Dodaj do ulubionych

czy ktos z was rozpozna tych 2 panow?

01.08.21, 23:41
czy ktos z was rozpozna tych 2 panow?
boavista4 01.08.21, 04:25
Ten kolorowy bywał u mojej znajomej na obiadach, a ten czarno-biały był przyjacielem Richarda Wagnera.

Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś Dodaj do ulubionych
B
i
U
WIDEO
URL
ZDJĘCIE
Wpisz swoją odpowiedź
PodglądOPUBLIKUJ
REKLAMA

ROZWIŃ DYSKUSJĘ
Drzewko
boavista4
Re: czy ktos z was rozpozna tych 2 panow?
01.08.21, 20:39
Pani Dominika Długosz, dziennikarka tygodnika „Newsweek”, pod wpływem mieszanej sztafety 4×400 m zauważyła palący problem nierówności płci wynikający ze stroju polskich sportowców. Otóż panowie występują w spodenkach, a panie w majtkach, co bardzo oburzyło . Trzeba zlikwidować ta nierówność i puścić zawodników i zawodniczki przed kamery, bez majtek i spodenek.
Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
amunicyjny1
01.08.21, 20:45
Oby nie panią Dominikę.

--
> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej
znamienne

A ty podejrzewales ze ja tu prawde pisze LOL
boavista4
01.08.21, 20:47
Mało kto pamięta, że Polska w 1941 roku wypowiedziała wojnę Cesarstwu Japonii.
Wojna, jak gdyby nigdy nic, trwała i trwała, aż do roku 1957, kiedy to podpisany został układ o przywróceniu normalnych stosunków z Japonią.
Podczas swojej wizyty w Tokio z okazji Olimpiady, pan prezydent Duda taktownie o tym nie wspomniał, a z jego przemówienia można było nawet odnieść wrażenie, jakby Cesarstwo Japonii podczas wojny było polskim sojusznikiem. Czego to się nie robi dla Polski – no i oczywiście – dla Japonii?
wiadomosc wyjeta z tekstu pana SM
amunicyjny1
01.08.21, 20:56
Mało kto pamięta, że Polska w 1941 roku wypowiedziała wojnę Cesarstwu Japonii.
Wojna, jak gdyby nigdy nic, trwała i trwała, aż do roku 1957

Nie trwała, Japonia odmówiła przyjęcia aktu

--
> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej
znamienne

A ty podejrzewales ze ja tu prawde pisze LOL
boavista4
Re: Świat.
01.08.21, 21:13
-mężczyźni tej planety, domagają się odszkodowań od kobiet świata, po tym, jak zdali sobie sprawę, że wszystkie ich problemy wynikają z tego, że Ewa ugryzła owoc z drzewa poznania dobra i zła, ponad 5999 lat temu.

"Ewa, przodek wszystkich kobiet, zrujnowała nam wszystko" - powiedział Carl McGuinness z Provo, Utah, na piątkowej konferencji prasowej. "Żądamy zapłaty za grzech i śmierć, które spadły na rodzaj ludzki po tym, jak pierwsza kobieta ukąsiła zakazany owoc."

"To tylko szansa na likwidacje wszystkich nierówności, które kobiety spowodowały przez ich przodka mniej niż 6,001 lat temu."

Po obliczeniu szkód wynikających z ugryzienia przez Ewę owoców, mężczyźni ustalili, że są winne około $593,000,000,000,000,000. Ponieważ zdają sobie sprawę, że zwrócenie tego zajmie trochę czasu, oświadczyli, że są łaskawie gotowi przyjąć zapłatę w formie kanapek na razie.

W czasie publikacji oskarżenia mężczyźni wycofali swoją prośbę, ponieważ kobiety wskazywały, że gdyby Adam był tam, aby prowadzić swoją żonę jako głowę domu, Szatan prawdopodobnie nie byłby w stanie jej oszukać.
boavista4
Re: Świat.
01.08.21, 21:21
zapomnialem zamiescic autentycznej fotografi przestepczyni Ewy i jej pierwszej ofiary - Adama.

boavista4
Re: Nikt nie chce rozpoznac tych 2 panow.
01.08.21, 21:52
Ja twój wnuk, ty mój dziadek
Ja twój przodek ty, mój zadek

ten czarnobialy przcowal od 5 roku zycia!
a ten kolorowy
ukończył studia w zakresie technologii produkcji na Papieskim Katolickim Uniwersytecie.

Po ukończeniu studiów spędził sześć miesięcy w Paryżu( Francja), gdzie pracował jako sprzedawca w domu towarowym. Po powrocie do kraju, aby rozpocząć studia wyższe, był przewodnikiem, a potem praktykował u dewelopera i w dużej międzynarodowej filii napojów.

Ukończył studia, pracował w tej ostatniej firmie przez dziesięć lat. Obecnie jest partnerem w firmie konsultingowej z biurami w Londynie i Nowym Jorku (USA).

Biegle posługuje się językiem francuskim i angielskim oraz dobrze rozumie niemiecki, polski portugalski i hiszpański.
eva15
01.08.21, 21:10
boavista4 napisał(a):

> Pani Dominika Długosz, dziennikarka tygodnika „Newsweek”, pod wpływem mieszane
> j sztafety 4×400 m zauważyła palący problem nierówności płci wynikający ze stro
> ju polskich sportowców. Otóż panowie występują w spodenkach, a panie w majtkach
> , co bardzo oburzyło . Trzeba zlikwidować ta nierówność i puścić zawodników i
> zawodniczki przed kamery, bez majtek i spodenek.

No ale wtedy dopiero będzie widać nierówności!!! I to jak!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka