12.05.21, 14:29
Kolejny etap niekończącej się wojny.
Sytuacja bez wyjścia,

www.youtube.com/watch?v=hZdQtLnRO9o
www.youtube.com/watch?v=lroXRuBLfVI
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Re: BW - cd. 13.05.21, 21:42
     brat_kryzysa napisał:

     > Policzylas ?

     Swiblowo nie musi liczyc, wystarcze, ze umie czytac. Liczbe ponad 1000 "rakiet" podaja wszystkie media, ktore posluguja sie danymi, przekazywanymi przez sluzby izraelskie, jak i Hamas.
     Liczba tysiac mnie nie dziwi, dziwi co innego, a mianowicie to, ze rury wodociagowe, wypchane sztucznymi nawozami, nazywaja rakietami. Koszt takiej "rakiety", to ca 70 baksow. A koszt rakiety, wykorzystywany przez zydowski "Iron Dome" to tez 70 tylko tysiecy baksow. Wiec palestynska salwa tysiaca rakiet kosztuje tyle samo, co jedna rakieta zydowska. Ale nie jest tak zle dla Izraela, poniewaz wszystkie koszta, zwiazane z dzialalnoscia tego systemu anty-wodociagowego, pokrywaja Amerykanie, i robia to calkowicie bezinteresownie, poniewaz wszedzie podkresla sie, ze to Izrael stworzyl tak skuteczny system "antyrakietowy", wiec Amerykanie nic z tego nie maja. Przy tym Zydzi modla sie, zeby Hezbollah nie zaczal wojne rakietowa, poniewaz ta organizacja ,
     ma w swoim posiadaniu prawdziwe rakiety, ktore potrafia manewrowac. Wiec wtedy cala ta zydowska zelazna kopula okaze sie nieskuteczna. jak do tej pory Putinowi udawalo sie postrzymywac Hezbollah przed atakami na Izrael, ale to tylko do czasu.
  • walter622 eskalacja 15.05.21, 16:33
   walter622 napisał:

   > Kolejny etap niekończącej się wojny.

   Ryzykowne wypowiedzi.

   rusvesna.su/news/1621076083
   www.youtube.com/watch?v=SoELXyr0KRY
  • lubat Re: BW - szpagat polityki niemieckiej 15.05.21, 17:08
   Politycy i politruki niemieckie są w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Pacyfizm i ogólne "kochajmy się" w konflikcie rozpętanym przez Netanjahu nie da się zastosować. Bo z jednej strony parę milionów "Niemców" wyznaje islam i siłą rzeczy popierają Palestyńczyków, a z drugiej strony Żydzi w Niemczech stali się kastą braminów (najwyższa), o której pod karą śmierci cywilnej i/lub realnego wyroku więzienia nie wolno powiedzieć żadnego złego słowa. Bo to już jst antysemityzm, a za to grożą poważne konsekwencje.
   Dochodzi więc do paradoksu, wręcz absurdu: niemieckie władze pozwalają na demonstracje przeciwko izraelskiej agresji, ale nie wolno na nich głosić antyizraelskich haseł. Nie wiem więc, jak przebiegają te demonstracje, bo one odbywają się, ale dla przykładu, czy odstraszenia jedną z nich w którymś z dużych miast rozwiązano i rozpędzono. Okazała się antysemicka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka