Dodaj do ulubionych

Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru

15.06.21, 23:29
Od razu uprzedzam, ze watek jest bardzo kontrowersyjny, i licze na to, ze bede zje.bany przez was smile
Temat watku podpowiedzial mnie jeden wpis, ktorego dokonal Rosjanin na facebooku.

Wy, negujace istnienie covidu i szczepionofoby ,jestescie głupcami. Warto by was wszystkich ograniczyc w prawach i pozbawic darmowego leczenia od covida - przeciez i tak, waszym zdaniem,go nie ma, więc nie ma co leczyc.
Was prosza wladze, prosza przywodcy religijne. Blagaja glupcow. Namawiaja. Nie pomaga. Nie chcecie sie szczepic, nie chcecie nosic masek. Wszystko olewacie. A ja - gdybym byl wladca - zaszczepilbym was przymusowo. Moi jednostki specjalne chodziliby po mieszkaniach, wybijali drzwi i zaszczepialiby was. A jak nie to, to coz - rok wiezienia i porazka w prawach obywatelskich za odmowe szczepienia.

Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru. Glupiec zawsze wybierze zle.
Obserwuj wątek
    • eva15 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 15.06.21, 23:39
      Och, jego wpis byłby balsamem na dusze zachodnich przywódców. Oni myślą podobnie, tylko robią to w bardziej wyrafinowany, "demokratyczny" sposób. On to "ruski, brutalny cham" - wali kawę na ławę. Zachodni przywódcy nie wysyłają jednostek specjalnych do mieszkań. Oni mówią, że szczepienia są dobrowolne, ale dają wolną rękę pracodawcom. A ci żądają od pracowników szczepień. Albo wywalą ich w ramach wolności zawierania umów z pracy i pozbawią źródeł egzystencji (płac) .
      On wysyłałby jako głupi jak but władca jednostki specjalne na ludzi i byłby jako władza znienawidzony. Mądrzy władcy spychają ten nacisk/przymus na innych, a sami są niewinni.
      • rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 15.06.21, 23:43
        eva15 napisała:

> Och, jego wpis byłby balsamem na dusze zachodnich przywódców.

Mnie najmniej obchodza zachodnie przywodcy, ja calkowicie zgadzam sie z tym czlowiekiem.
        Dlaczego jedni szczepia sie, zeby doszlo do powstania imunitetu zbiorowego, a inni uwazaja siebie za madrzejszych, i czekaja gdy taki imunitet powstanie kosztem innych?
        • eva15 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 15.06.21, 23:52
          Wypisujesz propagandowe głupstwa, których się naczytałeś. Jak może powstać immunitet zbiorowy, jeśli granice są otwarte a ludzie przemieszczają się z jednego kąta świata do drugiego? Jedni za pracą, inni z powodów osobistych. Możesz zmusić wszystkich Anglików do zaszczepienia, ale dopóki nie zamkniesz na amen granic i nie zerwiesz wszelkich kontaktów z zagranicą, bełkot o immunitecie zbiorowym jest tylko propagandowym bełkotem mediów.
          Poza tym, skąd bierzesz pewność, że szczepienie chroni przed chorobą, skoro oficjalnie jest podawane, że nie chroni, a tylko powoduje jej podobno (!) łagodniejszy przebieg. W Niemczech dość masowo chorują na covia starzy ludzie w domach opieki, mimo że ich podwójnie zaszczepiono.

• rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 15.06.21, 23:59
            eva15 napisała:

> Wypisujesz propagandowe głupstwa, których się naczytałeś.

A Ty jestes fachowcem w tej dziedzinie, i pisesz same madrosci?

>Jak może powstać immu
            > nitet zbiorowy, jeśli granice są otwarte a ludzie przemieszczają się z jednego
            > kąta świata do drugiego?

Wlasnie w taki sposob i powstanie, gdy w kazdym kraju ludzi beda szczepic sie, a nie udawac z siebie madrzejszych od fachowcow, bo czytaja rozne bzdety w necie.
              • rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:36
                eva15 napisała:

> Koncerny farmaceutyczne powinny Ci płacić całkiem sporą kasę za to, co wypisuje
                > sz. Nie rób tego za darmo, nie bądź naiwny.

Ha,ha. I to tylko tyle masz do powiedzenia?
                A co z Rosja, dlaczego Putin jest za szczepieniami? Tez na koncerny zachodnie pracuje?
                I jeszcze jedno mnie przekunuje do tego, ze trzeba szczepic sie. A to wlasnie to, ze w Izraelu praktycznie calosc Zydkow zostala zaszczepiona. Czy Ty naprawde uwazasz, ze Zydki postanowil unicestwic sie?
                Ewa, Tobie brakuje logiki w tym co piszesz.
                    • rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:49
                      eva15 napisała:

> Podobnie jak w Rosji jest w Japonii. Tam jak dotąd zaszczepiono ca 2-3% ludnośc
                      > i i to dopiero pod naciskiem Zachodu. Rząd nikogo nie straszy, nie histeryzuje
                      > i nie ogranicza żadnych praw dla niezaszczepionych.

Japonia jest praktycznie odcieta w tej chwile od Swiata.
                      • berek_p Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 08:49
                        rosjaiswiat1 napisał:

> eva15 napisała:
                        >
                        > > Podobnie jak w Rosji jest w Japonii. Tam jak dotąd zaszczepiono ca 2-3% l
                        > udnośc
                        > > i i to dopiero pod naciskiem Zachodu. Rząd nikogo nie straszy, nie histe
                        > ryzuje
                        > > i nie ogranicza żadnych praw dla niezaszczepionych.
                        >
                        > Japonia jest praktycznie odcieta w tej chwile od Swiata.
                        >
                        >
                        To jedyne szczęście Japonii. Nie ma granicy z UE wink
                  • rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:48
                    eva15 napisała:

> W Rosji nie ma żadnego przymusu szczepień, żadnej histerii w mediach i żadnych
                    > represji/zakazów dla ludzi niezaszczepionych.

I wlasnie do tych co nie szczepia sie w Rosji, byl adresowany ten wpis na facebooku, ktory stal podstawa tego watku.

> Izrael mnie zadziwia, ale może jest tak, że kasa jest najważniejsza? Nie wiem..

Ale na pewno wiesz, ze szczepic sie nie trzeba. Skad ta pewnosc u Ciebie?
                  • monalisa2016 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:52
                    eva15 napisała:
                    >
                    > Izrael mnie zadziwia, ale może jest tak, że kasa jest najważniejsza? Nie wiem..
                    > .

Tam byl pewien haken dlaczego dostarczano im szczepionke jako pryjo, inni musieli czekac ale teraz zbieraja poklosie z przypadkami zapalenia miesnia serca czy innych doleglowosci (w Stanach to samo) tak jak inni.

W moim pokrewienstwie sa tez przypadki, ze "x" dni po szczepionce wyladowali ludzie w szpitalu, niektorzy na operacyjnym stole. A ile sie im tlumaczylo, Tja smile
                        • rosjaiswiat1 Swinlowo, zachowujesz sie jak typowy zydek :-) 16.06.21, 12:15
                          swiblowo napisała:

> Ano taka, ze kazdy ma swoja.

Ty nigdy potrafisz dac odpowiedz wprost, zawsze cos krecisz.
                          Zadalem Tobie konkretne pytanie, oparte o Twoj wpis, gdzie Ty napisala, ze to nie do konca prawda, odpowiadajac na wpis Ewy, w ktporym ona napisala:"W Rosji nie ma żadnego przymusu szczepień, żadnej histerii w mediach i żadnych represji/zakazów dla ludzi niezaszczepionych.".
                          Wiec jaka jest prawda? Potrafisz odpowiedziec wprost?
                          • rosjaiswiat1 Coz, swiblowo, musze wspomoc ciebie :-) 16.06.21, 13:16
                            Ewa rzeczywiscie nie jest do konca zorientowana w tym, co dzieje sie w Rosji, wiec dosc czesto wskazuje jej na to, ze gdy nie ma pelnej informacji, to i obraz, ktory ona widzi, nie jest prawdziwy.
                            Otoz cala prawda polega na tym, ze w Rosji sa okreslone grupy zawodowe, ktore sa obiete przymusowym szczepieniem. Oczywiscie oni moga odmowic szczepienia, ale wtedy nie beda mogli pracowac w swoim zawodzie. I to dotyczy tylko Moskwy, jak na razie. Reszta Rosji zyje zgodnie z innymi zasadami. Ale to jest normalnie, poniewaz moskwa jest pamstwem w panstwie, i trudno temu sie dziwic, niorac pod uwage to, jak jest duza i jak jest liczna. W Moskwie wiecej mieszkancow, niz we wszystkich 3 republikach nadbaltyjskich, to tak drobna uwaga smile
                            • swiblowo Nie rozsmieszaj mnie :) 16.06.21, 13:24
                              rosjaiswiat1 napisał:

> Ewa rzeczywiscie nie jest do konca zorientowana w tym, co dzieje sie w Rosji,

> Otoz cala prawda polega na tym, ze w Rosji sa okreslone grupy zawodowe, ktore s
                              > a obiete przymusowym szczepieniem. Oczywiscie oni moga odmowic szczepienia, ale
                              > wtedy nie beda mogli pracowac w swoim zawodzie.
                              >

Zostawiam te dwie uwagi dla ludzi, ktorzy mysla, ze w Rosji szczepienia nie sa przymusowe.
                              • rosjaiswiat1 A co w tym smiesznego? 16.06.21, 13:29
                                swiblowo napisała:

> Zostawiam te dwie uwagi dla ludzi, ktorzy mysla, ze w Rosji szczepienia nie sa
                                > przymusowe.

W moich dwoch uwagach o wiele wiecej sensu, niz w twoich dwoch linkach, jeden z ktorych nie prowadzi do konkretnej informacji.
                              • monalisa2016 Re: Nie rozsmieszaj mnie :) 16.06.21, 16:08
                                swiblowo napisała:

> Zostawiam te dwie uwagi dla ludzi, ktorzy mysla, ze w Rosji szczepienia nie sa
                                > przymusowe.
                                >

Wlasnie Swiblowo, Igor mieszka w Europie i nie wie ze te same metody dotycza tez Europy, nie wspominajac juz o Stanach poniewaz tam jest roznorodnosc zalezna od rzadzacej partii.

Chcesz isc do restauracji wymagany jest od ciebie negatywny wazny test albo dowod ze jestes zaszczepiona. W wielu zawodach zmuszeni sa ludzie do szczepien, znaczy szczepionka albo praca. Nie szczepisz sie albo jestes przesunieta na inne stanowisko albo stracisz calkowicie prace, itd mozna wymienic niejedno. Wiec pytam sie Igora, nie jest to przymus do szczepien? Tu sie tez zapytam, dlaczego robi Eve w bambuko?smile, smile
                • monalisa2016 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:44
                  Takich reklam jest pelno gdzie celebryci na wizji daja sie szczepic, u nas np. za grube pieniadze zrobiono prymitywna reklame szczepienia David'a Hasselhoff'a. Jak sie czlowiek tej prymitywnej naiwnosci przyjrzy widzi dokladnie o co chodzi > robienie nieuswiadmionych ludzi w bambuko. No coz takich jest pelno.
        • monalisa2016 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:00
          - Amerykański Czerwony Krzyż: Osoby zaszczepione nie mogą oddawać krwi, ponieważ szczepionka całkowicie niszczy ich naturalne przeciwciała. Tja

- Linie lotnicze w tym rosyjskie zastanawiaja sie czy beda wpuszczac na poklad na dlugie loty ludzi zaszczepionych, zrozumiale o co chodzi. Linie nie chca zaklocen w lotach i niepotrzebnych ladowan w razie przypadkow smierci albo innego incydentu spowodowanego , wiadomo czym.

www.youtube.com/watch?v=5vLE5DtWlZk
          - a tu taka ot "niescislosc" miedzy wieloma innymi ktora ujrzala swiatlo dzienne

halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/documents-u-s-gov-t-sent-mrna-coronavirus-vaccine-candidates-to-university-researchers-weeks-before-covid-outbreak-in-china-how-did-they-know-unless-they-caused-it

uncutnews.ch/brisant-dokumente-zeigen-dass-covid-impfstoffkandidaten-19-tage-vor-ausbruch-der-pandemie-an-die-universitaet-ueberwiesen-wurden/

Znaczy, poufne dokumenty wypłynęły na powierzchnię w umowie o nieujawnianiu informacji między amerykańskimi Narodowymi Instytutami Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) a Moderną, pokazując, że przekazali "potencjalnych kandydatów do szczepionki koronawirusowej" do Uniwersytetu Karoliny Północnej w dniu 12 grudnia 2019 roku .

. . . to było dziewiętnaście (19) dni PRZED wybuchem epidemii koronawirusa w Chinach!

Skąd wiedzieli, że będą potrzebować szczepionki przeciwko koronawirusowi PRZED wybuchem epidemii, jeśli nie wiedzieli, że epidemia się wydarzy?
      • monalisa2016 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 15.06.21, 23:49
        Balsamem na dusze Borysa ktory chce uszczesliwic szczepionka do konca 2022 roku caly swiat. W Polsce niektorzy profesorowie domagaja sie kar pienieznych dla uchylajacych sie od szczepionek, niektorzy nazwaja publicznie takich mordercami zas drudzy chca odmowic im pomocy medycznej jak i leczenia, oblakanych jest pelno na swiecie.
    • monalisa2016 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:32
      Wystarczy sledzic raporty EMA (Europäische Arzneimittel-Agentur) codzienne doniesienia o poważnych skutkach ubocznych szczepień Covid 19 i widzi sie z oficjalnych danych caloksztalt poklosia. To sa tylko oficjalne dane a ile jest nieoficjalnych ofiar poniewaz tam tez jest granica odleglosci czasu od zaszczepienia.
      • elka-sulzerowa2 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 00:49
        monalisa2016 napisał(a):

> Wystarczy sledzic raporty EMA (Europäische Arzneimittel-Agentur) codzienne doni
        > esienia o poważnych skutkach ubocznych szczepień Covid 19 i widzi sie z oficjal
        > nych danych caloksztalt poklosia. To sa tylko oficjalne dane a ile jest nieofic
        > jalnych ofiar poniewaz tam tez jest granica odleglosci czasu od zaszczepienia.
        >

Tja ... na miliony szczepien ile tego "poklosia" sie uzbieralo? I do tego nie wiadomo jeszcze czy to "poklosie" mialo cos do czynienia ze szczepieniem.
        Za rok lub dwa pewnie bedziemy wiedzieli wiecej, a poki co tylo czuby twierdza, ze maja pewnosc ... bez jakichkolwiek dowodow.
        • monalisa2016 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 01:00
          Elka juz ci raz napisalam wiec dla lepszego zrozumienia powtorze, ze ciebie odpuszcze sobie, nie ta wiedza, nie te wychowanie, nie ta inteligencja. Dam ci jedna rade > do psychiatry w przeciwnym wypadku mozesz byc zagrozeniem dla spoleczenstwa. Juz cie Igor tez upominal ze robi sobie troski o twoje psychiczne zdrowie a ty mimo tego nic nie pojmujesz? Na tym robie koniec z twoimi prowokacjami, znaczy bez ODBIORU czyli czysta ignoracja twoich wpisow.

My chcemy dawnej Elki a nie tej co sie z nia stalo!!! Przyczyny???
        • eva15 Masowe badania kliniczne 16.06.21, 11:52
          elka-sulzerowa2 napisała:

> Za rok lub dwa pewnie bedziemy wiedzieli wiecej, a poki co tylo czuby twierdza,
          > ze maja pewnosc ... bez jakichkolwiek dowodow.

Otóż to. Szczepionki dopuszczono do użytku w trybie awaryjnym nie normalnym zwykłym. Tryb zwykły wymaga szeroko i długofalowo zakrojonych badań klinicznych. No i właśnie teraz odbywają się masowe wręcz badania kliniczne na społeczeństwach.
          Za rok, dwa pewnie będziemy wiedzieli więcej, to fakt.
          • rosjaiswiat1 Ewa, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego,... 16.06.21, 12:24

na ile bezsensowne jest to, co Ty piszesz.
            Ty napisała:

> Otóż to. Szczepionki dopuszczono do użytku w trybie awaryjnym nie normalnym zwykłym.

Gdy zostaje ogloszona pandemia (mniej z tym na ile zasadnie), nie ma czasu na to, zeby przeprowadzac badania nad szczepionkami, trwajace latami, bo w tym czasie umrze miliony, jak nie setki milionow ludzi. Wiec samo ogloszenie pandemii jest aktem, ktory stwierdza, ze stalo sie cos nienormalnego.
            Zawsze, gdy jakis kraj napadla jakas zaraza, prace nad szczepionkami i same szczepienia, odbywaja sie w trybie awaryjnym. Tak bylo w ZSRR w trakjcie epidemii polio, o czym wiele bylo napisano na forum.
            • eva15 Shock and awe 16.06.21, 23:21
              rosjaiswiat1 napisał:

> Gdy zostaje ogloszona pandemia (mniej z tym na ile zasadnie), nie ma czasu na t
              > o, zeby przeprowadzac badania nad szczepionkami, trwajace latami, bo w tym czas
              > ie umrze miliony, jak nie setki milionow ludzi
              . Wiec samo ogloszenie pandemii j
              > est aktem, ktory stwierdza, ze stalo sie cos nienormalnego.

Tak, tak, nie ma czasu, bo przecież inaczej będą umierać miliony albo i setki milionów ludzi. Straszyć, straszyć i jeszcze raz straszyć i szybko szczepić. Tych z bogatych krajów zastraszyć jest łatwo, bo są przyzwyczajeni do spokoju i dobrobytu, boją się utraty swych przywilejów. .No i stać ich na szczepionki, mają kasę. Więc szczepimy drogimi szczepionkami bogatych.

Tymczasem 3. swiat na szczepionki nie stać i na razie jest prawie niezaszczepiony. I co? Gdzie te setki milionów trupów?
              W Niemczech bełkotano o Indiach, aż wreszcie ktoś przeliczył liczbę zmarłych rzekomo na covida w stosunku do liczby ludności. No i głupio wyszło, okazało się, że na 100 tys. ludzi jest tam mniej rzekomo zmarłych covidowców niż w Niemczech.

W Japonii zaszczepiono jak dotąd co najwyżej 2-3% ludności. I CO? Czytałeś gdzieś o tym, że są masowe zgony?
              Gdzie te setki milionów zmarłych, o których tak przejęty pleciesz?

Shock and ave - stara doktryna militarna, a potem neoliberalna. Działa!!!
              • rosjaiswiat1 Niepotrzebnie robisz jaja z powaznej sprawy 16.06.21, 23:45
                Mam bardzo dobra kolezanke tu w UK, Brygide, Ona nie wierzyla ani w covid, ani w szczepionki. Gdy ona dowiedziala sie o tym, ze ja zaszczepilem sie, to ona tak ze mnie nabijala sie, ze moja zona postanowila jej nie mowic, ze tez bedzie miala szczepionke, zeby nie stac objektem osmieszania.
                Nie minelo i miesiaca od mojej pierwszej szczepionki, jak ja zobaczylem na facebooku zdjecie mojej Brygidki, ktore wkleje, usuwajac wszystko, co mogloby zindengfikowac osobe.
                Jej juz nie bylo smiesznie - "Płakać mi się chce"

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/rIR2ZMTIt3aoOTpVAX.png

Cale szczescie ona dosc szybko doszla do zdrowia, a gdy ja jej powiedzialem, ze biore udzial w badaniach krolewskiego uniwersytetu na obecnosc przeciwcial, to pooprosila mnie, zeby ja jej tez zalatwilem to. Bo nie wie, czy ma juz szczepic sie, czy zaczekac, bo boi sie, zeby nie bylo za duzo tych przeciwcial. Wiec ona zostala przekonana do tego, ze trzeba szczepic sie. I daj Bog, zeby Ciebie, Ewa,to samo nie zmusilo zmienic zdanie.
                  • rosjaiswiat1 Re: Niepotrzebnie robisz jaja z powaznej sprawy 17.06.21, 00:03
                    eva15 napisała:

> Przecież ja nie piszę, że choroby nie ma . Ona jest! Mnie oburza jak i do czeg
                    > o ona jest wykorzystywana.

Przeciez i z tego co [pisze ja, nietrudno wyciagnac wniosek, ze i mnie to oburza. ja juz nawet doszedlem do tego, ze stalem oskarzac medykow, ktore calkiem niezle zyja w czacah tej pandemii, i graja w tej samej druzynie, co i rzadzace.
                    Ale ja oddzielam ograniczenie swobod, zakladanie kagancow na twarze, i inne represyjne stodki, od szczepienia. Bo jestem pewien, ze cela tej afery nie jest masowe szczepienia ludzi, tym bardziej zs szczepia za darmo, a cos o wiele bardziej powaznego. My nawet tego nie zauwazamy, jak stajemy poslusznymi jak baranki. Moze o to chodzi?
                • eva15 To nie jaja 16.06.21, 23:57
                  Ja próbuję wyjaśnić, jaki mechamizm tym rządzi i że coś tu mocno nie gra, skoro w krajach niezaszczepionych takich jak np. Japonia nie ma tych Twoich "milionów zmarłych". A Ty mi na to, że Twoja znajoma zachorowała. Zachorowała również moja własna córka i co z tego wynika? Nic, opócz tego, że ta choroba istnieje, ale nadal z tego nie wynika, że miliony zachorują.
                    • monalisa2016 Re: To nie jaja 17.06.21, 00:21
                      Ot tak, ktore jablko pada pod sliwa albo wisnia?

www.google.de/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FExJ5jIcXMAItfoz.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.trendsmap.com%2Ftwitter%2Ftweet%2F1374294485937573888&tbnid=xJ0-k6sLgRnRHM&vet=12ahUKEwj2uaHvkp3xAhVXO-wKHfA3BUcQMygBegQIARAb..i&docid=QRrQaQr7JJa-HM&w=640&h=1136&itg=1&q=Read%20this%20as%20many%20times%20as%20necessary%20until%20sinks%20in%20Stanley%20johnson%20%2B%20life%20without%20birth&ved=2ahUKEwj2uaHvkp3xAhVXO-wKHfA3BUcQMygBegQIARAb
                      www.thesun.co.uk/news/9875570/boris-johnson-brother-jo-family-brexit/
                      Nic nie przychodzi z dnia na dzien czy przez noc.
          • monalisa2016 Re: Masowe badania kliniczne 16.06.21, 12:42
            eva15 napisała:

> Za rok, dwa pewnie będziemy wiedzieli więcej, to fakt.

I co z tego? Juz dzis wiemy bardzo duzo a mimo tego przedluza sie bezpodstawnie stan zagrozenia narodowego, czemu to sluzy? Tu jest wlasnie pies pogrzebany.
            Czy istniejace lekarstwa na corone maja jakies znaczenie? NIE, szczepionki w ktore zainwestowano wielkie pieniadze by oligarchow portwele powiekszac a ilosciowy stan pospulstwa zmiejszac.
            Zniesli by stan zagrozenia narodowego, szczepionki stracily by swoja waznosc z awaryjnym dopuszczeniem, wiec oglupia sie ludzi prymitywnymi chwytami.

Poczytaj sobie, nastepna afera. Afera afera pogania i powoli nie ma konca.

www.wiwo.de/politik/deutschland/abzocke-mit-covid-19-vakzin-50-euro-in-bar-wie-betriebsaerzte-an-impfungen-verdienen/27288576.html
            • berek_p Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 17.06.21, 22:49
              Na dzień dzisiejszy nikt nie wie ile lat krócej pożyją szczepione osoby lecz wielu z nich źle znosi szczepienia.
              Nawet jeśli szczepionka jest wymagana aby obniżyć zachorowalność ludzi na Covid, niejasne staje się wg jakiego kryterium należy stosować szczepienia.
              Na podstawie mojej obserwacji jest to zaplanowana akcja przez władze wielu krajów w tym Rosji.
              I odnośnie zwalczania Covid.
              Czy należy szczepić dzieci a jeśli tak, do jakiego wieku ?
              A może szczepić noworodki do 5 miesiąca życia ?
              • rosjaiswiat1 Re: Popatrzcie co dzieje sie na Wegrach 16.06.21, 12:26
                mongolszuudan napisał:

> В настоящее время олени населяют преимущественно российскую столицу. Так что ол
                > еневод на месте столичного мэра как раз к месту.

Ha,ha. Bardzo fajna uwaga, dowcipna i akurat na czasie.
                • mongolszuudan Re: Popatrzcie co dzieje sie na Wegrach 16.06.21, 13:44
                  Нет, с моего региона приезжают лишь оленеводы. Ты, понаехавшая в нашу страну, оскорбляешь нашего земляка - самого что ни на есть россиянина - из-за примеси мансийской крови (что вовсе не предмет для стыда, а скорее для гордости своими корнями), а я вправе считать сволочью весь пришлый московский сброд, манкуртов без всяких корней, стыдящихся своих предков, своей малой родины, считающих народ в провинции недочеловеками, ненавидящих государство, в котором они живут, ибо большинство в нем не такие же манкурты.
                    • rosjaiswiat1 A wiesz, swiblowo,... 16.06.21, 14:43
                      Ty zachowujesz sie naprawde nie zbyt elegancko. Przeciez nikt nie zmusza Ciebie mieszkac w kraju ktory ty nie lubisz, i zyc wsrod ludzi, ktorych nienawidzisz. A to naprawde wyczuwa sie w tym co piszesz. Bo nie jestes wstanie tego ukryc, chociaz i starasz sie.
                      • swiblowo Re: A wiesz, Igor 16.06.21, 14:54
                        rosjaiswiat1 napisał:

> Ty zachowujesz sie naprawde nie zbyt elegancko.

- uhm, kiedy trzeba. I sie z tym nie kryje. Jestem jedynym na tym forum czlowiekiem z twarza.

Przeciez nikt nie zmusza Ciebie
                        > mieszkac w kraju ktory ty nie lubisz, i zyc wsrod ludzi, ktorych nienawidzisz.
                        > A to naprawde wyczuwa sie w tym co piszesz. Bo nie jestes wstanie tego ukryc,
                        > chociaz i starasz sie.
                        >

Jesli tu mieszkam, to cos sie nie schodzi w twojej teorii...
                        • rosjaiswiat1 Re: A wiesz, Igor 16.06.21, 15:11
                          swiblowo napisała:

> - uhm, kiedy trzeba. I sie z tym nie kryje. Jestem jedynym na tym forum czlowie
                          > kiem z twarza.

Nie jestes jedyna.

> Jesli tu mieszkam, to cos sie nie schodzi w twojej teorii...

Schodzi sie, i to jak najbardziej. Juz pomine fakt, ze zdecydowana wiekszosc Polakow, ktorych znam tu w UK, nie nawidza Wielkiej Brytanii i Anglikow, a na moje pytanie to co tu robia, odpowidaja, ze nie maja co robic w Polsce, ktora tak silnie kochaja.
                          A oprocz tego, jak napisalem, Ty ukrywasz swoja nienaiwsc do Rosji i Rosjan, ale i tak nie do konca to Tobie udaje sie. I nie chodzi o to, ze Ty krytyczna jestes wobec rosyjskich wladz, to wyczuwa sie w takich postach, jak ten: " Niepotrzebnie Igor tak sie martwi o swoich kochanych Rosjan..."

forum.gazeta.pl/forum/w,154812,171895699,171895699,Glupcom_nie_wolno_dawac_prawa_wyboru.html?p=171896103
                          Gdyby Ty naprawde mialaby do Rosjan dobry stosunek, to nigdy tak nie napisalaby. To podstawy psychologii.
                          • swiblowo Re: A wiesz, Igor 16.06.21, 15:39
                            Oj, psycholog sie znalazl, ktoremu sie wydaje, ze cos tam... wie smile
                            Mam silny charakter, dlatego z waszych watpliwych uslug nie korzystam.
                            Jesli masz takie hobby, mozesz analizowac dalej. Mi to nie przeszkadza.
                            • rosjaiswiat1 Re: A wiesz, Igor 16.06.21, 15:48
                              swiblowo napisała:

> Oj, psycholog sie znalazl, ktoremu sie wydaje, ze cos tam... wie smile
                              > Mam silny charakter, dlatego z waszych watpliwych uslug nie korzystam.
                              > Jesli masz takie hobby, mozesz analizowac dalej. Mi to nie przeszkadza.

Ten post jest kolejna wskazowka na to, ze mam racje, co do Twojego stosunku do Rosji i Rosjan.
                              Gdyby bylo inaczej, Ty po prostu olalaby moj poprzedni post.
                              Swiblowo, jak juz wspomnialem w poprzednim poscie, Polacy zazwyczaj nie lubia krajow, do ktorych wyjechali, wiec nie masz czego wstydzic sie. smile
              • elka-sulzerowa2 Re: Popatrzcie co dzieje sie na Wegrach 16.06.21, 14:11
                mongolszuudan napisał:

> В настоящее время олени населяют преимущественно российскую столицу. Так что ол
                > еневод на месте столичного мэра как раз к месту.
                >

🤣🤣🤣🤣
                Dobre
        • monalisa2016 Re: Popatrzcie co dzieje sie na Wegrach 16.06.21, 01:23
          swiblowo napisała:

> A w Petersburgu bylo 13 tys na Forum Ekonomicznym.
          > I w Luznikach prawie pelny stadion na koncercie z okazji przylaczenia Krymu.
          >
          > Za to dzisiaj mogles siedziec na trawie w parku, ale na laweczce juz nie. Podob
          > no szkodzi i mer zabronil.
          >

Wlasnie Swiblowo, w calej Europie bylo tyle demonstracji gdzie czlowiek obok drugiego stal bez odstepu, wital drugiego i co nie stwierdzono po nich zadnej pandemii. Czy elitarny klub G7 w Cornwall nie byl najlepszym tego przykladem? Ile z nich, znaczy z politycznych celebritow musialo sie testowac albo powedrowalo na kwarantane? ZADEN!
          • swiblowo Re: Popatrzcie co dzieje sie na Wegrach 16.06.21, 02:24
            Niepotrzebnie Igor tak sie martwi o swoich kochanych Rosjan, niezaszczepionych glupcow. Juz losuja samochody i mieszkania wsrod tych, ktorzy sie szczepia - na zachete, wiec chetnych przybedzie. Jak do tego dojda mikrofalowki i pralki to Sputnika moze zabraknac smile Moze rowery... kto wie?
            A na tych spotkaniach - forumy, G 7,8, czy ile tam ich bedzie to pija i propaganduja - dwa zajecia zawsze aktualne, niezaleznie, jest pandemia, czy chwilowo nie.
      • monalisa2016 Re: Popatrzcie co dzieje sie na Wegrach 16.06.21, 01:17
        rosjaiswiat1 napisał:

> Wlasnie odbył sie mecz Wegry - Portugalia w Budapeszcie przy wypelnionym po br
        > zegi stadionie (58 tys. kibice), i tylko dzieki temu, ze na Wegrzech ponad 70%
        > spoleczenstwa zaszczepionych.
        >

Bardzo zly przyklad Igor, skad wiesz ze tylko zaszczepieni byli wpuszani na stadion? Komercja czyli żadza pieniadza i jak i wyzszosci mediow. Jak wiemy ze zaszczepieni musza tak samo odbywac kwarantane, nosic maski i wykazywac sie negatywnym testem, wiec gdzie widzi sie udogodnienia dla zaszczepionych?
    • bunkum Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 04:43
      IT’S OFFICIAL – Official Data shows more people have died because of the Covid Vaccines in 6 months than people who have died of Covid-19 in 15 months

dailyexpose.co.uk/2021/06/12/official-data-shows-more-people-have-died-because-of-the-covid-vaccines-in-6-months-than-people-who-have-died-of-covid-19-in-15-months/
      • rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 08:29
        bunkum napisała:

> IT’S OFFICIAL – Official Data shows more people have died because of the Covid
        > Vaccines in 6 months than people who have died of Covid-19 in 15 months

To co zalinkowane jest zwykla manipulacja, i o tym my juz dyskutowali na forum. Wiec nie mam zamiaru po raz kolejny przedstawiac swoje argumenty.
        Ale na przykladzie raka pluc wskaze, jak mozna manipulowac opinia publiczna, wykorzystujac oficjalne dane..
        Otoz, zgodnie z oficjalnymi statystykami, ilosc zmarlych na raka pluc , ktore rzucili palenie, jest wielokrotnie wieksza, niz tych, kto palil do samej swojej smierci.
        Czy zgodnie z ta statystyka koncerny tytoniowe moga reklamowac swoj towar jako srodek, ktory zapobiega rakowi pluc? Tacy jak ty, ktore kazda glupote polykja bez zostanowienia,na pewno uwazaliby, ze tak. A tacy jak ja postaraliby sie najpierw dociec, dlaczego wsrod zmarlych na raka pluc zdecydowana wiekszosc stanowia osoby, ktore rzucili palenie.
        Wiec dlaczego tak jest?
        Otoz, moj(moja?) najdrozszy(a) bunkum, ludzi zazwyczaj rzucaja palenie dopiero wtedy, gdy u nich zostal wykryty rak pluc, i najczesciej juz w stadium zaawansowanym, wiec rzucenie palenia juz i tak nic nie daje, poniewaz juz jest po ptokach, ale ludzi, w obliczu smierci, chwytaja sie z brzytwe, zeby tylko uratowac siebie przed smiercia.

Teraz juz wiesz, jak mozna manipulowac oficjalnymi statystykami?
    • mongolszuudan Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 16:22
      В России и врачи, работающие с ковидными больными, не спешат прививаться. И юристы говорят, что законных оснований лишать их премии и увольнять с работы нет:
      74-ru.turbopages.org/74.ru/s/text/health/2021/06/16/69970979/
      • rosjaiswiat1 Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 17:26
        mongolszuudan napisał:

> В России и врачи, работающие с ковидными больными, не спешат прививаться. И юри
        > сты говорят, что законных оснований лишать их премии и увольнять с работы нет:

A jednak sa takie podstawy, o czym ten sam prawnik wspomina dalej: " Работа с больными инфекционными заболеваниями в соответствии с постановлением Правительства Российской Федерации N 825 от 15 июля 1999 года внесена в перечень работ, выполнение которых связано с высоким риском заболевания инфекционными болезнями и требует обязательного проведения профилактических прививок" i dodal: " В соответствии с методическими указаниями, утвержденными главным государственным санитарным врачом России 4 марта 2004 года, при угрозе возникновения инфекционных заболеваний профилактические прививки по эпидемическим показаниям проводят всему населению или отдельным профессиональным группам. В соответствии с приказом Министерства здравоохранения России № 125н от 21 марта 2014 года работники медицинских, образовательных организаций, организаций социального обслуживания и многофункциональных центров подлежат обязательной вакцинации против коронавирусной инфекции. Неисполнение данных требований может послужить основанием для отстранения от работы"
          • mongolszuudan Re: Glupcom nie wolno dawac prawa wyboru 16.06.21, 17:35
            И, как обычно, строгость российских законов компенсируется необязательностью их исполнения. Второго такого народа пофигистов во всем свете не сыщешь. Пофиг на инструкции не только подчиненным, но и начальникам - даже тем, которые сами пишут своим подчиненным инструкции.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka