenie uwagi od roli jaka w społeczeństwie amerykańskim i globalnym odgrywają NASI. Zeby się nie sprawdziło star porzekadło - kto czym wojuje od tego ginie.
    • mlody774 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 03:59
     A może chodzi o to aby ukryć, ze wybory 2020 są ukradzione i ze demokraci nie maja poparcia, wiec chwytają się za kartę rasowa, myśląc ze uzyskają poparcie kolorowych. Ale jak wiadomo oni są przeciw rasizmowi demokratów, BLM i oskarżaniu białych o rasizm bez powodu. Czyli demokraci chwytają się przysłowiowej brzytwy na ich totalnym upadku politycznym.
     PS. "Mieczem warczysz od miecza zginiesz" jest źle rozumiane, bo to chodzi o rzymskiego żołnierza, który walczył mieczem, wiec niby od czego miałby zginać? Używają tego w KK aby straszyć dziatwę bronią palna. I co z tego rzekomo mądrego nauczania KK wyszło dobrego dla Katolików przez wieki, gdzie ich mordowano jak zwierzęta i dalej się to robi w trzecim świece? Prawo Boskie jest pozytywne i dobre dla ludzkości. Prawo państw jest zawsze dla ucisku swojego społeczeństwa. A jakie zadanie ma prawo katolickie?
     • elka-sulzerowa2 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 13:51
      mlody774 napisał:

      > A może chodzi o to aby ukryć, ze wybory 2020 są ukradzione i ze demokraci nie m
      > aja poparcia,

      Demokraci nie maja poparcia ... wiec dlatego republikanie robia co moga by ograniczyc liczbe glosujacych na demokratow ... czy to przez gerymandering, czy to przez zamykanie lokali wyborczych, ograniczanie godzin funkcjonowania lokali, czy to czyszczenie list wyborczych ... hmmm republikaniw sa az tak popularni?

      >wiec chwytają się za kartę rasowa, myśląc ze uzyskają >poparcie kolorowych.

      Boa, ty to jak ten chlopek roztropek walisz glowa w slup latarni ktora ci w droge wlazi.
      Stany, przyslowiowy sep, zawsze byl rasistowskim panstwem. Tu sie malo od stuleci zmienilo.


      >Ale jak wiadomo oni są przeciw rasizmowi demokratów, BLM i oskarżaniu
      > białych o rasizm bez powodu. Czyli demokraci chwytają się przysłowiowej brzytw
      > y na ich totalnym upadku politycznym.

      Sep z dwoma skrzydlami tonie w szambie wlasnej, ekskluzywnej produkcji ... i co jego dwa skrzydla moga zrobic?


      > PS. "Mieczem warczysz od miecza zginiesz" jest źle rozumiane, bo to chodzi o rz
      > ymskiego żołnierza, który walczył mieczem, wiec niby od czego miałby zginać? Uż
      > ywają tego w KK aby straszyć dziatwę bronią palna. I co z tego rzekomo mądrego
      > nauczania KK wyszło dobrego dla Katolików przez wieki, gdzie ich mordowano jak
      > zwierzęta i dalej się to robi w trzecim świece?

      Katoliki oczywiscie nigdy nikogo nie mordowaly i nie morduja, nie boa?

      Prawo Boskie jest pozytywne i
      > dobre dla ludzkości.

      Jakies dziwne poczucie prawa ten jegomosc ma, nie sadzisz?


      >Prawo państw jest zawsze dla ucisku swojego >społeczeństwa.

      Nalepiej zyc w bezprawiu, nie boa?


      > A jakie zadanie ma prawo katolickie?

      Wszelkie religijne legendy i tzw. "prawa" z nich wyrastajace nie moga dotyczyc ogolu spoleczenstwa, boa. Nie mozesz ludziom nie wierzacym w twoje legendy narzucac swojego legendarnego prawa, czy to az takie trudne do pojecia?

      Religia jak seks ... powinny byc osobista sprawa czlonkow spolecznosci.

        • boavista4 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 17:35
         Kazdy kto mówi ze zna klucz do szczęścia ludzkości jest diabłem. Na tym polega wyższość Katolików, ze uznaje grzech pierworodny , grzech, skruchę, przebaczenie i równość każdego przed stwórca.. Swiat katolicki miał bardzo długie okresy pokoju czego obecnie nie ma. Czy przyczyna tego jest rozwój technologi, techniki wojennej i kapitalizm? Powinniśmy wrócić do feudalizmu i zrozumieć ze zdobywanie nowych kontynentów i wszechświata zakończy się wygnaniem z raju!.
         Elka oszukuje! ona reklamując ze szczęścia amerykańskiego do raju karaibskiego i zachwala nam Bidena! Jakby raj był u Bidena to siedziałabyś na Bronx-ie,
         • mlody774 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 17:54
          Jak to się stało, ze wybrano na Ojca Świętego Jezuitę, wbrew prawu kanonicznemu?
          Napisałeś: "Powinniśmy wrócić do feudalizmu i zrozumieć ze zdobywanie nowych kontynentów i wszechświata zakończy się wygnaniem z raju!. " To nie musi się stać w Ameryce Północnej, bo juz się stało w Ameryce Południowej, gdzie KK króluje z swoimi katolickimi prawami. Hahaha. Elce juz widać bardzo ale to bardzo brakuje nowojorskiego raju. Tam zawsze była wśród jej podobnie myślących, którzy ja dobrze rozumieli.
          • mlody774 Re: Bernie i Navalny ... 21.04.21, 22:29
           Boavista4, Sorry pomyliłem się co do NYC. Po ogłoszeniu wczoraj wyroku w wiadomej sprawie, BLM wchodzą miedzy innymi do restauracji, które są własnością białych w ty mierzcie i wyrzucając klientów tam przebywających i twierdza ze restauracje te nie są mile widziane. Takze dużo białych z NY może teraz być bezdomnych i będą musieli rozpowszechniać demokratyczna propagandę w innych miejscach jak to zrobili Kalifornijczycy w stanie Oregon przed laty, ale protesty w tym ostatnim trwają do dzisiaj(najpierw zniszczyli Kalifornie później Oregon). Zaraza się rozprzestrzenia(każdy wyjezdzajcy z NY może ja mieć, w każdym miejscu nowego ich osiedlenia) i jest gorsza od gomora(film na YT pod tym tytułem).
            • mlody774 Re: Bernie i Navalny ... 22.04.21, 03:12
             Ale my tutaj na tym forum nie mamy NASZYCH. Tu są tylko goje. Hahaha. A z ta Syberia to prawda. Lewactwo będzie dobrym dodatkiem cywilizacyjnym dla FR. Ich wysokie wykształcenie: możliwości logicznego myślenia, ich poczucie sprawiedliwości, uczciwość, aktywność społeczna itd., to musi być dobre i pożyteczne, dla każdego kraju który ich przyjmie.
  • vvvvvvvvvv Re: Bernie i Navalny ... 22.04.21, 06:11
   Apeluje do lekarzy rosyjskich aby nie zwlocznie jak najszybciej zbadali Sandersa bo ta jego demencja starcza skonczyc sie moze tragicznie. Przy okazji Biden moze tez skorzystac, dwoch pacjentow naraz bedzie troche taniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka