Dodaj do ulubionych

Najwyzszy czas zaplanowac uroczystosc :-)

03.08.21, 21:48
Koniec budowy gazociagu Nord Stream-2 coraz blizszy, wiec w najblizszych kilku tygodniach zostanie wykonany "Zloty spaw" czyli ostatnie zlacze montazowe. W zwiazku z tym chcialbym, zeby my pomysleli nad tym, jak zorganizowac ta uroczystosc. Osobiscie sadze, ze obecnosc Putina nie jest koniezna, jak rowniez obecnosc Merkel, bo nie byloby w tym nic oryginalnego. Z kolei obecnosc prezydentow Polski, Ukrainy i przede wszystkim USA przydalaby tej uroczystosci specyficzny "smaczek". Prezydenci wymienionych przez mnie panstw powinni byc ubrani w czarne garnitury, a za tlo muzyczne sluzyc zalobny marsz Chopina. Oczywiscie kazdy z prezydentow powinien wyglosic duze przemowienia, opowiadajac w nich o tym, jak wiele zrobili ich kraje, zeby ten gazociag powstal.
Czy ma ktos inne propozycje?
Obserwuj wątek
    • boavista4 Re: Najwyzszy czas zaplanowac uroczystosc :-) 04.08.21, 01:04
      Masz świetny pomysł Igor! Teraz pomyślmy jak Forum to i owo, może uświetnić ten jubel . Ja sadze, Elka mogłaby spełnić doskonałą rolę reprezentowania naszego Forum, a Wykrywacz Kłamstw mógłby reprezentować Forum Świat, Ponieważ Elka określa swoich przeciwników nawiedzonymi ciulami, to trzeba jej dać tytuł Dziobnicy, (Dziobnica – ukośna belka w kadłubie jachtu na dziobie, będąca przedłużeniem stępki).
      Z W.K. niet problema, on już ma tytuł Rui (po portugalsku R wymawia się jak polskie H, co jest doskonale zrozumiane przez Polaków i Rosjan.
      • rosjaiswiat1 Re: Najwyzszy czas zaplanowac uroczystosc :-) 04.08.21, 11:19
        brat_kryzysa napisał:

> Jeszcze certyfikacja, Polska złożyła wniosek o certyfikację ns2 , to nie zart
        >

Wiem o tym. Jestem pewien, ze to brali pod uwage Rosja i Niemcy, wiec na pewno maja jakies wyjscie.
        I w zwiazku z tym taka refleksja.
        Nie iusprawiedlam Katyn, ale zaczynam rozumiec to, czym kierowalo sie w tam tym czasie kierownictwo ZSRR. Polska zachowuje sie jak wsciekly kundelek dzis w stosunku do Rosji, i tak samo zachowywala sie wtedy w stosunku do ZSRR. Szkodzic na kazdym kroku Moskwie, to motto "elyt" polskich.
          • rosjaiswiat1 Re: Najwyzszy czas zaplanowac uroczystosc :-) 04.08.21, 20:47
            boavista4 napisał(a):

> Igor, Katyń nie był jeden, Tam również był drugi Katyń, w którym zginęło dużo w
            > ięcej obywateli sowieckich, w tym tysiące Rosjan. .

To nie ma nic do tego, jak Polska wtedy i dzis zachowuje sie w stosunku do Rosji, czy to radzieckiej, czy wspolczesnej. Najoierw byla wsciekla antyradziecka polityka miezywojennej Polski, a dopiero pozniej byl Katyn.

> Ja mogę wiele zrozumieć, ale nie mogę zrozumieć stalinistów dzisiejszych.

Nie mozesz zrozumiec tego, co nie istnieje. Nie ma dzis zadnych stalinistow. Stalinizm byl odpowiedzia na te wezwania, jakie byli w tam tych czasach. Wraz ze smiercia Stalina, jak i wraz ze zmieniajaca sie sytuacja na swiecie, stalkinizm odszedl do historii. Wiec dlatego nie potrafisz zrozumiec "stalinistow". Generalnie rzecz biorac, zawracajac sobie glowe tym, co nie istnieje, Ty mozesz nie zauwazyc prawdziego zagrozenia
      • rosjaiswiat1 Re: Najwyzszy czas zaplanowac uroczystosc :-) 05.08.21, 20:03
        pimpus18 napisał:

> Na gości honorowych zaprosić delegacje z Pomrocznej i Ukrainy.

Wlasnie to i zaproponowalem w posciee, ktorym otworzylem ten watek:
        " Z kolei obecnosc prezydentow Polski, Ukrainy i przede wszystkim USA przydalaby tej uroczystosci specyficzny "smaczek". Prezydenci wymienionych przez mnie panstw powinni byc ubrani w czarne garnitury, a za tlo muzyczne sluzyc zalobny marsz Chopina."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka