Dodaj do ulubionych

Ukropska paranoja

03.08.21, 16:47

Krym to ziemia Żeleńskiego, nie Rosjan
Czas rozjechać ta chora faszystowska ideologię

twitter.com/i/status/1422469353870667800
Obserwuj wątek
    • walter622 "Czyj Krym?" 04.08.21, 11:41
      brat_kryzysa napisał:

>
      > Krym to ziemia Żeleńskiego,

To wcale nie paranoja i tym bardziej nie ukraińska. Sprawa jest znacznie bardziej złożona - to konsekwencje projektu 'Czerwony Syjon"
      o którym wszyscy milczą.

www.youtube.com/watch?v=K657Wx-XINM
      www.youtube.com/watch?v=uTWaCAxuM68
      • brat_kryzysa Re: "Czyj Krym?" 07.08.21, 08:39
        Oto kolejny wykwit banderowskiej mentalności, zakazywanie rosyjskich książek już mnie nie dziwi, totalne dno i 3 metry mułu i to na czołowym portalu
        www.unian.net/society/ukraincam-v-mezhdugorodnih-marshrutkah-pokazyvayut-serial-o-russkih-patriotah-socseti-foto-novosti-ukrainy-11506345.html
          • brat_kryzysa Re: "Czyj Krym?" 09.08.21, 07:38
            Kolejny wykwit bander urojeń , teraz czepili się rapera , mimo to na koncercie w Odessie tłumy
            www.unian.net/lite/stars/ogromnaya-ochered-iz-fanov-skandalnyy-reper-basta-dal-koncert-v-odesse-foto-video-novosti-odessy-11507218.html
            • rosjaiswiat1 Re: "Czyj Krym?" 09.08.21, 11:25
              brat_kryzysa napisał:

> Kolejny wykwit bander urojeń , teraz czepili się rapera , mimo to na koncercie
              > w Odessie tłumy

brat_kryzysu, czy ty nie poitrafisz widziec w tym co wklejasz pozytywu? Co ciebie obchodza urojenia banderowcow? Przeciez kazdy twoj przykladd pokazuje, ze wbrew propagandzie antyrosyjskiej, Rosja jest postrzegana przez Ukraincow jak cos swoje, i co istotne, a na to wskazuja wszystkie badania, sytuacja staje sie z roku na rok co raz gorsza dla banderowcow, poniewaz liczba zwolennikow Rosji i Rosjan na Ukrainie rosnie. Moze na tym i polega strategia Putina?
                • rosjaiswiat1 Re: "Czyj Krym?" 09.08.21, 15:00
                  brat_kryzysa napisał:

> nie zmienia to faktu że to kompletnie prymitywne zjeby

Czyli nie potrafisz patrzyc nie na nic pozytywnie. Banderowcy nie sa zjawiskiem dzisiejszym, ich wyhodowala Polska w tych czasach, w ktorych nie Polacy na terenie Rzeczpospolitej byli traktowani jak ludzi drugiego gatunku. I niech nie wierza Polacy w to, ze banderowcy sa dla Polski sojusznikiem. Bo w tym przypadku nie dziala zasada wrog mojego wroga jest moim przyjacielem, poniewaz dla banderowcow Polacy sa wiekszymi wrogami niz Rosjanie. Bo nienawisc do Rosjan im zostala wpajana przez propagande, a nienawisc do Polakow zostala wyssana z mlekiem matki.
          • rosjaiswiat1 Re: "Czyj Krym?" 09.08.21, 11:20
            berek_p napisał:

> A Putin siedzi i milczy.

Nie siedzi, i nie milczy. Ty, berek, nie wiele o tym wszystkim wiesz.

> Pewnie czeka aż Ukraina stanie się kolejnym stanem USA

Nic podobnego, Putin doskonale wie o tym, ze Ukraina to czesc Rosji, i ze bedzie kolejnym podmiotem Federacji Rosyjskiej. A sadzac po temu, co wkleja brat_kryzysu, to na samej Ukrainie tylko na to czekaja.
            I tak naprawde pretensje trzeba miec nie do Putina, a do mieszkancow Ukrainy, ktore czekaja, zamiast tego, zeby dzialac.
            • brat_kryzysa Re: "Czyj Krym?" 09.08.21, 21:00
              Moja babcia była Ukrainką te zwyrole banderowskie chcieli zamordować ja i moja dziadka Austriaka, babcię za to że związała się z tzw nieukraincem , drugi dziadek jest z Wołynia te same wspomnienia, . DNR i LNR MUSI to dziadostwo rozwalić, pomoge

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka