Dodaj do ulubionych

Glenn Greenwald: Lewacka samodestrukcja

04.05.21, 21:29
greenwald.substack.com/p/the-left-continues-to-destroy-itself
Dzieje się tak dlatego, że nie ma dostrzegalnej zasady. Chodzi tylko o władzę. Dlaczego dobrze wykształconej Christine Blasey Ford można uwierzyć bez dowodów w jej oskarżenia przeciwko Brett Kavanaugh, i dlaczego jest oskarżyciel Stringer, konsultantce politycznej Jean Kim, należy wierzyć, ze Reade nie było, mimo że miała więcej dowodów na obecne skargi na poparcie jej zarzutów?

Ale o wiele ważniejszą kwestią jest to, że każda kultura, która jest skłonna zniszczyć reputację i życie, oparte na całkowicie niesprawdzonych oskarżeniach, jest z natury skorumpowana i niesprawiedliwa. Zdolność do niszczenia czyjegoś życia z niczym więcej niż niepotwierdzone roszczenia wyrażone ponad osiemnaście lat po domniemanym incydencie jest moc, z którą nikt nie powinien wierzyc.
Obserwuj wątek
    • boavista4 Re: Glenn Greenwald: Lewacka samodestrukcja 05.05.21, 17:15
      Centralna Agencja Wywiadowcza Stanów Zjednoczonych doszła do wniosku, iż każdy – bez względu nawet na chorobę psychiczna, czy emocjonalne zaburzenia – może pracować dla wywiadu Stanów Zjednoczonych.

      I tak, zgodnie z parytetami w CIA powinna pracować np. niewidoma lesbijka, która znajduje zatrudnienie w recepcji. To na pewno wpędzi Chiny i Rosję w stan paniki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka