Dodaj do ulubionych

poklosie Afganistanu

16.09.21, 15:10
czy to prawda?
Putin Orders Military To Eject US Troops From Syria As Pentagon Implodes
the secret meeting held late Monday evening in the Kremlin between President Putin and Syrian President Bashar al-Assad—a revelation that saw President Putin stating to President Assad: “The main problem, in my view, is that foreign armed forces remain in certain regions of the country without the approval of the United Nations and without your permission…Terrorists sustained very serious damage and the Syrian government, headed by you, controls 90 percent of the territories”—and is critical to note because it was quickly followed by Deputy Foreign Minister Sergei Ryabkov declaring: “One of the main reasons for the instability and continuation of the conflict in Syria is the illegal presence of the United States in the country...I think that in their arsenal there is a scenario of a de facto partition of Syria…We are against this and are acting in accordance with the existing resolutions of the UN Security Council, which has confirmed the territorial integrity of Syria”.
Obserwuj wątek
  • mongolszuudan Re: poklosie Afganistanu 16.09.21, 15:18
   Заголовок не имеет никакого отношения к содержанию статьи. Как обычно. Что в таком случае правда, по-твоему? Бредовый заголовок или обычные по своему содержанию цитаты в тексте, которые, как позиция России в этом вопросе, регулярно повторяются многие годы?
   • mongolszuudan Re: poklosie Afganistanu 16.09.21, 15:32
    Естественно, Россия не имеет механизмов физически и силой принудить Штаты покинуть Сирию. Не третью же мировую с ними из-за этой помойки начинать. Штаты сами уйдут, когда их присутствие там будет не окупаться. Экономически и политически. Но вряд ли это случится скоро. Для них и без сирийской нефти это последний на Ближнем Востоке ключевой регион глобальной политики, находящийся под их контролем. Место, откуда они могут влиять на политику целой кучи важных стран - России, Турции, Ирана, Израиля. Ирак они уже потеряли. Позиции такого же значения глубже на востоке Азии тоже утратили с потерей Афганистана, откуда они могли влиять сразу на Россию и постсоветские страны Азии, Китай, Индию, Иран, Пакистан. В общем, сильно сомневаюсь, что американцы уйдут из Сирии в ближайшее обозримое время. Уйти просто. Вернуться, быть может, не придется уже никогда.
   • monalisa2016 Re: poklosie Afganistanu 16.09.21, 16:56
    Pokłosie znaczenie słowa: coś, co jest wynikiem czegoś, rezultat jakiegoś działania

    Boavista4 użył w dosłownym znaczniu tego słowa, wizyta Assada w Moskwie była szybką reakcją sytuacji jaka powstała z poafganskiej słabości NATO a w tym Stanów w dodatku afery wśród amerykanskiej generalicji skupionej przy osobie generała Mark Milley oraz sołtysa > "kuj żelazo, póki gorące"

    Putin i Assad

    www.youtube.com/watch?v=LWrkAOV9Bf8
    • mlody774 Re: poklosie Afganistanu 16.09.21, 21:56
     Tu jest jak Mark Milley na polecenie Pelosi konspirowali przeciw 45 prezydentowi. Najlepsze ze nawet nie zdawali sobie sprawy z tego co robią i ze jest to kompletnie nielegalne. Nie potrafią juz myśleć. Dems syndrom(na głupotę niema jeszcze lekarstwa): republicbroadcasting.org/news/gen-milley-initiated-coup-against-trump-under-orders-from-nancy-pelosi/
       • mlody774 Re: poklosie Afganistanu 16.09.21, 23:57
        Jakieś 70% ludzi jest niezadowolonych w Stanach z tego co tu się dzieje. Szczególnie z obecnej administracji. Robi się niebezpiecznie. Nie na temat, ale po wprowadzeniu obozowisku szczepień(które są nielegalne) w firmach zatrudniających więcej niż 100 pracowników szczypawkowanie spadło prawie do zera. W taki CVS np. juz szczypawka na grypę i covid jest za darmo dla każdego. I nie ważnym jest czy ma medikal czy nie. W sumie zaszczepiło się od zeszłego roku około 40% (w tym jasiek 18% kolorowych). Niestety biali są bardziej naiwni i daj się manipulować. Ale pracują nad szczepionka na głupotę. Hahahaha
        • monalisa2016 Re: poklosie Afganistanu 17.09.21, 01:00
         Znam osobe ktora spedzila swoje najpiekniejsze lata mlodosci w kraju w ktorym mieszkam, poslubila Amerykanina, "x" czasu spedzila za wielka woda, teraz z powodu kontraktu wrocila do kraju jej pochodzenia i chce jak najszybciej wracac do Stanow mimo ze jej najblzsza rodzina zostala przy korzeniach z jakich sie wywodzi. Na pytanie, dlaczego odpowiada bo tam jest wiecej wolnosci i nie ma ograniczen jakie tu mamy. Co kraj to obyczaj, to inne warunki, tak samo jest z ludzmi.
         • mlody774 Re: poklosie Afganistanu 17.09.21, 01:36
          W Stanach niem zabytków ale za to jest dużo przestrzeni i cudownej przyrody. No i na pewno żyje się łatwiej tutaj, ale elity chcą to jak najszybciej popsuć wysługując się pożytecznymi idiotami. Na szczęście im więcej naciskają tym ludzie więcej widza to i rozumiej jakie zamiary maja elity.
            • boavista4 Re: poklosie Afganistanu 17.09.21, 15:32
             a tymczasem w ekonomi, jak w Afganistanie, ucieczka na calego.

             (Bloomberg) — Nasilają się protesty w biurach China Evergrande Group w całym kraju, ponieważ deweloper jeszcze bardziej nie dotrzymuje obietnic złożonych ponad 70 000 inwestorów. Budowa niedokończonych nieruchomości o wystarczającej powierzchni, aby pokryć trzy czwarte Manhattanu, staje w miejscu, pozostawiając ponad milion nabywców domów w stanie zawieszenia.

             Ogień wyprzedaży uderza w i tak już chwiejny rynek nieruchomości, ściskając innych deweloperów i wijąc się w łańcuchu dostaw, który stanowi ponad jedną czwartą chińskiej produkcji gospodarczej. Konsumenci znużeni COV jeszcze bardziej się ograniczają, a ryzyko powszechnego niezadowolenia wzrasta podczas politycznie wrażliwego okresu przejściowego dla prezydenta Xi Jinpinga. Naprężenia na rynku kredytowym rozprzestrzeniają się od spółek nieruchomości o niższym ratingu do silniejszych konkurentów i banków. Globalni inwestorzy, którzy kupili chińskie akcje i obligacje o wartości 527 miliardów dolarów w ciągu 15 miesięcy do czerwca, zaczynają sprzedawać.

             Chociaż nie wiadomo na pewno, co by się stało, gdyby Pekin pozwolił, by spirala Evergrande trwała nieprzerwanie, chińscy obserwatorzy obmyślają najgorsze scenariusze, rozważając, ile bólu partia komunistyczna jest gotowa tolerować. Presja na interwencję rośnie wraz ze wzrostem oznak finansowej zarazy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka