Dodaj do ulubionych

Biden boi się Putina

13.06.21, 00:07
Podobno decydenci stojący za Bidenem nie zgadzają się na wspólną konferencję prasową po rozmowach. Biden ma ponoć dać osobną, tak więc i Putin chciał, nie chciał też będzie musiał.

Wielka to szkoda, wspaniały show nie będzie mógł zaistnieć dla szerokiej społeczności. Ekipa Bidena robi w gacie przed Putinem.
Obserwuj wątek
  • eva15 Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 00:13
   Najlepsze jest zupełnie bełkotliwe uzasadnienie tej decyzji:

   pl.sputniknews.com/swiat/2021061214388716-media-dowiedzialy-sie-dlaczego-biden-sprzeciwia-sie-wspolnej-konferencji-prasowej-z-putinem-sputnik/
    • mongolszuudan Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 06:55
     Люди. Вы о чем вообще? Это не шоу клоунов. Два лидера сверхдержав встретятся не для того, чтобы состязаться на публике в остроумии, как телевизионным шутам, а чтобы подписать кучу соглашений (основная часть которых совершенно секретные и останутся таковыми лет на 50-100), все возможные варианты которых давно разработаны лучшими специалистами в своем деле в каждой из стран. Красноречия ни от кого для подписания этих бумаг не требуется. Как и мнения широкой общественности о заключаемых договорах. Общество в каждой из двух стран дало своим лидерам все полномочия заключать любые договоры. А мнение третьих стран и их граждан этих двух мировых лидеров, которые организовали встречу, чтобы утвердить новый миропорядок, вообще нисколько не интересует.
     • lubat Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 10:52
      mongolszuudan napisał:

      Общество в каждой из двух стран дало своим лидерам вс
      > е полномочия заключать любые договоры.

      Tere fere kuku! Putin nie potrzebuje żadnych dodatkowych pełnomocnictw ze strony społeczeństwa, bo dostał je w wyborach. Natomiast Bajden nie ma ani jasnych pełnomocnictw, ani zdecydowanego poparcia narodu. Bo mimo swojej demencji wie, że jego zwycięstwo wyborcze było mętnawe, a z drugiej strony ciągle nie może być pewien, która frakcja z jego własnego obozu narzuci swoją interpretację.
      • elka-sulzerowa2 Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 14:26
       lubat napisał:

       . Natomiast Bajden nie ma ani jasnych p
       > ełnomocnictw, ani zdecydowanego poparcia narodu. Bo mimo swojej demencji wie, ż
       > e jego zwycięstwo wyborcze było mętnawe, a z drugiej strony ciągle nie może być
       > pewien, która frakcja z jego własnego obozu narzuci swoją interpretację.

       Pozwol, ze sprecyzyje ...

       Metny jest proces wedle ktorego Biden zostal mianowany kandydatem na prezydenta bowiem nie Biden a inny starzec - Sanders - byl zdecydowanym faworytem demokratycznych wyborcow.

       Same wybory Trump/Biden w zaden sposob metne nie byly ... pomimo szczerych wysilkow Trumpa i jego kultu.
       Biden zebral ponad 7 milionow popularnych glosow wiecej niz republikanski przeciwnik jak i wiekszosc glosow elektorskich.


       • monalisa2016 Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 18:49
        elka-sulzerowa2 napisała:


        > Biden zebral ponad 7 milionow popularnych glosow wiecej niz republikanski przec
        > iwnik jak i wiekszosc glosow elektorskich.
        >
        >
        Elka chyby nie uszlo ci twojej uwadze, co wykryto w Michigan w wiadomych maszynach? Ano SQL software, Elka. smile Co to jest SQL (Structured Query Language)? Jest to Datenbank (zbior danych/baza danych) ktorymi mozna w dowolny sposob zaglowac, znaczy moze byc uzywany do wybierania, wprowadzania, aktualizacji i usuwania danych z bazy danych, Sadze ze audyty zaczna sie w calych Stanach co wtedy z "wygranymi wyborami" i tymi 7 milionami glosow? smile, smile
        • monalisa2016 Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 18:59
         monalisa2016 napisał(a):


         > Elka chyby nie uszlo ci twojej uwadze, co wykryto w Michigan w wiadomych maszyn
         > ach? Ano SQL software, Elka. smile

         Oooo, w Pennsylvani jak sie okazuje to samo, oj, oj bedzie w Stanach wesolo. smile
      • mongolszuudan Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 14:54
       Это и есть полномочия, данные от общества. Разумеется, никаких дополнительных в нормальном государстве не требуется.
     • rosjaiswiat1 Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 18:07
      mongolszuudan napisał:

      > Люди. Вы о чем вообще?

      W ogole konferencje prasowe to rodzaj show, wiec wszystko jest w porzadku, Aleksandr. A samo spotkanie to tylko formalnosc, poniewaz Putin i Biden podpisza to, co zostalo uzgodniono. I jak juz pisalem na forum, roznica miedzy Bidenem i Putinem polega na tym, ze Biden podpisze to, co zostalo uzgodniono bez jego wiedzy i udzialu, a Putin podpisze to, co sam ustalil, oczywiscie opierajac sie o porady ekspertow.Ale to do Putina nalezy ostatnie slowo.
  • monalisa2016 Re: Biden boi się Putina 13.06.21, 15:09
   Prezydent Putin udzielil wywiadu amerykanskim mediom, chyba nie trzeba tlumaczyc, ponizej automatyczne tlumaczenie skoncentrowanej pigulki. Krotkie wideo z wywiadu w zalinkowanym ponizej artykule.

   www.zerohedge.com/political/putin-reveals-personal-thoughts-trump-biden-rare-us-media-interview

   Putin ujawnia osobiste przemyślenia na temat Trumpa i Bidena w rzadkim wywiadzie dla NBC

   Prezydent Rosji Władimir Putin w tym tygodniu po raz pierwszy od prawie trzech lat usiadł do wywiadu dla amerykańskich mediów. Keir Simmons z NBC rozmawiał z Putinem przez około 90 minut, a w piątek wieczorem opublikował teaser segmentu.

   Prawdopodobnie najciekawsza część rozmowy dotyczyła spojrzenia rosyjskiego przywódcy na amerykańską politykę i jego osobistych przemyśleń oraz porównania Donalda Trumpa i Joe Bidena. Putin nazwał byłego prezydenta "nadzwyczajnym" i "utalentowanym", zauważając jednocześnie, że Biden jest "radykalnie inny" i jest kwintesencją "karierowicza" w polityce.

   "Cóż, nawet teraz uważam, że były prezydent USA, pan Trump, jest niezwykłą osobą, utalentowaną osobą, w przeciwnym razie nie zostałby prezydentem USA" - powiedział Putin Simmonsowi.

   "Jest barwną indywidualnością. Można go lubić lub nie. I, ale on nie wywodzi się z amerykańskiego establishmentu, nie był wcześniej częścią wielkiej polityki, i niektórym się to podoba innym nie, ale to jest fakt."

   Z kolei o prezydencie Bidenie powiedział:

   "...Prezydent Biden jest człowiekiem kariery. Praktycznie całą swoją dorosłość spędził w polityce" - powiedział po części Putin.

   "To jest inny rodzaj człowieka i jest moją wielką nadzieją, że owszem, są pewne zalety, pewne wady, ale nie będzie żadnych ruchów pod wpływem impulsu, w imieniu urzędującego prezydenta USA".

   Interesująca jest również odpowiedź Putina na marcowy wywiad George'a Stephanopoulosa z Bidenem, w którym prezydent USA nazwał Putina "zabójcą" bez "duszy". Putin odpowiedział w tym nowym klipie NBC:

   "W ciągu mojej kadencji przyzwyczaiłem się do ataków ze wszystkich rodzajów kątów i ze wszystkich rodzajów obszarów pod każdym pretekstem i z różnych powodów oraz różnego kalibru i zaciekłości i żaden z nich mnie nie zaskakuje".

   Putin nazwał etykietę "zabójcy" "hollywoodzkim macho".

   Putin wziął również na celownik niedawny raport Washington Post na temat rosyjsko-irańskich stosunków wojskowych i transferu zaawansowanych systemów satelitarnych. "To po prostu fake news" - zdementował Putin. "Przynajmniej ja nic nie wiem o tego typu sprawach. Ci, którzy o tym mówią, prawdopodobnie będą może wiedzieli więcej na ten temat. To tylko nonsens, śmieci".

   NBC ma opublikować pełny materiał z wywiadu w poniedziałek, tuż przed bardzo oczekiwanym spotkaniem Bidena i Putina 16 czerwca w Genewie. Obie strony powiedziały, że nie spodziewają się żadnych "przełomów" w Genewie."

   Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
  • rosjaiswiat1 Biden NIE boi się Putina :-) 13.06.21, 17:39
   Jest wielce prawdopodobnie, ze on nie pamieta o tym kim jest Putin, i ze w ogole ma z nim spotkac sie. Putina boja sie ci, kto realnie rzadzi w USA, i nie tyle oni boja sie putina, co kompromitacji Ameryki, ktora bylaby nieuchronna, gdyby Putin i Biden stali obok, i odpowiadali na pytania dziennikarze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka