Dodaj do ulubionych

Glos polskiego dyplomaty

14.09.21, 19:57
Sledzac wydazenia ... trudno sie z tym glosem nie zgodzic.

"Władze USA przekreśliły Polskę?
Były ambasador stawia sprawę jasno
Czy Polska dyplomacja rzeczywiście nie zabiegała o spotkanie prezydenta Joe Bidena z Andrzejem Dudą w USA? Jak w programie "Newsroom" podkreślił Ryszard Schnepf, były ambasador Polski m.in. w Stanach Zjednoczonych, z jego wiedzy wynika, że "starania były". - To dyplomatyczne zaprzeczanie jest w zasadzie tylko potwierdzeniem tego, że takie kroki były podejmowane, ale okazały się nieskuteczne. To jest nieskuteczność działań naszej dyplomacji i efekt jest taki, że jesteśmy sami - zaznaczył dyplomata. Jak dodał, Polska w relacjach z USA wciąż figuruje, jednak "ważymy tyle, ile waży nasza rola w Unii Europejskiej". - Degradujemy całkowicie rolę Polski w świecie (…). Polska lokuje się na dość odległym miejscu i istnieje tylko wtedy, gdy dochodzi do zbieżności interesów amerykańskich, jeżeli chodzi o politykę wschodnią - tłumaczył Ryszard Schnepf. Były ambasador Polski w USA dodał przy tym, że wydaje się, iż polskie władze liczą na "niemądre przeczekanie" obecnej prezydencji w Białym Domu. - To zaniechanie, które będzie nas słono kosztować - podkreślił Schnepf."
Obserwuj wątek
   • mlody774 Re: Glos polskiego dyplomaty 14.09.21, 23:53
    Elka zaczęłaś śledzić wydarzenia dopiero ostatnio? Po wyborach sołtys nie raczył zareagować, przez kilka miesięcy, telefonem do Polski na złożone mu gratulacje wygranej w 2020. Mylił nasz kraj z innymi. Jak zawsze niszczył i ciągle niszczy wszystkie dobre stosunki miedzy krajami, które miał Trump(tak po prostu bo Trump a on jest dems.). Teraz się obudził, bo Polska myśli o wystąpieniu z EU i może Nato. Wiec jego kierownictwo od razu dowiedzieli się gdzie leży Polska, Federacja Rosyjska, czy Białoruś, bez której nie wygralibyśmy pod Grunwaldem w 1410 itd. A ty Elka jesteś tak zauroczona dems, jak 16latka pierwszym seksem i długością członka.
     • mlody774 Re: Glos polskiego dyplomaty 15.09.21, 00:15
      Tak, dems robią to samo co w 2020 (czuja się bezkarni). Uprawnieni do glosowani, przychodzą i chcą oddać swój głos, ale dowiadują się ze juz ktoś inny glosował pod ich nazwiskiem. Jest to bardzo powszechny przekręt. I znowuż używają komputerów do glosowani, które gwarantują wygrana dla demokraty. Chyba grasowanie kończy się 10 godzin do tylu do czasu polskiego.
  • boavista4 Re: Glos polskiego dyplomaty 15.09.21, 00:35
   Urzędowanie pana Schnepf kosztowało Polskę kupę pieniędzy, a więc w tym kontekście, wypowiedz pana Schnepf należy ocenić jak wysoce skorumpowanego filantropa.

   Ambasador Schnepf rozdaje stanowiska żonom dziennikarzy. Kuriozalne decyzje kadrowe MSZ w Ambasadzie RP w Waszyngtonie
   • elka-sulzerowa2 Re: Glos polskiego dyplomaty 15.09.21, 18:08
    boavista4 napisał(a):

    > Urzędowanie pana Schnepf kosztowało Polskę kupę pieniędzy, a więc w tym kontek
    > ście, wypowiedz pana Schnepf należy ocenić jak wysoce skorumpowanego filantropa
    > .

    W swietle tego co piszesz ... swinta prawda 😜


    > Ambasador Schnepf rozdaje stanowiska żonom dziennikarzy. Kuriozalne decyzje kad
    > rowe MSZ w Ambasadzie RP w Waszyngtonie

    Tez swinta prawda ... 😜

    Co jednak nie zmienia celnosci jego wypowiedzi.
   • elka-sulzerowa2 Re: Glos polskiego dyplomaty 15.09.21, 18:11
    herr7 napisał:

    > Problem z tym ambasadorem był taki, że on nie do końca reprezentował interesy P
    > olski. To co on mówi czy pisze nie ma znaczenia.

    Zdecydowanie reprezentowal interesy ludzi, ktorzy go tam wyslali, a czy ich interesy pokrywaja sie z ogolnymi interesami Polski ... to juz sprawa na osobny watek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka