Dodaj do ulubionych

Ben & Jerry

21.07.21, 19:38
Cos jak polska "Zielona Budka" z lodami, tak na marginesie zdecydowanie gorsi od polskich lodow, mieli czelnosc odmowic sprzedazy swojego produktu na terenach okupowantch przez "jedyna demokracje" (Israel) ... i sie rozpetala z tego powodu wojna przeciw tej amerykanskiej firmie na terenie ... USA!
Israelskie kmioty naciskaja na amerykanskich stanwych gubernatorow by ci zablokowali dzialalnosc tej amerykanskiej firmy na terenie amerykanskich stanow.

Hmmm ... Suwerennosc kraju jak widac jest obcym pojeciem dla zionazioli. 🤔
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Elka, musisz temu nauczyc sie.. 21.07.21, 21:25
      Gdy zakladasz jakis watek, to musisz podawac wiecej informacji, a najlepiej wklejac link do tekstu, ktory wyjasni wszystkim o co chodzi. naprzyklad dla mnie wyraz "Ben & Jerry" nie mowi nic, i w zwiazku z tym temat nie bylby dla mnie ciekawy, ale zawierzylem Tobie, i postanowilem cos wiecej dowiedziec sie o co chodzi.I znalzlem to:
      www.theguardian.com/world/2021/jul/20/israel-pm-aggressive-action-ben-jerrys-ban-ice-cream-naftali-bennett-occupied-territories-unilever
      I wtedy ten temat nabral dla mnie calkiem innego wymiaru, a to w kontekscie tego, ze Izrael sam zachowuje sie podobnie na rosyjskim Krymie jak ci, komu on grozi. Wiec Zydki on=burzaja sie, gdy zagraniczne firmy nie chca dzialac na okupowanych przez Izrael terytoriach, a sam postepuje tak samo, gdy chodzi o Krym. Nie bede pisac o roznicach miedzy Krymem i Palestyna.

p.s. Ja jestem bardzo dociekliwym, i dlatego musialem sam znalezc informacje, ale inni sobie podobnymi sprawami glowe nie zawracaja, wiec temat naprawde ciekawy moglby zostac niezauwazony przez forumowicze. A zeby tak nie stalo, musisz podawac wiecej szczegolow, gdy zakladasz watek.
        • rosjaiswiat1 Re: Elka, musisz temu nauczyc sie.. 21.07.21, 22:13
          elka-sulzerowa2 napisała:

> No ale jak ja podaje swoje linki to wychodzi na to, ze jestem pro-usraelska ...
          > Igor.

A czym Twoje linki sa gorsi od moich? Zreszta nie musisz wklejac linkow, zawsze mozesz sama napisac duzo wiecej o tym, co uwazasz powinno stac tematem dyskusji.
        • rosjaiswiat1 Re: Elka, musisz temu nauczyc sie.. 22.07.21, 00:54
          eva15 napisała:

> Słuszna uwaga, Igorze.

A co sadzisz o "oburzeniu" Zydkow, zwlaszcza w tym kontekscie?

Несмотря на то, что Израиль старается не раздувать тему войны Украины и России, официальный Тель-Авив не рекомендует вести бизнес в оккупированном Крыму, что, по сути, является полной блокадой с точки зрения израильского бизнеса, считает эксперт по украино-израильским отношениям, израильский редактор газеты Forum Daily (США) Шимон Бриман.

interfax.com.ua/news/political/334127.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka