Dodaj do ulubionych

Ruskie szczepionki tylko 1 x, sa efektywne.

15.09.21, 12:51
tak pisza w Poludniowej Ameryce,
www.rt.com/russia/534708-sputnik-vaccine-argentina-study/
Zespół naukowców z Argentyny przeanalizował dane osób, które samodzielnie zarejestrowały się w internetowym systemie szczepień w prowincji Buenos Aires między 29 grudnia 2020 r. a 21 marca 2021 r. W sumie przyjrzeli się prawie 416 000 osobom, które otrzymały pierwszą dawkę szczepionki Sputnik V, w tym około 40 400 osób w wieku 60-79 lat, które porównano z 39 000 nieszczepionych Argentyńczyków.

Badania wykazały, że szczepionka była 78,6% skuteczna w zapobieganiu zakażeniom Covid-19, 87,6% w ograniczaniu hospitalizacji i 84,8% w zapobieganiu zgonom osób w wieku 60-79 lat. Zespół stwierdził, że skuteczność szczepionki była spójna we wszystkich innych grupach.

Dla porównania naukowcy podsumowali osiem różnych badań nad szczepionkami Pfizer-BioNTech, AstraZeneca/Oxford, Moderna i Johnson & Johnson, które obejmowały osoby, które otrzymały jedną dawkę. Doszli do wniosku, że zgłoszona skuteczność tych czterech szczepionek w zapobieganiu objawowym zakażeniom , hospitalizacjom i zgonom wahała się odpowiednio od 51-76%, 66,9-91% i 85-91%.
Obserwuj wątek
  • boavista4 Straszny Bolsonaro nie chce zmuszac do szcepien 15.09.21, 12:56
   Nie chce zmuszac do szczepien dopoki producenci szczepionek nie beda mogli byc pociagnieci do odpowiedzialnosci za szczepienia.
   Teraz Bolsonaro zaczyna ,i sie podobac.

   Brazilian President Bolsonaro tells
   @pfizer
   that he is not going to encourage or mandate anything as long as Pfizer does not take responsibility for the possible side effects of the shots.
  • elka-sulzerowa2 Re: Ruskie szczepionki tylko 1 x, sa efektywne. 15.09.21, 18:17
   boavista4 napisał(a):
   >
   > Badania wykazały, że szczepionka była 78,6% skuteczna w zapobieganiu zakażeniom
   > Covid-19, 87,6% w ograniczaniu hospitalizacji i 84,8% w zapobieganiu zgonom os
   > ób w wieku 60-79 lat. Zespół stwierdził, że skuteczność szczepionki była spójna
   > we wszystkich innych grupach.
   >
   > Dla porównania naukowcy podsumowali osiem różnych badań nad szczepionkami Pfize
   > r-BioNTech, AstraZeneca/Oxford, Moderna i Johnson & Johnson, które obejmowały o
   > soby, które otrzymały jedną dawkę. Doszli do wniosku, że zgłoszona skuteczność
   > tych czterech szczepionek w zapobieganiu objawowym zakażeniom , hospitalizacjom
   > i zgonom wahała się odpowiednio od 51-76%, 66,9-91% i 85-91%.

   A wiec nie szczepic sie, zdac sie na laske niewidzialnego msciwego boga, ktory w 100% nikogo nie widzi i nie slyszy, nie?

   51% - 91% pewnosci versus 100% boskiej niepewnosci, hmmm. Co myslacy czlowiek wybierze?
     • boavista4 Re:Luc Montagnier, odkrywca HIV sie nie zaszczepi 16.09.21, 19:21
      www.investmentwatchblog.com/discoverer-of-hiv-i-will-not-get-vaccinated-nobel-prize-winner-french-virologist-professor-luc-montagnier/
      „Wszystko jest bardzo proste. Warianty pochodzą ze szczepień” – odpowiedział noblista. „Wirus ma bardzo silną zdolność do zmiany, podobnie jak inne wirusy RNA. Wirus grypy to kolejny taki przykład”
      .„To niewybaczalny historyczny błąd. Pewnego dnia podsumujemy to” – powiedział naukowiec. „Ponieważ to szczepienie spowodowało pojawienie się mutacji SARS-CoV-2”.
      „Nie do pomyślenia jest, aby ktoś został zaszczepiony w trakcie pandemii chińskiego wirusa”

      Izba Demokratów odrzuciła w tym tygodniu plan, który wymagałby od imigrantów do Stanów Zjednoczonych przyjęcia jednej z trzech dostępnych chińskich szczepionek na koronawirusa, pomimo mandatów nałożonych na obywateli amerykańskich przez administrację prezydenta Joe Bidena.


      • boavista4 Re:Luc Montagnier, odkrywca HIV sie nie zaszczepi 17.09.21, 04:40
       Kowidianizm przybiera formę religijnej nienawiści
       ta zlaicyzowana religia państwowa odnosi się do przeznaczenia. Znosi ofiarę Chrystusa stawiając życie ludzkie jako najwyższą wartość. Rewolucja ma również charakter doktrynalny, w tym przypadku taki sam. Nie znosi sprzeciwu i nie przewiduje dyskusji na temat założeń, w związku z własna działalnością. Również ma charakter globalny i jest najazdem zewnętrznym, tajemnym.

       Celem głównym rewolucji jest przejęcie środków usług i produkcji, oraz zmianę stosunków własnościowych i utworzenie taniej siły roboczej. Żeby jednak cele te osiągnąć musi sięgnąć wprost do dyktatury, co się niniejszym dzieje.

       wolnemedia.net/kowidianizm-przybiera-postac-religijnej-nienawisci/
        • elka-sulzerowa2 Re: Propaganda, propaganda 17.09.21, 13:56
         A tymczasem kolejny republikanski aktywista i zaprzeczacz rzeczywistosci udzielajacy sie z troski o "wolnosc" od noszenia masek na Flrorydzie ... poszedl do piachu od wirusa, ktorego nie ma.

         Florida GOP official who wanted to 'end Faucism' dies from COVID-19

         An official from Florida's Hillsborough County Republican Party — which has been busy mobilizing members to protest coronavirus restrictions such as school mask mandates — has died from COVID-19.         Urzędnik GOP Florydy, który chciał „położyć kres faucyzmowi”, umiera z powodu COVID-19

         Urzędnik z Partii Republikańskiej hrabstwa Hillsborough na Florydzie – która była zajęta mobilizacją członków do protestowania przeciwko restrykcjom związanym z koronawirusem, takim jak mandaty na maskę szkolną – zmarł z powodu COVID-19.
          • boavista4 Re: Propaganda, propaganda 17.09.21, 15:25
           demokraci sponsoruja nauke!
           W ciągu ostatniego roku członkowie Partii Demokratycznej w Kongresie coraz wyraźniej stwierdzali, że giganci z Doliny Krzemowej muszą albo cenzurować materiał, którego Demokraci nie lubią, albo cierpieć prawne i regulacyjne represje. Najnowszy przykład jest jednym z najbardziej skandalicznych: senator Elizabeth Warren i kongresman Adam Schiff zażądali, aby Amazon przestał promować książki dotyczące COVID, które uznają za obraźliwe. Konsekwencje – zarówno polityczne, jak i prawne – są poważne.
           • boavista4 Re: Propaganda, propaganda 17.09.21, 21:58
            Facebook zobowiązał się do znacznego zwiększenia cenzury niemieckiego ruchu przeciwko blokadom, usuwając strony i konta każdego, kto kwestionuje oficjalną narrację.

            Szef polityki bezpieczeństwa Facebooka, Nathaniel Gleicher, ogłosił w czwartek nową drakońską politykę, przechwalając się, że jego zespół od miesięcy pracuje nad „rozszerzeniem naszych wysiłków na rzecz zakłócania sieci, abyśmy mogli przeciwdziałać zagrożeniom pochodzącym z grup autentycznych kont koordynujących się na naszej platformie, aby spowodować krzywda społeczna”.
            • boavista4 Re: Propaganda, propaganda 17.09.21, 21:59
             Lekarz zostaje oskarżony o zamordowanie jej dwuletnich bliźniaczek i ich 6-letniej siostry, po tym, jak ich przerażony ojciec znalazł ich martwych w domu rodzinnym - zaledwie kilka dni po zakończeniu hotelowej kwarantanny
             • boavista4 Re: Propaganda, propaganda 17.09.21, 22:06
              ZESPÓŁ BIAŁKA SPIKE: Tablica reklamacyjna szczepionki WebMD Covid oklejona przerażającymi opisami doznanych krytycznych obrażeń spowodowanych toksycznymi strzałami skrzepów
              www.cracknewz.com/2021/09/spike-protein-syndrome-webmd-covid.html
            • monalisa2016 Re: Propaganda, propaganda 17.09.21, 22:58
             boavista4 napisał(a):

             > Facebook zobowiązał się do znacznego zwiększenia cenzury niemieckiego ruchu prz
             > eciwko blokadom, usuwając strony i konta każdego, kto kwestionuje oficjalną nar
             > rację.

             Krotko, trudno jest cos skoncentrowanie jednoczesnie sluchac i pisac, Facebook grzebie wlasny grob, akurat sluchalam na ten temat wypowiedzi, niemiecki ruch oporu pod nazwa "Querdenken" przenosi sie na inna socjalna platforme niezwiazana z Google i wolna od cenzury, nia jest "movipo.de"

             Co do szczepionki "Sputnik V" WHO wstrzymalo procedure dopuszczenia tego preparatu na rynek, co na to Chiny poniewaz pracuja reka w reke z ta lobbyistyczna organizacja.
              • boavista4 Re: Propaganda, propaganda 19.09.21, 19:14
               Stacja telewizyjna prosi o historie o nieszczepionych ofiarach śmiertelnych, ale jest zalewana historiami o śmierci i obrażeniach od kłucia
               Stacja ABC w Detroit poprosiła użytkowników Facebooka, aby podzielili się historiami nieszczepionych osób, które zmarły z powodu COVID-19, tylko po to, by zostać zalanym opowieściami o śmierci i obrażeniach w wyniku strzałów.

               „Czy po tym, jak szczepionki były dostępne dla wszystkich, straciłeś nieszczepioną ukochaną osobę na COVID-19? Jeśli chcesz podzielić się historią swojej rodziny, prześlij nam swoje dane kontaktowe. Możemy sięgnąć po historię, nad którą pracujemy”, napisał WXYZ-TV Channel 7 w piątek.

               Przytłaczająca liczba osób odpowiedziała opowieściami nie o śmierci nieszczepionych, ale o śmierci i obrażeniach wkrótce po zastrzeleniu COVID-19.

               „Nie znam nikogo, kto zmarł na krukowicę, ale znam 37-latka, który otrzymał szczepionkę i zmarł na tętniaka mózgu 8 dni później” – napisał użytkownik Facebooka pod nazwiskiem Maximilien Robespierre.

               Zaraz poniżej Richard Smother podzielił się: „Moja córka współpracownika (12 lat) musiała zostać przewieziona na ostry dyżur po tym, jak zasłabła godzinę po drugim strzale”.

               Krista Evans podzieliła się: „Znam osobiście 3 osoby, które zmarły wkrótce po pełnym zaszczepieniu. Wszyscy ludzie, których znam, którzy mieli wirusa z Chin, mieli bardzo łagodne objawy grypopodobne, więc po co, u diabła, ktoś miałby być dźgnięty tą trucizną???”
               • boavista4 Re: Propaganda, propaganda 19.09.21, 19:18
                Po ludobójstwie: Czy wystarczy Ocalonych ze szczepionek, aby odbudować cywilizację?
                Holokaust szczepionkowy zaczyna teraz powodować masowe ofiary na całym świecie, a liczba zgonów po szczepieniu gwałtownie rośnie w całej Ameryce i wielu innych krajach. Najnowsze dane VAERS ujawniają 70 zgonów dziennie wśród zaszczepionych Amerykanów , a wiarygodne prognozy raportów VAERS wymagają pomnożenia tego przez około 40, aby uzyskać rzeczywiste liczby. Oznacza to, że w samych Stanach Zjednoczonych liczba zgonów spowodowanych szczepionkami wynosi 2800.

                Światowa populacja wynosi obecnie 7,9 miliarda ludzi ( Worldometers.info ).

                Prawie 43% światowej populacji otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciwko Covid-19.

                Oznacza to, że do tej pory zaszczepiono prawie 3,4 miliarda ludzi .

                Czy te szczepionki zabijają teraz miliony na całym świecie? Poza czysto hipotetycznymi, stały napływ lekarzy, pielęgniarek i ekspertów w dziedzinie zdrowia zgłasza dużą liczbę zgonów poszczepiennych, które mają miejsce głównie w szpitalach. Przykłady
                Stacja telewizyjna prosi o historie o nieszczepionych ofiarach śmiertelnych, ale jest zalewana historiami o śmierci i obrażeniach od kłucia
                Stacja telewizyjna prosi o historie o nieszczepionych ofiarach śmiertelnych, ale jest zalewana historiami o śmierci i obrażeniach od kłucia
                Stacja ABC w Detroit poprosiła użytkowników Facebooka, aby podzielili się historiami nieszczepionych osób, które zmarły z powodu COVID-19, tylko po to, by zostać zalanym opowieściami o śmierci i obrażeniach w wyniku strzałów.

                „Czy po tym, jak szczepionki były dostępne dla wszystkich, straciłeś nieszczepioną ukochaną osobę na COVID-19? Jeśli chcesz podzielić się historią swojej rodziny, prześlij nam swoje dane kontaktowe. Możemy sięgnąć po historię, nad którą pracujemy”, napisał WXYZ-TV Channel 7 w piątek.

                Przytłaczająca liczba osób odpowiedziała opowieściami nie o śmierci nieszczepionych, ale o śmierci i obrażeniach wkrótce po zastrzeleniu COVID-19.

                „Nie znam nikogo, kto zmarł na krukowicę, ale znam 37-latka, który otrzymał szczepionkę i zmarł na tętniaka mózgu 8 dni później” – napisał użytkownik Facebooka pod nazwiskiem Maximilien Robespierre.

                Zaraz poniżej Richard Smother podzielił się: „Moja córka współpracownika (12 lat) musiała zostać przewieziona na ostry dyżur po tym, jak zasłabła godzinę po drugim strzale”.

                Krista Evans podzieliła się: „Znam osobiście 3 osoby, które zmarły wkrótce po pełnym zaszczepieniu. Wszyscy ludzie, których znam, którzy mieli wirusa z Chin, mieli bardzo łagodne objawy grypopodobne, więc po co, u diabła, ktoś miałby być dźgnięty tą trucizną???”                Becky Burch skomentowała: „Ciotka zmarła tydzień po strzale. Rodzina nigdy się nad tym nie zastanawiała, dopóki nie odwiedziła innego kuzyna, którego rodzina zmarła po strzale z tym samym „dziwnym” problemem… nie jest pewna szczegółów. Teraz myślą, że to był strzał.

                Oprócz zgonów, zeznania skutków ubocznych szczepienia obejmują szeroki zakres urazów i objawów, od zawałów serca i zakrzepów krwi po problemy trawienne i utratę wzroku i ruchu.

                „Moja mama miała atak serca 4 dni po otrzymaniu pierwszej szczepionki. Ma teraz zakrzep w płucach” – skomentowała Jessica Mauldin.

                Juli Smith napisała: „Mój sąsiad zmarł od wopienia, pogrzeb jest w przyszłym tygodniu. Moja mama nie czuje rąk i nóg. Mój BFF był kilka razy na ostrym dyżurze z wyniszczającymi bólami głowy . Moja mama i lekarze BFF nie korelują ze sobą tych dwóch rzeczy, ale czas wzbudza podejrzenia. Lekarz mojego męża odmówił mu badania na obecność przeciwciał przeciw krowim. Ci lekarze są współwinni”.

                Historie ciągną się w nieskończoność, skłaniając wielu użytkowników mediów społecznościowych do otwartego zdziwienia się tym, jak zeznania na Facebooku prawie całkowicie zaprzeczają zamierzonemu kierunkowi wątku i narracji głównego nurtu mediów o COVID-19.

                „ Tak więc sekcja komentarzy nie przebiega zgodnie z planem ” — napisała Nicole Boucher Sargent.

                „To obróciło się w mediach na zgniłych sukinsynów” – powiedział Scott McCarty.

                Od tego czasu post miał co najmniej 125 000 komentarzy i 125 000 udostępnień.

                Duża liczba komentarzy na temat śmierci i obrażeń spowodowanych ciosem mówi zupełnie inną historię o bezpieczeństwie i użyteczności strzału niż ta, którą dzielą się z głównymi serwisami informacyjnymi, takimi jak WXYZ-TV.

                Tego samego dnia, w którym poprosił o historie śmierci nieszczepionych z powodu COVID-19, udostępnił statystyki CDC, twierdząc, że „Nieszczepieni ludzie są 11 razy bardziej narażeni na śmierć z powodu COVID-19 niż osoby w pełni zaszczepione”.

                Dyrektor Amerykańskich Ośrodków Kontroli i Prewencji Chorób, dr Rochelle Walensky, stwierdziła nawet pod koniec lipca, że ​​„ ponad 97% hospitalizacji z powodu COVID w tej chwili to osoby nieszczepione”. Było to sprzeczne z opublikowanymi wówczas własnymi danymi CDC, które stwierdzały, że 15 procent zgonów w szpitalach na COVID-19 miało miejsce u zaszczepionych.

                Co więcej, Walensky przyznał później podczas briefingu prasowego w Białym Domu, że liczba „nie odzwierciedla danych” z wariantu Delta. Począwszy od początku sierpnia, Izrael raportowania „słabnie” skuteczność szturcha i że „85-90% hospitalizacji są w pełni zaszczepionych osób.”
                www.cracknewz.com/2021/09/tv-station-asks-for-stories-of-unvaxxed.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka